מאי 2018

שומר הזמן והיום בו הזמן עצר מלכת

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור    

מאי2018      הוגש בשידור חי ביום 28.4.2018

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

היום בו הזמן עצר מלכת

ברכות יקירים.

אני שומר הזמן נמצא כאן היום על מנת לחצות את ציר הזמן שלכם למספר מועט של דקות. קחו נשימה והבינו היכן אתם נמצאים. מסגרת הזמן שלכם על פני כדור הארץ הואצה ועתה אתם נמצאים בממד זמן חדש לחלוטין. יצאתם מזמן מעגלי אל זמן ספיראלי. לרבים מכם יש אתגר להתאים עצמם, כפי שניתן לראות במבנים רבים על פני כדור הארץ, כמו בעסקים ובממשלות. כולנו נמצאים עתה במתיחה מאוד משמעותית ומתאימים עצמנו למסגרת זמן כחלק ממציאות הממד החמישי שלכם. הו כן. לפני שנים רבות סיפרנו לכם שנכנסתם לממד החמישי, ויקירים, זהו שינוי משמעותי ביותר. לוקח לכם שנים להתאים עצמכם, לשנות עצמכם, ועתה אתם נמצאים כאן בזמן ייחודי מאוד של הפלנטה עצמה. אתם נמצאים כאן על מנת לעזור בשינויים המתרחשים.

שחקו היטב ביחד

שינויים רבים מתרחשים בגוף הפיזי. כפי שכבר הזכרנו, במהלך הזמן תאבדו מהדחיסות, תישאו יותר אור ותנועו אל גוף מואר בדרך שונה לחלוטין. אך היום ברצוני לקחתכם 20 שנה לאחור כאשר התחלנו בעבודה הזו עם השומר. החלטנו שיהיו לנו משפטי סיום קבועים. תמיד אנו מדברים על שלוש תזכורות פשוטות: לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה, ולשחק היטב ביחד. ובכן, אנו יודעים שהרבה פעמים לאחרונה קשה מאוד לאנושיים. הם אינם אוהבים להתייחס לזה כאל משחק. רבים מכם אמרו לנו שהחיים הרבה יותר מדי רציניים מכדי להיות משחק. אך למען האמת, כאשר תראו מה שאנו עושים מנקודת המבט שלנו, קיימים משחקים רבים מאוד בכל היש. יחד עם זאת, יקירים, אין משחק בשום מקום אשר השיג את אשר השיגה האנושות. עברתם ממציאות של ממד אחד אל מציאות של ממד אחר לפני שהמשחק הגיע לסיומו הטבעי. דבר זה פותח הזדמנויות רבות שאחרת לא היו נפתחות. דבר זה נעשה כבר קודם לכן, אך רק במקומות קטנים ע”פ הפלנטה כמו אצל בני המאיה, אצל האנסטאזי,[[Anastasi והרפה נוי [Rapa Nui]. מעולם קודם לכן לא היה משחק אשר עבר מממד אחד אל ממד אחר. וכך, כאשר אתם מתבוננים על הקשיים שיש לכם על פני כדור הארץ, אנו מקווים שאתם מבינים כמה אתם מיוחדים. אין זה משנה כמה אתגרים, או קשיים, נראה לכם שאתם רואים. אנו רוצים פשוט לומר לכם שאתם נמצאים הרבה מעבר ליכולת ההבנה שלכם ושכל עיני היקום מופנות אליכם.

היום בו הזמן עצר מלכת

ישנה פיסה חשובה אחת אותה הזכרנו לא מזמן, כינוס גדול. לאחר שקיעת אטלנטיס, הזמן עצר מלכת. היתה זו אחת מהפעמים הראשונות בהן הזמן עצר לחלוטין על פני כדור הארץ במשחק שלכם. בנקודת זמן זו עזבו רוב האנושיים ושבו הביתה. היו שעברו למצב של רטט גבוה יותר ומשם התבוננו, אך הם היו מעטים מאוד בהשוואה לכמות הלמוריאנים שעשו זאת קודם לכן. אתם ממשיכם לתהות מתי זה קרה בציר הזמן שלהם וסיפרנו לכם שזה היה אפילו לפני הזמן של מה שאתם מכנים ‘פאן גאיה’* נספר לכם גם, יקירים, שכדור הארץ הינו רב-ממדי. לכן יהיה לכם קשה מאוד לחפש גיאוגרפית, או על ציר הזמן, ולמצוא בדיוק היכן זה. החלק החשוב הוא ללמוד מהמסרים האלה ביחס לאשר התרחש בלמוריה ואטלנטיס. היתה הסכמה כללית בין כל ההוויות בכל מקום וכל האנושיים שחיו על פני כדור הארץ, במיוחד משפחת ה- E**.יקירים, למשפחת ה- E היה חלק גדול בהתחלה של כדור הארץ. והנה אתם כאן במספרים גדולים, מגולמים על מנת לנסות לחולל הבדל, לנסות להגיע למסה קריטית של אור לשם עשיית המעברים האלה. נו כן. אתם רואים התנגדות. למרות שאתם חווים צעדים לאחור, אתם רואים גם תנועה קדימה. אנו גאים מאוד בכם ובאשר השגתם. יקירים, המשיכו בדרככם.

כאשר אותו מפגש אדיר התרחש, עצר הזמן מלכת והתקבלה הסכמה כללית. “במה שגינו? איך זה קרה לנו? אנו הוויות מאוד מתקדמות, אז איך זה קרה שהיה על כה רבים מאתנו למות ולשוב הביתה?” הוחלט שלעולם לא תשחקו יותר את משחק הנפרדות בדיוק באותו אופן. נפרדות פירושה שאתם מעמידים פנים שאתם נפרדים. זה המשחק אותו אתם משחקים על פני כדור הארץ, בעוד שלמעשה אתם לא באמת נפרדים. באופן בסיסי אתם משולבים עם כל הוויה, עם כל לב על פני הפלנטה. במהלך המשחק הזה הוחלט שאם אי פעם תגיעו שוב לנקודה הזו בה תוכלו לעשות את המעבר לממד גבוה יותר ולצאת מתוך הגופים הפיזיים הדחוסים בהם החזקתם במהלך אותם זמנים, אתם תעשו את הדברים באופן שונה. אחד הדברים שתעשו יהיה לשים לב ולאפשר הזדמנויות שוות לרטטים הגבוהים והנמוכים על פני הפלנטה, שתתנו כבוד לכל רוחב הפסופשוט תאמרו: “בפעם הבאה כולם הולכים.”

