17 נובמבר 2015

בחירות רב ממדיות
מה קורה כאשר אנו בוחרים?

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

2015_11

מאת הקבוצה

משואות האור

נובמבר 2015

הוגש בשידור חי ביום 31.10.2015

ברכות מהבית, יקירים,

אנו מצטרפים אליכם למשחק שהחל כבר, שכן זה פרק זמן שאתם נמצאים בתנועה. אתם משחקים את משחק העמדת הפנים שהנכם בני אנוש בעוד עיניכם קשורות. כה קסום! אינכם יכולים כלל לראות את שלמותכם. כל שאתם יכולים לראות זה את אי השלמות היוצרת יופי על פני הפלנטה שלכם. קבלו על זה אחריות. העריכו זאת. שמרו על כך. היו גאים בכך; שימו לב כיצד משתנה המציאות שלכם.

אנו נמצאים כאן על מנת להביא לכם מסר לחודש הקרוב, וגם כדי לתת לכם ראייה ביחס למקום בו נמצאת עתה האנושות. זמנים אלה ייחודיים מאוד, משום שכבני אנוש אתם הופכים להיות ערים לכך שמטבעכם הנכם רב-ממדיים. תמיד ידעתם שמה שאתם רואים לפניכם, הדבר לו הנכם קוראים מציאות, הינו חלק קטן בלבד מהדברים שניתן למעשה לחוות ואליהם להתרחב. האנושות נמצאת עכשיו בצומת בה יוכלו האנושיים להתחיל להיכנס לממדים רבים בו זמנית. הבה נשוב ונסביר זאת, קודם כל, מנקודת מבט אינדיבידואלית, שכן באופן זה קל יותר להבין את הדברים.

אם אינדיבידואל מהלך בשביל אשליית הזמן בעודו מעמיד פני בן אנוש בעיניים קשורות, מה שקורה הוא, שהוא מגיע לנקודה בה עליו לבחור. ובכן, אתם ערים לכך שבחירה נמצאת בבסיסה של העוצמה; זו ההבנה והביטוי של אורכם על פני הפלנטה ארץ. כאשר אתם מבצעים בחירות נפלאות, מה קורה לאפשרויות האחרות? אתם בוחרים לפנות לכיוון א’, אך מה קורה ל- ב’, ג’ ו- ד’ – ההזדמנויות האחרות? יקירים, מאחר והנכם רב-ממדיים, לעולם אינכם מחמיצים דבר. האם תהיתם אי פעם איך היו נראים חייכם אילו לפני שנים ביצעתם בחירות אחרות? יתכן שהייתם מחליטים להיות בקשר עם אדם אחר מזה לו הנכם נשואים עתה, או אולי הייתם משנים את בחירתכם האם אתם בכלל רציתם להיות הורים. החלטות כבדות כאלה משנות את החיים לחלוטין. מדהים! ובכן, מה שקורה הוא, יקירים, כאשר אתם בוחרים ללכת בדרך מסוימת, אתם מכבדים בחירה זו; כל הבחירות האחרות מאומצות על ידי הממדים האחרים שלכם. וכך למעשה אינכם מחמיצים דבר, שכן הכול נחווה בשלמותו. יחד עם זאת, רק חלק קטן נחווה במציאות שלכם משום שבבסיסו מדובר ברוחב פס הנתונים של הוויברציות. כפי שאתם מבינים כבר, גלי רדיו רבים עוברים את גופכם, ממש עתה. למעשה, אילו יכולנו לקלוט את כל גלי הרדיו החוצים את גופכם, הייתם יכולים להתביית על תחנות רדיו אישיות רבות. היות וכל הגלים עוברים בבת אחת דרך הגוף, ברגע נתון עליכם להתכוונן לתחנה רדיו אחת. על מנת להקשיב לתחנה מסוימת מכל הגלים הללו, אתם זקוקים למכשיר לו הנכם קוראים “רדיו”. כך קורה גם במציאות שלכם. כאשר אתם מתעוררים בבוקר, אתם יודעים מהו שמכם, לאן אתם הולכים ואת התפקידים אותם הנכם משחקים, משום שאתם נמצאים בממד הנוכחי של המציאות. האם לא היה זה נחמד לקפוץ מידי פעם למציאויות אחרות ולראות מה קורה עם הבחירות האחרות שלכם? עתה יכולת זו קיימת אצלכם, שכן כל האנושיים הופכים להיות ערים לכך שאתם רב-ממדיים מטבעכם, דבר שלמעשה הינו טבעכם האמיתי ולא התפתחות חדשה. זהו גילוי חדש ושם נמצאים עתה כל האנושיים. וכך לומדים רבים מכם כיצד לגשת עתה לממדים האחרים שלכם של זמן ומרחב. יש המתחילים אפילו ללמד אחרים איך להיכנס למודלים רב-ממדיים של ריפוי, דבר שיכול להיות מאוד עוצמתי. הבה נתבונן אל הכלל.

