נובמבר 2016

הפניה הנכונה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור
נובמבר 2016
הוגש בשידור חי ביום 29.10.2016

 

ברכות יקירים, אני שומר הזמן.

האם אתם מוכנים לפניה הנכונה?

אנו מצטרפים אליכם היום בעוד המשחק הולך ומתפתח. אנו מסתכלים על האנרגיה על פני הפלנטה והדבר מדהים אותנו. מדהימה אותנו העובדה שיש לכם הזדמנות להקרין עצמכם על ציר הזמן ולשחק את משחק העמדת הפנים של היותכם בני אנוש. אני שומר הזמן ובאתי היום על מנת לחלוק עמכם מעט מהצפוי. דמיינו פעם בה נסעתם במכונית, אולי אפילו כאשר הייתם יותר צעירים, ובעודכם נוסעים ברכב ומשוחחים, עושה לפתע המכונית פניה חדה ואתם תופסים חזק. כאשר המכונית פונה חדות אתם נזרקים הצידה, מתיישרים חזרה, וממשיכים בשיחה. אתם עומדים עתה בפני פנייה די גדולה. האם אתם מוכנים? נחלוק עמכם מעט ביחס לפניה זו. גל האנרגיה שירד על פני כדור הארץ לא מזמן, ב- 27 לספטמבר, ממשיך למעשה עדיין להיכנס. גל זה מעלה הכול לרמות חדשות, כולל את רטטי האנושות בכל מקום. לא מדובר רק באנושות, אלא בפלנטה כולה: בכל צמח, בעל החיים, סלעועלה. יפה מאוד לראות כיצד זה עבד ואת האופן בו הצלחתם להזיז אנרגיה זו בדרכים שונות ורבות. נספר לכם שאתם עומדים בפני פניה חדשה.

ובכן, דמיינו שאני נוהג במכונית. כאשר אני נוהג, אני די שומר על הדברים יציבים, נוחים ופשוטים, פחות או יותר עבור כל אחד, משום שאכפת לי מהנוסעים שלי. אולם, יקירים, ישנם זמנים בהם מגיעים נהגים שאינם חושבים כך. לדוגמא אם אלרה היה נוהג, אתם יכולים לדמיין שבזמנים שונים הייתם נזרקים לכל עבר. הדבר שאתם חווים, אם כן, זו ההזדמנות לראות שהפניה מגיעה. אם תמקמו עצמכם בצומת המושלמת, תוכלו לעבור את הפניה במאמץ קטן מאוד. תרכבו על עצם המהות של הפניה, תיכנסו לפרטים שלה וכך למעשה תעברו אותה מבלי להיזרק לקיר. זה הדבר שמתרחש. מתי בדיוק מגיעה הפניה? זו תהיה חוויה אשר אנשים שונים יחוו בזמנים שונים, אך הרוב יחוו זאת במהלך ארבעת החודשים הראשונים של השנה הבאה – עד סוף אפריל. אתם כבר מתכוננים לפניות אלה, ואתם תראו דברים רבים המתחילים להשתנות. והסיבה? פשוטה: האנושות ממשיכה להתעלות. הודות לרטט גבוה יותר זה, יש ביכולתכם לראות עכשיו דברים שעד כה היו חסומים בפניכם. עתה תהיה לכם ההזדמנות לראותם במלואם. יש לכם את היכולת למקם עצמכם במקום בו קיימת ההתנגדות החלשה ביותר, או אפילו להרוויח משהו מהמעבר דרך הפניה. הפניה היא עבור האנושות כולה, וזו הכוונה מחודשת. מאוד יפה. משפחת ה- E*מהווה על פני כדור הארץ מסה גדולה יותר מאשר אי פעם בעבר.