אתם יכולים להתקדם רק בהתאם למהירות הנמוכה ביותר
על פני הפלנטה

ובכן יקירים, זה מה שאנו אומרים. אתם מכירים את הרעיון של מה זה להגיע למרומים, כתבתם ספרים באשר לפירוש של מה זה להיות בעל מטרה בחיים, ואפילו פיתחתם דתות בדיוק על נושא זה. עשו צעד זה, עשו את זה, עשו את ההוא. כן, כל הרעיונות הנפלאים האלה הינם להתפתחות האנושות. חכו עד שתשמעו מהיכן חלקם הגיעו. מעניין איך שזה עובד, שכן הפעם אתם מתחילים להבין. נספר לכם עוד ככל שהזמן יתקדם, אך היום הוחלט שהאנושות תעשה דברים בדרך שונה. בפעם הבאה שתגיעו קרוב לעשיית הצעד למעבר לרטט גבוה יותר, אתם תבדקו את כלל האנושות, הן את הגבוה ביותר והן את הנמוך הנמצאים בתוך טווח התדרים. אתם תתקדמו רק בהתאם לרטט הנמוך ביותר על פני הפלנטה. זה נשמע קשה מאוד, אך האין זה הדבר שבו אתם נאבקים ממש עתה? אין זה אומר שעל כולם לנוע באותו כיוון, שכן אתם נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית. זה אומר שלכולם חייבות להיות אותן הזדמנויות לצעוד את הצעד הבאקדימה. אתם מבינים, יקירים, יכולים להיות לכם רק החוקים שלכם, 10 הדברות, כל הרעיונות השונים המובאים בספרים הרבים שכולכם כתבתם, ולמעשה בסופו של דבר הכול מסתכם באופן בו אתם מתייחסים זה לזה. בעודכם מתחילים לעשות את המעברים לרטטים גבוהים יותר, זה החלק החשוב מכולם בכל המשחקים בכל מקום, ובמיוחד על פני כדור הארץ. זה מה שהוחלט באותו יום בו הזמן עצר מלכת. זה הרעיון האחד שהיינו רוצים שכל אחד מכם יתבונן אליו. כן, זה אומר שיהיה עליכם לעבוד עם הדעות הקדומות שלכם הנמצאות בתוך מערכות האמונה. הסתכלו על הדברים שלעתים עברו מדור לדור, אמת שנשלחה, ושלעתים כלל לא היתה אמת. איך אתם נוהגים זה בזה?

נהגו זה בזה בהערכה

זה החלק החשוב ביותר בהתפתחות בפניו הנכם עומדים. עתה אתם נאבקים עם הדבר בדרכים רבות, ובמיוחד באזורים מסוימים בעולם. למרות שאתם עשויים לחשוב שאינכם מעורבים בכך, האמת היא שיש טיהור אתני במקומות רבים ושונים ובמיוחד בשני חלקים של העולם. אתם עלולים לחשוב שזה לא חשוב לכם, אך קחו בחשבון שאתם יכולים להתקדם רק בהתאם לרטט הנמוך ביותר על פני הפלנטה. האם זה אומר שכל אחד הולך להיכנס למעבר הצפוי? לא, יקירים. ישנם רבים שיבחרו להישאר מאחור או שהם פשוט מותשים ואין ברצונם לבצע את הצעדים הבאים. הם לא צודקים או שוגים, זו הבחירה שלהם. אתם נמצאים על פני פלנטת הבחירה חופשית, ואנו מבקשים מכם לא לשפוט אותם כטובים או רעים, שכן רבים יבחרו להישאר מאחור לשם מטרה גבוהה יותר. אתם אפילו תגלו שאמור קבל בחירה כזו על מנת שיוכל ללכת לאטלנטיס. ככל שנתקדם תהיינה הזדמנויות רבות לראות זאת בדרכים שונות. נספר לכם עוד באשר לצפוי ועל האופן בו הנכם חלק אדיר מהשינויים המתרחשים, אך אנו מבקשים מכם לקבל על עצמכם אחריות בדרכים מסוימות. התבוננו במתרחש והבינו את הסיבה לכך. בצעו מחקר ואם תהיה לכם הזדמנות לדבר ולהשמיע את קולכם, עשו זאת. בסופו של דבר, ישנו מספר קטן מאוד של אנשים על פני הפלנטה הגורמים לדבר להתרחש.

טפחו זה את זה

בזמנים עברו, אפילו באטלנטיס, היו הוויות מלכותיות ובעלות פריבילגיות. נגד זה היו ההחלטות בזמן שהזמן עמד מלכת. לכל אחד היו צריכות להיות הזדמנויות שונות, או שזה לא יעבוד. היום אתם נמצאים בפני אותם אתגרים. ישנם רבים המכוונים את הממשלות ואת התאגידים, דבר המשפיע על כל אחד מהיבטי החיים. אתם רואים שהכסף שולט ועומד מאחורי רוב הדברים. יש עכשיו לאנושות הזדמנות לשנות דפוס זה. הדבר נמצא הרבה יותר עמוקממה שהרוב חושב, אך יש עתה בצד שלכם דברים שיכולים לגרום לשוויון רב יותר. אחד מהם הינה עליית העוצמה הנשית על פני הפלנטה, והשני הינן הטכנולוגיות. נכנסתם לזמן של לא עוד סודות. אנו יכולים לומר לכם ללכת בעקבות הכסף, דבר שבאופן טיפוסי משאיר אחריו עקבות. אחוז קטן מאוד של אנשים מנהל את הממשלות ואת העולם; הם מחפשים כסף וכוח, אשר בדרך כלל הולכים יד ביד. אין זה אומר ששני הדברים האלה רעים מיסודם, אך ניתן להשתמש בהם באופן שלילי, ולמעשה זה באמת מה שקורה. איך, אם כן, אתם נוהגים זה בזה באופן גלובאלי? לא מדובר רק ביחסי שכנים או מערכות היחסים עם אויבים, אם יש לכם כאלה, אלא איך האנושות מתייחסת לאנושות? האם התקדמתם, למדתם משהו מהמלחמות שהיו? או שאולי פשוט הפניתם אליהן את הגב והחלטתם שזה מעבר להישג ידכם? האם שכנעתם את עצמכם שאינכם אחראים לשחיתות הממשלות והתאגידים? רבים מהסכמי השלום שכתבתם נלמדו מהקשיים של המלחמות, אותו אמון שנשבר ע”י מדינות רבות. כאשר לקבוצות יש ענין להפר את החוקים, זה בדיוק מה שהן עושות. האם אתם יכולים להשמיע את קולכם בנושא זה? האם אתם יכולים להסתכל על האופן בו מדינתכם, או אפילו מדינות אחרות, מתנהגת לאנשים שלה, או לאנשים של מדינות אחרות? דבר זה מתרחש בהרבה מקומות וניתן לראות את היחס הבלתי אנושי שאנשים נותנים לאנושיים אחרים. יותר מכל דבר אחר, דבר זה מקשה מאוד על המעבר לממד גבוה יותר.

יחד עם זאת איננו מודאגים, שכן משפחת ה- E נמצאת במקומה. משפחת ה- E חוללה כבר הבדלים גדולים במשחקים רבים ביקום כולו, בדיוק בזמן הנכון. האם הם מתגלמים ומתקנים, או משנים את הכול? לא, יקירים, זה לא מה שהם עושים. משפחת ה- E נכנסת עם אנרגיית הלב, מחזיקה ברטט גבוה בפלנטה בעלת רטט נמוך. כאשר נדרש, הם אומרים את האמת לאנשים בעלי הכוח. זה בדיוק מה שאתם עושים, ממש עתה.

