יוני 2017

מעבר למאסטריות רוחנית

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית). 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

יוני 2017הוגש בשידור חי ביום 27.5.2017

מהקבוצה באהבה.

ברכות מהבית, יקירים,

אנו מצטרפים אליכם היום ומתבוננים בכם מרחוק. ראשית עלינו לומר שאנו גאים מאוד בעובדתכם, באנרגיה שהבאתם למשחק היפהפה הזה של בחירה חופשית. האנושיים מדהימים לחלוטין.

ראשית, דעו שהצלחתם. רבים מכם מתעניינים מאוד בפרטים – כמה תקופות חיים היו לי על פני כדור הארץ? מה עשיתי קודם לכן? היכן נמצאת עתה האנרגיה שלי? יקירים, מידע זה נמצא כבר אצלכם. אתם הנכם הדבר החשוב עתה; מה שאתם מעוררים לחיים מעצם כך שאתם מתבוננים בו, מה שאתם עובדים עמו, ובנקודה זו האנרגיה שלכם ממש מתחילה להגביר מהירות. חלקנו מידע רב ביחס לנקודת האל-חזור, ציון 50 השנים שנשארו על ציר הזמן של כדור הארץ. אין זה אומר שהאנושות תסתיים; זה אומר שהאנושיים ישתנו בצורה בדרך כלשהי– כולכם. אולם בכל מקרה אתם עושים זאת, לא כן? אתם צועדים לקראת גוף של אור, מרוממים את הרוח ואת כדור הארץ. האתגר כאן הוא, שניסיתם להעריך את כדור הארץ כרטט עולה. אפילו לתהודת שומן* יש לאחרונה גבהים חדשים וכולם שמחו מאוד שהדברים משתפרים. ואז, סוג של ‘הפלנו פצצה’ בכך שהצהרנו שלמעשה, מנקודת מבט של הפלנטה, היא עוברת שינוי.

כדור הארץ עובר שינוי

השתמשנו במלים רבות ושונות על מנת לתאר זאת, כולל המילה “למות.” אין ספק שכדור הארץ נמצא על מה שהייתם מכנים מחזור של מוות, אולם יקירים, בעצם שום דבר לא באמת מת. האנרגיה משתנה מצורה אחת לאחרת. כאשר אתם מסתכלים עתה על הכוכב מרס, אתם יכולים לראות שלפני פרק זמן הוא איבד את הספירה המגנטית שלו. זו ההגנה המגנטית השומרת את הכול במרחק ומאפשרת ליצור את שכבת האוזון שהיתה לו בעבר. מדהים לראות שמחזור כדור הארץ מגיע לסופו. אין זה אומר שהוא ימות, זה אומר שהוא יעבור שינוי. יתכן שרוב צורות האור הנמצאות עתה כאן לא תעבורנה את השינוי באותו אופן שהפלנטה תעבור.

כאשר מתבוננים על מרס, חושבים שזו פלנטה יבשה, שוממה ונטולת המים שכה נחוצים לשם קיום של חיים. אולם אין זה כך. מה שתגלו הוא, שעדיין יש מים על פני מרס, אולם בכך שהוא איבד את הספירה המגנטית, זה איפשר לרוחות הסולריות להיכנס ובכך למעשה למחוק את כל הקיים על פניו. כאשר בשנים הבאות תגלו עוד לגבי היקום, העולם הסובב אתכם, והחוויה האנושית, ותלמדו עוד רבות. התבוננו בפליאה, שכן זו למעשה הסיבה לכך שמיקמתם עצמכם כאן בזמן הזה. אתם מומחים לשינוי, למרות שיתכן ולא תזהו שהשליחות הזו נמצאת עמוק בלבכם. למען האמת, היה תור ארוך של נשמות שהמתינו על מנת להגיע לכאן. סיפרנו כבר בעבר את הסיפור וברצוננו לחלוק אותו שוב עתה, על מנת שתבינו.

