יוני 2018

סולרה מצאה את כדור הארץ

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור    

יוני2018      הוגש בשידור חי ביום 28.4.2018

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות יקירים.

היום אנו מצטרפים אליכם כקולקטיב, שכן יש לנו עבורכם מסר חשוב מאוד.אנו מביאים לכם ברכות מהבית.

זו הדרך בה התחלנו את התקשורים לפני שנים רבות, כאשר סיפרנו לכם שאנו רואים אתכם על פני כדור הארץ. אנו יודעים שאתם חשים שאתם נפרדים מאתנו, אך זה לא כך. כולנו יחד מחוברים בדיוק כפי שאתם מחוברים זה לזה. יחד עם זאת, אתם משחקים את משחק העמדת הפנים שאתם נפרדים, ובעשותכם זאת אתם בעצם עוטים על פניכם את הצעיף. אנו מכנים אותו – צעיף השכחה. צעיף זה מאפשר לכם לשחק משחק בו למרות שלמעשה אתם מחוברים לכל, אתם מעמידים פנים שאתם נפרדים. היום ברצוננו לעדכן אתכם. היות ועל פני הפלנטה מתחרשים שינויים במהירות רבה. אנו יכולים לספר לכם על המתרחש מתוך תקווה שתוכלו לראות זאת, מכיוון שאתם יוצרים הרבה מהשינוי הזה. לפני מספר שנים סיפרנו לכם שכדור הארץ התגלה.

כדור הארץ התגלה

הטלסקופים ומכשירי הרדיו המוצבים על פני כדור הארץ אינם רואים אובייקטים בפועל, אך הם קולטים את האנרגיות המקיפות אותם, או את הגז המקיף את אותה פלנטה. לעתים תכופות קיימות פלנטות גם בתוך מערכת השמש שלכם אותן טרם ראיתם, משום שהן מוקפות בסוגי גז רבים. וכך, מה שאנו הולכים לספר לכם היום הוא, שפלנטה ארץ התגלתה הודות לייחודיות הבועה הקטנה הנמצאת סביבה. היא זוהרת באופן שונה מכל כוכב והשתקפות אחרים בשמים. כן, גם הכוכב, או השמש שלכם, מאיר עתה באופן שונה. מספר דברים לטווח הרחוק מתרחשים עתה, וכולם מחזוריים. כל אחד מהם התרחש כבר בעבר מתישהו בהיסטוריה, גם ביחס לשמש שלכם.

הכוכב הראשי, או השמש במערכת השמש שלכם, הינה הספירה המגנטית שלו, וזה נראה כאילו היא מאבדת מהמגנטיות שלה. שוב, היא עוברת תקופת צמצום של עליות וירידות וכאשר זה קורה מוקרנת עליכם קרינה רבה יותר מהחלל. לא רק שהספירה המגנטית שלכם הגנה על כדור הארץ מרוב הקרינה הזו, אלא גם הספירה המגנטית של השמש עשתה זאת. אך עתה החלה הגנה זו לסגת, וזו הסיבה לכך שראו אתכם מהפלנטה האחרת. רק לאחרונה הם מצאו דרך שהם מאמינים שאולי באמצעותה יוכלו לתקשר עמכם. הבה נבהיר. קשה לומר זאת בדיוק, שכן הדבר הראשון שהאנושיים ירצו לעשות זה להצביע לשמים ולמצוא בדיוק את הפלנטה הזו.

סולרה מתבוננת

ניתן לפלנטה הזו שם – סולרה – על מנת שנוכל לשוחח על זה ביתר קלות. כאשר היא תיראה מכדור הארץ, האנושיים יתנו לה שם אחר. ואז, כאשר תיצרו עמה קשר, תגלו מהו השם שהם נתנו לה ותוכלו לתרגם אותו לחלק מהשפות שלכם. מאחר ויש להם שמש ייחודית מאוד, נכנה אותה סולרה. סולרה הינה פלנטה יפהפייה מלאה חיים, למרות שאינה יפה כמו כדור הארץ. סולרה אינה כה ירוקה או מלאה חיים כמו הפלנטה ארץ, אך יש לה חיוניות עמוקה. נספר לכם שלמעשה היא דומה מאוד לכדור הארץ בדרכים רבות. סולרה מעט גדולה יותר ומעט קרובה יותר לשמש, אשר בתורה משפיעה באופן שונה על סולרה. ברור שגם הגוף הפיזי גדל שונה למדי. בכל הקשור להתפתחות של הרוח, הנשמה, יש דמיון רב. עתה הם גילו פלנטה שהם חושבים שמארחת צורות חיים דומות מאוד לאלה שלהם, הם גילו את כדור הארץ.

