18 ינואר 2016

יום הבורא המודע
איזון חדש בין הרוח ובין בן האנוש

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

ינואר 2016

הוגש בשידור חי ביום 19.12.2015

ברכות מהבית.

אנו מברכים אתכם בשמחה גדולה! אילו הייתם יכולים לראות את עצמכם דרך העיניים שלנו, ולו לרגע, הייתם מבינים את ההערצה והאהבה העצומה שיש לנו אל כל אחד ואחת מכם. מדהים לראות אתכם במסע, ולראות את המתרחש בעודכם מתחילים להבין את החיבור אשר כולכם עשיתם רק על מנת להכין את אשר הנכם עושים עתה. ובכן יקירים, הבה נאמר לכם משהו. משהו קסום קורה על פני כדור הארץ. אנו יודעים שפעמים רבות את תקועים בחדשות הרעות ומתמקדים בצרות, משום שישנן רבות כאלה על פני הפלנטה. אל תתבלבלו עקב כך, שכן הכול כפי שאמור היה להיות. ישנם דברים רבים מאוד המתחילים לזוז על מנת שתגלו את המהות במקום את אשר ראיתם עד כה, שזה בעצם כל הדברים קלי הערך שהקיפו אותם. עתה אפשרי להגיע ישירות ובקלות הרבה יותר גדולה לליבה של כמעט כל דבר, אפילו מהר יותר מאשר עד לפני זמן לא רב. אנו מכנים זאת “יום הבורא המודע”.

יום הבורא המודע

יקירים, זה פשוט מאוד. עד כה הסתובבתם בעודכם משחקים את המשחק הנפלא של העמדת פני בני אנוש. נתקלתם זה בזה ונפלתם זה על זה, בעודכם מכנים אדם זה כ”צודק” ולאחר קראתם “טועה”, כהצדקה למקום בו הייתם ולנקודת המבט המוגבלת שלכם. מה שקורה עכשיו הינו קסם, משום שנקודת המבט שלכם מתחילה להיפתח במהירות רבה. התבוננו בכל הדברים שעשיתם בתקופת חייכם. קחו בחשבון את החוקים שהועברו, אפילו בשנים האחרונות, וכל השינויים שחשבתם שלעולם לא יקרו, ואילו עתה הם עניין שבשגרה. זמנים אלה מרגשים עבור כולם – ועבורנו להתבונן בהם – כאשר המשחק על פני כדור הארץ מתפתח לרמה הבאה של בריה מודעת.

לקיחת אחריות

תמיד הייתם בוראים, אפילו בההתחלה, כאשר כלל לא הייתם מודעים לכך. זה למעשה המשחק, וזו הסיבה לכך שמרתק לצפות בו, עבורנו ועבור היקום כולו. מה שתראו תהיה השתקפות, שכן שיחקתם את משחק הבורא באופן לא מודע. יקירים, חשתם שעליכם להיות כאן. יחד עם זאת, בקלות רבה ניתן לשלוט בכם ולגרור אתכם, דבר שעלול לתייג את האנרגיה שלכם ולגרום לה להיות לעתים נגדכם. נקודת המבט החדשה מתחילה לאפשר לכם לראות את הדברים מהפרספקטיבה של הבית, ולכן כל הדברים האלה משתנים. כאשר זה יתרחש, קודם כל יהיה עליכם להתייחס לחייכם ולקבל על עצמכם אחריות לכל דבר. זה נשמע קל, אך זה לא. במיוחד לאור העובדה שהזמן גורם לדברים להיות גרועים יותר בכך שהוא מאפשר לכם לנסות לספק הסברים למעשיכם ולמחשבותיכם. דבר זה מתרחש עם האנושיים כל הזמן, וללא ספק נפלא להתבונן בו. במלים פשוטות, אתם משנים את המשחק ובוראים מתוך נקודת מבט חדשה. פנטסטי! מה, אם כן, יש ברצונכם לברוא? אהה, זה יהיה הפרט העיקרי שיהיה על כולכם להחליט עליו, כאשר תתחילו להבין שתמיד בראתם. כאשר תהפכו להיות מודעים לכך, תוכלו להתחיל להשתמש בדבר בדרכים חיוביות מאוד. זה יהיה הזמן בו תופיע חידה חדשה יחד עם מגוון בחירות נרחב. ללא ספק אנו מוצאים את העובדה שאתם מתעוררים מהחלום ומגלים שיש לכם כוחות מופלאים, דבר שמדהים להתבונן בו. עבורנו זה דבר בלתי יאמן, שכן מעולם לא האמנו שדבר זה יתרחש ברמה כזו על פני כדור הארץ. מאוד קסום לראות כיצד כולכם מגלים זאת ועוזרים זה לזה. ובכן, מה תהיינה השאלות החדשות שתתעוררנה?