מפגש הנשמות הגדול לאחר שקיעת אטלנטיס

אתם מבינים, יקירים, הגיע הזמן בו אטלנטיס שקעה. כן, זה באמת קרה, ומיד לאחר מכן ההיסטוריה האנושית על פני כדור הארץ עצרה בפעם הראשונה. ואז, בצד האחר של הצעיף, היה מפגש גדול של כל הנשמות אשר היו מעורבות בכל חלק שהוא של האירוע הזה. היו דיונים, וכולם תהו: “במה שגינו? כיצד יש ביכולתנו לתקן זאת? איך אנו יכולים לשנות לטובת הפעם הבאה?” כן, יקירים, תמיד קיימת הפעם הבאה,ולעולם אל תשכחו זאת. במהלך פגישה גדולה זו התקבלו דברים מסוימים, כמו – אם כדור הארץ יגיע  אי פעם למצב בו האנושיים אכן יוכלו לחולל שינוי הרי שאנשים יתחילו להגיע עם המידע הנחוץ אשר יגרום לשינוי להתחולל באופן נוח וחלק. ובכך שורה ארוכה נוצרה במרומים, במקום שאנו מכנים ‘הבית’. כל ההוויות האלה נעמדו בשורה מקוות להיכנס לתקופת חיים, ממתינות להזדמנות בעודן אומרות: “אני יכול לחולל הבדל ממש עתה.” “אני יודע שזה היעוד שלי….” והם חשו בליבם שהם רוצים לקפוץ לתור המאוד ארוך הזה. עבורנו זה היה מדהים.

אז קרה משהו התומך בדבר החוזר על עצמו משום, יקירים, שבצד האחר של הצעיף אינכם עסוקים עם האגו באופן בו הוא מעמיס עליכם כאן. למען האמת, שם אתם חשים זה את זה; אתם מתקשרים זה עם זה בדרכים שונות לחלוטין. למרות שבעצם אתם חלק זה מזה באותו אופן שאתם חלק זה מזה כאן, על פני כדור הארץ, אינכם חשים זאת. משהו קרה בטור היפהפה. האדם הראשון בתור הסתובב, הסתכל באדם שעמד אחריו, והבין: “אתה יודע, יש לך הזדמנות לחולל שינוי יותר ממני. מדוע שלא תעבור אותי ואני אלך אחריך.” וכך היתה התארגנות מחדש של התור. באופן זה ההוויות בעלות הרטט הגבוה ביותר הגיעו לפלנטה והן יכולות להיות כאן על מנת לחולל הבדל, לשנות ולהזיז את האנרגיה, ולעבוד עמה. שם לא היה מעורב האגו. בפשטות, כל אחד רצה את הטוב ביותר וזה אכן מה שקרה, אז הנה אתם כאן.

הבה ניתן להתגלמויות להתחיל!

אלה מכם אשר עברו קדימה אל ראש התור הגיעו לכדור הארץ באופן מיוחד מתוך מטרה להיות כאן בדיוק ברגעים אלה. הגעתם הביתה. מה שיתרחש עתה הוא, שרבים מכם יזכרו, גם אם לא נזכרתם קודם לכן. תתחילו להיזכר בעוצמתכם, בטבעכם, ובמתנות שלכם. בכל אלה תמצאו את הבטחון והוודאות שלשם כך הגעתם, לשם חגיגת האור היפה הזו. ובכן, הבה ניתן להתגלמויות להתחיל. למרות שבנקודה מסוימת היה נראה כאילו זה הולך להגיע לאותה רמת רטט, זה עבר אותה. רבים מכם הגיעו לכן במאסה והיה לכם “בייבי בום” על הפלנטה. ברור שככל שהזמן עבר גדלתם. כאשר סוף סוף יכולתם להסיט את הצעיף ולהיזכר מי אתם, רבים מכם היו כבר בשנות העשרה והעשרים. אז היתה לכם מסיבה ענקית אותה כיניתם שנות ה- ’60’. אתם נמצאים כאן עכשיו, עובדים בכל מה שמתרחש.

נספר לכם גם שהתהליך לא נעצר שם. מאז כל הזמן נעשה ריענון של התור, וזו הסיבה לכך שהיה על רבות מההוויות בעלות הרטט הגבוה ביותר ללכת הביתה מוקדם. היה עליהן לעשות זאת על מנת שתהפוכנה להיות חלק מהתור, כדי להיות כאן בגיל ובזמן הנכונים על מנת לחולל הבדל על פני הפלנטה המתפתחת הזו. יקירים, אל תכנסו לדיכאון, משום שזה לא מצב עצוב. למעשה זו תזכורת שמחה למי שהנכם ולמתנות שאתם. ברוכים הבאים הביתה, יקירים.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. שחקו היטב ביחד.