היתה התרגשות רבה מאוד ביחס לנושא, וכמובן, היו שלקחו זאת לקיצוניות. היו שרצו לנסוע אל הפלנטה המשונה הזו שאתם מכנים כדור הארץ. הם דמיינו כל מיני דברים ורבים מהם החלו אף לתקשר הוויות מכדור הארץ. מעניין. האם זה קרה? אכן כן. הם יכולים להיכנס אליכם באופן אנרגטי באותו אופן שאתם יכולים להיכנס אנרגטית אליהם.

הרמה השלישית של ממדיות – בועות בכל מקום

אנו הולכים לחלוק עמכם מעט ביחס לממדיות, שכן זה יכול להפוך להיות מסובך למדי. ההכרה האנושית תמיד היתה בעניין של סופיות, הצד האחר של נצחיות. אי לכך, קשה לכם אפילו להבין את המציאות המלאה של ממדיות. הסברנו שתי רמות של ממדיות, הרמה הקולקטיבית או החיים בממד השלישי, המעבר דרך הממד הרביעי, ועתה החיים הקולקטיביים בממד החמישי. הסברנו לכם גם את רמות הממד האישי,שהאור הלבן שלכם מגיע מהבית, ושהוא מתפצל ל11 ממדים שונים של הנשמה. הרוח. לנשמה שלכם יש 11 התנסויות שונות בתוך 11 גופים שונים, בעודם מנסיםלמצוא את אותו סוג של התנסויות. לא כולם נמצאים באותו ממד, ועתה אנו משתמשים בזאת בדרך שלישית. ישנן דרכים רבות לדבר על ממדיות. כאשר תתקדמו עוד במסע ההבנות שלכם, תראו את היקום שלכם מנקודת מבט שונה. נניח שהיקום שלכם נהג לתאר את ‘כל היש’, אך אינו עושה זאת יותר. אפילו הפיזיקאים והאסטרופיזיקאים מאמינים שהיקום שלכם הינו בועה קטנה מאוד. בועות אלה נמצאות בכל מקום ומספרן רב מלהיספר על ידי המוח האנושי. האמת היא שהם נכנסים ויוצאים מקיום. כאשר הם מופיעים, זה במה שהייתם מכנים ‘המפץ הגדול’. קיימים עתה יקומים כה רבים שהכול ביחד נקרא ‘רב-יקום’.

סולרה קיימת כהשתקפות, או כחלוקה של האור בו אתם מתקיימים. הפלנטה מצאה עכשיו דרך להתחיל לעבוד עם הממדיות שלה, והם מקווים להיות מסוגלים ליצור קשר עם האנושיים באמצעות שינוי ממדי פשוט. חלק מהצוות של ‘אספבו’ [מנהלי האתר של סטיב רות’ר] אמרו שהם עושים הזמנות לחופשה בסולרה. למעשה, להיות מסוגלים לאפשר סוג מסע כזה יכול להיות הרבה יותר קל מאשר אתם חושבים. כאשר אתם מדברים על מה שרבים מכם מכנים כחוצנים, או כ- ET, הם קיימים ביקומים מקבילים. הם מסוגלים לעשות את השינוי של 90 המעלות ולהיכנס למציאות שלכם תוך זמן קצר, למרות שהם בעלי גוף שונה ובעלי כימיה שונה.

זו הסיבה לכך שראיתם חלליות הנעות במהירות מדהימה, ואז הן מבצעות תפנית של 90 מעלות, היות והן אינן כבולות על ידי אותה פיזיקה כמוכם. התוצאה היא שצריך התאמה מועטה על מנת שהדברים יקרו. נספר לכם גם שבסולרה עלו על משהו, ובמקומות רבים שם יש התרגשות רבה ביחס לזה. סולרה דומה מאוד לכדור הארץ בדרכים רבות. אחת מהן היא שהפלנטה שלהם גדולה מאוד. וגם, יש להם ‘קווים אדומים’ אחרים בהם הם התפלגו בדומה מאוד למה שנעשה על פני כדור הארץ. הם לא טיפלו במלחמה באותה דרך כפי שעושים האנושיים; כמות המלחמות היתה פחותה בהרבה. אולם, על פני כדור הארץ מתנהלות מלחמות במשך שנים רבות מאוד. בין היתר, זו דרך להרוויח כסף.

