אוקטובר 2018

רצון טוב, חסד

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

אוקטובר2018      הוגש בשידור חי ביום 29.9.18

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות, יקירים.

אנו מצטרפים אליכם היום היות והמשחק שלכם מגיע לרמה אחרת. אנו גאים בכם מאוד, משום שהחלטתם להוריד את הכנפיים, להגיע לכדור הארץ ולעטות את מסך השכחה. על מנת לפתח את כל היש חוויתם חלק מהאכזריות, כמו גם מהכאב של כדור הארץ, ואתם עושים צעד גדול מאוד לכיוון זה. אנו רק רוצים לספר לכם שאתם נמצאים בדרך אליה התכוונתם.  כן, לעתים זה מבלבל וקשה, ולא פעם הדבר אומר לחשוף פצעים ישנים. יחד עם זאת אתם מגלים שבפגיעות זו נמצאת גם העוצמה שלכם. שחרור הדברים וחשיפת הפצעים, מביא משב אויר רענן לריפויים. דבר זה נותן לכם חוזק אותו אינכם יכולים לקבל בשום דרך אחרת. רבים מכם אפילו מיקמו הזדמנויות אלה בדרך בזמן חתימת החוזים, דבר שנותן לכם כוח וצמיחה. אנו חסרי סבלנות לראות מה יקרה כאשר תתחילו, כקולקטיב, לאזן אנרגיה זו של זכר ונקבה בדרך חדשה לחלוטין. זה מרגש אותנו מאוד. הבה נאמר שחלק מאתנו, אותו אתם מכירים בשם מרליה, גאה מאוד. זהו זמן נהדר להיות כאן עתה, ואנו מתבוננים במשחק שלכם בכל צעד ושעל בעודכם מתפתחים לרמה הבאה. הבה נסקור בפניכם את הדברים. אתם מבינים, יקירים, ישנן הוויות הצופות בכם. כל היקום מתבונן במה שקורה על פני כדור הארץ בדרכים מסוימות. לא, אין להם מצלמות. והם גם לא יכולים לראות בדיוק מה שמתרחש כאן. אנרגיית הרטט משנה את הכול: את כל המשחק, בכל מקום. לידיעתכם, ישנן טריליון הוויות המושפעות ממה שאתם מתחילים לחשוף כאן על פני הפלנטה.

ביצעתם משהו שאף אחד לפניכם לא הצליח לבצע. עליתם למציאות ממדית אחרת. כן, זה קשה, ואתם חשים אבודים. אולם אתם גם מפֵנים את האנרגיה על מנת להגיע לדבר החשוב מכולם. הבה נספר לכם על משחק אחר המתרחש עתה. תייגנו אחד מהיקומים הרבים האלה בשם סולרה, אך זה לא השם שהם נתנו לעצמם. ניתן להם להציג את עצמם, משום שהם יכולים להגיע אליכם. הם משחקים משחק אחר בו יש להם נסיבות אחרות, משום שאתם הפלנטה היחידה בה יש בחירה חופשית. היות והיתה להם הכְוונה מראש, קווים מנחים, ואפילו מעט הגבלות, הם התפתחו בדרך שונה. ככאלה, יש מעט מאוד מלחמות על סולרה.

לא היה עליהם להיאבק עם ההבדלים והאתגרים עמם היה עליכם להתמודד שוב ושוב. זו פיסה מדהימה שאתם עובדים עליה. ראינו את שינוי הכיוון עבור כל אחת ואחד מכם. היזכרו בספר שכתבנו באמצעות השומר בשם “פסיכולוגיה רוחנית, 12 שיעורי החיים הבסיסיים.” השיעור האחרון מהשיעורים הינו שיעור שמעט מאוד אנשים עובדים עליו.