שחקו היטב ביחד

רבים מכם נסעו אחורה בזמן על מנת להיות כאן בדיוק ברגע הזה. זה דבר מאוד מעניין, משום שלא מזמן שאלו אותנו בזמן תקשור כמה אנשים ממשפחת ה- E נמצאים על פני הפלנטה. אמרנו שבסביבות מיליון, וזה עלול להיראות כמספר קטן מאוד בהשוואה ל- 7.3 מיליארד אנשים הנמצאים כאן. סביר להניח שתגיעו ל- 8 מיליארד,  שזה נקודה קריטית, נקודת הטיה של הפלנטה ארץ; היא עברה כבר מספר נקודות סימון, אך היא מייצרת עבורכם את המרחב על מנת שתבצעו את המעבר הצפוי וזה יהיה אפשרי אם תנהגו היטב זה בזה. עכשיו נספר לכם שעל פני הפלנטה ישנם מיליון ורבע מבני ממשפחת ה- E. רובם תינוקות אשר יישאו את האור כשיגדלו, והשאר הם הוויות כמוכם, אשר נסעו לאחור בזמן על מנת לעזור לפתוח את הדלתות. זה המצב במהלך 20 השנים האחרונות בהן אנו מזכירים לכם דבר אחד שהוא חשוב מאוד: נהגו זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות ואין זה משנה מה אתם חושבים על האדם, שחקו היטב משחק זה.

אני שומר הזמן. כבוד גדול הוא לי לחצות היום באופן זה את זמנכם.

אספבו יקירים.

* פאן גאיה – יבשת על תיאורטית אשר התפרקה לפני 200 מיליון שנה ויצרה את 7 היבשות הקיימות היום ע”פ כדור הארץ [גיאולוגיה]

**משפחת ה- E– משפחת ההעצמה

————————

 הסיפור של אמור

ברכות יקירים, אני שומר הזמן.

אני הולך להעביר את רשות הדיבור לקבוצה כקולקטיב, כפי שהשומר מכנה זאת, על מנת שיספרו לכם את הסיפור הבא של אמור. תהליך מעניין מאוד מתחיל להתרחש בעוד אמור גדל לבגרות ולמקום היאה לו כאדם בוגר. העבודה של אמור חשובה לו, ומשמחת אותו מאוד. אנו לוקחים אתכם עכשיו לזמן בו אמור וסרו [Saroo]  נמצאים כבר פרק זמן בנסיעות. הם נפרדו לאחרונה מבנם, שהיה בתכנית גיבוי ונולד באמצעות הורים אחרים. הוא היה מסוגל לחולל שינוי ניכר על פני כדור הארץ, במהלך אותם ימים יפים של מו.***

עתה בכוונתנו לקחתכם לסיפור המלא, סיפור הנוטה לערוך פניה. אמור וסרו עבדו ביחד ואף נסעו במסגרת עבודתם. אמור העצים כל אדם שפגש, והתכוון לבקר בחלקים שונים של למוריה על מנת לזרוע את זרעי ההעצמה. ברור שבאותם ימים היו הלבבות והחיבור זה לזה פתוחים, ולכן היה קל יותר לעבוד עם הדברים. באותם ימים ההעצמה נתקלה בהרבה פחות התנגדות. האנשים היו הרבה יותר פתוחים לרעיונות חדשים ולאנרגיות חדשות. הם לא בדיוק התנגדו כפי שאתם רואים היום, ונספר לכם גם שהיתה התפתחות. באופנים רבים פירוש ההתפתחות היה לשחרר את הישן, ודבר זה היה קשה. זה הזמן בו אנו פוגשים את אמור, לאחר אחד מהקומזיצים הקהילתיים שהתקיימו בלמוריה, בכל פעם שנערך מפגש. היום כמעט אפשר לקרוא יישובים אלה ערים, אך תמיד היתה להם מסורת של מפגשים. הם ניסו למצוא מקום בתוך מבנה, או במרחב מוגן. רוב הזמן היו אלה מדורות נפלאות, והחלק המעניין הוא, שהיה קשה מאוד לשוחח סביב מדורה. בדרך כלל חיכה אמור עד שהאש דעכה ונשארו הגחלים, מצב שאיפשר לו לראות את כולם וגם להיראות.

היום אנו פוגשים את אמור משוחח עם קבוצה של אנשים מבוגרים, והם שואלים אותו שאלות משאלות שונות. אדם אחד אמר: “אמור, אתה מדבר על כל טכניקות ההעצמה האלה, ואתה מדבר על בניית קהילות מועצמות. שאלתי היא: איזו הוכחה יש לך? איך אתה יודע שאם נצעד בכיוון הזה, זה אכן הולך לעבוד?” אמור ענה: “זו אנרגיה חדשה לחלוטין ולכן רעיונות חדשים יכולים להיקלט בדרך חדשה לגמרי. זה מה שאנו מנסים להפיץ בכל למוריה. כן, אלו רעיונות חדשים, אך עד כה הם עבדו בכל מקום בו היצגנו אותם.” הג’נטלמן המבוגר, שהיה בן כ- 350 שנה, היקשה קצת על אמור ואמר: “אתה יודע, זה לא מה שהורי למדו אותי. מדוע שלא אאמין בדברים שעברו בין כל כך הרבה דורות? לפתע אתה מתחיל ללמד אותנו דרך חדשה. האמת לעולם אינה משתנה. מדוע שנקשיב ונהיה פתוחים לרעיונות החדשים האלה, כאשר הרעיונות הישנים עבדו מצוין?”  חייך אמור: “האם הם באמת עובדים מצוין או שהאנושות מתפתחת? זו השאלה. בסדר, אתה רוצה לשוב אל אביך ואל סבך ואל אשר הם למדו אותך, ולאמת שלהם. האם גם היום זה נכון בשבילך בכל היבט? האם אתם אותם האנשים שהייתם אז? האם אתם אותו טיפוס של אנשים שהייתם אז באותם ימים, או אולי הגיע הזמן להביא אמתות חדשות?”