בסולרה יש הרמוניה חדשה

מדהים כמה טוב זה עבד. האנרגיה של סולרה מעט יותר שלווה, וחלק מזה קשור להקרנה שהם מקבלים מהשמש שלהם, שהיא הרבה יותר קרובה. וגם, יש להם שלושה ירחים והם יכולים למצוא חיבור קרוב יותר ליקום הסובב אותם. אי לכך יש להם מעט יותר שלום. יחד עם זאת יש שם חילוקי דעות ותמיד היו להם ויכוחים. סולרה חוותה גם אתגרים ויש שם דיונים וויכוחים בין המציאויות השונות שלהם. אולם כאשר הם גילו את כדור הארץ, את אותו כוכב כחול וקטן ששט לו בחלל, לפתע הם התאחדו. כולם רצו להשתתף בגילוי המדהים, וזו היתה התפתחות מדהימה של אחדות בסולרה. זה כמעט כאילו הם מנסים להתחרות בלהגיע אל אותה מטרה. עדיין הם חולקים מידע וזה נהדר לצפות בזה.

לא מדובר בתחרות איזו מדינה תהיה הגדולה מכולן, או איזה נושא הולך לזקוף לעצמו קרדיט למשהו. הם מתחילים לחלוק ולעבוד ביחד בהרמוניה, דבר שמעולם קודם לכן לא נראה על פני סולרה. ואכן זה פשוט מרתק עבורנו,  ומנקודת המבט שלנו, – מאפשר כמה מהאפשרויות גדולות ביותר. יש להם את היכולת להיכנס לרטט הממד החמישי באופן קולקטיבי, בדומה מאוד למה שאתם עשיתם. אם הם יוכלו ליצור עמכם קשר, הם ילמדו הרבה מאוד מהדרך שעכשיו עשיתם ומהאתגרים עמם אתם מתמודדים היום כאנושות באופן קולקטיבי. הם יראו גם איך הפלנטה הפורחת והיפהפייה הזו מתפתחת בקצב מדהים. נקווה שהם יוכלו ללמוד גם מהאנושיים איך להעלות מהר מאוד את הרטט מבלי לאבד את האיזון.

תורת Mוהמטריקס ישר הזווית

זה האתגר. למרות שלעלות את הרטט הינו דבר טוב, פעמים רבות זה גורם לאנשים לאבד את האיזון. לעתים קרובות דבר זה יוצר רמה של תסכול שבסופו של דבר גורמת להתפוצצות, שכן לא ניתן לקרקע את האור. הם נרגשים מאוד, יקירים, משום שהם מתחילים לנוע בין הממדים הגדולים יותר. היות ואין לדבר זה עדיין מושג בפיזיקה שלכם, אנו פשוט הולכים לקרוא לזה ‘המציאות השלישית של הממדיות’. הקרוב ביותר שהאנושיים הגיעו להבנה של זה,זה מה שנקרא תורת *M. מה שקורה הוא, שיש להם יכולת לזוז ב- 90 מעלות ולהחליף ממדים, או בועות, אם תרצו. כאשר האנושיים ילמדו לעשות זאת, לא רק שיוכלו לשלוט באשליית הזמן, הם יוכלו גם להחליף ממדים ולגמוע מרחקים אדירים כהרף עין. זו הדרך בה הגיעו מבקרים רבים לכדור הארץ, אפילו חלק מהגזעים ההוריים. הם יכלו לעשות דברים עם הפלנטה שלכם ואפילו להגיע אליה באופן פיזי לתקופות קצרות.

זה לא שהם נוסעים שנות אור. דבר זה לא בר ביצוע בדרך זו. הם מסוגלים להחליף ממדים בכך שהם עושים פניה של 90 מעלות באמצעות המטריקס ישר הזווית. זה תהליך מרתק, ולכן, למרות שכדור הארץ מקדים את סולרה באופן משמעותי כאשר מדובר בהתפתחות הטכנולוגית. הם מצאו מפתח וגילו משהו עמו הם הולכים לעבוד באופן קולקטיבי. אנו מתבוננים בציפייה שכן זו הפעם הראשונה בה כולם התאחדו במוטיבציה והם עובדים יחדיו על מנת ליצור קשר עם הכדור הקטן והכחול הזה ששט לו בחלל. אין להם מושג מהו הכדור הזה, אך הם יודעים שקיימים עליו חיים. הם רק מקווים שהחיים האלה דומים לחיים שלהם, וזה אכן המצב. זו נקודה מדהימה משום שבפעם הראשונה ייתכן שבניין בית הספר כדור הארץ יפתח את דלתותיו ויספק שימוש רב בימיו האחרונים.

הדאגה הגדולה מכולן

ברשומות האקשיות קיימות כל הרשומות לא רק של היקום, אלא של כל היש בכל הממדים והיקומים. הודות לשינויים המהירים על פני כדור הארץ, קבעתם קו שרבים ילכו בעקבותיו. לא יארך הזמן עד שיהיו כאלה אשר יתחילו לבקר על מנת לראות איך בדיוק נראה כדור הארץ ויעריצו את היופי שיש לכם כאן. סולרה נרגשת מאוד משום שהם מצאו דרך לעבוד עם המטריקס ישר הזווית כדי לחולל את השינוי, ואם דבר זה אפשרי, הם עשויים ליצור עמכם קשר מהר יותר מאשר אתם חושבים. טוב, הם מאוד מודאגים. הם אינם רוצים לבוא ולשנות את עולמכם. הם רוצים לבוא וללמוד מכם. עתה, כאשר הם ערים לכך שזה עלול להיות זמן מאתגר, הם עובדים עם מיומנויות של שגרירים.