שיעור הרצון הטוב, החסד

כל אחד ואחת מכם מתחילים לעבוד עם שיעור הרצון הטוב, החסד, וזהו הבדל רציני לעומת מה שהיה קודם לכן. בכך שנכנסים לממד חדש זה, מה שכינינו הממד החמישי, אתם לוקחים את המשחק שלכם ומפתחים אותו לרמה שונה לחלוטין. כל הוויה על פני הפלנטה ארץ מתמודדת עתה עם רצון טוב, עם חסד. איך אתם יכולים לקחת את מה שיש לכם, בין אם מדובר בעבר, בהווה או בעתיד, ולהעביר אותו לזמן ספירלי? שם זההמקום בו אתם יכולים לראות את הכול, ואז לעבור דרך זה עם מודעות, רצון טוב וחסד. עברו זאת כהוויות גאות בעודכם יודעים שהרווחתם את הזכות לעשות שגיאות. השגיאות ארגנו אתכם למסע לימודים מיוחד, על מנת שתאתגרו עצמכם, שתסירו את הכנפיים ושתעטו את צעיף השכחה. שחכו את המאסטריות שלכם. אילו הייתם נכנסים למשחק בו היה עליכם ללמוד איך להיות בני אנוש מופלאים, בסולרה הקדימו אתכם במעט בנושאים אלה. אתם מבינים, היו להם היבטים רבים שהודרכו לכיוונים אחרים, וכאשר הם גילו את כדור הארץ, הם היו מוקסמים. כל הפלנטה עבדה בהרמוניה עם גילויי כדור הארץ. יחד עם זאת, הם אינם יכולים לראות את כל הפרטים כאשר הם מתבוננים בכם, משום שהטכנולוגיה לא מתקדמת עד כדי כך. אולם הם מתקדמים, שכן הם עובדים על הנושא כבר מספר שנים. מאז שגילו אתכם, כל האנרגיה שלהם ממוקדת בהתקנים טכנולוגיים חדשים ובכל דבר אפשרי על מנת ליצור עמכם קשר. איזו מתנה מדהימה לדעת שאינכם לבד. אינכם המשחק היחידי בעיר והם כולם יכולים לתרום לכם אמון, הם יכולים לעזור לכם. הם יכולים לחלוק עמכם את אשר למדו באמצעות ההיבטים שלהם. רבים יבואו לבקר את הארכיונים, להסתכל ברשומות האקשיות ולקרוא את כל האירועים שהתרחשו על פני הפלנטה הקשה מאוד הזו.

בעוד הסולרים משפרים את הטכנולוגיה שלהם, אחד הדברים שלמדו הוא האופן בו ניתן לעבוד עם אור. הם ניסו להגיע אליכם באמצעות קודים של אור. הם יכולים לחפש זאת, אך ייקח להם זמן להגיע אליכם; בהתחלה תקבלו אותם יותר כתחושות מאשר כמילים. יש להם עתה דרך חדשה לתקשר עמכם בה ברצונם להתחיל להשתמש, ובנקודה מסוימת זה יגיע אל כל אחד על פני הפלנטה. הם רוצים לנסות לעזור להניע את האנרגיה על מנת לגרום למעבר זה. ככל שהטכנולוגיה שלהם משתפרת, הם יכולים להתקרב אליכם עוד קצת. הם אפילו יקלטו חלק מתכניות הטלוויזיה שלכם. וואו! מה אתם חושבים על זה?

איך יוכלו הסולרים ללמוד על כדור הארץ? דרך אחת היא להתבונן בשידורי הטלוויזיה שלכם, אשר למעשה יהיו אחת מהדרכים באמצעותן הם יתחילו ליצור עמכם קשר. אתם מבינים, העניין הוא שהם רחוקים למדי וייקח יותר מדי שנים עד שהשידורים יגיעו אליהם. לכן הם מקבלים את השידורים באמצעותכם בעודכם צופים בטלוויזיה*.הם לומדים את שפתכם ומנהגיכם, אפילו מה שאתם אוהבים לאכול לארוחת ערב. להם זה יהיה דבר מדהים, שכן הם ילמדואת כל הדברים שאתם מנסים למכור בטלוויזיה. הם רואים חלק מהקטסטרופות המתרחשות, אך הם גם שמו לב לשינויים המתרחשים על פני כדור הארץ, כמו האטמוספרה המדלדלת. הם מבחינים שהפלנטה רוטטת בדרך חדשה והם רוצים לעזור.