אספבו

*******
ברכות יקירים. אני Em ואני מצטרף אליכם היום מסיבה מאוד מסוימת.

כל כדור הארץ נמצא בתהליך של איזון בדרך חדשה.זו המומחיות שלי – איזון. אני מאזן את אשר אתם מכנים האנרגיה המינית הזכרית והנקבית כאחת, על מנת לקבל את מלוא ההיבט וההגעה אל הרטט שיאפשר לכם הבנה טובה יותר של המצב בזמן הזה. יקירים, הבה נתייחס קודם כל למתרחש עם הפלנטה עצמה. היא נמצאת במחזור וציר זמן מאוד אינדיבידואלי שלה. יקירים, אין זה אומר שנכשלתם. אנא זכרו זאת, שכן זה לחלוטין לא נכון. אין זה אומר גם שהכול הולך להסתיים, שכן לכל דבר יש סיבה בצד שלכם של הצעיף. בצד שלכם של הצעיף לכל הדברים יש סיום בדרך כלשהי, וכל דבר נושא אי-שלמות קטן. שם נמצא היופי וההיבט המדהים של המשחק אותו אתם משחקים. לעולם אל תחשבו שזה היה לא בסדר או שנכשלתם בדך כלשהי, משום שזה פשוט לא נכון. למעשה, אם משפחת ה- ‘ה’** לא היתה נפגשת ביחד בדיוק בזמן הנכון, לא הייתם צולחים את נקודת הציון של 2012. והנה אתם כאן. הו כן, אנו יודעים, רבים מכם ציפו להיכנס למרומים באותו זמן ולהיפטר מכל בעיות היום יום שהן חלק מהיותכם אנושיים. בדרכים מסוימות, יקירים, אכן עשיתם זאת. אולי יש לכם הסתכלות שונה על השינוי, משום שעשיתם עבודה כה נהדרת. נספר לכם גם, שכרגע מתרחש “בייבי בום” קטן.

הבייבי בום של משפחת ה- ‘ה’

זה לא היה מזמן שהבאנו את משפחת ה- ‘ה’ יחדיו למקום פיזי. לא את כולם, מן הסתם, אלא את אלה אשר יכלו להשתחרר ולהיות במפגש המסוים ההוא. עשינו משהו ייחודי למדי: הצהרנו על זכויות הנשמה, הרוח, כזכויות האנושיות. זכויות אלה ידועות היטב לרוב משפחת ה- ‘ה’והן עוסקות באיזון זכויות האדם ושווי זכויות, וזו הסיבה שאני פונה אליכם היום. אך זה הרבה יותר מזה, הרבה יותר עמוק, מאשר חשבתם בתחילה. אתם נשמות ועשיתם זאת כבר קודם לכן, ולכן אנו כאן – לעזור לכם להיזכר. איננו נמצאים כאן על מנת ללמדכם, שכן אתם מאסטרים בזכות עצמכם. הסרתם את הכנפיים על מנת לבוא לשחק את משחק העמדת הפנים של היותכם בני אנוש בתוך בועה ביולוגית, וזה דבר בלתי מושלם בעליל ובעל ציר זמן. אתם נמצאים כאן כנשמות, ומשפחת ה- ‘ה’ התאספה כאן בצורה מאסיבית. רק לא מזמן, כאשר התאספתם במקום בשם אריזונה, מישהו שאל בזמן תקשור בשידור חי: “כמה נציגים של משפחת ה- ‘ה’ ישנם עתה על פני כדור הארץ?” ענינו שבגדול כמעט מיליון, מספר מדהים, משום שבחדר היו כמאתיים איש. להוויות רבות על פני כדור הארץ היה כשרון טבעי וגם להם היתה את אותה תשובה; זה היה מדהים. היום מדובר בכמעט 1% מכלל אוכלוסיית העולם ואנו מקווים שאתם יודעים לעשות חשבון, כי זה יאשר לכם שיש בייבי בום מאסיבי של משפחת ה- ‘ה’. בין אם אתם רוצים לקרוא לזה העצמה, התפתחות, או כל מילת “ה” אחר, החלק החשוב ביותר הוא, לדעת שיש לכם עזרה; היא יצאה כבר לדרך.