הוא חשב קצת, ואז אמר: “ובכן, אתה יודע, זה היה מספיק טוב עבור אבי, סבי, ומן הסתם גם עבור הסבא רבא שלי. מדוע, אם כן, שזה לא יהיה מספיק טוב גם עבורי? מדוע שזה לא יעבוד באותו אופן?” אמור ענה: “משום שאנחנו מתפתחים. זה המשחק שאתה משחק – להתפתח לרמה גבוהה יותר, בה ניתן לראות דברים חדשים. נקודת המבט הגבוהה יותר נותנת מראות חדשים של דברים רבים להם אתה קורא אמת. רבות מהאמתות האלה עלולות להיות לא כל כך אמתיות כפי שחשבת. כאשר מתפתחים למצב חדש, מתחילים לראות שביל חדש ודרך חדשה לחלוטין למצוא שביל חדש בו ההתנגדות המועטה ביותר. זה באמת הדבר עמו אנו מעוניינים לעזור לך לעבוד עמו היום, לתת לך את הרעיון שיש סיכויים חדשים, אפשרויות חדשות.” סרו עמדה ואמרה: “אתם יודעים, היה זמן בלמוריה בו הנשים לא נחשבו למורות. בימים הקדומים היה להן תפקיד. גם אם חוזרים לימים הראשונים של האנושות, הנשים יכלו לעשות דברים שהגברים לא יכלו: ללדת ילדים. איזו מתנת בריאה נפלאה. וכך נחשבו הנשים כמטפלותהבית. תפקידן היה לגדל ילדים, ויחד עם זה הגיעו מספר יכולות טבעיות כמו להכין אוכל. הגברים היו הציידים והנשים טיפלו בבית. אין זה אומר שזה היה לא בסדר באיזה שהוא אופן, אפילו בסטנדרטים של למוריה, והנה אני עומדת לפניכם כמורה ומציעה רעיונות חדשים. מן הסתם דבר זה אפילו לא היה מורשה בזמנים של סבך, איש יקר.היום ישנן נשים רבות שיכולות לצוד יותר טוב מגברים. התפתחנו ועברנו להעצמה.”

הוא גירד את ראשו ואמר: “ובכן, את מן הסתם צודקת בעניין הזה. היה חשוב שסבתי תשמור על מקומה, אך זה לא עבד עבור אשתי.” כולם החלו לצחוק, מבינים שכאשר אנשים מתפתחים, כך קורה גם לאמת. הם מחפשים את הסלע היציב עליו הם יכולים להציב את הבסיס, ומנקודה זו לבנות. הם חיפשו את הסלע שלעולם לא יזוז. במציאות, סלע האמת משתנה. הסלע מתפתח, והסלע זז; כאשר האנושיים מתחילים להתפתח לרמות שונות, הם מתחילים למצוא אמתות גבוהות יותר. “אתה יודע,” אמר הזקן בסוג של רטינה: “תמיד למדו אותי שהאמת האמתית לעולם אינה משתנה וכך ניתן לזהות אותה. מה אתה אומר לזה?” אמור ענה: “לא הייתי אומר שהאמת בדיוק משתנה. זה יותר שהיא מתפתחת כאשר אתה מתפתח. כאשר אתה מעלה את הרטט אתה רואה את הדברים מנקודת מבט גבוהה יותר. האם אתה זוכר את הזמן בו שלחנו אנשים חולים במחלות מדבקות למחנות הסגר על מנת שלא ידביקו אחרים? ואז למדנו כיצד להכיל ואפילו לרפא רבות מהמחלות המדבקות. ככל שהתפתחנו, הפכנו להיות יותר אנושיים.” הזקן עזב בשקט בעוד שהאחרים הריעו לדברים של אמור.

אמור וסרו ענו לעוד מספר שאלות, ואז העבירו את הלילה בעוד שהגחלים באותו לילה יפה המשיכו לבעור. הגיע הזמן והאנשים החלו לעזוב שכן הגיע הזמן לשוב לבתיהם, זמן להיכנס לתקופה של חידוש הנעורים. מתוך החושך הופיע שוב האיש הזקן, ואמר: “אמור וסרו, רציתי להודות לכם על דבריכם הלילה. באמת רציתי לראות מה תגידו. אני אוהב את מה שאתם מביאים למחנות האלה. אני אוהב את שאתם מציעים לאנשים, מכיוון שאתם לא רק מציעים דרך חשיבה חדשה. אתם מציעים להם דרך חדשה להיות. אתם מציעים להם אפשרויות להעצים את עצמם ואז להעצים את האנשים הסובבים אותם, ובכך, בדרך זו, ליצור קהילות מועצמות. ניסיתי לעשות זאת רוב ימי ובכל מקום נתקלתי בהתנגדות. היום, כאשר שאלתי אתכם את אותן שאלות וניסיתי לגלות את ההתנגדות שלכם לכך, ניהלת זאת בצורה יוצאת מהכלל, אמור היקר. יש לי שאלה לשניכם. אני יודע שאביך נמצא בתפקיד גבוה מאוד בממשלה הכוללת של מו ואני יודע שהוא מן הסתם הציע לפתוח עבורך דלתות בכל הזדמנות.” אמור אמר: “ובכן, הוא אכן הציע, אך מצאנו שהטוב ביותר  יהיה להתחיל מעט בנפרד ולא לנצל את הדלתות האלה.” הג’נטלמן הזקן אמר:” טוב, אני עובד עם אביך. למעשה עקבנו אחריך. עכשיו אביך לגמרי לא שייך למעשיי כאן הלילה ולמה שאני הולך לבקש. זה פשוט שזקנים רבים במו, ורבים מהזקנים מהמחנות שבהם ביקרת, ראו את העבודה שלך. אתה נכנס למחנה קטן של מספר מועט של אלפים, ועובר לבא אחריו. המחנות גדלים, מתפתחים, והופכים להיות שמחים יותר. הם משגשגים בתוך שובל האנרגיות היפהפיות שהשארתם אחריכם. ראינו מה שאתה וסרו עשיתם יחד ועתה אפילו בנכם הולך בכיוון שונה. הוא מכנה עצמו בגאווה הבן של סרו ואמור. מעניין. עתה הוא עושה את אותו דבר, והבנו שלא ייקח זמן עד שאחרים יתחילו למצוא את מקומם במה שאתם עושים. זהו שינוי של העצמה ואם זה ימשיך, אנו יכולים לראות שלמוריה תהפוך להיות חברה מועצמת יותר מאשר היא היום. אנו מאוד מעוניינים שדבר זה יתרחש, שכן זה טוב לכולם. יש לנו הצעה עבורכם. היינו רוצים שאתה, סרו ובנכם, אם יהיה זמין, תבואו להקשיב למה שיש לנו לומר.” שני הגברים התחבקו ובאותו לילה הוא עזב. כאשר הלך לחושך מעבר לגחלים הבוערות, אמור חשב שהאיש באמת נראה לו מוכר מהיכנשהו.