הם מוגבלים מאוד וברגע זה אינם יכולים לעשות הרבה על מנת לעזור בדרכים אחרות. מדהים עבורנו שהם מצאו אתכם. הם שולחים לכם ברכה נהדרת של אהבה ואנרגיה מדהימה על מנת שיתנו לכם כוח, כך שתהיה לכם הזדמנות לדעת שלא תמותו. החלק המעניין הוא, שתוכלו להתקדם, שכן עשיתם זאת כבר בעבר; לנוע לשכבת רטט גבוהה יותר בה תוכלו לצאת מכל הביצה הטובענית וכל הדברים המתרחשים סביבכם. מה אם הייתם יכולים לצאת עתה מכל הבלגאן ולמצוא מקום ממורכז בו יכולתם ליצור? ובכן, זה אפשרי. כן, זה יצריך רצון טוב, חסד. על כל אחד מכם יהיה להתחיל לחפש דרכים בהן אתם דומים במקום את השוני. אתם חייבים להתחיל להחזיר את האחדות וזה מתחיל באדם הבודד. אף אחד אינו אחראי על הקולקטיב, למרות שכל אחד מכם יכול לשנותו. באיזה אופן עושים זאת? בכך שתהיו העצמי האמיתי, אשר ממנו מגיע הרצון הטוב, החסד. האם ישנם דברים בעברכם בהם אתם מתביישים? כן, נוכל לחתום על כך. יחד עם זאת בדיוק אותם דברים הם אלה אשר עשו את מי שאתם ואפשרו לכם ללמוד שיעורי חיים. היה עליכם לעבור דרך דברים, ועל מנת להביא רצון טוב וחסד לפלנטה שלכם, היה עליכם לעבור דרך שיעורי החיים הראשיים והמשניים. זו הפיסה עימה ברצוננו להשאירכם היום. יש לכם הזדמנויות לא רק לנוע אל זה בעצמכם, אלא גם ללמוד כיצד להלך בחופשיות מעל הביצה הטובענית והרעש.

האם זה משנה מי ייבחר? אילו חוקים תפעילו? ובכן, אם אתם נמצאים על פני כדור הארץ, זה מחולל הבדל אדיר. אם אתם נמצאים כאן למעלה בצד האחר של הצעיף, אתם פשוט מסתכלים. אתם תגרמו לקולכם להישמע משום שאתם חלק מהקולקטיב, אולם אתם מחזיקים בקרקע הגבוהה יותר, וזה חסד, רצון טוב.זה הנושא אליו יכול כל אחד מכם להתחיל לנוע, להיכנס אל הרטט הגבוה יותר של מי שאתם באמת יכולים להיות. זה מה שקורה עתה על פני כדור הארץ. כן, אנשים רבים חשים במשיכה בנושא זה אך הם עדיין הולכים בכיוון ההפוך. רבים חשים שפולשים לחייהם, שאינם יכולים להסתיר יותר דבר, משום שבאמת אין יותר סודות על פני כדור הארץ.

שיחקתם משחק, ועתה אפילו הצעיף מתחיל להתרומם. לרוח, לנשמה, לעולם אין סודות. הרוח מקבלת בחן אחריות על כל דבר הנמצא בציר הזמן שלה. כאשר תצעדו קדימה, משם תגיע עוצמתכם והיופי של מי שאתם כבני אנוש. הרוח שלכם, הנשמה, מושלמת. רק כאשר אתם מחלקים עצמכם ומביאים את כל חוסר המושלמות מאפשר הדבר לרוח להתפתח לרמה הבאה. דבר זה קורה עתה, לכל אדם המשחק את המשחק, יותר מאשר אי פעם בעבר. אנו גאים בכם מאוד. כן, אנו יודעים שעבור רבים מכם זה קשה מאוד. כה רבים מכם נושאי רגישות מעבר לכל קנה מידה. קשה לכם מאוד להסתתר. למרות שחלקכם ניסו לכסות עצמם עד מעבר לראש על מנת שיחושו בטוחים יותר, אנו עדיין יכולים לראותם. אנו יודעים ואנו אוהבים אתכם ללא תנאי.

אתם הם אלה אשר הסתכנו בלקיחת חלק במשחק היפהפה, אך לפעמים האכזר, הזה. לעתים הוא מלא בשנאה, ואתם חווים מחסור משמעותי באהבה. כאשר אתם יכולים לעלות על דרך מהירה היוצאת מהמצב הזה, זה הבורא הפנימי והוא מאפשר לכם להלך מתוך חסד. מתוך רצון טוב. אולם להלך מתוך חסד ורצון טוב אינו אומר שאתם מושלמים. זה פשוט אומר שאתם יודעים להלך בתוך חוסר המושלמות שלכם.