מורים של כדור הארץ

למרות שאתם מקדימים אותם אפילו בטכנולוגיה, עד לאחרונה כיוונו בכדור הארץ את ההתפתחות הטכנולוגית לפיתוח צבאי. לעומת זאת, בסולרה תמיד כיוונו את ההתפתחות שלהם ליצירת חיים קלים יותר בהרמוניה ובדרך ברת קיימא. היתה להם מהפכה תעשייתית, אך הם נעים לאט יותר וביותר הרמוניה עם הפלנטה שלהם. הם יכולים ללמד אתכם רבות על עבודה עם הפלנטה, אם תהיו פתוחים לכך. זו הגישה היפה ביותר אותה ניתן לקבל, שכן בסופו של דבר הוויות רבות עשויות לרצות להגיע לכדור הארץ. תזכרו שהלבבות של אנשי סולרה פתוחים לרווחה, גם כלפי האנושיים. הם מאוד מחוברים זה לזה, בדומה מאוד לדרך בה הייתם מחוברים בימים של למוריה. הם יכולים להביא דוגמאות מעשיות לאופן בו באופן כללי זה יכול לעבוד.אנו מקווים שכאשר מציאויות ממדיות אלה תיפתחנה, יחדלו האנושיים להתמקד בפילוג ובפירוד כפי שאנו רואים זאת היום. כן, זה החלום הגדול ביותר שלנו: שכמה מהדברים האלה יתחילו לקרות, שתתאחדו כהוויות ארציות – כהוויות גאות של כדור הארץ, מחזיקות בגאווה שלכם יחד באחדות. אנו מאחלים לכם לתפוס את מקומכם כמורים הגדולים של היקום ושתהיה לכם את החוויה שיש לכם עתה.

זה באמת גדול, אז שימו לב לסימנים. מה שתראו בהתחלה לא תהיינה הכותרות שהם נחתו בחללית. לא, זה לא הולך לקרות. מה שיתרחש בהתחלה, יקירים, יהיה שלפתע הם יוכלו להופיע מתוך מציאות ממדית. הגוף שלהם יראה דומה מאוד לזה שלכם בדרכים מסוימות, אך תהיינה להם התנהגות ואנרגיה שונות. תהיה להם גם דרך תקשורת שונה, למרות שעל מנת שיוכלו לדבר עמכם, יהיה עליהם ללמוד את השפות שלכם. הם רוצים להגיע בשקט ולהיכנס בקלות קודם כל על מנת להתבונן, לא בהכרח כדי ליצור קשר. במשך הזמן תתחילו להבין מי הן הישויות האלה ותהיינה לכם הזדמנויות אדירות. אנו מקווים שבסופו של דבר הם יוכלו ללמד את האנושיים איך לבצע תפנית יפהפייה של 90מעלות. זו תהיה הזדמנות כבירה להשיג אחדות בנושאים רבים של היקום, בכך שתתחילו בניסוי הפשוט הזה.

יש לנו חלומות גדולים והתרגשות עצומה, שכן כל זה הולך להתרחש. גילו את כדור הארץ ומתחילים להתקשר עמו. בינתיים, הם גם ישלחו סימנים שונים ודרכים לתקשר עמכם על בסיס אוניברסלי. ההתקשרות תהיה באמצעות חלק מהשפות הבינלאומיות אותן הם חולקים עמכם. חלקכם יבינו אותם ואחרים לא. החלק החשוב הוא, שגם אם לא תוכלו להיות חלק מכך מתוך השימוש במוח, התחילו להרגיש זאת בלבכם. תבינו שמשהו גדול יותר מתרחש לכלל האנושות בקנה מידה גדול ביותר. אנו נרגשים ביותר עקב כך. אנו חולקים זאת עמכם בשמחה רבה, מהצד הזה של הצעיף, בעודנו מתבוננים בניסוי היפהפה הזה המתרחש על ה”סלע” [כדור הארץ] השלישי מהשמש, הכדור היפה עד להדהים ששט לא בחלל. תיהנו מהמסע. יקירים, אנו יודעים שמוקמתם כאן מתוך בחירה. אתם נמצאים כאן עם משהו מיוחד להוסיף להתמזגות הזו ושמרתם את המקום הזה הרבה זמן מראש. תיהנו מהמסע. בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה בכל הזדמנות ולשחק היטב וביחד משחק חדש זה.