אמור תפס מיד את סרו ומשך אותה הצידה. אחרי השיחה סרו היתה מוקפת על ידי מספר נשים שרצו ממנה עוד. היא לא היתה מסוגלת לשמוע את השיחה בין שני הגברים. אמור וסרו שבו למקום בו שהו, והם שוחחו. אמור היה נרגש מאוד, ובאותו לילה היה לו קשה מאוד להירדם. הוא היסס מאוד, שכן אביו פתח את הדלת פעמים רבות על מנת שאמור ייכנס לממשלה, מאידך הוא חשש מאוד שהרבה מאוד יצופה ממנו, או שיצפו ממנו שבדרך מסוימת יהיה העתק של אביו. אמור היה גאה בכך שעמד בזכות עצמו, בכך שיצר את הדרך האישית שלו. יחד עם זאת הוא היה חסר סבלנות לשמוע מה הם חושבים. הוא דימה את האפשרויות, ולאחר פרק זמן הגיע למסקנה שעליו לדחות את ההצעה ולהמשיך בדרכו. הוא התאמן בסירוב בדרך מאוד עדינה וחיננית. הוא ואביו הסתדרו מצוין; זו לא היתה הבעיה. הבעיה היתה שאמור רצה לעמוד בזכות עצמו. באותו לילה, הם הלכו לישון כאשר אמור נאבק בשינה למחצה. בבוקר שלמחרת, ברור שהם עשו את דרכם למחנה הבא שהיה מתוכנן ליומיים מאוחר יותר. היתה להם אפשרות לשוחח רבות בדרך וסרו שאלה את אמור שוב ושוב: “מה אתה חושב על זה? האם זה מעניין אותך? האם עבודה בממשלה בכלל מעניינת אותך?”

“לא,” ענה אמור: “אינני יכול לחשוב על זה יותר. ראשי סחרחר עלי מכל האפשרויות, אך זה מרגש ונפלא שמלכתחילה בכלל בקשו אותי להצטרף אליהם.” וכך הם המשיכו למחנה הבא ובאותו ערב העבירו את השיחה שלהם. קהל אדיר הגיע, משום ששמועה החלה להסתובב בלמוריה שהאנשים האלה יחלקו דברים מהממשלה שיעזרו לשנות את החיים לטובה. איכשהו הם יתנו כלים שיאפשרו לראות את הדברים מנקודת מבט גבוהה יותר, להסתכל על עצמך בדרך שונה, ולחיות בסגנון חיים מועצם. ואז הם יאתגרו אותך ללכת ולהעצים את הסובבים אותך, וכך זה היה כאילו לב אחד נגע באחר שנגע באחר וכו’. רשת הקורים הענקית הזו עברה בכל למוריה, אפילו לפני שהם הגיעו למחנות הרבים. כולם היו ידועים בעבודה שהם עשו ובאופן שהם שינו את חיי האנשים. ברור שהיו להם מתנגדים. היו אלה שלא רצו לשנות בכלל או שרצו שינוי איטי יותר. היו גם כאלה שניסו לעצור אותם מלהגיע למחנות שלהם. אחרי הכול, החוכמה מגיעה עם הגיל. אמור וסרו אפילו לא הגיעו לגיל המאה הראשון שלהם. מי הם בכלל שיביאו את כל המידע החדש הזה? אולם הם ניהלו זאת טוב למדי. הם עשו את אשר יכלו להעצים את הסרבנים אפילו מעט יותר מאשר את האנשים שכן רצו.

היו אלה זמנים מעניינים. אמור וסרו יצרו לעצמם חיים נהדרים, כאשר הכפריים נהגו בהם נפלא, הזינו אותם כשהגיעו וריפדו את דרכם בדרכים שונות. האנשים נתנו בשמחה מהשפע שלהם על מנת לתמוך בהם. הם היו מסודרים כלכלית למדי באותו זמן פשוט מעצם העובדה שעשו את אשר אהבו לעשות. האתגר הגדול ביותר היה שהם מעולם לא ידעו מתי תגיע התמיכה. לעתים היה עליהם לתכנן את ההוצאות בזהירות על מנת שיוכלו להגיע למחנה הבא.

ואז הגיע הזמן שהיה על אמור וסרו לשוב הביתה. הם ציפו להיפגש עם ההורים, אחים, אחיות, חברים, ואת האנשים שהכירו במקום בו גדלו. הם רצו לחלוק את הסיפורים הנפלאים שאספו במסעות לכל החלקים היפים במו. כאשר חזרו קבלה את פניהם בשמחה האמא של אמור,  והכינה להם מקום יפה לשהות בו; היא הציעה להם לאכול ולדאוג מיד לכל צרכיהם. “פעם אמא, תמיד אמא” נהג אמור לומר. היא אהבה לעשות זאת, ולכן שמשה בתפקיד זה עבורם, והם אפשרו לה. הם אפשרו זאת מהסיבה הפשוטה שהם העצימו זה את זה.

באותו לילה הגיע הביתה אביו של אמור. הוא בדיוק יצא מפגישה גדולה עם רבים מהזקנים. הוא בא ואמר: “אמור, אני יודע שהתבקשת לבוא לפגישה בעוד יומיים ואני מצפה לזה, אך עלי לומר לך שאין לי מושג על מה הם מדברים ומהי הסיבה לאותה פגישה. אני יודע רק שהזמינו אותך.” אמור הופתע מאוד מכך משום שאביו ידע כמעט את כל מה שהתרחש, במיוחד בין הזקנים והקבוצות שעזרו לבצע רבות מהבחירות. אך אמור מצא זאת מעניין מאוד וגם מרגיע שזו לא היתה תכנית גדולה של אביו לפתות אותו להיכנס לממשלה. אמור ידע גם שאביו אהב מאוד את עבודתו והעריך את העובדה שהיתה לו הזדמנות להעצים אנשים אחרים באופן כזה. ריגש את האב מאוד שהוא עשוי לעזור לבנו בדרך כלשהי.

באותו לילה ישנו אמור וסרו טוב מאוד. הם היו בבית. בימים הבאים הם בילו עם משפחתה של סרו ופגשו רבים מהחברים עמם גדלו, אנשים אותם לא ראו כבר שנים רבות. אמור וסרו הופתעו משום שלמרות שחלקם לא בדיוק ידעו מה הם עושים, רבים שמעו עליה. הם הפכו להיות סוג של מפורסמים בימים המוקדמים והמאוחרים של מו. ימים אחדים לאחר מכם הגיע הזמן לפגישה, ואמור וסרו הכינו עצמם. אמור התאמן על “לא” החינני. הוא רצה לומר לא מתוך הכרת תודה רבה והכין עצמו לכך, מכיוון שאהב את הדרך בה הלך. כאשר הלכו לפגישה, פגשו אותם חברים רבים. באולם הושיבו אותם בחזית החדר. היו שם הזקנים של מו מארצות רבות, ואת רבים מהם אמור הכיר. היו שסעדו בביתו של אמור בעודו ילד. היה מעניין לראות שהיתה שם גם משפחת Etu[משפחתו של חבר של אמור] יחד עם קבוצה קטנה של החברים של אמור, אמו, והוריה של סרו.