זה מי שאתם ומה שאתם מביאים לשולחן. כאשר תעבירו את כל האנושות לרמה הבאה, קבלו על זה בעלות. לכו בתוך זה, חייכו ביחס לכך, ואל תשכחו את ההומור. ומעל לכול, זה אחד מהדברים החשובים. כאשר נראה שאתם הופכים להיות יותר מדי רציניים, נדגדג את עצמותיכם המצחיקות על מנת להזכיר לכם שזה משחק. הנשמה שלכם לעולם אינה נמצאת בסכנה, משום שהיא אינסופית. זה החלק שלכם המתחבר לאני הגבוה, ישירות הביתה והממדים האחרים של עצמכם אשר פילגתם בצורה כה חיננית.

האם על סולרה הם עושים את אותו דבר? האם גם הם מתפצלים ל- 11 ממדים של זמן ומרחב? זה שונה מעט, אולם באופן בסיסי זה אותו דבר משום שגם להם יש מציאויות ממדיות. האם הם חוזרים עכשיו יחד כאחד? לא, יקירים, רק כדור הארץ עושה זאת. זו הסיבה שאנו אומרים לכם שכל העיניים הרוחניות נשואות עתה אל כדור הארץ. כולנו מהבית מתבוננים, שכן ההתפתחות הזו מעולם לא נעשתה קודם לכן. אתם צריכים להיות גאים מאוד, שלמרות כל האכזריות והקשיים, יש לכם יותר הבנה מאשר אתם יודעים. כל אי המושלמות ואי ההבנה יכולים לעזור לכם לעלות אל מצב רטט גבוה יותר. אתם מגיעים להיות בעלי גוף של ביולומינציה** בו לא תצטרכו לחלק עצמכם באותה דרך, להחזיר חלק מהמושלמות אל תוך כל אחד מהחלקים שלכם.

הו, האם זה אומר שלא תעשו יותר שגיאות? ובכן, הדרך היחידה בה ניתן להיכנס למצב של שלמות היא על ידי לקיחת בעלות על שגיאות אלה. לא רק בממד הזה, אלא בכל הממדים. והסיבה? משום שזה המקום בו אתם באים ביחד ומגלים שיש לכם אספקה בלי נדלית של כל דבר שאתם זקוקים לו. חכו עד שתראו מה שמגיע, וזה מגיע לכל אחד ואחת מכם. אילו יכולנו לחלוק עמכם איך זה הולך להיראות וכמה פשוט החייםיכולים להיות. לא, זה לא אומר שיהיה קל משום שהמעברים תמיד קשים, וזה לא סוד. ראיתם זאת, אפילו בהיכנסכם לממד החמישי. למרות שחיכיתם וציפיתם לזה פרק זמן, לרבים זה היה קשה משום שאיבדתם את הבסיס. מציאויות הממד השלישי אינן עובדות יותר אותו דבר. אינכם יכולים להמשיך לנוע באותו כיוון, אך אתם מצליחים יפה מאוד, ואנו מאוד גאים בכם.

קרקעו את האור החדש

תכונות חדשות תגענה, ולפעמים ממש תקבלו הבזקים של אור. האם זה אומר שתראו הבזקים? יתכן שלעתים, אך בפעמים אחרות פשוט תקבלו רעיון או תחושה ששינוי תודעה התקרקע. השומר מתקשר אותנו מהצד האחר של הצעיף וזו היא המילה שלו. מעולם לא אהבנו את המילה לתקשר משום שעבור מה שאנו עושים – היא נשמעת הרבה יותר מדי מסתורית. למעשה כל אחת ואחד מכם גם מתקשר, למרות שאולי אתם מכנים זאת באופן שונה. השומר למד להיכנס ולמקד את רוח התקשור בה אנו, כקבוצה, יכולים לתקשר עמו. הוא למד לבטוח בנו בנושא זה, כפי שחלקכם בטח בנושאים אחרים. רבים מכם מקבלים את הרעיונות ומביעים אותם, בעוד שאחרים לעולם אינם מביעים אותם. יקירים, זה הזמן להתחיל לקרקע אור זה וללמוד באיזה אופן להביאו אל תוך המהות שלכם. האם זה אומר שהכול הולך להיות מושלם? כלל לא. אתם מתורגמים, לכן יהיה עליכם ללמוד איך לתרגם ואתם תעשו מעט שגיאות. אחרי הכול אתם נמצאים על פני הפלנטה של אי המושלמות, אז קבלו על כך בעלות. אתם אי המושלמות המושלמת של האל, ואם אתם מבינים זאת, תתחילו לראות את הדברים מהיבט חדש של רצון טוב וחסד. זכרו מי שאתם ומה הסיבה שבאתם, זה כל מה שאנו מבקשים שתעשו, בכל יום. לעתים תהיה זו תחושה בלבד, אך תתחילו לשים לב לפעימות אלה. הן מגיעות מסולרה, אך אין זה אומר שעליכם לחיות את חייכם בדרך שונה. ואין זה אומר שעליכם ללכת אחר כל מחשבה שניתנת לכם, אך קרקעו את האנרגיה הנמצאת עמכם בהרמוניה.