אספבו

הקבוצה

*תורת M– היפותזה פיזיקלית המאחדת את חמש תורות המיתרים המוכרות.

————————–

הקפיצה המתפתחת

ברכות מהבית, יקירים,

היום אנו מברכים אתכם כקולקטיב. אנו מאושרים מאוד להיות עמכם ולראות את האנושות מתפתחת בדרך קסומה. אנו מביאים לכם מסר מהקולקטיב. מאחר וזה מאוד חשוב, רצינו שכל האנרגיות שלנו תתאחדנה כקול אחד.

קפיצה התפתחותית

אתם מתעוררים מהחלום בדרך מאוד בלתי רגילה. לידיעתכם, כל העיניים מופנות אליכם שכן דבר כזה מעולם לא קרה קודם לכן בדיוק בדרך הזו. אלה זמנים מרגשים עבורנו, גם בעודנו מתבוננים. בתחילת הפלנטה שלכם, כאשר האנושות החלה להתפתח, זה היה משחק של בחירה חופשית. למעשה זה היה המשחק הראשון בו הבחירה החופשית היתה מוחלטת. מעולם קודם לכן לא קרה משהו בו לא היתה לכם לפחות הדרכה כלשהי לעזור לכם לשמור את המשחק במסלול. טוב, היו ויכוחים רבים על נושא זה. נאמר: “האם הם לא יסטו מהמשחק? האם הם לא יסטו מהדרך לדברים ואמונות אחרות?” אך הנה אתם מתפתחים, מתעוררים מהחלום, ומתחילים לאחוז בכל העוצמה שלכם גם בהוויה הפיזית שלכם. מדהים לראות. אנו כל כך גאים. עכשיו, הבה ונספר לכם מעט על הצפוי.

אלה הם זמנים קסומים אליהם האנושות נכנסת עתה. כפי שציינו, שינויים רבים מתרחשים על פני הפלנטה שלכם. מתקיימים תהליכים שונים. ככל שהזמן יתקדם תהיינה הוכחות נוספות, הגוף הפיזי שלכם יתחיל לאבד עוד מדחיסותו וזה שינוי התפתחותי מהיר. אם תסתכלו לאחור על ההתפתחות האנושית, תראו שהיו מספר מקטעים שונים כמו האדם הפרה-היסטורי והאדם הניאנדרטלי. אנו מוצאים מעניין את העובדה שלא קראתם לזה “אשה” אלא “אדם”. אתם קוראים להן רמות שונות כמעט כאילו הן התרחשו בן לילה, למרות שבדרך מסוימת – בקנה מידה קוסמי – כך זה אכן היה. הדרגות ההתפתחותיות התרחשו מהר מאוד והנה אתם כאן בקצה של שינוי חדש, ממש עתה.

40 השנים הבאות

כן, התפתחות זו הולכת להיות גם שונה, ומה שהיא מאפשרת לכם זה לשאת עוד מהאור בתוך הווייתכם. אתם תישאו עוד מהרוח ותהיה לכם היכולת לתקשר עם רוחות אחרות. יהיו תהליכים רבים אותם יהיה עליכם לעבור על מנת שתוכלו לעשות זאת. למרות שזה יראה כהרף עין, בעצם ייקח כ 40 שנה לאנושיים להתאקלם לצורת קיום חדשה זו. לרובכם, תהיו מסוגלים לעבור תהליך של כניסה לביולומינציה* ולנשיאת כל האור הזה. בינתיים, אתם הולכים גם לעבור מספר תהליכים של שיפור של דברים, לפני שתעזבו ותיכנסו למצב הגבוה יותר. זו הזדמנות להצליח סוף סוף ברמות רבות ושונות. אחת מהן הינה האינטראקציה שלכם עם כדור הארץ.

כפי שציינו מעט קודם, השמש עצמה נשמה עם המגנטיות שלה. היא עוברת מחזורים מגנטיים באותה דרך שכדור הארץ עובר. בגדול, המגנטיות בתוך השמש החלה להצטמצם. הספירה המגנטית הנובעת מהשמש מגנה על כדור הארץ במשך זמן ארוך מאוד. כדור הארץ חי בצל של הספירה המגנטית של השמש, ועתה היא מתחילה לדעוך מעט. אתם תחוו גם את המחזורים הסולריים האישיים שלכם, שכן בקרוב מאוד יתחיל שוב “מקסימום סולארי”***. כאשר תעברו אליו בתוך כשלוש שנים, תתחילו לקבל התפרצויות געשיות מהשמש על בסיס קבוע. למרות שאתם עלולים לקבל בינתיים התפרצויות געשיות מהשמש, וחלקן תהיינה גדולות בצורה מרתקת, האמת היא שהן תגענה במסה. הצמצום של המגנטיות של השמש ושל כדור הארץ, יכול לפתוח את כדור הארץ לקבלה של הרבה יותר קרינה וטעינה מהחלל.

