ינואר 2019

זמן של אהבה
שיווי

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור    

ינואר 2019        הוגש בשידור חי ביום 22.12.18

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות יקירים.

התחלת המשחק

היום אנו מצטרפים אליכם כולנו ביחד. מאז תחילתו של המשחק ראינו אתכם עוברים רמות רבות של קיום. הפלנטה ארץ ומשפחת ה- E* באו יחד ואמרו: “הבה נארגן לנו משחק נטול חוקים לחלוטין. נראה איך הוא יתפתח והאם האנשים יוכלו לפקוח את עיניהם ובאמת להיזכר מי הם באמת.” וכך זה החל והמשיך במשק עידנים רבים בעודו מתקדם דרך רמות שונות של צמתים של זמן ומרחב. עתה אתם נכנסים אפילו עמוק יותר לרמת קיום חדשה. אנו כל כך גאים בכם! כפי שציינתם מספר פעמים, אנו מתבוננים באנרגיות ההפרדה החודרות לפלנטה שלכם. חלק גדול מההפרדה קשור להפצה של אנרגיית הפחד, והאופן בו לעתים כה קרובות היא עוברת מדבר אחד לדבר הבא.

הפחד קיים רק בעתיד

פחד ואהבה הינם ניגודים מוחלטים. למרות שאתם חושבים ששנאה הינה הניגוד של אהבה, לא כך הוא, שכן הניגוד של אהבה למעשה הינו הפחד. אתם יכולים לפחד רק מדברים שיהיו בעתיד. הדרך הקלה ביותר לחשוב על הפחד היא, שזה מחסור במידע. ברצוננו להתחיל למלא עבורכם מעט מהמידע הזה, וזו הסיבה לכך שהיינו גלויים ופתוחים ביחס לכל דבר שאנו רואים שמגיע. יקירים, אתם לא תמיד רואים באיזו מידה שלא תיאמן אנו גאים בכם על העבודה המדהימה שעשיתם כבני אנוש. ההבאה של הנשמה, הרוח שלכם לכאן על מנת לחוות בדרך המהממת הזו, מגיעה הרבה מעבר לכל תכנית שעשיתם. אתם תראו זאת כאשר תבואו הביתה, אז נראה לכם את הדבר. אתם תראו את ההשפעה ואת האופן בו זה נגע בכל דבר. על פני האדמה בדרך כלל זה נראה כניגודים בין אהה ופחד, אך לאמיתו של דבר, כל אדם מפיץ את מלוא הספקטרום של הגל. כן, זו הסיבה שאנו מעודדים את כל האנושיים לעבוד בכל דרך אפשרית לכיוון של אחדות. והסיבה? משום שביטוי של אחדות מכוון את הנשמה, הרוח, לחוות את מלוא הספקטרום של הגל.

שיווי

זהו זמן מדהים עבורכם להיות כאן, ומקומכם נשמר בדיוק מסיבה זו. ובכן, הנה אתם כאן. יש לכם עתה הזדמנות לבצע את הצעדים הבאים, ואנו מצפים לאותם צעדים הנמצאים ממש עתה לפני האנושות. היום ברצוננו לדבר על טבעו של תהליך  השיווי,הקיים באופן אוניברסאלי. התנועה קדימה ואחורה קיימת תמיד, אשר בעצם משמשת לאיזון כל דבר שיצא מאיזון. כאשר הגל משנה כיוון הוא משלים את תהליך השיווי. למעשה קיימים חורים שחורים בכל היקום על מנת לעזור לשיווי בין הממדים. ישנם דברים רבים אותם תתחילו להבין בעודכם נכנסים למציאות החדשה, אך אחד מההיבטים היותר יפים הוא שיהיה לכם שיווי של האהבה. דבר זה מתחיל עתה על פני כדור הארץ. יחד עם זאת, מצב השיווי יכול לפתע להיסגר ללא אזהרה מוקדמת. יהיו כאלה שינסו לשלוט בו, אך באמצעות עידוד קל השיווי הזה יוכל להיפתח ולהביא איזון ממנו כולם יוכלו ליהנות. התזמון לכך הוא ממש עכשיו. אתם מבינים, במהלך השנים האחרונות, נעה האנושות אל תוך תחושה כללית של פחד. זה לא בסדר או ההוא לא בסדר.זה פשוט המצב אליו נעו הדברים. יקירים, פחד אינו דבר לא נכון, זו פשוט תגובה רגשית למה שרואים. מה שאתם עושים עם זה תלוי בכם. ללא ספק, פחד הינו דרך אחת להנעה עצמית.