הדרך בעלת ההתנגדות החלשה ביותר

כן, יש עתה יותר אנשים על פני הפלנטה מאשר אי פעם בעבר, כולל את התקופות הקדומות של למוריה ואטלנטיס. אולם אתם רואים שהרבה מזה משתנה משום שאתם הולכים להגיע למספר של מסה קריטית של 8 מיליארד, דבר שישנה הכול. האם זה אומר שאתם הולכים להגיע אליו בחלקה הראשון של 2017? לא, אך זה יהיה החלק האחר של הפניה, או הנחיתה. הפניה מתכוננת להכניס להילוך משהו חדש אשר ייצור הזדמנויות. באיזה אופן זה אפשרי? אתם בוחנים דברים אלה מדי יום, לא כן? אתם מתבוננים בכל החוקים שיצרתם לעצמכם ועבור האחרים, ואתם בוחנים מחדש רבים מהם. זה דבר יפה – כל הכבוד! הפירוש הוא, שאתם מאפשרים למערכות האמונה שלכם להתפתח לרמה ממנה אתם יכולים לראות עתה. תוכלו לישר את הדברים בין הראש והלב יותר מאשר עד כה. תהיה לכם השיבה של למוריה, בה שני קווי זמן הצטלבו בדיוק ברגע הנכון.חוויתם חציה כזו לפני כשנה, ואחת נוספת מגיעה לאחר הפניה, כאשר הכיוון החדש נקבע עבור האנושות כולה. יקירים, דבר זה נמצא כבר ממש מולכם. כאשר הוא יתחיל להתפתח, תהיינה לכם יכולות חדשות לגלות ולקרקע את התשוקה בחייכם בדרכים חדשות לחלוטין. למען האמת, חייכם יהפכו להיות פשוטים יותר. כל הוויכוחים, הדיונים, הבחירות וכל הדברים שהובילו והביאו את כל אותן נקודות מעניינות אותן תרצו לתקן לאחר שתבצעו את הפניה, שהינה הפניה הגדולה של האנושות. האם זה אומר שתראו זאת? לא. בדרך כלל פניות אינן נראות עד אשר הן נמצאות די רחוק מאחוריכם, ואז ניתן לראותן כאשר מתבוננים לאחור. אל תצפו ליותר מדי מפניה זו, אך יש ביכולתכם להתכונן לקראתה בכך שתקרינו את האנרגיה בה תרצו להשתמש אל העתיד. דבר זה ימשוך אתכם לדרך בעלת ההתנגדות החלשה ביותר.

התקדמות טכנולוגית

יקירים, דברים רבים מאוד מתרחשים. אין ספק שפניה זו טומנת בחובה פוטנציאל לקריסה של מערכות, שכן פניה בסדר גודל כזה יכולה לגרום לדברים שאינם מוסריים להכחיד את עצמם. זה הדבר שקורה כאשר ישנם שני רטטים מנוגדים, מכיוון שלמעשה הם מנטרלים זה את זה. במלים פשוטות זו פיזיקה רוחנית כמו גם פיזיקה ניוטונית מודרנית. בעתיד המאוד קרוב נדבר על כך מאוד בפירוט, שכן יש כאן מידע רב. אתם נמצאים בצומת קריטית והדבר מדהים לחלוטין. בזמנים של אטלנטיס ולמוריה עבדתם רבות לשם פיתוח וקידום הטכנולוגיות, הרוחניות, וכל חלק שלהם. אולם בעבר הדבר נקטע באמצע ולא יכולתם להשלים את התהליך. עתה תוכלו, יקירים, משום שזה הדבר שמתרחש: אתם ממשיכים מהנקודה בה הפסקתם באטלנטיס אך במקום לקדם את הצד הביולוגי של ההתפתחות, בפעם הזו לקחתם יותר את הצד הטכנולוגי. אתם יוצרים מחשבים בעלי הכרה, מחשבים שיכולים לחשוב. ברור שהפחד הגדול הוא מה יקרה כאשר המחשבים יהיו יותר חכמים מהאנשים. האם הם פשוט “יכבו” אותנו, יכלאו אותנו בחדר במקום כלשהו וישתלטו על העולם? ובכן, נצטרך להמתין ולראות אם זה יקרה, אך זה אינו אחד מהפוטנציאלים הצפויים. במקום זאת צפויה לאנושות שאלה מעניינת: כאשר אתם יוצרים משהו והוא בעל מודעות אמתית, כיצד זה יעבוד? איזה שם תתנו לו ואילו זכויות? האמת היא, שאף אחד מכם אינו מורגל להיות בורא ואתם רגילים לבטל את יכולות הבריאה שלכם. הגיע הזמן להתחיל להסתכל על יכולות אלה ומראש להתחיל לשאול את השאלות. אין לכם שום בעיה לתת את האנרגיה שלכם לצמח או לחית מחמד, אך קשה לכם מאוד לקבל באותו אופן. עשו את הצעד, יקירים, כולכם נמצאים שם כבר.