רב-ממדיות כפי שהיא נראית מהצד של הקולקטיב האנושי

האם הרטט הקולקטיבי של האנושות, כפי שכל אחד מכם מכיר אותו, מכסה את טווח הרטטים המלא, או האם זה רק קטע קטן של המציאות? נספר לכם, יקירים, למרות שאתם חושבים שזה עצום, למעשה זהו חלק קטן של המציאות. אתם מכוונים אל מחוג הרדיו האישי שלכם כך שגופכם יכול להחזיק במציאות ולסנן את מה שנכנס. האם זה אומר ששום דבר אחר לא מתרחש? לא, כל מיני דברי מתרחשים ממש לפניכם. יחד עם זאת אינכם יכולים לראותם שכן אתם מכוונים למציאות אחת בלבד, לטווח רטט אחד בלבד. כך המצב גם לגבי רטט האנושות הקולקטיבי, והוא מכוון עתה לחוויה אחת. האם זה אומר שיש עוד חוויות אחרות? כן, והנה החלק היפה: האנושיים יכולים לבחור איזו מציאות לחיות, וזה דבר חדש. תמיד היו לכם ממדים, אולם רק לאחרונה פיתחתם את היכולת לקלוט אותם. עתה בעודכם מגיעים לרמת רטט בה תוכלו להתחיל לראות חלק מהאשליות שמוקמו שם על מנת ליצור את החוויה האנושית – הכול יהיה שם. האם אתם יכולים לחשוב לאחור ולהיזכר בטרגדיה שהיתה לאנושות? זכרו אירוע אשר התרחש ואשר הביא טרגדיה משמעותית ואבל עמוק לסובבים אתכם. אולי היום בו הינדנבורג התרסק, או היום בו התמוטטו התאומים. אתם יכולים לחזור לכל דבר שהשאיר את חותמו עמוקות על האנושות, לא משנה היכן זה התרחש. עכשיו אתם מתחילים להבין את הרעיון. ישנם ממדי מציאויות אחרים בהם כלל לא התייחסו לאותו אירוע, בו הוא כלל לא התרחש. מדוע? משום שהיתה זו בחירת הקולקטיב לא לחוות זאת. עתה אתם מתחילים להיות מודעים. בני אנוש, עובדי אור, הופכים עתה להיות ערים לכך שאתם רב-ממדיים. כל החלקים האלה שלכם מתרחבים הרבה מעבר לטווח המגביל, ובעוד פרק זמן קצר, כל אדם ואדם על פני הפלנטה יתחיל להיות מסוגל להשתמש בזאת באופן מודע. זו יקיצה אמיתית מחלום. כולכם מתחילים להתעורר ולגלות שהנכם נמצאים בעיצומו של משחק אותו אתם יכולים לשנות. רק אתם יכולים לשנות את המציאות האישית שלכם באמצעות בחירות זהירות. האם ניתן לבחור אפשרות כלשהי אותה תחווה כלל האנושות? לא, ברור שלא. אתם אחראים אך ורק לעצמכם; אולם אתם יכולים לבחור באיזו מהאפשרויות תחיו, וזה דבר חדש.

