דצמבר 2019

מעקב אחר האור

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

דצמבר 2019 הוגש בשידור חי ביום 23.11.19

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רותר.

 

ברכות יקירים, אני eM .

אני שמח מאוד להיות עמכם היום. אנו מסמנים את ציר הזמן שלכם בנקודות חיבור אלה. צפויים לכם חיבורים נהדרים ובחודשים האחרונים עשיתם פעולות מדהימות. אנו יודעים שלעתים אינכם מסוגלים לראות זאת שכן הכאוס עתה על פני הפלנטה גדול מאוד. אולם למעשה זה חלק מהמתרחש עתה, מכיוון שאתם לומדים לנוע מהר מאוד דרך הדברים למרות הסחות הדעת הגדולות. עשיתם עם זה עבודה נהדרת, ועתה הכול יכול להיפתח לרמה חדשה. יהיה עליכם לעשות הרבה מעבר למה שחשבתם שאפשרי. האמת היא, שאתם תכלו אנרגיה בדרך שונה ותהיה לכם עזרה לשם כך. כן, תמיד היתה לכם עזרה בדרכים שונות. יחד עם זאת, מה שקורה עכשיו מאוד מעניין.

למשפחת ה– *E יש השפעה אדירה על הפלנטה ארץ. למעשה הם היו אלה אשר הגו את הרעיון של פלנטה ללא חוקים. כדור הארץ היה הפלנטה הראשונה של בחירה חופשית, ובמשך זמן ארוך מאוד הוא היה הפלנטה היחידה. ובכן, דבר זה משתנה עתה באופן דרמטי הודות להתפתחויות שהאנושיים עשו. זה מה שקורה וזה קסום מאוד! אתם חווים תנועה מהירה מאוד, אולם במידה רבה מה שתראו הינה הסחת דעת. עקב תנועה זו חשים האנושיים מבוכה וכאוס רבים, וזה יוצר תסכול וכעס. יקירים, זה הזמן להביא את עבודת האור שלכם לקדמת הבמה. רבים מכם נקראו במיוחד משום שאתם מומחים בהנחת הפיסות היותר חשובות בדרככם. בעצם אתם יכולים להסתכל על זה כעל קריאה לפעולה.

מעקב אחר האור

כאשר מארגנים אנרגיה באופן מכוון, גם אם רק מתבוננים לנקודה על פני האדמה ומכוונים לשם את לב, עד כה היה לדבר השפעה קטנה מאוד. אולם אם עכשיו תעשו זאת, בכל פעם שמישהו יעבור על אותה נקודה הוא יתחיל להתחבר לאותה אנרגיה. הוא יתחיל לחוש שמנת האהבה האישית שלו תתגבר לאותו רגע והוא יתחיל לקלוט מעט מהאנרגיה שלכם. ולכן מה שאנו מבקשים מכם לעשות, זה להיות מאוד זהירים. השתמשו באנרגיה הטהורה ביותר האפשרית כאשר אתם עושים זאת. דעו שזהו זמן נפלא להתחיל לזרוע את כוונותיכם והחזון שלכם לעולם חדש, יחד עם הרעיונות שלכם ביחס לדברים שאתם אוהבים והיכן נמצאת תשוקתכם.

מתנות אלה של מעקב אחר האור הינן פיסות שהבאתם מהבית, במיוחד אלה שרק אתם הבאתם, למרות שהאחרים מביאים פיסות דומות. אתם מנסים לתאר וליצור משהו גדול מאוד ורחב. לעתים תכופות זה אפילו מוגדר לא נכון במה שאתם מכנים המרומיםאו הבית.’ האמת היא שקשה מאוד להגדיר זאת, שכן זה לא מתאים לשום מציאות כאן. ובכן, ככל שתכניסו יותר, שלב החיים הבא יהיה לכם קל יותר ומרגש יותר.

כאשר מרגישים את אנרגית הלב, אשליית השוני מתפוגגת וכל אחד נמצא בהרמוניה. כאשר האנושיים תקועים במערכות יחסים, מערכות אמונה, ברעיונות, במושגים ובמטרות, הכול הופך להיות מאוד מבלבל. בנקודה זו אנחנו הולכים לבקשתכם להתחיל לבנות עם הלב. יקירים, בלבול יכול להתקיים בתוך סיבוך, אז פשטו את הדברים. מצאו דרכים לראות את התמונה הגדולה וחפשו את ניצוץ הנשמה בתוך כל הדברים אשר עוברים בדרככם. פשטו לא רק את הדרך שלכם אלא השתמשו בתשוקות על מנת להנחות את הדרך קדימה.

נטיעת המעקב אחר האור הינו כלי נוסף בו ניתן להשתמש עתה על מנת ליצור מציאות גבוהה יותר. השימוש בכלי זה יכול לשחרר את האנרגיה ולפתוח את הדלת. ממש כך, דבר זה יחזיק את חלון ההזדמנויות פתוח, ואת זה אנחנו מחפשים. יקירים עשיתם עבודה נהדרת עם האנרגיה הזו. שיחקתם את המשחק של העמדת פנים שהינכם בניאנוש בעוד שלמעשה אתה בעצם נשמות, רוחות. כן אנו רואים אתכם ואתם מצליחים מאוד. אנחנו אוהבים את עבודתכם ואנו גאים בכם יותר מאשר אתם בכלל יכולים לדמיין. דעו שלעולם אינכם לבד. תתחילו לקבל עזרה ממקומות רבים ושונים, ונספר לכם עוד רבות על כך ככל שנתקדם. אפילו בנושאים טכנולוגיים, שם אתם מתקדמים מעט יותר מהלב האנושי ברוב הזמן הנוכחי. תהינה לכם הזדמנויות להתעדכן עם רוב הדברים ולשלוט בדברים רבים הנמצאים ממש מולכם. את זה היינו חפצים שתחפשו.