רשת בטחון

במהלך הפניה הצפויה, במיוחד אם אתם שואפים להיזרק אל דופן המכונית באותה נקודה,יש משהו שאנו חולקים עמכם שחשוב שתדעו: אנו שומרים עליכם. אנו עושים כמיטב יכולתנו להגן על כל אחד ואחת מכם, שכן המהות האינדיבידואלית של אורכם חשובה מאוד להתפתחותכם, כמו גם לזו שלנו. יקירים, איננו נפרדים מכם. אנו חלק מכם בדיוק כפי שאתם חלק זה מזה. אתם נעים עתה לאותו כיוון, פותחים את היכולות ומתחילים לגלות עולמות אותם לא ראיתם מאז תקופת למוריה. תקופת למוריה היתה התקופה בה היו לכם קשרים עמוקים זה עם זה. לא היתה שום בעיה לתקשר בדרך שונה ופשוט לומר: “הואתה חלק ממני. אני חשה אותך. אני חש את צרכיך; אזוז הצידה על מנת ליצור עבורך מרחב.” יחד עם זאת, ישנן רמות רבות בהן ניתן לעבוד עם הדברים. כולכם מתחילים להתקרקע בדיוק במקום בו אתם נמצאים. בלמוריה הייתם מחוברים; עבדתם בדרך דומה לעבודת הדבורים כאשר הן נמצאות בכוורת. הן כולן מתקשרות אך לכל אחת יש את התפקיד שלה והיא יודעת בדיוק מה עליה לעשות. כולן מתוכננות לבצע את תפקידן, וזו תהיה אף דרככם החדשה לאחר ביצוע הפניה. סביר להניח שרובכם ייפגשו עם הנסיבה הלמוריאנית שלכם. כולכם תוכלו לעשות זאת בדרכים שונות, אם פשוט תנסו. כאשר ההזדמנות נקרית בדרככם, עבדו עם הדברים -כל פעם קצת יותר.התאמצו מעט יותר מתוך בטחון בידיעה שאנו שומרים עליכם. האם אפשר לעוף מהדרך במהלך הפניה? ברור, ואתם גם תראו שזה מה שיקרה לאנשים רבים, אך לא לכם. אנו מספקים לכם רשת בטחון, במיוחד לאלה הנושאים פיסות קריטיות עבור הפלנטה ארץ, דבר שנכון לכולכם. אנו מכבדים את דרככם באופנים שאינכם יכולים להבין; אנו אוהבים אתכם, יקירים, ואת זאת כולכם יכולים להבין.

משפחת ה- E

בעודכם מתכוננים לפגוש את החלק האחר שלכם שהיה כאן בתקופה למוריה, עשו את הצעדים הבאים בשמחה. לא תלמדו כל כך הרבה,אלא יותר תזכרו. אנו מקווים שתזכרו היטב, משום שהיתה לכם חברה בה העצמתם זה את זה, וזו הסיבה שכיניתם אותה “משפחת ה- E”. מאז ימי למוריה, שבה משפחת ה- E שוב ושוב לתקופות חיים. ומשימתכם היתה להיות כאן בזמנים מסוימים בהם ההתפתחות בכיבוד זכויות בני האנוש היתה קריטית. אחת מהפיסות הגדולות של משפחת ה- Eהיתה זכויות האדם. באופן עקרוני גרמה משפחת ה- E לפניה זו, שהינה הכוונה מחודשת, התחייבות חדשה. זו דרך חדשה להפעיל אור בכיוונים חדשים לחלוטין.

נספר לכם גם שתהיינה לכך הכוונות בדרכים שונות, למרות שאיננו מנסים להכינכם לפניה. את זה אתם יכולים לעשות בעצמכם. אנו מנסים להכין אתכם לאשר יקרה לאחר מכן. לחברה יש יכולת ליצור סביבה בה תוכלו כולכם לגדול ולהתפתח בדרכים מדהימות ביופיין. אלו הם זמנים חדשים על פני הפלנטה שלכם. כבוראים – יצרתם זאת. משפחת ה- E שבה יחדיו ואתם עושים עבודה נפלאה. דעו שדרככם נצפית מכאן, מהבית. אנו מברכים כל חלק מהדברים שאתם מנסים לעשות ואנו מפנים עבורכם את הדרך ככל שמתאפשר. אנו מבקשים אתכם לעשות זאת זה עבור זה, שכן זו ההתחלה של החברה המועצמת אותה אתם בונים עכשיו. דעו שלעתים יש לעבור דרך השפל לפני שמגיעים לגבהים, אבל אפילו הפניה לא תראה כה נוראה. האם אתם מוכנים? אנו מוכנים.

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרכים אלה. אנו מבקשים אתכם לנהוג זה בזה בהערכה בכל רגע שניתן. טפחו זה את זה בכל הזדמנותושחקו היטב ביחד על פני כדור הארץ החדש. אני שומר הזמן.

אספבו,

הקבוצה

משפחת ה- E= משפחת ה- ההעצמה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2016  www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!