בחירת המציאות הרצויה

על מנת שהאנושיים יוכלו לשחק את המשחק, היתה הפרדה בין הרטטים. התעוררתם בתוך גוף בעל דחיסות, והיה עליכם להתאים עצמכם אליו. היה עליכם לגלות כיצד תעבידו אותו ואיך תביאו להתפתחותו. התפתחתם בדרכים מופלאות ורבות. אתם יכולים לחשוב על הקולקטיב כאשר הנכם צופים בחדשות העולם בטלוויזיה. אתם חושבים: “זו האמת.” יקירים, למעשה זה רק חלק קטן ממנה; האמת היא שזו המציאות החדשה. אתם יכולים לבחור היכן ברצונכם לחיות. מה אם הייתם בוחרים לגור בעולם בו סה”כ היו 2 מלחמות ואינו נמצא עתה במצב של מלחמה? האם אתם יכולים להיזכר בזמן בחייכם בו לא היתה מלחמה? זו התפתחות יפהפייה של הקולקטיב. יש ביכולתם לקחת עצמכם מהסביבה הזו, אך מה קורה אז? רבים מכם מרגישים מאוד אחראים: “האם נטשתי אותם? הם הולכים לעבור את כל אותם דברים נוראיים…” יקירים, בעצם מדובר כאן באיזון, לא כן? אתם עלולים לחוש שלילי בצד ההוא אך הצד הזה הינו למעשה היבט אחר שלכם, שיהיה חיובי ביותר. לדוגמא, יתכן שיש משהו שנראה שאינכם מצליחים לעשות, לא משנה כמה שאתם מנסים. זה אומר שהיבט אחר שלכם שם הינו מאסטר באותו דבר עצמו, ושאתם נושאים בחובכם מידע רב. עתה הוא הזמן בו אתם מתחילים לאסוף מידע רב מכל ההיבטים שלכם ולשכלל עצמכם בדרכים רבות. אתם יכולים גם לבחור את המציאות בתוכה תחיו. הצטרפתם למשחק הנמצא בהתפתחות; לאן, אם כן, תרצו לקחת אותו? מהם חלומותיכם?

רבים מכם נכנסו למצב הישרדות, דהיינו – אתם עוזבים את החלומות. אתם מנסים רק את הדברים שאתם מכירים, ולעיתים אתם אפילו חוזרים לאחור במערכת האמונות שלכם. אין בעיה; אחרי הכול אתם אנושיים. אתם אמורים לחוות כל זאת – את הטוב, הרע, המכוער והאדיש – כל חלק. זו הדרך בה הנכם מוצאים יופי על פני כדור הארץ, בזמן שאתם מעמידים פני בני אנוש. המשיכו בעבודה הנהדרת. לרטט הקולקטיבי של האנושות יש ממדים רבים, ומרגע זה ואילך כל אחד מכם יכול באמת לבחור באיזה ממד הוא בוחר להיות. בחרו היטב, יקירים. שחקו את המשחק. דעו שאתם מוצאים את השביל בעל ההתנגדות המועטה ביותר, כפי שעושות כל צורות האנרגיה. דעו שאתם נושאים יותר אור מאשר מן הסתם אי פעם תראו בעודכם בגוף הזה. אנו רואים זאת ויודעים מי אתם. אנו כאן על מנת להזכיר לכם את המשחק היפהפה ואת הבחירות היפהפיות שבחרתם שהביאו אתכם לכאן ממש עתה, במשחק הנמצא בעיצומו.

בכבוד גדול אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את בכל הזדמנות. שחקו היטב ביחד.

אספבו

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!