17 ספטמבר 2015

התחילו לזוז – התסכול הגדול

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

משואות האור

ספטמבר 2015

תוקשר בשידור חי ביום 25.8.2015

התחילו לזוז,

התסכול הגדול

ברכות מהבית, יקירים

אתם הנכם קסם. כל אחד מכם מחזיק צורה מיוחדת של קסם, משהו מסוים שהבאתם מהבית. במהלך כל החיים התכוונתם להתמקד בהבאתו של אותו דבר לכדור הארץ, ואתם מתחילים להיזכר בזאת בדרכים חדשות. יקירים, זהו זמן קסום על פני האדמה, בו כל אחד מכם יכול להתחיל להיזכר בעוצמה האמיתי שלו ולהיכנס אליה, ולו במעט. פעולותיכם והתחייבויותיכם הן אלה אשר יוצרות את העולם הנמצא מולכם, שכן אלה זמנים חדשים. נחלוק עמכם מעט מהצפוי עתה על מנת שתוכלו להתבונן בזה מנקודת מבטנו. כאשר תעשו זאת, יקירים, תתאהבו באנושות. ישנם זמנים בהם אתם מפעילים את הטלוויזיה ואתם רואים שהעולם, על פי מערכות האמונה שלכם, נמצא במצב ביש. נראה שכל אחד הולך בכיוון אחר. למרות שאינכם יכולים לראות מה באמת מתרחש, אנו כן יכולים, ולכן נחלוק זאת עמכם. אלה זמנים מדהימים, למרות שעבור חלקכם הם עלולים להיות מעט מאתגרים. אתם לא בדיוק מבינים את המתרחש. השינויים מתרחשים בנושאים רבים ושונים בו זמנית, אולם נחלוק עמכם רק נושא אחד המחולל הבדל במציאות שלכם.

ממשלות רבות אינן מייצגות את הלב הקולקטיבי של האנושות

ישנו הדבר הנפלא הזה בארה”ב המכונה ‘הבחירות לנשיאות’. אלוהים אדירים, אנו חסרי סבלנות לראות את כל אי הסדר שאתם מכינים. זהו מסע מסיבי אל תוך משהו שאיננו ממש בטוחים לגביו. בהתחלה השתמשתם בבחירות אלה על מנת לבחור את האדם הטוב ביותר לתפקיד. ברור שבמהלך עשורים רבים זה הפך למשהו שונה לחלוטין. ובכן, הבה ניקח אתכם כמה שנים בחזרה, לזמן בו החל השינוי. למעשה זה היה בתחילת שנות ה- 60, עת ההתמודדות היתה בין ג’ון פיצ’גרלד קנדי וריצ’רד ניקסון. בחירות אלה הוכרעו מסיבה פשוטה: אחד מהמתמודדים יכול היה להציג עצמו בטלוויזיה טוב יותר מהאחר. לחוויה זו היתה בפעם הראשונה השפעה אדירה על ציבור. רוב האנשים שבחרתם שינהיגו את הממשלות הינם משפטנים. מאחריהם עומדת היסטוריה של הבנת הדברים. מדוע חייב האדם להיות משפטן על מנת להנהיג מדינה? זה מצביע על כך שהכול חייב להיות בהתאם למערכת המשפט. מה שקרה, יקירים, הוא, שבמקומות רבים בעולם הממשלות אינן מייצגות יותר את הלב הקולקטיבי של האנושות. כפי שחלקנו עמכם בעבר, הלב הקולקטיבי של האנושות הוא זה אשר ינהיג וימשול. מה שאתם רואים הוא, שהממשלות שלכם מנסות לרוץ על מנת להקדים ולהיות לפני דבר זה. הבחירות לנשיאות בארה”ב הינן דוגמא לכך. כל אותם אנשים קופצים מול המצלמות, מציגים עצמם היטב ובביטחון, אולם הדברים שהם אומרים לא תמיד הגיוניים. מדוע אנשים כה רבים מגבים ומעודדים אותם? משום שהם מביעים את התסכול. פשוט מאוד. הם היחידים שבכלל התייחסו לתסכול זה. יש פער במרכז המערכת הכלכלית, מקום בו היה על מעמד הביניים להיות, אולם הוא אינו נמצא שם. מדוע אין הממשלות מייצגות אתכם בעניין זה? הפכתם את הכלכלה שלכם לכלכלה קפיטליסטית ולכן הכסף מדבר בקול רם יותר מהציבור. דבר זה נמצא בתהליך של שינוי.