בכל פעם שאתם רואים כאוס או קשיים, אתם מרגישים נפרדים, דבר שקורה הרבה מאוד על פני הפלנטה שלכם. דמיינו איך זה יהיה בלי זה. שמרו על המראה הזה, על החזון הזה, ועל האנרגיה הזאת. בעשותכם זאת, יקירים, תתחילו לבנות מחדש את הפלנטה ארץ. תתחילו לעבוד בדרכים שונות וכל המשחק שלכם יתחיל להשתנות. תהינה לכם הזדמנויות להתחבר זה לזה באותן דרכים שהיו בלמוריה. כן, זמנים קסומים חוזרים עתה! יקירים, תיהנו מהמסע וזכרו שלעולם אינכם לבד. אנו עמכם כל הזמן ואנו אוהבים אתכם מאוד. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. כאשר תיכנסו לעולם הקסום, תיצרו יחדיו קסם. דעו שאתם תמיד עובדים בהרמוניה. שמרו על הדלת פתוחה זה עבור זה בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד.

אספבו.

______________________

ברכות יקרים אני מרליה

כאשר תסתכלו לאחור אל הזמן המיוחד הזה, תראו איך הכול קיבל תפנית ענקית שמאלה. מאחר ואתם עושים צעדים קטנים בלבד, עבור רובכם השינוי הזה איננו ניכר. באנרגיה של היום אנשים מתמקדים רק במה שנמצא ממש מולם בכל רגע. הסחת הדעת הזאת מונעת מכם לראות את התמונה הגדולה, וזה דבר עצום! מה שאנחנו רואים שנזרע כבר על פני הפלנטה מאוד משמעותי. זו ההתעוררות של האנרגיה הנשית, האיזון של הפלנטה.

אנחנו מתבוננים בכל רגע במה שקורה על פני הפלנטה ארץ. אנחנו יודעים שאלה זמנים קשים עבורכם ויש כאוס ובלבול בכל מקום, וכל אחד מושיט יד על מנת לחטוף כוח בכל מחיר. למרות שכל זה מתרחש, אנחנו מוכרחים לספר לכם שמנקודת המבט שלנו, של התמונה הגדולה יותר, אתם מתקדמים נהדר. אתם מתקדמים במהירות האהבה, שהיא מעט יותר מהירה ממהירות האור. נכון שאיינשטיין היה רוצה לדעת זאת? כן, אין ספק שזה היה משנה מספר דברים. היכנסו אל האנרגיה הזו, יקירים, ועגנו אותה.

מצאו את העוצמה הנשית, גם גברים שביניכם. מצאו דרך להתחיל להשתמש בכוח החדש הזה ועגנו אותו לתוך כדור הארץ. העזו לנסות דברים שלא ניסיתם, העזו לגעת בליבו של האדם אחר.

עם הפיסה הזו אנחנו רוצים להשאיר אתכם בזמן מיוחד מאוד זה. מה שאנחנו חולקים עמכם זה פשוט זה: קחו את השמחה ואת התשוקה שהרווחתם והעזו לגעת עמם בליבו של אדם אחר. התשוקות שלכם הינן הזכרונות שלכם האהובים ביותר מהבית, אותם אתם מנסים ליצור מחדש על פני כדור הארץ. למצוא דרכים לגעת באחרים עם התשוקה שלכם הופך להיות הכהונה שלכם, ההתמחות שלכם.

לגעת בלב

מצאו אדם אחד על מנת לחולל שינוי בחייו. זה יכול להיות באמצעות מילים, או מתנה, כסף, או פשוט הזדמנויות. זה יכול להיות כל אחד מהדברים האלה, אולם מצאו אדם אחד בחודש זה לגעת בו באמצעות מתנה. נסו לגעת בחייו בדרך זו או אחרת, ואז התבוננו מה קורה בחייכם שלכם. העבירו את זה הלאה בכל הזדמנות ובכך תקרקעו את האנרגיה הנשית החדשה הזאת במקום בו היא תוכל להפוך להיות חלק קבוע מחיי היומיום שלכם. זה הרבה יותר מאשר עוצמה נשית, זה אומר פתוח לרווחה. הפתיחה האנרגטית הזאת עכשיו נעשית בזמן מושלם שוב להתחיל לקעקע את האנרגיה הנשית. תיהנו מהמסע יקירים, ודעו שאנו נמצאים עמכם כל הזמן ומריעים לכם. ולכן באותם רגעים בהם אתם נתקעים בקיר בטון או שאתם נכנסים לייאוש, פשוט הקשיבו לְקול. כאשר אינכם מסתכלים אנו ניגע בכם בגב צקרת הלב, ולכן כאשר תרגישו זאת קחו נשימה עמוקה ועגנו זאת. זוהי מתנתנו לכם. תיהנו מהמסע. דעו שאנו אוהבים אתכם מאוד, ואנו נרגשים מאוד ביחס להזדמנויות החדשות אותן יצרתם על פני כדור הארץ. יקירים, קחו את הזמן וצעדו בגאווה. כבר חוללתם הבדל ענק על פני הפלנטה הזו ויש עוד מה לעשות. אנו תמיד לצידכם ממש מאחוריכם, רק בלתי נראים, אך אנו מתבוננים בכל פסיעה שאתם פוסעים. אנו אוהבים אתכם מאוד. קחו את הזמן ונועו באופן משביע רצון. בכבוד גדול מאוד אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולשחק היטב ביחד.

אני מרליה

בואו לראותנו מתישהו.

אספבו,

הקבוצה

משפחת ה– E = משפחת ההעצמה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – www.Espavo.org 2019 הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!