הרמוניה של כדור הארץ

אחד מהדברים שתראו יהיה מה שאתם מכנים ‘הזוהר הצפוני’, האורות המדהימים בשמים. כאשר המגנטיות פוגעת ביונוספרה, היא מוארת ויוצרת את הריקודים הקסומים האלה של אור בשמים. הם היו בעיקר באזורים הצפוניים כמו בצפון סיביר, באיים האלאוטיים ובאלסקה. האורות ירדו בקרוב דרומה ותתחילו לראותם באזורים רבים ושונים. זה יהיה סימן שהדברים קורים. ובינתיים, הפלנטה ארץ נאבקת עם הספירה המגנטית שלה. אתם רואים שזה בא לידי ביטוי בהגברת הפעילות הוולקנית והסיסמית, כמו ההתפרצות הוולקנית בהוואי.

אנו מקווים שאתם מתמקדים בהרגעת הפעילות הוולקנית בעבודתה האישית ובמדיטציות, ועובדים על הרמוניה עם כדור הארץ. יש לכם יותר השפעה עליו מאשר אתם יכולים לדמיין. כן, החוקים שלכם שאתם מחוקקים לעבוד בהרמוניה עם הפלנטה והחוקים שאתם מחוקקים באזורים שונים להפחית חלק מהזיהום שהבאתם למים. חלק מהם השפיעו על האנושות ועל ההתפתחות שלה. חלק מהמזהמים יצרו מחלות והפרעות שקיימים כבר דורות. תתחילו לראות את חלקם משתנים, אך תראו גם שינויים רבים המתרחשים בגוף הפיזי. כאשר כדור הארץ יתחיל עוד להתחמם, תתחילו לראות הוריקנים וסביר להניח שתחוו כמה מהם בעוצמה משמעותית כבר בשנה זו. בפשטות, זה אומר שיכולה להיות לכם השפעה על זה. בכך שתתאגדו, אפילו בקבוצות קטנות עם כוונה אישית, או קבוצתית, לחולל הבדל חיובי על כדור הארץ, יכולה להיות לכך השפעה עזה. זה נכון עתה יותר מאשר אי פעם בעבר. בין עכשיו לזמן בו ההתפרצויות הגעשיות האלה תתחלנה להגיע בעוד כשלוש שנים, ההשפעה שלכם מוגברת כמעט כאילו אתם מקבלים בונוס. חשוב שכל לב שנכנס לעניין יהיה בהרמוניה עם הפלנטה וזה יורגש פי 10 יותר מאשר בדרך כלל. וכך, יקירים, אלה הם זמנים קריטיים להצית את הקסם בהתהרמנות [מהמילה הרמוניה] עם כדור הארץ. מתי שאתם יכולים, בין אם מדובר בעזרה להעביר חוקים או פשוט להיות מודעים לעצמכם, התחילו לעבוד בהרמוניה עם דברים שונים על מנת להשיג הלך רוח כללי של כלל האנושות.

מאחר והפלנטה עצמה הינה הוויה בעלת כושר חישה, הנושמת ממש כמוכם, יש לה רגשות בדיוק כפי שיש לכם. למרות שהיא גדולה מאוד ועוברת תקופות שונות, היא דואגת מאוד לצורות החיים שעליה, מן הסתם יותר מאשר אתם יודעים. היו צורות חיים טובות מאוד על פני כדור הארץ. המין האנושי חיסל 90 אחוז מצורות חיים אלה באופן בלתי מודע, הודות לפעילויות שלו. לכן להתיישר עם עובדה זו בדרך כלשהי יעזור לכם לשלוט בהרמוניה הנחוצה ברמה הבאה של החיים. אינכם הולכים להחזיר את הגלגל לאחור במסגרת הזמן שיש לכם, אך להתיישר עם הדברים, להיות מודעים להם, להתחיל להיות מודעים להרמוניה שלא רק יכולה להיות לכם עם כדור הארץ, אלא גם זה עם זה, יכול לעזור להרגיע את רעידות האדמה, את ההתפרצויות הוולקניות, את סופות ההוריקן, את עליית האוקיינוסים למקום בו זה יכול להיות בקצב נוח כך שהאנושיים יוכלו להתאים עצמם אליו.