יתכן שארגנתם דברים רבים בחוזים שלכם במהלך החיים על מנת להביא לכם את אותה דוגמא, לדחוף אתכם בכיוון מסוים. כאשר אתם מתחילים לנוע בכיוון מסוים, לעתים עליכם להמתין שהאנרגיה תגיע לדרגת שיווי לפני שהיקום מביא אתכם ליעד. הנה אתם, פוסעים צעד אחר צעד. עבורנו זה פשוט דבר מדהים להתבונן בו, אך אנו יודעים שבמהלך השינויים האלה נֶחווהעל פני הפלנטה יותר פחד מאשר אהבה. יש הזדמנות לשנות זאת, וההזדמנות מתחילה ממש עתה. היכן שאתם נמצאים בעולם ובאילו נסיבות, מהן האמונות הפוליטיות שלכם או מהו מצבכם הכלכלי, – זה מה שנקרא השחקן שלכם, הפיסה האישית אותה אתם מזיזים על פני משחק הלוח המתפתח שלכם.

השחקן שלכם ניתן לשינוי

יקירים, אתם יכולים לשנות דברים רבים מאוד. אתם אפילו יכולים לשנות את לוח המשחק אליו אתם רק מתחילים להיות מודעים, וזה הקסם עליו ברצוננו לדבר. השיווילמעשה פשוט מאוד. אתם יכולים לחוש את השינויים של כדור הארץ, את האינטנסיביות של כל האנרגיות המתאספות יחד בעודן מביאות את האנושות לתקופה אדירה של שינוי. התגובה הטבעית לשינוי הינה פחד. “מה אם אינני מצליח או שאינני משתנה? מה אם השינוי אינו טוב כמו השינוי הקודם?” טוב, מה אם נאמר לכם שכל שינוי מוביל למשהו טוב יותר, גם אם זה לא תמיד נראה כך ברגע ההתרחשות?

גם כאשר אתם מתבוננים בהחלטות מהגרועות שקבלתם או בדברים שקרו לכם בחייכם, האם באמת הייתם משנים אותם אילו יכולתם? לא, זה לא חלק מהמערכת שלכם. יותר מאשר חוויה בעבר שלכם, זה חלק ממה שעשה את מי שאתם באמת. מיומנות של זה אומר שהדבר אינו שולט בכם וזה פשוט נפלא. כל האנושות עולה בתקופת שינוי זו, ומהדקת סביבה את הקליפה המטמורפית**לאחר שהיא נופלת לתקופה של פחד. אולם דבר לא נראה מוזר בכך היות וכל אחד מהלך עם הקליפה המטמורפית הדוקה לגופו, כאילו בדרך כלשהי זה הפך להיות דבר אופנתי. זו הנורמה עתה לשאת הרבה פחד ולהתנהל עמו. כן, החלק היפה של הפחד הוא, שניתן לממש את האשליה.

