17 מרס 2016

קריאה למשפחת ה- E
עובדי האור התאחדו!

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 17 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

מרס 2016

הוגש בשידור חי ביום 27.2.2016

ברכות מהבית, יקירים.

אנו מברכים אתכם היום עם מסר ייחודי מאוד, משום שהתאספתם פעמים רבות לא רק על פני הפלנטה ארץ, אלא על פני היקום כולו. קיימת קבוצת הוויות נבחרת אשר נעה שוב ושוב לכל מקום ביקום בו זקוקים לה. רבים מכם התאספו עתה על פני כדור הארץ משום שאתם משפחת ה- E. ובעברית ה- ה. מה, אם כן מסמל ה- ה? האם חשוב מאוד שיהיה לכם ה’ בשם? לא, ברור שלא. רטט ה- ה בו הנכם משתמשים בשפה, שהוא גם צליל שגור מאוד בכל שפה, ייצוגי גם במקומות אחרים ביקום. ה- ה מסמל את המילה “העצמה” ו”הארה”, וכל תרגום אחר של זה לא יהיה נכון. יקירים, אתם פשוט משפחת ה-E, משפחת ה-ה.

קריאה למשפחת ה- ה

מה הסיבה לכך שמשפחת ה- ה כה ייחודית ומדוע זו משפחה? פשוט מאוד: יש לכם מטרה ייחודית. מטרתכם היא להיות בכל מקום בו נמצאת המשפחה, שכן רק לאחרונה היא הופיעה על פני כדור הארץ. כן יקירים, הסתובבתם ביקום. הייתם כאן מאגדים את מתנותיכם, אבל הייתם גם במקומות רבים ביקום כולו. כאשר מתעורר הצורך על פני כדור הארץ, קוראים לכם. מהן המתנות של משפחה ה- ה? הרטט של משפחת ה- ה מביא עמו דברים הקשורים לאהבה. אחד מהאתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני האנשים הוא לאהוב את עצמם, להיות מסוגלים לראות ולחבק את השתקפותם הן על שלמותה והן על חוסר השלמות שבה. יקירים, בעצם זה שיפוט אנושי. אתם מבינים, למעשה המתרחש הוא שבמהלך הזמן פיתחה סביבתכם – נכנה אותה בפשטות “החברה” – כללים וקווים מנחים. לעתים הם הפכו לחוקים אשר נכפו על אנשים אחרים. כאשר האנושות מאבדת לחלוטין את דרכה, לעתים תכופות מתחילים הקווים המנחים לעבוד נגדה ולאמתו של דבר מורידים את הרטט במקום לעלות אותו. זה הזמן בו יוצאת ליקום קריאה למשפחת ה- ה. הקריאה יצאה לפני זמן מה, והנה אתם, שכן אתם הקוסמים של לוח המשחק. אתם הם אלה אשר יכולים לבוא ולקרקע את אורכם בכך שתספרו, או תלמדו אחרים, תהיו מרפאים, או פשוט מעצם היותכם מי שאתם. אהה, חלקכם למדו לשם כך.

מדהים הדבר בעינינו שרבים מכם לומדים דברים מסוימים, משום שאנו מלמדים חלק מאותם שיעורים. נספר לכם גם יקירים, שאינכם לומדים. אתם נזכרים – כולכם. אילו יכולנו לעזור לכם להחזיק את המראה מולכם מספיק זמן עד שתוכלו להציץ במי שאתם באמת, לעולם לא הייתם מפקפקים יותר בכך שהנכם חלק מהתמונה הגדולה. אלו הם זמנים מדהימים על פני כדור הארץ, בעודכם מקרקעים את האור ומביאים את הרטטים האנושיים לרמה גבוהה יותר.

בואם של חברים חדשים במשפחת ה- ה

בקשנו מכם לאחרונה לעשות משהו מאוד מאתגר וחלקנו עמכם שבמהלך 90 הימים הבאים, יהיה לכם חלון של הזדמנות. עד כה עברו 30 ימים בתוך חלון זה, בו יש לכם הזדמנות לבטא סוג כלשהו של אנושיות. זה למעשה הדבר אשר עושה משחק זה לכה מיוחד… האנושיות שיש ביכולתכם להפגין זה כלפי זה. זוהי הזדמנות עבורכם לראות את האור מהבית. זהו קסם, כי אלה הן האנרגיות אתן אתם עובדים מדי יום, וכל יום הן משתנות על מנת שתוכלו לעשות משהו חדש. נספר לכם, יקירים, שהקריאה למשפחת ה- ה יצאה שוב ויהיה סוג של בייבי בום בו ייוולדו ילדים חדשים למשפחת ה- ה. זה יהיה קסום ונפלא. נהגו בהם היטב. קבלו אותם לכדור הארץ בברכה. שטפו אותם בהצלחות, בכישלונות, ובחוויות של העמדת פני בני אנוש בתוך הגוף הפיזי הדחוס על פני כדור הארץ. דעו שאתם מוארים במידה שלא תיאמן באופנים שלא תמיד אתם זוכרים, אולם אתם נושאים את מהות משפחת ה- ה. אם בזמן כלשהו תחושו מוצפים ומבולבלים ביחס לצעד הבא, פשוט קחו נשימה ואפשרו ליתר בני המשפחה לגעת בלבכם.

