מרס 2019

שובו של שבט בעלי העיניים הבורקות

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

משואות האור

מרס 2019        הוגש בשידור חי ביום 23.2.19

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות מהבית, יקירים.

היום אנו לוקחים אתכם למסע על מנת לחלוק עמכם את אשר קורה ממש עתה ואשר יקרה במהלך החודשים הקרובים. מתקיימים שינויים כדי לאפשר לכולכם להתחיל לעגן את עבודתכם האמתית. כן, זו שאלה שיש לרבים באופן קבוע: מהי עבודתי? מה אני אמורה לעשות? למרות שאנו אמורים למצוא את עבודתנו האמתית בתשוקתנו, מה אם איננו יודעים מהי תשוקתנו? ובכן, עבור רבים מכם, זה דבר מובן. אתם משחקים את משחק העמדת פנים שהנכם בני אנוש. הצעיף שאתם עצמכם המצאתם עבה מאוד ועובד היטב למדי. הוא שומר עליכם מלדעת מי אתם ומהי ההיסטוריה שלכם לפני החיים האלה. הוא שומר עליכם גם מלהיזכר ברוח שלכם.

כאשר אנו קוראים לכם בשם הרוח המקורי שלכם, רובכם אפילו אינו מסתובב. זה מראה כמה הרבה זמן אתם משחקים את משחק העמדת הפנים של הנפרדות. אז, ברוכים הבאים. היום ברצוננו לחלוק עמכם משהו שיש לצפות לו. הוא אינו חל על כל אדם ואדם, אך כל אחד על פני הפלנטה יחווה מקצת מזה במהלך החודשים הבאים, ובמהלך השנים הבאות. אתם מבינים, שינוי אנרגטי גדול מתרחש מסיבות רבות. דברנו כבר בעבר על התפתחות הפלנטה ארץ ועל 11 הממדים של האנושיות. יחד עם זאת, מעבַר לרמה הראשונה של הגוף המורפוגני * הינו כנראה השינוי הקשה ביותר כאשר מתגברים על כח ההתמדה. אתם צריכים להגיע לתנועה קדימה על ידי עזיבת נוחות השקט והיציבות. להכניס עצמכם לתנועה הינו דבר מאוד מאתגר ואתם די מצליחים בכך.

ניסים הולכים ומתגלים

אנו נרגשים מאוד בקשר לכל התנועה קדימה. זה באופן משמעותי הרבה יותר מאשר ציפינו במסגרת זמן קצרה זו. בראבו יקירים! זה אומר שאתם מקרקעים את העבודה. אולם איך עשיתם זאת? האם הייתם בתוך תשוקתכם מבלי לזהות זאת? נספר לכם, יקירים, זה מאתגר לספר למישהו מהו תפקידו. ובכן, מה שאנחנו עושים כאן זה לתת לכם מושג כמה אנשים ממלאים את תפקידם ולֶמה עליכם לשים לב. אכן, ניסים הולכים ומתגלים עתה על פני כדור הארץ.

להתבונן בכך מאוד מרגש עבורנו. חלקכם מבצעים עבודת ריפוי בזמן השינה. רבים מהם יודעים זאת כבר משום שלעתים תכופות הם מתעוררים תשושים ולוקח להם שעה או שעתיים לקבל שוב אנרגיה ולשוב ולנוע. חלקכם עבד בממדים האחרים וכלל אינם ערים לכך. הרבה מכך מתחיל בערב ובמהלך זמן המנוחה, במיוחד כאשר אתם עוברים את שלבי המנוחה ותקופות השבת הנעורים, וזה דבר אדיר עבור רבים מכם. למרות שלא תמיד אתם עושים את עבודתכם הרוחנית במהלך היום,  אתם נטענים מחדש בלילה. פעמים אחרות, חלקכם נטענים כל כך עד שאתם עורכים מסעות לממדים אחרים ושם עושים עבודה.

לא בהכרח שיטה אחת טובה מאחרת, אך חלקכם פשוט חשים את האמת של גישה אחת על פני זולתה. הפיסה החשובה ביותר היא, שאינכם לבד. איך, אם כן, אתם יכולים לגלות מה הכי אפקטיבי עבורכם? ללא ספק זו תשוקתכם, למרות שלעתים אינכם יודעים