יש לכם עזרה

למרות שהן צריכות לעבור מחזור של זמן על מנת להגיע לרמות הנחוצות, ללא ספק זהו משהו שכדאי לצפות לבואו ולברך את ההוויות היפהפיות הנכנסות. רבות נושאות רטט של אינדיגו או קריסטל, עם כל מיני סוגים של מאפיינים הנדרשים במהלך זמנים אלה של מעבר. יש לכם עזרה לא רק מהן, אלא גם מהגזעים של האבות המקוריים שלכם המתבוננים בהתפתחותו של המשחק בגאווה גדולה. אתם, יקירים, הנכם הכוכבים. אתם הרטטים הגבוהים ביותר שאי פעם חיו בכל מקום שהוא, ואתם עברתם אפילו את מצב הרטט שהיה ללמוריאנים כאשר הם התעלו. את זה תעשו, וזה בדיוק מה שקרה כבר בעבר. כן, אנו יודעים שהספרים והתקשורים שלכם מדברים על כך שלמוריה טבעה. הלמוריאנים התעלו. האם אתה מתחילים להבין מה מגיע? התכוננתם לכם במשך זמן ארוך מאוד, אי לכך הבה נחלוק עמכם מעט חדשות טובות.

ראשית, הבייבי בום. ענק, פשוט נהדר. רבים מכם פילסו את דרכם למצב של הורות בה תוכלו לעזור להדריך, ליצור מרחב בטוח עבורם להופיע ולקחת לעצמם את עוצמתם. זה דבר מדהים לחלוטין ונחוץ בזמנים האלה. ציינו גם שהגזעים של האבות המקוריים מתבוננים, אך האם הם יכולים פשוט להגיע ולחטוף אתכם? לא, זה לא יעבוד. זה אינו טבע המשחק אותו עזרתם לתכנן. למעשה, אתם תעשו זאת בכוחות עצמכם ותפתחו עתה ערוצים רבים. הוויות רבות מאוד מגיעות לעזור, לחלוק רעיונות, ולזרוע זרעים באדמה מאוד פורייה. אלה הם זמנים יפים ומופלאים. הבה נדבר גם על תקוותכם הגדולה. בעודכם מתפתחים והמוח ממשיך לגדול בהרמוניה עם הלב, יש לכם יכולות חדשות. עתה יש ביכולתכם לראות דברים שכבר קודם היו ממש לפניכם, למרות שלא יכולתם לראותם.

טכנולוגיות חדשות

אתם מתחילים עתה מחזור חיים חדש. אחד הנושאים אשר יופיעו קשורים ברעיונות שלכם בנושאים טכנולוגיים. ישנם דברים רבים שהתגלו כבר, ואשר מתקדמים לקראת שימוש בחיי היומיום. בכל יום תגלו דברים חדשים. רבים מהם יגיעו בדרך הרגילה, אך על פי רוב יהיה עליכם להתאמץ ולרכוש הבנה ביחס אליהם, ואז לשכנע את הציבור לרכוש אותם. אתם הולכים לגלות קיצורי דרך אל האנשים, שכן יש לכם כבר את רוב הדברים הנחוצים עתה. הו כן, אתם עלולים לא לדעת, אך זה באמת נחוץ וזה נותן לנשמה רשות להיזכר. זה מאוד יפה. כל חוכמת היקום, במקום הידע, נגישה לכל אחת ואחד מכם. למדתם להקשיב לעצמכם בדרכים חדשות. לפני חמישים או ששים שנה, לא הייתם מסוגלים לשמוע את קולנו משום שהרטט שלכם לא היה גבוה מספיק. עתה אתם הולכים להיות בעלי תקשורת ישירה באמצעות אנשים רבים בדרכים רבות ושונות. תהיינה לכם הזדמנויות לראות את השתקפותכם – של יופי וכוח, יחד עם ההיזכרות בבית.

קחו נשימה, ובנשיפה הרשו לעצמכם להיזכר. הטכנולוגיות שמגיעות תעזורנה לשנות את עולמכם ולשנות את האנרגיה בדרכים רבות. האם במקור היתה זו מסגרת הזמן של כדור הארץ? לא, יקירים, לא. המהפכה התעשייתית, זיהום האויר וחוסר ההרמוניה עם האדמה עצמה הביאו את זה. כרגע יש לכם כ- 50 שנה לעבוד עם כדור הארץ במצב בו הוא נמצא. אנו מספרים לכם זאת עם מלוא הידיעה שאתם הוויות בוראות. האם זה אומר שאתם יכולים לשנות את מסגרת הזמן עבור הפלנטה? מעט, אך למען האמת הפלנטה עוברת מחזור איפוס נורמאלי שהתרחש כבר חמש פעמים קודם לכן. זו אמורה היתה להיות הפעם הששית והאחרונה, למרות שעדיין יש להמתין ולראות גם את זה. כה הרבה יכול להתרחש כאן והטכנולוגיות הורדו במקום על מנת שתוכלנה לעזור לשינוי הזה להיות קל יותר.