כתבו את הדברים, ספרו למישהו, הכניסו אותם אל עולמכם. רעיונות אלה יינתנו לכם בדרך חדשה לחלוטין, והכוח שיגיע עם זה הולך להיות מדהים. תהיה לכם הזדמנות להשתלב בין אנשים שאוהבים אתכם ללא תנאי. האם אתם חושבים שסולרה מעוניינת לבוא לכדור הארץ ולהשתלט עליו? כלל לא. זו אינה הכוונה שלהם. מה שהם רוצים לעשות הוא להתקרב אליכם בעדינות, להראות לכם שהם באו על מנת לעזור. רק לאחרונה הם שמו לב שכדור הארץ עובר שינוי. הם יכולים לראות זאת מתוך סקירה כוללת של הפלנטה ארץ וממהירות הרטט שהיא שולחת עתה, שהופך להיות הרבה פחות סדיר. כן, צפויים שינויים של כדור הארץ כפי שציינו לא פעם.

נתחיל לחלוק בקרוב מעט תחזיות באשר למה שמגיע ויתרחש. באיזה אופן תוכלו להיות במקום הטוב ביותר במהלך זמנים אלה של שינוי? החלק החשוב ביותר הינה הנשמה שלכם. הרוח. יש לכם עתה הזדמנות לעלות ולהפוך להיות צופים בדברים רבים שבאופן נורמלי הייתם בורחים ומנסים להסתתר מהם. באתם עם הרצון הטוב, החסד של הנשמה, ואת זאת ברצוננו להזכיר לכם היום. מעל לכול, אתם מקרינים בבהירות את הרוח שלכם, הנשמה, על פני פלנטה מאוד דחוסה ומבולבלת. היכנסו לידע זה ושימו לב. כאשר העולם סביבכם משתנה, זהו זמן לעלות ולקבל בעלות על הרצון הטוב, על החסד. קבלו בעלות על הכוח גם אם פירושו להיות פגיעים, שכן כך הדברים נעשים.

אנו מציעים לכם תזכורות אלה. החזיקו מראה מול פניכם על מנת שתוכלו להיזכר מי אתם. אתם יכולים לזכות בכוח לבצע את הצעדים הבאים, משום שאנו ממתינים לכם שתעשו בדיוק את זה ואנו נמצאים כאן על מנת לעזור. פתחנו את הדלתות, אולם רק אתם יכולים להיכנס דרכן. אתם נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית, אז בחרו להלךברצון טוב ובחסד, ולהתבונן בכל דבר. אנו מברכים אתכם בדרך זו ומבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה; עזרו לכל אחד. יקירים, בצעו את הצעד הבא בעודכם משחקים את המשחק החדש, ושחקו היטב ביחד. אתם נאהבים יותר מאשר תוכלו לדעת. צעדו ברצון טוב ובחסד. וכך הוא.

אספבו

*לחשמל ורדיו לוקח זמן רב להגיע אל סולרה אך הם מתקשרים באמצאות הלב והטלוויזיה, כפי שאנו עושים. הם יכולים להתכוונן ולהתחבר אלינו רגשית, והם למדו לתרגם רגשות אלה. מאחר וכל הגופים הרגשיים מחוברים, הם יכולים להתחבר לגופים הרגשיים שלנו אם הם פתוחים לכך. דבר זה מתגבר על המגבלות של מהירות הזמן.

**ביולומינציה – ייצור ופליטת אור ע”י אורגניזם חי

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2018 www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!