דצמבר 2016

הגל הממתן

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאו
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור
דצמבר 2016
הוגש בשידור חי ביום 19.11.2016

 

ברכות יקירים,

אנו מצטרפים אליכם היום בעוד המשחק שלכם נמצא בהילוך מתקדם; אתם מבצעים בתודעתכם קפיצות מדהימותקדימה. אנו מתבוננים בשמחה רבה וחולקים זאת עמכם שכן זה הדבר אותו אנו רואים מהבית. יש הרמוניות והִשַנויות בכל עולמכם. למעשה, הזמן אותו אתם מכירים כזמן ליניארי, הינו זמן מעגלי, ואתם חוזרים על דברים שוב ושוב. זה האופן בו אתם משלימים התקדמות והעצמה בחייכם – בעודכם מעמידים פנים של בני אנוש.

מבחר רחב של גלי חשיבה

ובכן, הדבר שמתרחש עתה הוא, שכל האנושיים, באשר הם, מתחילים להיערך בדרכים שונות. אנו מבינים שאתם מתבוננים בחדשות ובכל המתרחש בעולמכם ואתם רואים התפרצויות, ויכוחים, ומן הסתם יותר פילוג מאשר ראיתם במשך זמן ארוך מאוד. טוב, אנו גם רואים זאת. זה לא חדש, יקירים, משום שזה תמיד היה שם. במלים פשוטות, כל המתרחש קשור לטכנולוגיות החדשות ולצורות התקשורת להן הנכם מסוגלים עתה, ואתם מתחילים לגלות דברים שלא ראיתם קודם לכן. כפי שהשומר הסביר, עקב רמות הטכנולוגיה המתפתחות עתה ואשר הינן בעלות טווח השפעה כה רחב, קשה מאוד לקבל ראיה כללית מדויקת. דבר זה ימשיך לפרק זמן נוסף, אך האם זו בעיה? לא מנקודת מבטנו. למען האמת, אף אחד מחילוקי הדעות והאתגרים שאתם רואים לא יכול היה להתגלות בדרך אחרת. אתם מתחילים לראות שיש מגוון רחב – רחב הרבה יותר מאשר רוב האנשים חשבו – ואין זה משנה באיזה מקום של ההתאקלמות אתם נמצאים. מרתק לראות באיזה אופן האנשים מתכננים מציאות, נכנסים אליה ומאמינים שכל הסובבים אותם חושבים באופן מאוד דומה. דבר זה קורה שוב ושוב וגורם לחלק מהתסכול. אנשים אינם מתנהגים כמצופה, דבר היוצר פחד אצל רוב האנושיים. הוא גם מביא לחוסר בטחון ביחס לכיוון אליו הולכים ולאופן בו הוא למעשה יעבוד.

האנושות מתקדמת בגלים

ישנם דברים שתוכלו לעשות על מנת לעבור זאת. הגישה ההגיונית ביותר הינה ללא ספק להתכונן לרע ביותר ולצפות לטוב ביותר.זה פשוט, שכן האנרגיה שלכם נחוצה לשם כך על מנת שתקלטו עולם חדש. יקירים, אתם נמצאים על דרך של שינוי, והאמת היא שבסופו של דבר זה יצליח בצורה נהדרת. בינתיים, יש לעבור קשיים ואתגרים. יחד עם זאת נספר לכם שהוויות רבות נמצאות במתח ומחכות לפעול ולהשמיע את קולן. אנו מבקשים דבר זה מכם, משום שיש לכם קול, ואין זה משנה באיזה שלב של התהליך הנכם נמצאים. לנו לא אכפת באיזה צד אתם נמצאים. למעשה, כאשר תתחילו לראות שזה איננו החזון, יתחילו הניגודים להצטמצם. כבני אנוש אתם רגילים מאוד לראות את הדברים בדואליות. מיד כאשר יש לכם רעיון חדש אתם מתחילים לשקול האם הוא נכון או שגוי, טוב או רע.  הדואליות היא זו אשר אותה אתם רואים עתה ואשרמחזיקהבכדור הארץ בדרכים קשות ביותר. זה הדבר הגורם לפחד גדול ביותר, ולעתים יוצר את אפקט הריבאונד [הכדור החוזר – חמדה]. הדרך החוצה מזה היא פשוט לראות הזדמנויות לצמוח לרמה הבאה ולעבוד עם זה. כפי שאמרנו לכם, יקירים, כל זה מושג באמצעות גלים. אפילו ההתפתחות האנושית נעה קדימה ואחורה על נקודת משען עצומה זו. כאשר אינה יכולה יותר לשאת את הלחץ, הוא קופצת לרמה הבאה ומתקדמת, ואז מתחילה שוב להתנדנד עד אשר היא שוב מתקדמת. זו הדרך בה האנושות עובדת, ולכן אתם יכולים לצפות לתנועות של קדימה ואחורה.