הכסף מדבר בקול רם יותר מהציבור

האופן המדויק בו יתרחש השינוי עוד צריך להתגלות. הוא עשוי להתבטא בקריסה מוחלטת של השיטה, ואז היא תיבנה מחדש על קרקע יציבה, דבר שלהערכתנו הינו דבר לגמרי לא רע. היינו רוצים שתעשו זאת כבר! או, שתוכלו להמשיך לתמוך בדברים ולהעמיד פנים שהכול בסדר, אולם באופן מעשי לעשות שינויים קטנים אשר יקדמו אתכם בכיוון זה. נספר לכם, יקירים, שהאפשרות הראשונה יצאה כבר לדרך, אולם יהיה עלינו להמתין ולראות לאן ילכו הדברים. מה בקשר לתסכול ומדוע הוא שם? בפשטות – משום שהפכתם את הכול, במיוחד בנושא זה, למשהו המבוסס על קפיטליזם. הקפיטליזם היה הדבר החשוב ביותר, והכנסתם אותם לממשלות. האמת, במערכת שלכם, לאדם המדבר בקול הרם ביותר יש את הסיכוי הגבוה ביותר להיבחר. ובכן, אתם הולכים לראות כמה חזק יכולים האנשים לדבר. למעשה בסופו של דבר רוב הזמן תבחרו לאחר שתחליפו לערוץ אחר [תחדלו להקשיב לשקרים ותחפשו את האמת – חמדה] משום שבמהלך השנה הבאה הדברים יהפכו להיות מטורפים. כאשר מחליפים ערוץ, רוב הזמן הקולניים אכן יודעים זאת. כן יקירים, קולכם יכול להישמע בדרכים שונות. כעת זה קרקס, אולם הדברים משעשעים ונחמד לצפות בהם. האם הם מייצגים את המתרחש? הם מייצגים את התסכול שעדיין לא התייחסו אליו.

תסכול האנשים

מה הסיבה לכך שיש תסכול כה רב? ניתן לראות בבירור מהיכן מגיעים התסכולים. היו אצלכם בחירות בהן כל הציבור החליט על אדם אחד, אולם אדם אחר הפך להיות נשיא. ניתן להרגיש שהממשלה לא באמת מייצגת אתכם; זה קשור יותר לאותם אנשים המקבלים כסף מהחברות על מנת שיהיו לוביסטים שלהן. אלה הם האנשים הממלאים את הפערים והמניעים את הממשלות לכיוון זה או אחר בעזרת כסף התאגידים. אתם נמצאים עתה בנקודה בה אתם הולכים לקבל החלטות חשובות. אנו מדברים במיוחד על ארצות הברית בזמן הזה, אולם כפי שאתם יודעים, כל האנרגיות מחוברות, במיוחד באמצעות המערכות הכלכליות. כלומר, מה שטוב למדינה אחת, טוב, למעשה, לכל המדינות. העולם כולו מתבונן בשינויים אלה בעודם מתפתחים, שכן כל שינוי ישפיע על רעהו. אנו חסרי סבלנות לראות מה תעשו עם דברים אלה. איננו רואים אף אחד מאותם דברים כמשהו רע, ועשוי לעזור לכם אם תזכרו דבר זה, משום שהראייה שלנו רחוקה יותר מזו שלכם. אנו יכולים לראות את אשר בניתם בצד האחר וזו הסיבה לתקוותנו שתמשיכו ותצעדו את הצעד הבא. מעל לכל אנו תקווה שהממשלות שלכם תהיינה מסוגלות להתאים עצמן במהירות מספיקה, מכיוון שכרגע הן אינן מקשיבות.

אפשרו לקול הקולקטיבי להישמע

יש לכם עתה אנרגיה חדשה של אנשים חדשים המגיעים לכדור הארץ. החלק הטוב ביחס לכך, לפחות בארצות הברית, שהקול הקולקטיבי נשמע עתה. זה דבר מרתק, שכן כל זה מפנה תשומת לב למשהו שנעלם. אנשים רבים חשו משהו כמו: “הו, זה רק הם. הם ימשיכו לעשות את דבריהם בכל מקרה. הם אינם זקוקים להשתתפותי.” יקירים, הם כן צריכים אתכם. אתם חלק מהקולקטיב ביותר דרכים מאשר הנכם מדמיינים. לבטא את קולכם בתוך הקולקטיב הולך להיות אחת מההזדמנויות הגדולות ביותר שיש לכם. אתם תיצרו את עולמכם בקנה מידה קטן, כמו גם בקנה מידה גדול, במקום בו תפעלו הדדית זה עם זה. זה האופן בו הנכם מתקבצים יחדיו בזמנים קסומים אלה. העזו לחלום. העזו להחזיר את התקווה. התבוננו בעתיד והעזו לזרוע באותו רגע בעתיד את האפשרויות הגדולות ביותר למען עצמכם. נהגו בעצמכם היטב מתוך ידיעה שאתם יצורים הנושאים את כל האנרגיה של מה שכולכם מכנים אל. כל אחד מכם יכול להתחיל להשתמש ביכולות ליצור את העולם הסובב אתכם. כאשר תגיעו לרמה הגבוהה ביותר בה יצרתם משהו התומך בכם באופן מלא, זה יהיה הזמן שבו תהפכו להיות בשימוש הגבוה ביותר של היקום. הופכים זמנים אלה מתרחשים ממש עתה.