למלא את החללים הריקים

ובכן, את זאת באנו לעזור לכם לעשות, למלא את המידע החסר. מה שלא תהיינה מערכות האמונה שלכם, או עם מה שאתם לא עובדים, דבר ראשון מלאו את החללים הריקים ודבר זה יפתח לכם כל מיני סוגים של דלתות. לא יהיה עליכם אפילו לדאוג ביחס לצעד השני, משום שהדברים יתחילו להיפתח במהירות רבה מאוד. אתם פשוט יכולים ללכת בעקבות תנועת האנרגיה. זו הפיסה השנייה המתרחשת על בסיס גלובאלי, אך כמה עמוק תתקדם האהבה או כמה נכון תחלקו אותה, תלוי לחלוטין באנושות. עם כל הפחד הזה, אתם נסוגותם לאחור ועטפתם עצמכם חזק עם הקליפה הזו. כתוצאה, נוצר מצב של מחסור באהבה, משום שאינכם יכולים להחזיק בו זמנית בשני הרגשות: אהבה ופחד. דבר זה מתחיל עתה להשתנות משום שנוצרה פתיחה והשיווי מתחיל. סביר שתתחילו עתה לראות יותר טוּב מהאנושיים מאשר ראיתם קודם לכן, דבר שיכול להיות התנסות קצרה או תחילתה של מגמה גדולה יותר.

האם זה אומר שכאשר תפתחו את החדשות תראו שהכול שינה לפתע כיוון כפי שרציתם? לא, לא על זה אנחנו מדברים. כל אחד דאג מאוד ביחד לאופן בו הדברים התפתחו ודבר זה יצר אפילו יותר הפרדה. אז, מה בקשר פשוט ללכת ולאהוב? זה הדבר שיפתח את השיווי. חוסר האיזון הוא זה שצריך להשתנות עתה וקיים עתה גל של אהבה על פני כדור הארץ. כמה עמוק הוא ילך, כמה ישפיע על אנשים אחרים או ישפר את המצב על פני הפלנטה? זה לגמרי תלוי בכם, יקירים. זה התפקיד שלכם וזה קורה ממש עתה.

הפתיחה

לאנושיים יש צורך לאהוב ולהיות נאהבים. אינכם יכולים לחיות על פני הפלנטה הזו ללא אהבה. היות וכל האנושות נעה לכיוון של פחד וחוסר בטחון, האהבה נדחקה הצידה, וזה השיווי שנפתח עתה. למרות שזו תהיה פתיחה קצרה, אם תשתמשו בה היא תוכל להיות רחבה יותר. איך ניתן לעלות לרמה הבאה בה נמצאת האהבה? אתם יכולים לאהוב את דרככם החוצה מהקשיים. זה מה שקורה. היינו רוצים שתתאהבו חזרה בעצמכם, וזה החלק הקשה מכולם.

אין זה משנה מהן מערכות האמונה שלכם, לא חשוב מהי דתכם או המסורת שלכם, אלה הם הזמנים בהם אתם יכולים לפתוח את הלב ולחולל את ההבדל. זכרו שלהיות מוקף בפחד מקשה עוד יותר לפתוח את הלב שכן זה גורם לכם לחוש פגיעים, וזה יכול להיות קשה. כאשר זה גורם לכם לרצות להדק את הקליפה המטמורפית ולזחול חזרה למרחב הבטוח, זה הזמן בו אתם נוטים להסתיר דברים ולכסותם. אך זה החלק בו אתם יכולים לחדול להסתכל על עצמכם כחלק מהאל. אנו אוהבים אתכם מאוד כיחידים, לא רק כקולקטיב של עובדי אור. אם תוכלו לחוש, ולו רק בחלק, מהאהבה האדירה שאנו רחשים לכם, יקירים, הייתם מבינים שישנה רק דרך אחת להיצמד אליה, ואז להעבירה לאחרים.