ארבע השנים הבאות הן קריטיות בקביעת ציר הזמן לכדור הארץ

מצד אחד אתם עובדים עם הרוח על מנת להעלות את הרטט שלכם, העלאת הרטט בכל דבר במציאות שלכם, ומהצד השני אתם עובדים עם המדע הנוקשה שאין לו כלל אמונה, רק הוכחות. מה אם שני אלה באו להיפגש בדרך חדשה? נשבענו שלעולם לא נעשה זאת, שכן מהצד הזה לא מבינים את ההיבט הזה. יש לכם עתה מוטיבציה חדשה, לא כן? יש קו בלתי עביר. למרות שניתן להזיזו מעט, אתם נמצאים כ- 1,000 שנה לפני הזמן מתוכנן בגלל הזיהום וחוסר ההרמוניה עם הפלנטה. במקביל, ארבע השנים הבאות הולכות להיות קריטיות מאוד לאיפוס ציר הזמן וקביעתו, והפעלת כל דבר שניתן על מנת ליצור הרמוניה עם הפלנטה, לעבוד עם הלב, לבדוק בעצמכם את כמות הפחמן, לשנות דברים שאתם יודעים שאינם בהרמוניה. לכל דבר שאתם יכולים לעשות במהלך ארבע השנים תהיה השפעה פי עשר. בדרכים אלה ללא ספק תקבעו ותגדירו את אחרית ימיה של הפלנטה ארץ.

היא תמשיך לחיות יקירים, היא לא תתפצל או תהפוך לאבק שממנו נוצרה. ברור שהפלנטה תחיה. אולם סביר להניח שצורות החיים עליה לא תשרודנה את השינוי, בהתחשב במצב שאתם נמצאים בו עתה. אך האם לא העליתם מאוד את הרטט שלכם? כן, זו הסיבה. אתם יוצאים ממצב אחד ונכנסים לאחר. אנו מבקשים מכם לזכור שעשיתם זאת כבר בעבר, לא רק על פני פלנטות אחרות, אלא גם בלמוריה. לפני השקיעה של מסת האדמה, התעלו הלמוריאנים והם עדיין שם ממתינים לקבל את פני כולכם, לברככם ולעזור לכם. הטכנולוגיות שהגיעו מדהימות. יש לכם מגבלות פיזיות וחוקי הפיזיקה שהכנסתם אל לוח המשחק. עכשיו אפילו זה ישתנה מעט.

למדתם לעשות משהו מדהים מאוד, וזה לבנות חומר בעובי של אטום אחד. אחד מהחומרים אשר בשימוש הינו גרפית [graphite], ספציפית החומר הנקרא גרפין –graphene. חזק מאוד, עוצמתי ואפקטיבי. חתיכת גרפין קטנה יכולת להוציא את המלח מהמים. ניתן להפוך אותה למשהו כה קל אך חזק ביותר. גרפית הינו רק אחד מהחומרים עמם עובדים לשם כך. מה אם יכולתם לבנות דגם ספינת חלל במשקל 6 אונקיות [180 גרם] או ספינה קלה בגודל מלא? נכון שזה ישנה חלק מהאנרגיות והאפשרויות של התבוננות בפלנטה? מה אם הייתם יכולים לעשות זאת עם הרכבים שלכם? ואז הרכבים לא ישקלו כל כך הרבה כמו הנוסעים שבתוכם? האם זה לא יחסוך בדלק ובפליטת גז החממה? כן, בהחלט. כל הטכנולוגיות נמצאות כבר כאן וככל שתטמיעו יותר במהלך ארבע השנים הבאות זה יהיה קריטי מאוד בהגדרתו המדויקת של קו הסיום. נספר לכם גם, יקירים, שלא ניתן לחזור לאחור. אתם הולכים קדימה ומביאים עמכם המון. אתם מתאבלים כבר פרק זמן, אך אל תשכחו את העובדה שאתם נמצאים עתה כאן, על פני כדור הארץ, וזה אומר שהיה לכם חוזה לשם כך. עליכם לעשות משהו. משימתכם היא להביא פיסה של חכמה. פיסה זו נחוצה מאוד ורבים מכם יודעים בדיוק מהי, שכן אתם עובדים כבר באותם כיוונים. שמרו על בטחון גבוה על מנת שיאפשר לכם לחוש מי אתם באמת, ושמרו על מיקוד של תנועה קדימה.