הגיע הזמן להתחיל לזוז

ובכן, נשאל אתכם, מה דרוש בחייכם על מנת שתתחיל לזוז ותעשו את הצעד הבא? האם אתם ממתינים לבחירות או לדלת קסומה כלשהי שתיפתח? נספר לכם, יקירים, שברור לחלוטין שההזדמנות נמצאת עבורכם עתה… היכנסו אליה. דרשו אותה. התקדמו. כל אחד מכם הביא מהבית חלק מהתכניות של כדור הארץ החדש. אתם יכולים לכנות זאת ‘האמת הפנימית’, אולם כל החלקים מתאימים רק כאשר יש ביכולתכם לומר זאת בדרך שתתאים לאמיתות האחרות הסובבות אתכם. כיצד עושים זאת? פשוט מאוד. מתאמנים. זה הכול. המשיכו לנסות להתקדם באהבה, ואז תתחילו למלא את הפערים בהם נמצא התסכול. כיצד ניתן לפתור את התסכול ביחס לרמת הביניים? [הפער בין מנהיגים קפיטליסטים לבין האנשים מהקצה השני הרוצים את האמת – חמדה] באמצעות יצירתיות ועל ידי כך שנותנים להם קול. לתת להם את הכוח ליצור מחדש. ברור שכאשר אנו מדברים עליהם, רבים מהם זה אתם. תקשרו זאת ועשו זאת בדרך מאוד חיובית. ללא ספק חפשו שינוי. על מנת לעבור מנושא אחד לבא אחריו, תזוזות רבות ושינויים מהירים אמורים להתרחש במערכות שלכם. אנו רואים שהם הולכים להתחיל, אך זה עדיין לא קרה. החלק היפה הוא, שהרטט הקולקטיבי משמיע רעש על פני כדור הארץ שאי אפשר לטעות בו. האנשים מתחילים להתקדם בזהירות רבה, ביודעם שבכל רגע הם משפיעים על האחרים הסובבים אותם. עצב הואגוס [Vagus] האישי מתחיל להתפתח כך שאתם יכולים להתחיל לחוש יותר חמלה בין כל האנושיים. זהו חלק משובו של גוף האור שבני האנוש חווים עתה. יש ביכולתכם לשאת יותר מהאור האישי. הדבר אותו נבקשכם לעשות, יקירים, הוא להמשיך. התקדמו. צאו למעלה, הנה זה בא. טפלו בזאת בדרך הטובה ביותר שאתם יכולים ואל תמתינו לרגע המושלם, משום שהוא נמצא כאן כבר עתה. דברים כה רבים מתרחשים, אך מה שיתכן ולא תבינו הוא, שהכול באחריותכם. הרטט הקולקטיבי מחליט עתה. דהיינו, אם תבחרו לשתוק, זה אומר שאתם מוותרים על עוצמתכם. הגיע הזמן לדבר, לצעוד קדימה, ולתבוע את נכונותכם ואת חכמתכם. אין זה אומר שזה תמיד מושלם, אולם אין אפשרות להגיע להרמוניה אלא אם כן הדבר בא לידי ביטוי.

תאריך קריטי

הביאו זאת קדימה. בזמנים אלה, יקירים, תקבלו הדרכה טובה. לעתים תפתחו את הפה מתוך כוונה ברורה של הלב לומר משהו, אולם לא תדעו בדיוק היכן בראש נמצאות המלים. זה יהיה הזמן בו תתחילו לתקשר בדרך חדשה מהלב, וזו תהיה ההזדמנות לרוח לדבר בבהירות דרככם. בעודכם מתכננים ומפתחים דרך חדשה זו של עבודה משותפת בכדור הארץ החדש, אנו חסרי סבלנות לראות מה יהיה הדבר הבא אותו תעשו. במיוחד נספר לכם שנתנו לכם תאריך מסוים לשים אליו לב, והשבוע השני של נובמבר היה אמור להיות נקודת המפנה הקריטית. בזמן שנתנו לכם תאריך זה היה הדבר קשור לפעולה מסוימת שהבנק הפדראלי אמור היה לעשות בסוף נובמבר. עתה נספר לכם שדבר זה עבר כבר ושהזזתם כבר את אותו תאריך קריטי. לא שיצאתם מהבעיות אך אתם נעים בכיוון הנכון. כן, בינתיים שהיתם מעט באנרגיות שהראו לכם מעט מהחולשה של הכלכלה העולמית, ולסין היה חלק גדול בכך. עבדו יחדיו עם הדברים האלה, יקירים. שלחו אנרגיה ואחלו להם כל טוב. דעו שכולכם מחוברים. חדלו לשלוח אצבע מאשימה ולכנות עצמכם נפרדים, וקבלו על עצמכם אחריות לכל העניין. זו הדרך של כדור הארץ החדש, לדעת שהינכם חלק מכל פיסה שלו. תבעו את הכשלונות יחד עם ההצלחות משום שזה האופן בו תצמחו, ופשוט חגגו את המשחק. הגיע הזמן להתחיל לזוז.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. שחקו היטב ויחדיו את המשחק החדש.

אספבו, יקירים,

הקבוצה

זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!