מטרת משפחת ה- ה

רבים מכם למדו לכבוד מסע זה. למדתם דברים משום שידעתם שידע זה כוח. עוצמה. כאשר משיגים ידע ביחס למשהו, משיגים לגביו כוח. אולם האם אתם באמת מחפשים כוח? אנו הולכים לבקשכם עתה לעלות מדרגה נוספת ביחס לשאלה זו. אם ידע זה כוח, אז החוכמה היא חסד, משום שזה הצעד הבא. אתם יוצאים החוצה כליל מהמשחק האנושי, הרחק ממשחק הדואליות, נכון ולא נכון, למעלה ולמטה, שחור ולבן. מדהים אותנו לראות את המתרחש על פני הפלנטה, במיוחד בתקופה הבחירות בארצות הברית. כאשר מתבוננים בבחירות, אתם יכולים לדמיין שגם אנחנו צופים בהן. יקירים, אנחנו מופתעים לחלוטין מהמתרחש. בארצות הברית חוויתם מעט אתגרים, משום שקיטבתם לחלוטין כל דבר ברמה כזו, שאתם מתחילים לראות את סופה של השיטה של מערכת דו מפלגתית. למעשה היא מתפרקת ממש עתה ומתחילה חלוקה בדרך חדשה. שינוי זה צפוי למשפחת ה- ה, מכיוון שכאשר הדברים לא עובדים מגיעה משפחת ה- ה ומציעה משהו חדש. האם זה תמיד נכון ומתקבל? לא, לא תמיד. אולם תמיד אתם מחפשים את הצעד הבא להעצים אחרים ולשמור שהאנרגיה תנוע בדרך היעילה ביותר. אתם מוצאים את הדרך בעלת הכי פחות התנגדויות בחיים, ואז אתם מציעים אותה לאחרים. משפחת ה- ה יכולה לעורר לבבות רבים על פני הפלנטה, ויקירים, זה כל מה שצריך. כאשר אתם עובדים עם הוויות אחרות, אתם עוזרים להן להיזכר בעצמה האישית שלהן וביכולות להלך כבוראות מודעות על פני כדור הארץ. זה הזמן בו אתם מבצעים את העבודה של הרטט הגדול של משפחת ה-ה. את זאת באתם לכאן לעשות, לעורר אחרים, כל פעם לב אחד. זו איננה תחרות ואין זה מרוץ, זו פשוט פסיעה כללית בכל כיוון לנסות לפתוח ולגעת בעזרת ניסיונכם בלבבות רבים ככל הניתן.

סגנון חיים מסונכרן

יש ביניכם האומרים: “ובכן, אינני מרפא. אין לי מגע מיוחד. אינני יכול לעשות את הדברים שאחרים עושים.” נכון, אולם יש לכם מתנות שאין לאחרים. מצאו את מתנותיכם, קרקעו אותן והתחילו להשתמש בהן. כאשר תביאו אותן לשימוש מעשי בכל צורה שהיא, תיצרו מרחב לעוד. התקשור מתחיל לזרום באופן עקבי, וזה דבר קסום, שכן זה הזמן בו הדברים הופכים למסונכרנים. נראה שבאופן קסום הכול מתיישב במקומו ואתם חווים סגנון חיים מסונכרן, דבר שתמיד חלמתם עליו. משפחת ה- ה יכולה להביא דבר זה אליכם, ולמרות שכל אחד הינו אדם אחד, האחרים מתחילים להתאסף עוד ועוד על פני הפלנטה, הרבה יותר משאתם מדמיינים. הבינו, יקירים, רובכם התחילו להגיע לכאן לפני בין 20 ל- 90 שנה. גל אנרגיה חדש מגיע. יקירים, כרגע לא נכנה אותו בשם מיוחד. והסיבה? משום ששמות עלולים להפריע יותר מכל דבר אחר. היו בטוחים שהם ממשפחת ה- ה. הם כאן על מנת להעצים אנשים בדרכים חדשות, לתת להם תקווה, להאיר את חלומותיהם, ולהכניס דברים להילוך על מנת שיהיו לכם החיים בהם אתם רוצים. זה לא רק עבורכם, זה עבור הרטט הקולקטיבי של האנושות.