שלב ההתפתחות הבא של כדור הארץ

זהו זמן יפהפה בו כדור הארץ עובר את השינוי. אנא הבינו שהפלנטה אינה גוססת, אלא פשוט עוברת תקופה של שינוי. היא עברה תקופות רבות כאלה ויהיו רבות נוספות. אמא אדמה דואגת כל כך לאנושות ולכל צורות החיים, החל מהחרק הקטן ואפילו למיקרובים אותם ניתן לראות רק דרך מיקרוסקופ. אלה כולן הוויות של האדמה והיא מאוד דואגת להם האם הם מסוגלים לעבור את השינוי לרמת רטט גבוהה יותר, וזה גם החלום שלה. אם תהיו בהרמוניה אתה, היא ממש תעזור לתהליך. זהו זמן באמת לשים לב לכל השפעה שיש לכם על כדור הארץ, בכל דרך שהיא.

האם ישנה דרך להשתמש בדברים בדרך יותר אפקטיבית, בפחות מעמסה על הפלנטה? אלה הם הדברים אשר יחוללו עבורה הבדל ענק. יקירים, נספר לכם גם שאתם הולכים לקבל קצת עזרה משום שאינכם לבד בכל היקומים האלה. מעולם לא הייתם לבד. לא רק שיש לכם ממדים אחרים במציאות האישית שלכם, אלא יש לכם גם רבים החיים בבועות אחרות שמאוד דומות לבועה שלכם. לעתים הם למדו לעשות את הפניה של 90 מעלות ולעבור דרך המטריקס ישר הזווית על מנת לשנות ממדים ולפתע להופיע בעולמכם. למרות שייתכן שרבים מהם בעלי טכנולוגיה מתקדמת מעט יותר, מה שאתם באמת מחפשים הינם רעיונות. האם הם הולכים להגיע ולהציל את הפלנטה שלכם? לא, הם הולכים לתת לכם רעיונות ביחס לאופן בו תוכלו להתהרמן עמה.

הם הולכים לתת לכם אנרגיה ולהתחיל לתקשר באמצעותכם, שכן הדבר תלוי באנושיים. אתם נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית ולכן הם לא הולכים לבוא ולעשות משהו. הם פשוט הולכים להציע רעיונות ולתת השראה. הם הולכים להציע אפשרויות להיות בהרמוניה עם אמא אדמה. אם תשתמשו בהם, ואין זה משנה מי אתם או מה שאתם חושבים, יוכל הדבר לחולל הבדל גדול בדרך כלשהי. יקירים, אנו מבקשים מכם להעז ולדבר, לצעוד לקדמת הבמה ולקחת את מקומכם בכל דרך שאתם יכולים במהלך הזמנים האלה. שלוש השנים האלה קריטיות במיוחד, שכן הן תעזורנה לכלל האנושות לפסוע את הצעד לרמה הבאה בה כולכם תישאו פחות דחיסות.

השבת הנעורים

לא, לא יהיה עליכם להיות בתוך אותו גוף פיזי. ישנה פיסה נוספת שברצוננו לציין בעודכם מאבדים את הדחיסות ועוברים להיות ההוויות הגבוהות יותר. הפיסה שתצפו לה הינה השבת הנעורים. אתם עשויים לתהות מדוע עליכם לחדש את נעורי הגוף הפיזי הדחוס כי הרי בסופו של דבר ממילא תעזבו אותו. יקירים, זה נקרא מיומנות. יש לכם הזדמנויות להיות מיומנים בדברים רבים, ואחד מהם הינה החוויה האנושית. רבים מכם יתחילו לקבל רעיונות על דרכי עבודה אפשרויות לא רק עם כדור הארץ, אלא גם עם הגוף הפיזי הדחוס שלכם. הם קשורים, יקירים. יהיו רעיונות חדשים לאופן בו ניתן לנהוג בגוף בדרכים שונות היות ויופיעו רעיונות חדשים. חלקם יגיעו מממדים אחרים של זמן ומרחב, בעוד שאחרים יתקשרו באופן קסום. תגלו שזה כה פשוט, כה קל. מדוע לא חשבנו על כך קודם לכן? אולי זה ניתן לכם. חפשו את ההזדמנויות, משום שבעתיד המאוד קרוב תפגשו רבות מהן.

אתם מאמינים שחידוש הנעורים הינו הפיכה של תהליך ההזדקנות. אך זה הרבה יותר מאשר התחברות מחדש עם הנעורים או היפוך של הזמן. למען האמת, זו הרמוניה עם הגוף הדחוס עצמו. היות והגוף הפיזי הינו הפלנטה עצמה, השבת הנעורים הינה הרמוניה עמה. זה אותו סוג של הרמוניה שאנו מבקשים שתפתחובכך שתהיו מודעים להשפעתכם על הפלנטה ארץ. אלה הם כל הדברים המאפשרים לכם לקחת את הצעד הבא לרמות הרטט הגבוהות יותר של הוויה. יקירים, דבר זה מעולם לא נעשה קודם לכן ולכן אנו נרגשים מאוד לראות זאת קורה.