זמן להתאהב

התאהבו במישהו אחר, ולו רק לרגע. לא, אינכם צריכים לבלבל עצמכם או לשנות את חייכם. אינכם צריכים אפילו להתעטף באנרגיה מינית. פשוט לכו בעקבות האהבה ללא תנאי בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. אילו יכולתם לחוות דבר פשוט כמו היופי של הוורד בעודכם מחזיקים אותו בידכם. האם אתם יכולים לעצור לזמן ארוך מספיק על מנת להתאהב בשלג, בעודו יורד מהשמיים ונוחת על ראשי העצים? או אפילו הקשר הקל שהיה לכם עם השכן, בעודכם מוציאים את הזבל? בכל מקום שהיא נמצאת, חפשו את ההזדמנויות להתאהב, שכן זה הזמן יותר מאשר אי פעם בעבר. יש לכם הזדמנות לקחת גל זה של אהבה, הנמצא עתה על פני כדור הארץ, ולמתוח אותו אל תוך חייכם. הכניסו אותו בדרך כלשהי ובטאו אותו. תנו לו מרחב לצמוח ולנוע. יקירים, זה יותר חשוב מהעתיד. זה יותר חשוב ממה שקורה עתה על פני כדור הארץ, ממה שקורה בפוליטיקה או אפילו ממה שקורה בוול סטריט.

יקירים, אתם קרובים יותר מאשר אתם חושבים. פתחתם את הדלת לחוויה של מרחב זמן מֶמדי. זה פתוח עתה עבורכם לחלוטין משום שאתם חיים בממד החמישי ולומדים באיזה אופן לעבוד עמו. אנו גאים בכם מאוד. המשיכו ללכת בעקבות הלב, יקירים, בעודכם פוסעים צעד אחר צעד. לא מזמן השומר נהג למקום כלשהו, ולפתע “נפל” על אחת ממערכות האמונה שלו. כאשר עמד ברמזור, ראה מישהו באמצע שעומד עם שלט קטן שאומר: “עזרו לי”. ובכן, מערכת האמונה של השומר החלה להיכנס לפעולה והוא היפנה את ראשו לצד השני. אתם מבינים, למדו אותו שאם נותנים לקבצן כסף, הופכים להיות חלק מהבעיה במקום להיות חלק מהפתרון. היו לו כל מיני צידוקים, משום שבנקודה מסוימת בחייו הוא הכיר אנשים שכך התפרנסו: הם עמדו בקרנות הרחובות. זו היתה הבעיה שלו עם מערכות האמונה שלו, עד שגרמנו לו להכניס יד לכיס ולתת לאותו אדם כסף. דבר זה שחרר אותו סוף סוף מהאמונות הישנות. האם זו היתה האחריות שלו מה עושה אותו אדם עם הכסף? לא, המתנה האמתית ניתנה לו ברגע שהוא נתן את הכסף.

ראו נשמה, רוח, מתאהבת

מצאו דרך לבטא אהבה, הביאו אותה לחייכם והעצימו אותה. הביאו אותה עוד אל תוך כל ביטוי של מי שאתם. קיים גל של אהבה על פני כדור הארץ, וברגע שתתחילו ותמשיכו את המומנטום, תרגישו את כל האנרגיה המדהימה מתקדמת לתמוך בכם וליצור את החיבור הזה. מה שקורה כאשר שני אנשים פוקחים עיניים ובאמת רואים זה את הנשמה, הרוח, של זה? הם מתאהבים. הו כן, קיימת לזה התנגדות רבה. אפשר להסב את הראש ולומר: “ובכן, אני לא אמור לעשות את זה.” אבל מה אם הייתם מתאהבים ללא ציפיות, רק לרגע? אנו מעריכים את היכולת שלכם לאפשר לנו לאהוב אתכם במהלך הזמן הזה שאנו ביחד כאן. הדרך שלכם קדימה חשובה מאוד לכולנו. אנו גאים במידה שלא תיאמן בכל מה שעשיתם כאן על פני כדור הארץ, ואנו חסרי סבלנות לראות מה תעשו הלאה. קחו גל זה של אהבה, משום שאתם ההוויות אשר יכולות להשוות אותו.

דעו שאתם נמצאים על פני דרך מדהימה. יקירים, באהבה גדולה ביותר אנו מבקשים אתכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד בעודכם חוגגים את הזמנים היפהפיים האלה של אהבה על פני כדור הארץ.

אספבו,

הקבוצה

*משפחת ה-E = Empowerment = משפחת ההעצמה

** הקליפה המטמורפית = גוף הרגשות

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – www.Espavo.org 2019 הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!