הדברים להם הנכם זקוקים על מנת להפיץ את אור הבית

יקירים, אתם מחזיקים בעמדה קסומה, גם במקום בו הנכם עכשיו. אתם מכנים עצמכם כעובדי אור ואנו אוהבים זאת. רבים מכן הינם מאסטרים של אור בדרכים רבות, וזה אומר שיש לכם כוונה להפיץ אור מודע על פני כדור הארץ. מושלם. מושלם לחלוטין. עשו זאת. ישנם דברים מסוימים  אותם אתם צריכים, כמו לתמוך במערכות וביטחון. ברגע שתכניסו את האנרגיה להילוך דברים רבים יהיו זמינים לכם. אתם תזמנו אחרים, מכיוון שרבים ממשפחת ה- ה יתאספו. לידיעתכם, יקירים, לפני כ- 20 שנה, כשהתחלנו להעביר המסרים האלה באמצעות השומר, נתנו לו משהו. אמרנו לו שהוא לא חייב לכנות זאת “תקשור”, או להצביע על ישויות אחרות מחוץ לעצמו. הסברנו שלמעשה הוא יכול להעביר את כל המידע הזה תחת השם אותו נשא כל חייו – סטיב רות’ר. במקום זאת הוא בחר לכנות עצמו מתקשר. כן, אולי היה לאגו אתגר קטן עם זה. או אולי זה היה יותר מדי עבור האגו שלו, אך אנו כבדנו את בחירתו משום שאין זה משנה כיצד מביאים את הדברים כל עוד מביאים אותם. חלקכם יהיו מתקשרים מקצועיים, אחרים יהיו מורים מקצועיים אשר יעמדו בפני אלפים וירפאו אותם במילותיהם, באנרגיה שלהם ובאורם. חלקכם פשוט יחזיק את האור בדיוק במקום בו הם נמצאים, ייכנסו לאנרגיה הקולקטיבית של האנושות ויזינו כל דבר בעזרת הרצון טוב שלהם.

רצון טוב

מהו, אם כן, רצון טוב? רצון טוב הינו סגנון החיים המסונכרן אליו התייחסנו; זה הדבר שקורה לאנרגיה. אם משחררים אנרגיה בכל צורה שהיא, היא תמיד מוצאת את הדרך של הכי פחות התנגדות. תמיד. יש לכם את היכולת הזו אם אינכם חושבים יותר מדי ופשוט מאפשרים לאנרגיה לזרום. זה היה האתגר הגדול ביותר בהתחלה עם השומר. הוא היה מדבר אל כל האנשים שבאו עם השמות הגדולים והנפלאים שהם מתקשרים, בתוך מה שהוא כינה ‘חדר הצ’אט’. שמו של זה כאן היה זה, וזה שם נקרא בשם אחר. כה רבים הגיעו מהצד האחר של הצעיף והיה עליכם לזכור לא רק את שמותיהם, אלא גם את רמת הרטט ממנה הם הגיעו, מכיוון שזה היה חלק מאופן הזיהוי שלהם. למעשה אנשים רבים האזינו לתקשורים מסוימים שנחשבו בעיניהם כבעלי רטט גבוה, ולדעתנו זה מרתק. אתם משחקים משחק נפלא של העמדת פנים של היותכם בני אנוש, אך יחד עם זאת, לא שכחתם מי אתם באמת. אתם נשמות בעלות אופי אדיר שבאו על מנת להביא את אורן לכדור הארץ בזמן קריטי מאוד, זמן בו יש ביכולתכם לעזור לקרקע אנושות מיטלטלת. בקשנו מכם לתרגל את אנושיותכם. בקשנו מכם גם להתבונן בדעות הקדומות שלכם, שכן לכל אחד יש כאלה. איזו דעה קדומה שלא תהיה, היא אינה נכונה או שגויה; אין זה אומר שעליכם לשחרר את כל דעותיכם הקדומות, אך עליכם לדעת עליהן. דבר זה יאפשר לכם לתרגל את אנושיותכם, ולשם כך הגיעה משפחת ה- ה… להשיב את האנושיות לאנושות. האם הבחנתם שנראה שהכול משוגע קצת עכשיו? כל מה שנקרא ארגונים עוברים לפתע סוג של התפרקות והתארגנות מחדש. אפילו החיים האישיים שלכם מנסים למצוא דרכים חדשות להתקרקע ולמצוא מקום מבטחים. למעשה כך זה אמור להיות, משום שמה שצפוי לאנושות כולה גדול מעבר לכל דמיון. יקירים, האמינו שיש לכם את היכולת לקחת זאת לרמה חדשה לחלוטין.

