נובמבר 2018

איפוס

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

נובמבר2018      הוגש בשידור חי ביום 27.10.18

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות מהבית,

אני אלרה משרות רתמי. באתי על מנת להצטרף אליכם היום כדי לקחתכם למסע ולספר לכם מעט ביחס למספר החודשים הבאים על פני כדור הארץ. ארבעת החודשים הראשונים של שנת 2019 הולכים להיות עצומים עבור כלל האנושות, משום שתהיה לכם הזדמנות לשנות את המערך של הכיוון הכללי עבור 20 השנים הבאות. אך, האם זה אומר שלא תוכלו לשנות דברים לאחר שארגנתם את הכיוון? כן, יקירים, תוכלו לשנות דברים בכל זמן שתרצו. תוכלו לשנות הרבה מהאנרגיה, אתם נמצאים על פני הפלנטה של הבחירה החופשית. יחד עם זאת ישנם חלונות ומסגרות זמן אנרגטיות חזקות יותר לעריכת אותם שינויים שתמיד רצינו לעשות. אספר לכם עתה מה מתרחש בהיבט הרחב יותר של הדברים. אתם מן הסתם תוהים מה קורה בעולם הזה, במיוחד בנוגע לפוליטיקה ולממשלות.

רבות מהאנרגיות האלה נמצאות עתה בשינוי גדול, כאילו מישהו הוציא את השטיח מתחת לרגליכם וניער את הכול מעט יותר מדי. ובכן, על מנת שניתן יהיה לעשות את הצעדים הבאים, היה על דבר זה להתרחש. זכרו, יקירים, לא מדובר בתיקון הכול. מדובר בשליטה בכל מה שמגיע לשדה שלכם. יש לכם יותר דברים מאשר מן הסתם יש ביכולתכם לתמרן ביניהם בו זמנית. אך אתם מצליחים יותר מאשר אתם חושבים. אתם נמצאים כאן על מנת לחולל הבדל, וחוללתם כבר הבדל אדיר. יקירים, ארבעת החודשים הראשונים של שנת 2019 יהיה קריטיים עבור כולכם, ויהיו הרבה דברים אישיים אשר ישתנו.

הכבישים הצדדיים של 2019

לחלקכם יהיו דלתות פתוחות, ולאחרים הן תיסגרנה מעט. בחלק הגדול, תהיה לכם הזדמנות להיכנס למציאות חדשה לחלוטין, דרך חדשה לגמרי של חשיבה באנרגיה חדשה. זה יהיה משהו שמאוד תאהבו ויתהרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] עמכם בדרך גדולה יותר. יקירים, אתם עדיין כאן בסופם של זמנים בהם קיימת סבירות שיהיו אתגרים רבים על פני הפלנטה שלכם. אולם אין זה אומר שתמיד תצטרכו להיות במרכזם. קיימים מקומות בהם תוכלו להיות, הזדמנויות שתוכלו להכניס עצמכם אליהן, וגבולות שתוכלו לקבוע ביחס למה שייכנס לעולמכם ומה שלא. כל אלה לא רק אפשרויות אלא דברים בעלי הגדרה, במיוחד עכשיו. זו הסיבה שהיינו רוצים שתחשבו על התפקיד שיהיה לכם בזמן הכניסה לשנת 2019.

איך זה ירגיש להיכנס ערים לחלוטין עם כל היכולות היצירתיות שלכם? ובכן, זה תהליך מעניין למדי. איננו יכולים לדמיין את כל הדברים שיצרתם מתוך שעמום. הגיע הזמן להסתכל קדימה ולהתחיל לראות את התמונה הגדולה יותר. בין עכשיו וסוף אפריל 2019, תיפתחנה דלתות אשר תבנינה את התנופה ל- 20 השנים הבאות. זהו זמן נהדר להיות יצירתיים ולהכניס להילוך את החלום.