הפגישה החלה והוקראו שם מסורות של מו, כמו גם מנהגים, דבר שנחשב כחלק חשוב מעבודת הזקנים. אז פנתה הפגישה לדברים שעל סדר היום.הג’נטלמן הזקן שדיבר עם אמור באותו לילההיה שם ונעמד על מנת לדבר. למרות שאמור לא זיהה אותו בהתחלה, הוא היה אחד הזקנים שעבד עם אביו. אמור נזכר שמעולם לא שאל לשמו. האיש דבר: “היום התכנסנו על מנת להציע שינוי במערך שלנו.” אמור הסתכל באביו שנראה המום למדי מההצהרה. “אמור וסרו, אנו יודעים שאתם מבולבלים למדי מהסיבה להיותכם כאן. ואמור, אני יודע שאתה כאן מאוד מהוסס, מכיוון שאביך שאל אותך בהזדמנויות רבות אם הוא יכול לפתוח עבורך עמדה על מנת שתעשה את העבודה שהוא עושה. זה מצב טבעי של אב ובן, ואנו יודעים גם את התנגדותך לכך, ולכן אנו מודים לך מאוד שהסכמת לבוא ולשמוע את אשר יש לנו לומר. עקבנו אחריך בעודך עובר ממחנה למחנה יחד עם סרו, מעיר לעיר. עקבנו אחר ההשפעה שנותרה לאחר שעזבתם. כן, במחנות מסוימים הדבר לקח שבועות, בעוד שבאחרים זה לקח ימים בלבד. למרות שהיו מחנות בהם זה לקח מספר חודשים, זה תמיד קרה. יש לכם מתנה אמתית. קראנו את ספרכם ושוחחנו עם חבריכם. דברנו עם אלה שנראה שהם מכירים אתכם הכי טוב ויש לנו הצעה מעניינת מאוד עבורכם. אנו רוצים ששניכם תהיו השגרירים הראשונים של מו, שגרירי האור. בדרכים רבות תעשו את אשר עשיתם קודם לכן ואינכם צריכים לומר לאף אחד שאתם עובדים עבור הממשלה, אם אינכם רוצים לעשות זאת. אך ברצוננו לתמוך בעבודתכם ולעשות זאת מעט קל יותר עבורכם – להמשיך לעשות בדיוק את אשר אתם עושים.” אמור הופתע ולא ידע מה לחשוב, מכיוון שהכין עצמו לומר לא בדרך חיננית. הוא ציפה לוותר בקלות על ההצעה ורק להודות עליה. כן, זו היתה אמורה להיות הזדמנות נפלאה אותה ידחה וישוב לעשות את אשר עשה. הוא הופתע מאוד לטובה מכך שהוצע לו לא לעשות משהו שהוא לא רק אפשרי, אלא גם מתאים לעבודתו. וכך הוא אמר בחן שהוא וסרו יצטרכו לשוחח על ההצעה לפני שיחליטו. הוא ביקש פרטים נוספים והם אמרו שהם יכינו את המחנות שבהם יבקרו. הם יארגנו את המסע וידאגו למעבר בטוח ממחנה למחנה. יכינו מקום מגורים, ויספקו צוות קטן שידאג לצרכיהם. הרעיון היה להוריד מהם חלק מהמעמסה. ובנוסף, כל שנה הם יקדישו זמן להשבת הנעורים של עצמם, יפנו זמן אולי לכתיבת ספר נוסף, או כל מה שירצו לעשות באותו זמן. ההצעה היתה לתקופה של שלוש שנים. אמור חייך חיוך רחב, והוא וסרו עזבו את הפגישה. כל האימונים שעשה אמור לסרב להצעה בחן לא נכנסו לשימוש, ויומיים לאחר מכם הם קבלו את ההצעה.

וכך היה, בלא ידיעתו של האב, שאמור וסרו הפכו להיות השגרירים הראשונים של מו. לא עבור אנשים מחוץ ללמוריה, אלא עבור האנשים בתוכה, בכל המחנות השונים. הם חשו שקבלו כבוד רב. זה היה זמן קסום מאוד ובמהרההם החלו בעבודתם. למרות שהקשר נותק מבנם אמבר, מהר מאוד הוא בא והצטרף אליהם בחלק מהמסעות. הוא השתמש עתה בשם סמור Samor, לכבוד הוריו, ובסופו של דבר הפך להיות השגריר השלישי של האור. הם התקבלו בברכה בכל עיר ומקום אליו הגיעו. הם החלו לבלות יותר זמן במפגש של אחד על אחד עם אנשים לאחר הצגת הנושא. הצגת הנושא עצמו הפכה להיות קצרה יותר, בעוד שלשיחות אחד על אחד היתה נטייה להתארך משום שאמור נתן לכל אחד הזדמנות להיות מעט יותר אישי ביחס לאופן של השימוש בטכניקות ההעצמה. כך היה בימים של מו.

באותו לילה כאשר הניחו את ראשם יחד תחת כיפת הכוכבים היפהפייה, הכול היה טוב במו.

אספבו, יקירים.

***מו – קיצור של למוריה

——————–

שוויון הרוח, הנשמה

ברכות יקירים.

אני מרליה, ואני מצטרפת אליכם היום בחגיגה גדולה, משום שהגעתם לרמות של איזון שלא חשבנו כאפשריות במסגרת זמן קצרה זו. נכנסתם לממד החמישי. הו כן, זה מרגש, זה נפלא. אולם לעתים דומה הדבר לכניסה לשלולית של בוץ, מבלי לדעת מה יש שם בדיוק או איך לעבוד עם כל דבר. נספר לכם שמה שהתחלתם לעשות, זה לאזן בין הנקבי/זכרי בדרך חדשה לחלוטין. יש עבודה רבה בנושא זה והרבה צריך להתגלות על פני הפלנטה ובפני האנושות. יקירים, כאשר תצעדו את הצעדים הבאים, העלייה של האנרגיה הנקבית היפה היא זו אשר מחזיקה במפתח לקחתכם בנוחיות לצעד הבא. לא שהאחד טוב מהאחר, אך לידיעתכם, הייתם בחוסר איזון במשך זמן ארוך מאוד. לאזן שוב את הזכרי והנקבי זה מאוד עוצמתי, ואתם מתחילים לראות זאת מתרחש שוב ושוב.

אני מתרגשת מאוד שדברים רבים הנראים בחדשות ובאמצעי התקשורת מגלים איך הקולקטיב האנושי הגיע למסה קריטית ביחס לדברים מסוימים. כן, זה קשה וכן, הזהרנו אתכם ביחס לתנועה נגדית לכך. דבר זה ימשיך גם הוא, יחד עם זאת אנו גאים בכם מאוד. אתם משפחת ה- E, כל אחת ואחד מכם. אין ספק שהאפשרויות בהן אתם מחזיקים באנרגיה זו הן פנטסטיות. נספר לכם עוד על כך, אך מה שאנו רוצים שתדעו הוא, שאתם מחזיקים בתשובות לשאלות רבות שאפילו אתם עצמכם שואלים.