איזון חדש בין הרוח לבין בן האנוש

אחת מהשאלות הראשונות שתתעוררנה אצל כל אחד ואחת מכם היא: “מה אני עושה עם העוצמה שלי?” התגובה הראשונה תהיה להתחיל לברוא משהו שהנכם משתוקקים אליו, משהו שישרת אתכם. אולם מהר מאוד יתחיל העצב התועה* שלכם להתחבר עם כל הסובבים אתכם. אתם תחושו בצרכים שלהם ותהרהרו שמא אולי לא כדאי למקד את האנרגיה שלכם באנשים אחרים. בחירות מדהימות! לידיעתכם, יקירים, אין נכון או שגוי ביחס לכך. יחד עם זאת נבקשכם קודם כל לטפח את עצמכם במהלך הימים הצפויים. אתם תבינו שעל מנת לשמור על עוצמתכם, עליכם לשמור על איזון. למרות שאתם עלולים לחשוב על כך כאיזון בין אור וחושך, לנו יש נטייה לכנות זאת “בין הרוח ובין בן האנוש.” אף אחת מהגדרות אלה אינה נכונה או שגויה. בעצם יש כאן איזון שיש לשמרו. האיזון התחדד עבור כל בן אנוש, היות והצעיף מתחיל להיות מוסט מספיק זמן כך שתוכלו להתחיל לראות שהנכם הוויות קסומות. כן, יקירים, יש לכם יד בכל יצירה אותה חוויתם על פני הפלנטה. זו הסיבה לכך שאנו מבקשים מכם קודם כל לקבל על עצמכם אחריות, ולעשות זאת בדרך אוהבת. לעתים מקבל על עצמו השומר אחריות בכך שהוא אומר: ” כן, באמת עשיתי פה בלגאן.” זו דרך להתלוצץ על כך, או להסתכל על הדבר. זכרו, אין דבר על פני הפלנטה שאינו בר שינוי.

ההרמוניות החדשות: מקמו עצמכם ראשונים

יש דברים הצורכים יותר אנרגיה מאחרים, אולם אנו מבקשים מכם לאזן את היצירות שלכם ולמקם עצמכם ראשונים. אלה הן ההרמוניות החדשות החייבות להתרחש, משום שיש על פני הפלנטה צלילים וצלילים עיליים אשר עתה יכולים להישמע. למרות שהם תמיד התקיימות כצורות טבעיות של דפוסי הגלים, ההתפתחות החדשה שלכם הביאה לכך שתוכלו להתחיל להרגיש אותם ולהשתמש בהם כחלק מטכניקות הריפוי. יקירים, ישנן הזדמנויות רבות. כאשר השומר למד לשיר בתיכון, הוא ניסה להבין האם קולו הוא בריטון, בס, או טנור. הוא מצא קול שהיה לו די נוח עמו, וכך הוא שר. אולם מידי פעם הוא היה שומע משהו שהיה בהחלט מעבר לטווח השירה שלו והוא רצה לבטא זאת בדרך כלשהי. יתכן שהיה זה להיט כלשהו ברדיו, אולם הוא ידע שהוא לא יוכל להפיק את הצליל המדויק, ולכן כאשר השיר הושר, הוא מצא צליל הרמוני על מנת שיוכל לבטא אותו, ובכך הוא הוסיף לגל היפהפה הכולל. זה הדבר שעתה אפשרי.

רטטים של אהבה

לרבים מכם יש יכולות ריפוי הנמצאות בטווח זה. יתכן שהטווח גדל במספר קדריליונים** מועט של רטטים, או אפילו גדול יותר. הבה נאמר שהטווח הממוצע מייצג כ- 10 ס”מ. אם לא ממש תוכלו להגיע לטווח זה, האם זה אומר שאינכם יכולים להגיע ליכולות ריפוי מחוץ לטווח זה? לא, כלל לא, משום שיש ביכולתכם להפעיל הרמוניות. זה החלק היפה של הדבר, הקסם. עתה תוכלו להתחיל לראות את השפעתכם בעולם, כל עוד תקבלו על עצמכם אחריות ליצירות שלכם. תוכלו עתה להתחיל להבין כיצד ניתן להשתמש בהרמוניות על מנת להשפיע על עולמכם בדרך חשובה מאוד.