“האם אני באמת עושה את אשר באתי לכאן לעשות?” טוב, עשויות להיות מספר התאמות אותן תוכלו לעשות בחודשים הבאים על מנת להתאים עצמכם לתקופה המתחילה בתחילת 2019. עבור אנשים רבים זה יהיה קריטי מאוד לארגן את האנרגיה שלכם לקראת העתיד להגיע. יהיו שינויים רבים, אך זכרו שבכל רגע אתם יכולים לשנות את דרככם. זה פשוט מאוד. ממה תרצו להיות חלק? באיזה אופן ברצונכם לעזור? היכן תרצו להיות ב- 15 השנים הבאות? בזה בדיוק הולכים הדברים להסתכם וזה מרתק מאוד. חלקכם חושבים שהמים הולכים לעלות. נספר לכם את הדבר הבא: דברים קורים על פני הפלנטה, ובעוד שאת חלקם אתם צופים, חלק אחר אינו צפוי. השינויים יהפכו להיות יותר אינטנסיביים, ולכן אנו מבקשים מכם לחשוב על המקום בו תרצו להיות בעוד שינויים אלה מתרחשים והולכים.

האמת היא שבאתם עם חלק ייחודי של הפאזל. כן, ברגע מסוים תיקראו לשרות; יתכן שתדעו זאת ויתכן שלא. בין עכשיו לארבעת החודשים הראשונים של 2019, יהיה הזמן המושלם למקם עצמכם מחדש. יתכן שמדובר בשינוי מקום המגורים, או יתכן שזו ההתחלה של העסק שרציתם לעסוק בו. אולי זה יהיה כתיבת הספר שרציתם. זה הזמן למקם עצמכם מחדש לקראת הפאזה הבאה של המשחק. כן, יהיו כאלה שירצו לעבור להרים ולהגן על עצמם. אחרים ימקמו עצמם בדיוק במרכז השינוי, שכן זה יהיה המקום בו פיסת הפאזל שלהם תתאים בדרך הטובה ביותר. רבים ירצו להיות שם בזמן הנכון ובמקום הנכון, שכן שם יתחילו להתגלות החוזים שלהם. יתכן שתהיה לכם הזדמנות לעזור למישהו ולא הבחנתם בכך. אך יתכן שלאותו אדם היו תפקיד חשוב לעשות בחייכם הנוכחיים ובחיים קודמים. תהיינה הזדמנויות רבות שתאפשרנה לאנשים אחרים לבוא אליכם בשביל דברים שונים. זו עשויה להיות עבורכם השלמה למרות שזה משהו שכלל אינו מוכר לכם. במשך הזמן כאשר הדברים יגיעו אליכם, תהיינה לכם הזדמנויות לנקות את הדברים, הן קדימה והן לאחור.

זמן ספיראלי

אתם נמצאים עתה בזמן ספיראלי, השונה מעט מהזמן אליו הייתם רגילים. ייקח זמן עד שהאנשים יבינו במלואו את הרעיון הזה. יקירים, עתה אתם יכולים לראות בתוך העתיד שלכם הרבה יותר מהעבר שלכם. רוב הקולקטיב מתבונן בעבר, שכן הם עדיין לא למדו להסתכל אל העתיד. אנו הולכים להראות לכם גם את זה עכשיו. אנו הולכים לגרום לכם לעבוד מהר עם זה, משום שזה מגיע עבור האנושות. עתה, כאשר אתם נכנסים לזמן ספיראלי, יתכן שתבחינו בשינויים. קודם כל תרגישו זאת בקצוות החיצוניים של המודעות, ובמשך הזמן תתכווננו אל רטט הליבה האישי שלכם.