שלולית הבוץ של הממד החמישי

אתם מחזיקים בתשובות, שכן רבים מכם באו לכאן כמומחים בדיוק למעבר העומד עתה בפני האנושות. עשיתם זאת כבר בעבר ובזה באנו לכאן לעזור לכם להיזכר. אין זה הכרחי שתזכרו כל היבט הנמצא לפני כל צעד שאתם הולכים לבצע. אולם מה שברצוננו שתבינו, היא תשומת הלב של לבכם. בטחו בכך שאתם נמצאים בשביל הנכון ושאתם נמצאים כאן מתוך מטרה. כאשר הזמן יתקדם ותעגנו את עצמכם בתוך חור הבוץ הזה שלעתים מכונה הממד החמישי, תופתעו. אמרנו לכם שמאוד מעניין לראות, מכיוון שבמשך זמן ארוך מאוד חשבנו שכדור הארץ יסיים את המשחק לפני שתהיו מסוגלים להיכנס לרטט גבוה יותר. זה לא אמור היה להיות, אבל מאחר שעשיתם זאת, נכנסתם לשם. הו, האם זה אומר שאתם בטוחים ושלעולם לא תצטרכו לעשות שוב משהו? לא, יש מהומה רבה על פני הפלנטה אפילו כתוצאה מכך שנכנסתם לזה, אך יקירים, אתם מסוגלים להתמודד. אתם רואים ראשים ולבבות אשר באופן קולקטיבי משתנים מהר מאוד. משפחת ה- E הינה חלק חשוב מאוד בכל זה היות ומדובר כאן בשוויון. יחד עם זאת אל תקראו לה רק משפחת השוויון Equality]] או משפחת ההעצמה [ Empowerment] או כל שם שיתאים לאות E, שכן ישנן אפשרויות רבות המתחילות באות E.מעניין למדי שמשפחת ה- E התגלמה, ואפילו שיחקה משחקים בעלי סטטוס של רטט גבוה יותר. הם היו שם לטובת משחקים רבים ביקום, ולא תמיד בגוף דחוס. משפחת ה- E תמיד היתה שם בזמן בו דחיפה קטנה של המסה הקריטית יכלה לעזור לדברים לזוז קדימה חלק, במקום שיילקח צעד גדול לאחור אל פחד.

יש שוויון כרוח. כנשמה

רבים מכם נמצאים כאן ממש עכשיו, כפי שהייתם במהלך עידנים רבים, במהלך משחקים רבים עליהם השפעתם בדרך זו או אחרת. לעתים רק מכך שהשתתפתם, או מעצם היותכם חלק מכך בדרך כלשהי. יש דברים שלמדתם, שכמשפחה צמחתם לעבוד עם שוויון. הדבר החשוב ביותר שיש ביכולתכם לעשות הינו, מן הסתם, לאמץ את רעיון שוויון הזכויות. כן, אלה הן זכויות שוות למערכות האמונה, לדתות ולסטטוס הכלכלי שלכם, אשר מעולם לא היו שווים. שוויון זכויות למי שהנכם והאנרגיות של איזה גזע בחרתם לשאת כרוח. כנשמה. אנו מוצאים זאת מרתק, יקירים, שכן אתם נאבקים עם שוויון הגזעים במשך זמן ארוך מאוד. הפלנטה ארץ הינה שטח בדיקה בו אתם יכולים לנסות דברים חדשים. כאן אתם יכולים לנסות חלקים חדשים ולהוסיפם למשחק. אתם יכולים לעבוד עם דברים באופן שונה, ואכן עשיתם זאת בהצלחה מדהימה. טוב, אנחנו מוצאים את הסיטואציה מעניינת מאוד. מדהים שאתם עדיין עוסקים בשוויון הגזעים. גזענות צפה פעמים רבות על פני כדור הארץ ועתה היא משחקת תפקיד גדול יותר מהצפוי. ישנם מנהיגים רבים בעולמכם המאמינים שגזע אחד עולה עלגזעים אחרים. בלא פחות משני מקומות על פני כדור הארץ מתנהל עתה טיהור אתני ללא התנגדות. אם האנושים רק יכלו לזכור את מקורם בו כולם מחוברים. אנו מבקשים מכולכם לשלוח אנרגיה ותשומת לב לסיטואציות אלה.

יקירים, הבנה פשוטה של רב-ממדיות תעצור זאת מהבסיס. לכל אדם על פני כדור הארץ יש 11 היבטים של עצמו. אינכם רק אדם אחד. יש לכם אחת עשרה השתקפויות של אותה אנרגיה וליבה של אישיות בחלקים וממדים שונים של העולם. הן משחקות בגופים מעט שונים, מבצעות בחירות שונות, מסתירות מעט מהמושלמות בכל אחד מההיבטים. חוסר שוויון בין הגזעים, להאמין שגזע אחד מעט טוב יותר מהאחר, בחלקו הינה חוסר אחריות. פעמים רבות שופטים גזע כסיבה לכך שאין לאדם את אשר הוא רוצה. על מנת לשחק את המשחק בדואליות חייבים להיות האיש הטוב והאיש הרע. הגיע הזמן לצאת מתוך חשיבה דואלית זו שהרי בממד החמישי זה כבר לא עובד. אנו מוצאים זאת מדהים, מכיוון שהיום, במציאות אחת, בממד אחד,  אתם שייכים לגזע אחד וסביר להניח שבממד אחר אתם שייכים לגזע אחר. אם בן אנוש מאשים גזע של אנשים בבעיות שלו בחיים, סיכויים טובים שלמעשה יש לו כמה נציגים באותו גזע בממדים אחרים. כאשר נשמה, רוח, נכנסת למשחק, היא מתפצלת אל תוך אחת עשרה התנסויות שונות. בצד הזה אתם אומרים: “אני הולך לקחת סוג זה של גוף, ואני הולך להיות אסיאתי. שם אני הולך להיות שחור, ובממד אחר אני הולך להיות לבן.” מדהים! אלה כולן נשמות, והנשמות שוות, וזה החלק הכי חשוב בעניין. האם הגופים הפיזיים שווים? לא, ברור שלא. האם הגזעים שווים בכלל בדרכים רבות? לא, מעולם לא היתה כוונה שיהיו, שכן הם נועדו לחוות חוויות שונות של הנשמה. עתה אתם מתמודדים עם הדבר הכי קשה, היות והוטבעתם בממד השני. זה היה הממד בו למדה האנושות את הדואליות; למעלה ולמטה, נכון ולא, אהבה ושנאה, זכר ונקבה. אולם כל הניגודים מחברים את הנשמות מתוך שוויון.

עם 11 הממדים השונים שלכם, עד לאחרונה היה נפוץ מאוד במשך זמן רב מאוד שנשמה באה והתחלקה ל- 11 ממדים שכולם בני אותו מין. אך עתה אתם מתחילים לראות מבחר רחב של ביטויים מיניים של מערכות אמונה, של הבנה של מי שאתם באמת, שכן אתם מתחילים לאזן את חוסר השוויון. אל תשכחו, יקירים, אין זה משנה מי אתם ומה יכול להיות השיפוט שלכם על אדם אחר, יש שוויון בין הנשמות של כל אחד ואחת מכם. היה זמן בו נתנו לשומר רעיון ליצור ‘הצהרת הזכויות של הנשמה’, שהרי היו לכם שוב ושוב הצהרות על שוויון זכויות על פני הפלנטה. לארצות רבות ושונות יש הצהרות שונות של זכויות. לדעתנו זה נהדר, ולכן נתנו לכם הצהרת זכויות של הנשמה על מנת שתוכלו להצהיר שיש לנשמה זכות לבצע בחירות ולצמוח, ואת הזכות להיות בעלת הזדמנויות שוות בהתקדמות שלה. הצלחתם. זה נחקק בכל דבר ועתה אתם נכנסים אל תוך המציאות הזו.