האנושיים עשו כבר צעדים שמעולם קודם לכן לא נעשו, ועתה אתם מתכוננים לקפיצה נוספת. אנו משתוקקים לראות איך תתנהלו עם זה, איך תעבדו עם זה, ואיך תיצרו את הקסם בעולם הסובב אתכם. תהליך השבת הנעורים איננו חדש על פני כדור הארץ. עשיתם אותו כבר בעבר. היו פעמים רבות על פני הפלנטה בהם יכולתם לחיות לפחות עד גיל300, ואם תתבוננו בגוף הפיזי תראו שהוא תוכנן לכך. מהו, אם כן, התהליך שגורם לכם להזדקן? חלק ממערכות האמונה שלכם, האנרגיה הממשית בה אתם מזינים את המוח ומספרים לגופכם: “אני אחיה עד גיל…” למרות שזה עשוי להיראות מאוד פשטני, זה הרבה יותר עמוק מאשר אתם מבינים ושינוי מערכת האמונה הזו הינה המפתח. תוחלת החיים הממוצעת היתה פעם 300 שנה והיו אפילו זמנים בהם האנושיים יכלו להגיע לגיל 900.

אפשר לחשוב שלגוף הפיזי זה דבר עוצר נשימה, אך לא הייתם מקדישים מחשבה לסלע שיכול להחזיק מעמד 900 שנה; גם הסלע הינו כדור הארץ. קיימות עתה הזדמנויות רבות בהן תוכלו להתחיל לחשוב על כך בדרכים חדשות. נעזור לכם לגלות ולעבוד עם חידוש הנעורים ברמות שונות. זה מרגש מאוד ועתה אפשרי יותר מאשר אי פעם בעבר, שכן האנושות נכנסה לממד החמישי.

ציינו כבר פעמים רבות שהאנושות נכנסה לממד החמישי, אך אין זה אומר שאתם רגילים אליו ובכלל משתמשים בו. רוב ההוויות, עדיין משתמשים במציאות הממד השליש בתוך הממד החמישי בדרך זו או אחרת. יש לכם הזדמנויות אדירות ליצור ורבים מכם יוצרים מציאות של הממד השלישי בתוך הממד החמישי. למרות שיש החשים כאילו הם תקועים, או שהדברים אינם עובדים כמו בעבר, אתם נמצאים בתוך מציאות הממד החמישי ואתם הולכים להתחיל לעגן זאת בדרכים חדשות, אשר תבאנה הזדמנויות חדשות. מציאות חדשה זו מאפשרת לכם לפסוע באופן מודע ולהיות הוויות גבוהות יותר, ובמלים אחרות – קיום גבוה יותר. בעבר הדבר היה אפשרי להוויות לחוות זאת רק אחרי שקודם הן חזרו הביתה. כאשר משחק היה מסתיים היה אירוע של הכחדה המונית. כולם הלכו הביתה, ואז התגלמו מחדש כהוויות גבוהות יותר והתחילו משחק חדש במקום אחר. ואילו עכשיו תהיה לכם הזדמנות לעלות ולהיכנס לכך מכדור הארץ. זה דבר חדש וכולנו גאים מאוד בפלנטה.

כדור הארץ הינו הפלנטה הראשונה של בחירה חופשית; רבים מתחילים לחקות משחק זה. ולכן, שימו לב לעזרה ולרעיונות חדשים. פתחו את הערוצים להביא ולקרקע את האנרגיה. חפשו הרמוניות אותן ניתן ליצור, לא רק עם ההוויה האישית שלכם אלא גם עם כדור הארץ ועם האנושיים הסובבים אתכם. אלה הם הזמנים בהם אתם יכולים לחולל יותר הבדל מאשר אי פעם דמיינתם, יקירים, במיוחד במהלך השלוש השנים הבאות. נספר לכם שאתם נמצאים בידיים טובות מכיוון שמשפחת ה- E** נמצאת כאן. אנו מדברים עתה אל רובם, ורבים חדשים יגיעו במהרה ויתעוררו מהחלום. למרות שהם נמצאים כבר כאן, על פני כדור הארץ, חלקם עדיין לא הגיע לגיל או שעדיין לא התעוררו לאפשרויות הממשיות. למעשה, אלה הם מומחים של מעבר, ורובכם כאלה. כל שאתם צריכים זה להיזכר.

בכבוד גדול ומוחלט אנו פונים אליכם בדרך זו. עתה נעזוב אתכם בשלוש תזכורות קטנות. נהגו זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד.

אספבו מהבית,

הקבוצה

*ביולומינציה –ייצור אור ע”י אורגניזמים חיים
** משפחת ה- E– משפחת ההעצמה
***מקסימום סולארי – תקופה קבועה במהלך בה מתרחשת הפעילות הגדולה ביותר במהלך מחזור של 11 שנים.

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2018 www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!