בתחילת התקשורים, רצה השומר לדעת את כל הפרטים שלנו. מי אנחנו, מאיזה ממד אנו באים, איזה המלצות יש לנו, כל זאת על מנת שהוא יוכל להרגיש נוח בהבאת המסרים. אולם אנחנו אמרנו לו שלא נספק לו כל מידע שהוא בעניין זה. הוא שאל מתקשר מומחה שענה לו: “אם הם לא יאמרו לך את שמם, אל תתקשר אותם. זה אומר שהם החברה הרעים”.  הוא האמין בדברים האלה בערך שלוש דקות, אולם אנו נגענו כבר בלבו והוא ידע זאת. אז הוא נאבק בראשו. בשכלו: כל אחד אומר לי שאלה החברה הרעים, אולם אני חשתי את אהבתם. חשתי את האנרגיה שלהם. זמן קצר לאחר מכן הוא שחרר את אשר המתקשר המומחה אמר לו, שב אלינו ואמר: “תוק תוק. האם אתם עדיין כאן?” ענינו: “ברור שאנחנו עדיין כאן! מעולם לא עזבנו אותך במהלך 12 תקופות החיים האחרונות. מה גורם לך לחשוב שנעזוב עכשיו?” ענה השומר: “אם אינכם מוכנים לספר לי מאיזה ממד אתם, אנא אמרו לי לפחות מדוע אינכם מוכנים לספר לי?”

הבחנה

“אהה, עתה שאלתם שאלה וקרקעתם אור בדרך חדשה. ברור, יקירים. הסיבה הפשוטה היא, שהאנושיים יתנו כוח לתיוגים. לעתים אתם מכניסים כוח למערכות האמונה שלכם המדברות על פירוש התיוגים. למען האמת שיש לכם את המהות לסנן הכול באמצעות הלב ולקחת רק את הרטטים המזינים אתכם. זו הבחנה וזה הכלי הראשון של משפחת ה- ה… לגלות מה מזין כל אחד מכם על מנת שבדרך כלשהי תוכלו לחולל הבדל על פני הפלנטה הזו.

חלקכם ידבר לקהלים; אחרים יעבדו אחד על אחד. יהיו ביניכם כאלה שיכתבו לאנשים שמעולם לא פגשו אך אשר הלכו אחר הרטט שלכם וירוויחו מכך.

חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות

ברגע מסוים בתחילת עבודתנו עם השומר, הוא אמר: “טוב, אני מוכן.” הוא הניח את אצבעותיו על המקלדת, ואנחנו אמרנו לכתוב את המילה הראשונה “ה =  t-h-e,” והוא עשה זאת. ברגע שדבר זה קרה, הופיעה מילה נוספת, ואחריה עוד אחת, ועוד אחת, ומהר מאוד הוא הקליד מהר ככל שאצבעותיו הצליחו, והדמעות זלגו. הוא הזיל דמעות רבות בעודו כותב את הספרים הראשונים, משום שנגענו בלבו בדרך כזו שגרמה לו להיזכר במשפחת ה-ה. הוא נזכר מעט במי שהוא היה ובחלק מהדברים אותם התחייב לעשות בטרם בואו בפעם זו לפלנטה. זה היה הזמן בו נתנו לו משהו שהוא צמוד אליו מאותו רגע. כאשר התחלנו להעביר את המסרים, תמיד סיימנו אותם בדרך מסוימת. למרות שתמיד אמרנו “נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד,” הוספנו משהו נוסף מיד בהתחלה. “חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות.” זה הדבר אותו שלחנו למשפחת ה- ה מהצד הזה של הצעיף: חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות, על מנת שתוכלו להיזכר מי אתם ומהי הדרך בה בחרת לצעוד.

אתם מתעוררים מהחלום על פני הפלנטה בקצב מדהים. בעוד עיניכם נפקחות וקורי השינה מתחילים להיעלם, נהיה שם מחייכים, מברכים אתכם בבואכם הביתה בדרכים יפהפיות הידועות לנו. תיהנו מהמסע, יקירים. דעו שכל חלק ממנו מיועד אך ורק לכם. אתם הנכם בוראים מודעים ומשפחת ה-ה. ובכך נאמר לכם, אנא נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם, ושחקו יחדיו את המשחק החדש על פני כדור הארץ. חיבוקים גדולים, דחיקות מרפק קטנות.

אספבו,

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2016 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!