[הערה: ניתן למצוא את ‘הצהרת הזכויות של הנשמה’ב- www.espavo.org ושם ניתן להוסיף את שמכם, אם כך תרצו].

זה נמשך בדרך זו במשך 30, 40, ואפילו 50 שנה. אך כך זה התנהל, ולפתע זה השתנה. המסה הקריטית הינה הודות למשפחת ה- E ומתרחשים דברים מדהימים הקשורים לכך. נספר לכם עוד על הסיפור של משפחת ה- E, עוד על מי שאתם באמת בהיסטוריה של עצמכם, כמי שהם מעט ממיישביי מחלוקות ביקום.

משפחת ה- E: מיישבי המחלוקות של היקום

האתגר עתה הוא, שרוב בני משפחת ה- E שואלים האם הם נמצאים בדרך הנכונה, הם תוהים מי הם והאם סיימו. הם עדיין מתעוררים ולעתים תכופות רואים מישהו עושה משהו כאן שהיו רוצים מאוד לעשות. הם תוהים האם הם בדרך הנכונה או שמא עליהם לבנות מחדש את כל חייהם. יקירים, משפחת ה- E קבלה כבר אימונים לכך והעבודה הצפויה טבועה להם עמוק בדם. עתה, כאשר כדור הארץ בתהליך של מעבר, הם ימצאו עצמם במקום הנכון ובזמן הנכון לעשות את עבודתם. החלק המעניין הוא שהיה עליהם לקפוץ פנימה ולעטות את צעיף השכחה על מנת שיוכלו לא לזכור את הקשר שלהם לכל אחד אחר, וכך יוכלו להעמיד פנים שהם נפרדים זה מזה. רוב בני משפחת ה- E אמפטיים מאוד, ברמה כזו שאפילו קשה להם לחיות חיים נורמליים. היכולת האמפטית שלהם היא זו העוזרת לשנות את כל הלבבות בהם הם נוגעים. נניח שיש לכם שכן המחזיק במערכת אמונה ישנה, ובדרך כלשהי מפריע להתפתחות. ברורשיש לו זכות לעשות זאת,שהרי אין נכון או לא ביחס לזה. באתם לכאן כדי לחולל הבדל ועדיין, הודות לאמפטיות שלכם, אתם מרגישים בקשיחות הבאה מהשכן. לעתים אתם אפילו מרגישים קושי להיות בסביבתו משום שהוא כה קשוח ומתנגד בתוקף רב לכל דבר שאתם אומרים או עושים. הייתם שמחים אילו רק יכולתם פשוט לזוז משם, אך הדבר שאינכם מבינים הוא, שפעמים רבות אתם מאזנים את האנרגיה הזו בדרך חיובית עבור כל הסובבים אתכם הודות ליכולות האמפטיות שלכםלמרות שיתכן שלעולם לא תראו זאת, אתם יוצרים עולם טוב יותר עבור כולם. ברוב הזמן דבר זה איננו דורש פעולות מסוימות מצדכם.

נשמות הנמצאות בראש התור

יקירים, כאשר עזבתם את הבית, מוקמתם בראש התור. היה לכם את הפוטנציאל הגבוה ביותר לחולל הבדל על פני הפלנטה הזו, וכך אלה שלא היה להם את אותו הפוטנציאל, זזו הצידה על מנת ליצור מקום עבורכם כדי שתהיו כאן ממש עתה. אתם מבינים, בבית אינכם מוטרדים מהאגו אותו עליכם לשאת על פני כדור הארץ. כל אחד תמיד רוצה דבר ראשון את הטוב ביותר. רבים מכם נמצאים בתכנית גיבוי, ואפילו בחרו הורים אחרים ברגע האחרון על מנת שיוכלו להיות כאן בדיוק ברגע הזה. למרות שאולי לא תמיד קבלתם תמיכה, או הבנה, אותם רציתם ולהם נזקקתם, הנה אתם כאן, ממש בזמן. החלק החשוב הוא, שאנו רוצים שתדעו שאלה אשר זזו הצידה על מנת שתהיו כאן, ממתינים כדי לעזור. אתם נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית, ולכן הם אינם הולכים לקפוץ למשחק או לטפוח לכם על השכם ולפתע לתקשר באמצעותכם. יקירים, יש לבקש אותם, אולם רק אם אתם רוצים, מכיוון שזה המשחק שלכם. תמצאו עתה שהצעיף התפוגג באופן ניכר לא רק בין הממדים האחרים שלכם של זמן ומרחב, אלא גם בין הבית וכדור הארץ, וזה מרגש מאוד. החיבור החזק יותר הזה לבית קשור מאוד לאיזון בין הנקבי לזכרי. בחודשים הבאים, תראו הוכחות לכך שהכוח הנקבי חוזר על מנת לתפוס את מקומו על פני כדור הארץ.

דעו שנבחרתם. נבחרתם להיות כאן ממש עתה ואנו נרגשים מאוד ביחס לכך. אתם משפחת ה- E. מה, אם כן, אם אינכם יודעים מהו הצעד הבא? הצעד הבא הוא פשוט לצעוד בכל כיוון, שכן אם תלכו אחר לבכם, זה יוביל אתכם הביתה.אל תדאגו שמא אתם בוחרים בכיוון הלא נכון. למרות שאתם יודעים בדיוק מהי הדרך, רבים מכם ילכו בכיוון ההפוך רק לשם ההתנסות. אתם יכולים לראות משהו חדש. זה הולך להיות שמח כאשר תצעדו את הצעדים הבאים כגופים בעלי רטט גבוה יותר, בעוד כדור הארץ עובר לשלב הבא. בקרוב תתחילו לאבד את הדחיסות אשר הכבידה עליכם במשך זמן כה ארוך.

יקירים, המשיכו בעבודה הטובה,ודעו שכנשמות אתם שווי-ערך. אזנו את הזכרי – נקבי בעולמכם. פתחו דלתות הביתה ותנו לעצמכם אישור לקבל מידע, ואז, לכשיגיע,  קרקעו אותו. ספרו לאדם אחר, כתבו זאת ומצאו דרך להביא זאת לעולמכם יותר מאשר רק ללב ולחיים. המשיכו לחפש לאזן הזדמנויות לאיזון הזכרי/נקבי בכל הזדמנות. אתם המלאכים הגדולים ביותר אשר אי פעם חיו ואנו גאים בכם במידה שלא תיאמן. יקירים, המשיכו בעבודה הטובה.אנו עוזבים אתכם עם שלוש תזכורות פשוטות: נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד.

אני מרליה. בואו לראותנו מתי שהוא.

אספבו

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2018 www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!