הדבר שתתחילו לראות הינופתיחה של דבר חדש, מציאויות חדשות יתחילו להשתנות. מאחר והן חדשות, ואפילו חסרות תקדים, הן מושכות אליהן תשומת לב רבה. זה הדבר שהתרחש במהלך הבחירות שלכם וישנם דברים רבים שהתרחשו ושניתן להצביע עליהם. למרות שתמצאו חוסר סדר במערכת הבחירות, כפי שחזינו בעבר, זה לא ישנה את התוצאה. ישנם זמנים, יקירים, בהם אתם מחליטים כיצד נראה החזון שלכם ביחס לפלנטה. מאוד חשוב יהיה שתשמרו שחזון זה יהיה בהרמוניה עם החזונות האחרים, משום שזה הדבר שהבאתם לכדור הארץ. יש לכם את הפיסה הקטנה של הפאזל שאף אחד אחר לא יכול היה לשאת, או לעבוד עמה, באותן דרכים כבעבר. ובכן, יקירים, אתם הולכים למצוא זמן על מנת לעבוד עמן.

שתילת אנרגיה חיובית על הזמן המעגלי

ההיבט הגדול יותר של כדור הארץ נמצא בתוך גל הנע קדימה ואחורה בעקביות, אולם נע קדימה בקצב קבוע למדי. יהיו זמנים בהם הדברים ינועו מהר מדי ואתם תחוו הגבלות בלתי צפויות לחלוטין. זכרו, אין זה אומר שאתם מתקרבים לסוף העולם. נשבעתם ליצור עולם חדש ואתם עשויים לקבל לכך הזדמנויות. זה הדבר שבקשתם ויקירים, לשם הדברים הולכים. בימים של למוריה ידעתם רבות על לעצמכם וגם זה על זה, ובאיזה אופן להתנהל בעולם הסובב אתכם. ישנם היבטים הקיימים אך ורק בין האנושיים ואשר כולכם מתמודדים עמם: תגובה, פעולה, תחושת מאוימות, “כיבוי” האנרגיה, דחיה ומגנוט של דברים. אתם עושים דברים אלה כל הזמן, לעתים תכופות באופן בלתי מכוון, משום שזה האופן בו אתם מתפקדים בעולם הסובב אתכם. אנו הוליכם לבקשכם להתנתק מדי פעם. אל תקבלו על עצמכם אחריות על כל הדברים המתרחשים סביבכם, אחרת, שבזמן שיקראו בשמכם, תהיו מותשים. צריכים אתכם; אתם נושאים פיסה חשובה מאוד. אנו מבקשים מכם לחזות את העתיד, מכיוון שזה הכיוון אליו כולכם נעים. ולכן, אם אתם זורעים פיסות קטנות של עצמכם ותחושותיכם בעתיד, הן תהפוכנה לחותמים מגנטיים אותם תוכלו למקם על פני ציר הזמן בדרך מאוד מסוימת. זכרו, בזמן מעגלי זו רק שאלה של זמן עד שיהיה עליכם להתמודד שוב עם אותו עניין. ניתן לראות זאת כל הזמן אצל האנשים על פני כדור הארץ. הם עוסקים בנושא רציני, מה שלא יהיה, ואז הם עוברים ביטוי חזק של אותו נושא. במהלך מספר שנים הכול נראה בסדר, עד שהם מוצאים עצמם שוב באותו מצב עם אנשים אחרים. זהו זמן מעגלי; זה האופן בו אתם מטפלים בבעיות שברצונכם לפתור. זכרו, אתם יכולים גם לשתול אנרגיות חיוביות על פני הזמן המעגלי.