מהן הרמוניות? ראשית, חשבו על הרטטים הרחבים של האהבה. במקום אחד קיימת אהבה לאדם. במקום אחר אתם אוהבים משהו אותו הנכם אוהבים לעשות, כמו לשיר או לצייר. או אולי אתם אוהבים בעל חיים שנכנס לחייכם ושיקף אתכם עמוקות בדרכים יפהפיות. לאהבה ישנם רטטים רבים. מלאו רטט אחד והעצימו אותו, הן דרך ההרמוניות והן בנושאים אחרים. נחשו מה יוקרן חזרה כאשר האהבה תופץ בכל סביבתכם? זה הזמן בו תאהבו את כולם, גם אם יהיה מי שינסה לא להשיב לכם אהבה. זה יהיה הזמן בו תיצרו את מקום הרטט הגבוה ביותר לחיות בו ולבטא בו את אורכם. שחקו עם זה. התבוננו. שימו לב לכך שהנכם בוראים מודעים וזהו את ההרמוניות. כאשר אנו אומרים “אתם”, איננו מדברים במיוחד לכל אחד מכם. רוב המאזינים למסר זה הגיעו מוקדם על מנת לפתוח את הדלתות, להחזיק את אנרגית האהבה ואת המחשבות היפות, על מנת שאחרים יוכלו לקבלן במשך הזמן. אתם הנכם מראי הדרך. כאשר אנו מדברים עליכם, אנו מדברים על הקולקטיב האנושי, והחל מהרטט הגבוה ביותר עד לנמוך ביותר אתם חייבים לנוע יחדיו. אמרנו כבר בעבר שהאנושיים יכולים להתקדם במהירות המתאימה לרטט הנמוך ביותר הקיים על פני הפלנטה.

הקץ לסודות

יש לכם מספר דברים לטובתכם כולל הטכנולוגיות שלכם, אשר נתנו לכם זמנים יפהפיים של ‘הקץ לסודות’. זה דבר מדהים בו אנו מתבוננים, שכן על מנת להיות בוראים מודעים במלואכם, חשוב שתהיו מסוגלים לראות דרך מה שהנכם מכנים “סודות.” טוב, לכל אחד יש סודות. זה חלק מהאנונימיות שלכם ומההתנהגות האוטונומית, וזה הדבר שלעתים תכופות אתם חושבים שמפריד אתכם מאנשים אחרים. איננו שופטים סודות, יקירים, אנו פשוט מספרים לכם שקשה מאוד לשמור עליהם עתה על פני הפלנטה ארץ. האין זה נפלא? אכן זו התעלות של האנושות. למרות שזה אינו מושלם ולבטח אינו מופץ שווה בשווה בין האנשים בחלקים אחרים של העולם, אתם יכולים לראות את הגל המשנה את האנושות כולה. אתם בוראים מודעים מפוארים. ברוב המקרים אינכם זוכרים את ההיסטוריה שלכם מהסיבה הפשוטה שמן הסתם זה יפריע לכם. כן, זה ייתן לכם בטחון, אולם תהיה לכך נטייה להוביל אתכם לקיצורי דרך. היתה זו החלטתכם להסתיר מעצמכם את העבר ואת התפארת. עתה, כאשר אתם מתחילים להגיח מגל החושך האדיר, אתם מביאים עמכם את האור. נשאתם אותו קדימה והכנסתם אותו בחגיגיות לעידן האור החדש. יקירים, אלה הם זמנים קסומים ואתם הקוסמים. שמרו את עבודה הנהדרת בתנועה. אפשרו לעצמכם להבין שבכל צעד אפשרי עבורכם לברוא באופן מודע. על תחששו ליצור עבור עצמכם משום שזה אומר שאתם ממקמים עצמכם ראשונים, דבר שהינו אחד מהאלמנטים החשובים ביותר הקשורים לכניסה לעוצמה האישית כבוראים מודעים.

הזמנים האלה כאן. ברוכים הבאים הביתה. ברוכים הבאים לכדור הארץ החדש.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכת לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות ושחקו יחדיו היטב במשחק החדש.

אספבו

הקבוצה

* העצב התועה – vegus nerve – אחד העצבים המעבירים אותות למוח

**קדריליון – 10 בחזקת 15 או 10 בחזקת 24

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2016 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!