חומרים חדשים

אתם יכולים להגיע ליכולת למשוך כוח לרוח באמצעות הגוף הפיזי, והדבר חשוב יותר מאשר אי פעם בעבר. לא רק שהגרפן הינו חומר שיכול להפוך כל דבר לקל וחזק יותר, הוא גם יכול להיות מוליך למחצה [semi-conductor] בעל סגולות מאוד בלתי רגילות. בעתיד הקרוב מאוד הוא יחליף את לב כל המחשבים. יש לכם עתה מה שהיה חלק מרשת של מחשבים בתוך הטלפונים. טוב, הטלפונים שלכם הם לא באמת טלפונים; הם תוכנה שאתם מכניסים לטלפון בתוך מחשב קטן. בקרוב הם יהיו אף קטנים יותר ויהפכו להיות חלק מחייכם בדרך שונה. הם יוכלו לעזור להפחית פליטה של גז חממה ולהגביר את היעילות שלכם על פני הפלנטה. כן, דברים כה רבים מתרחשים, אך מעל לכל אל תשכחו את הטקסים. כאשר מישהו מכם יוצר טקס של רק 5 או 10 אנשים סביב העולם על מנת לחבר את הלבבות זה לזה, יש לדבר השפעה עמוקה בל תיאמן. טקסים אלה יהיו נחוצים במהלך זמנים מופלאים אלה של מעבר, ואולי זו הסיבה לכך שמלכתחילה אתם נמצאים כאן. דעו שבזמנים אלה האנרגיה שלכם נחוצה על פני כדור הארץ, וחלק גדול ממה שבאתם לעשות זה ליצור מרחב על פני הפלנטה על מנת שהדברים אכן יתרחשו. אנו מבקשים מכם לא לפקפק בעצמכם. אתם הוויות בוראות בעלות עוצמה גדולה ביותר. האם אתם יכולים לדמיין מה קורה כאשר הוויה בוראת מפקפקת בעצמה? זה מתחיל מעגל של שליליות אותו קשה מאוד לשבור. הניחו לעצמכם וכאשר אתם חשים חסרי בטחון, פשוט שבו וקחו שלוש נשימות רגילות. אנו נעזור לכם להיזכר משום שזה הזמן להתעורר מהחלום. עתה הזמן להיזכר במה שהנחנו בדרככם, שכן זה הזמן להכניס את הדברים להילוך.

יקירים, תיהנו מהמסע. למרות שאתם רואים שצפויים קשיים, רבים מכם רואים את האתגרים, וכמובן, גם את השינוי העצוב של מחזור ההתפתחות של כדור הארץ. חכו עד שתראו את המגיע, משום שמעולם זה לא נעשה כך קודם לכן. עברתם מחזורים רבים על פני פלנטות רבות, אך מחזור זה חדש. האמינו שאתם הולכים לשמוח מאוד ממה שאתם הולכים ליצור על פני כדור הארץ.

קבלו את האתגר. דעו שהוצבתם בראש התור מתוך סיבה מסוימת והיו גאים בכך. אתם כאן ודבר זה יעזור לכם להיזכר.

בכבוד גדול, יקירים, אני, Em, מברך אתכם בדרכים אלה. כולכם עובדים על איזון בין הזכרי והנקבי ובזמנים האלה זה דבר עוצמתי מאוד, ואנו אוהבים אתכם בשל כך. המשיכו בעבודה הטובה. דעו שאנו נמצאים ממש מאחורי גבכם יחד עם רבים מספור אחרים. אתם, וכדור הארץ, הנכם כרגע מרכז היקום. כל העיניים מופנות אליכם ואנו גאים מאוד על כך משום שיש לנו את האנשים הטובים ביותר אשר עושים את העבודה.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות ושחקו היטב יחדיו את המשחק החדש. אני Em.

אספבו,

הקבוצה

* תהודת שומן [Schumann resonances ] היא תופעה המתרחשת בין קרקע כדור הארץ לבין שכבת היונוספרה באטמוספירה. בתופעה זו מתחוללת תהודה של גלים אלקטרומגנטיים בין הקרקע ליונוספרה כתוצאה מפריקת ברק במקום כלשהו על פני כדור הארץ. התופעה התגלתה ע”י הפיזיקאי הגרמני וינפריד אוטו שומן אשר חזה אותה מתמטית ב- 1952

**משפתח ה- ‘ה’ = משפחת ההעצמה [ובאנגלית: the family of E]

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2017www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!