17 מרס 2016

קריאה למשפחת ה- E
עובדי האור התאחדו!

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 17 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

מרס 2016

הוגש בשידור חי ביום 27.2.2016

ברכות מהבית, יקירים.

אנו מברכים אתכם היום עם מסר ייחודי מאוד, משום שהתאספתם פעמים רבות לא רק על פני הפלנטה ארץ, אלא על פני היקום כולו. קיימת קבוצת הוויות נבחרת אשר נעה שוב ושוב לכל מקום ביקום בו זקוקים לה. רבים מכם התאספו עתה על פני כדור הארץ משום שאתם משפחת ה- E. ובעברית ה- ה. מה, אם כן מסמל ה- ה? האם חשוב מאוד שיהיה לכם ה’ בשם? לא, ברור שלא. רטט ה- ה בו הנכם משתמשים בשפה, שהוא גם צליל שגור מאוד בכל שפה, ייצוגי גם במקומות אחרים ביקום. ה- ה מסמל את המילה “העצמה” ו”הארה”, וכל תרגום אחר של זה לא יהיה נכון. יקירים, אתם פשוט משפחת ה-E, משפחת ה-ה.

קריאה למשפחת ה- ה

מה הסיבה לכך שמשפחת ה- ה כה ייחודית ומדוע זו משפחה? פשוט מאוד: יש לכם מטרה ייחודית. מטרתכם היא להיות בכל מקום בו נמצאת המשפחה, שכן רק לאחרונה היא הופיעה על פני כדור הארץ. כן יקירים, הסתובבתם ביקום. הייתם כאן מאגדים את מתנותיכם, אבל הייתם גם במקומות רבים ביקום כולו. כאשר מתעורר הצורך על פני כדור הארץ, קוראים לכם. מהן המתנות של משפחה ה- ה? הרטט של משפחת ה- ה מביא עמו דברים הקשורים לאהבה. אחד מהאתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני האנשים הוא לאהוב את עצמם, להיות מסוגלים לראות ולחבק את השתקפותם הן על שלמותה והן על חוסר השלמות שבה. יקירים, בעצם זה שיפוט אנושי. אתם מבינים, למעשה המתרחש הוא שבמהלך הזמן פיתחה סביבתכם – נכנה אותה בפשטות “החברה” – כללים וקווים מנחים. לעתים הם הפכו לחוקים אשר נכפו על אנשים אחרים. כאשר האנושות מאבדת לחלוטין את דרכה, לעתים תכופות מתחילים הקווים המנחים לעבוד נגדה ולאמתו של דבר מורידים את הרטט במקום לעלות אותו. זה הזמן בו יוצאת ליקום קריאה למשפחת ה- ה. הקריאה יצאה לפני זמן מה, והנה אתם, שכן אתם הקוסמים של לוח המשחק. אתם הם אלה אשר יכולים לבוא ולקרקע את אורכם בכך שתספרו, או תלמדו אחרים, תהיו מרפאים, או פשוט מעצם היותכם מי שאתם. אהה, חלקכם למדו לשם כך.

מדהים הדבר בעינינו שרבים מכם לומדים דברים מסוימים, משום שאנו מלמדים חלק מאותם שיעורים. נספר לכם גם יקירים, שאינכם לומדים. אתם נזכרים – כולכם. אילו יכולנו לעזור לכם להחזיק את המראה מולכם מספיק זמן עד שתוכלו להציץ במי שאתם באמת, לעולם לא הייתם מפקפקים יותר בכך שהנכם חלק מהתמונה הגדולה. אלו הם זמנים מדהימים על פני כדור הארץ, בעודכם מקרקעים את האור ומביאים את הרטטים האנושיים לרמה גבוהה יותר.

בואם של חברים חדשים במשפחת ה- ה

בקשנו מכם לאחרונה לעשות משהו מאוד מאתגר וחלקנו עמכם שבמהלך 90 הימים הבאים, יהיה לכם חלון של הזדמנות. עד כה עברו 30 ימים בתוך חלון זה, בו יש לכם הזדמנות לבטא סוג כלשהו של אנושיות. זה למעשה הדבר אשר עושה משחק זה לכה מיוחד… האנושיות שיש ביכולתכם להפגין זה כלפי זה. זוהי הזדמנות עבורכם לראות את האור מהבית. זהו קסם, כי אלה הן האנרגיות אתן אתם עובדים מדי יום, וכל יום הן משתנות על מנת שתוכלו לעשות משהו חדש. נספר לכם, יקירים, שהקרי