במהלך החודשים הקרובים יהיה לכם המיקום בו תצטרכו למקם עצמכם, ואנו מבקשים מכם להתחיל לעשות זאת. הגיע הזמן לבצע מהלכים אלה, לתפוס את המציאות ולהתחיל להשתמש בה. לפני רגעים מועטים ענה השומר על שאלה ביחס לדכאון  והוא דיבר על קבלה של הכלים הנכונים. אחד מהם, אותו ציין, היה לפנות את המוסך. אנו מקווים שבעצמכם שמעתם זאת! כל מה שנחוץ על מנת שתקלטו את המציאות שלכם, שתארגנו את סביבתכם ואת התמיכה במי שאתם באמת. בזמנים האלה זה הולך להיות חשוב מאוד. בחודשים הקרובים במיוחד הדברים יקרו במהירות וזה יהיה קריטי למדי. חלקכם יגלה שיש לו מתנות עליהם יתכן שלא ידע.

גל ה- E הבא בדרך

לחלקכם יש חוזים ספציפיים אותם עליכם למלא, דברים אותם יהיה עליכם לעשות בדרכים עמן תוכלו לעבוד עם אנשים אחרים. אך אספר לכם, יקירים, כולכם קסומים למדי! התזמון מושלם כדי שבימים אלה רבים מכם יתעוררו. רבים מבני משפחת ה- E* נמצאים עתה בשלב הגיל הרך. היות ועתה כה רבים הינם תינוקות, אינכם חשים בתמיכה שלהם. האמינו שהם נמצאים כאן, ותחושו בחיבור בין אם יש לכם ילדים ובין אם לא. תרגישו שהתמיכה הבסיסית משתנה. במקום להילחם ולהתווכח, במקום לקחת צד זה או אחר, תוכלו להתחיל לשוב להיות יחדיו כבני אנוש שרק העמידו פנים שהם נפרדים.

לראות את חייכם תוך ניגוד

קשה מאוד לראותכם מכאן, כמעט כאילו שניתן לראות צד אחד של האדם בו זמנית. זו נטישה טבעית של קוטביות הממד השלישי. כאשר אתם מתחילים להניח דברים הצידה, אנשים מתחילים להיאחז בהם ולומר: “לא, אינני צריך זאת עכשיו.” או “אני רוצה את ההוא במקום, כך אני חיה את חיי.” כן, דברים מעניינים מאוד מתרחשים. הילוותם את כספכם לשיטה הפוליטית ועתה הם כמעט השתלטו. נראה איך תצליחו לקחת חזרה את העוצמה ולגרום לקולכם להישמע. נספר לכם גם שזה חלק מהשינויים המתרחשים בכל מקום. אל תחושו מדוכאים אם אינכם מצליחים במשהו, והאמינו שקולכם יישמע בדרך אחרת.

חשים אבודים?

אל תיפול רוחכם אם אינכם רואים בדיוק לאן עליכם ללכת. כל זה החל להשתנות, כפי שתראו במהלך החודשים הבאים. הצעיף יוסר הצידה לרגע. אז תוכלו להציץ אל המקום בו אתם אמורים להיות, ותיזכרו מה חשבתם כאשר באתם לכאן, משום שכולכם באתם מתוך מטרה מסוימת מאוד.

למרות שהאנרגיה נעה בכיוון שלכם, לעתים יש לכם חוזה לעבוד איתה, לשנות ולהזיז אותה על מנת לעגן אותה במקום כלשהו. חפשו, אם כן, את ההזדמנויות המגיעות. אנו גאים בכם מאוד. הגעתם בדיוק בזמן הנכון. אתם פשוט חייבים לקלוט את מה שאתם עושים, ואז לחפש את הפיסה הבאה ולעבור דרכה. אתם המאסטרים של לוח המשחק, יקירים, אתם מתעוררים מהחלום.

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרך זו. אנו מבקשים אתכם לנהוג זה בזה בהערכה, וכמובן, טפחו זה את זה בכל הזדמנות. אתם יכולים לשחק גם מעט עם הקצב. הולך להיות משעשע! תיהנו מהמסע ושחקו היטב ביחד.

אני אלרה משרות רתמי.

אספבו

הקבוצה

  • משפחת ה- E = משפחת ההעצמה.

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2018 www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!