זה אשר אנו מבקשים מכם לעשות היום. בכך שאתם ממקמים אנרגיה זו על פני הזמן המעגלי, לא רק שאתם מבטיחים שיהיה לכם עתיד, אלא אתם אפילו מאיצים את התהליך כולו. אם זה גורם לדברים לנוע קדימה, כיצד ניתן להטביע חותם על גבי הזמן המעגלי? זה נעשה באמצעות תשוקתכם, יקירים, שהינה הסיבה לכך שיש לכם אותו. זו תחושתכם בעת שהנכם מממשים את תשוקתכם. כל חלק בכם מתבהר ומתחיל לזהור, כי הוא נושא מעט יותר אור. כל תא בגופכם מתחיל לחבר ולאחסן עוד אנרגיה פוטונית, אותם חלקי אור הופכים להיות חלק מהמבנה שלכם. אתם תהיו עדים גם להתקדמות בחיה האנושית, בה הרוח תוכל להיות יותר נוכחת בחוויותיכם הארציות. גופכם יתאים עצמו ויוכל לגרום לכך שהדברים יקרו, ואתם תתחילו לראות שינויים בדרכים רבות, כולל חלק מהשינויים בתודעה. כאשר תתחילו להתכנס בדרכים חדשות ולהתחבר זה עם זה, לאמיתו של דבר שם תמצאו את התשובות.

הגל הממתן

ובכן, ברצוננו לחלוק עמכם את ההיבט הגדול יותר של הגל. קיימים גלים אדירים וכל פעם שגל חדש מתחיל לפעול, הוא מוזכר בכותרות. אתם מדברים עליו, חוגגים אותו, ולפעמים אפילו  פוחדים ממנו – אם אתם נגדו בדרך כלשהי. זה מה שקורה וזה האופן בו הוא נע קדימה. הדבר שלא תמיד אתם רואים, הינו הגל הממתן הזורם לאחור שכן לעתים תכופות הוא מוסתר משדה הראיה. פעמים רבות אתם בוחרים לא להסתכל עליו, ולכן אתם מחביאים אותו משדה הראיה שלכם. הדבר שקורה יפה מאוד, כי למרות שהדבר גורם לאנשים רבים לפחד, למעשה זו הזדמנות לבחור מחדש כל חלקיק של הדברים שאתם בונים לקראת העתיד.

להבין את מערכות האמונה של הזולת

האנרגיה החדשה נמצא כאן, ואתם לומדים להתאקלם לתוכה. היא הולכת ומתעצמת מאז ה- 27 לספטמבר. היא מתקדמת בקצב מדהים ואתם הולכים לראות כמה דברים מוזרים שיתרחשו ושיהיה קשה להסבירם. יחד עם זאת, לחלקם יהיה קשר לגֶן הגרביטציה שעבר לפני כשנה. קשה להאמין מה שהוא פתח, ונספר לכם עוד על כך ככל שיתקדם הזמן. יקירים, צפו לניסים ובעודכם מתחילים להיפתח להבנות של כל היש, אפילו הגוף הפיזי ישתנה מעט. אתם תוכלו להשתמש בהבנה זו בחיי היומיום ולא רק באופן רוחני. יקירים, פעמים רבות היה עליכם להיכנס למדיטציה מאוד עמוקה ולהסתגר לחלוטין מכל היבט של חיי היומיום על מנת שתוכלו להיכנס פנימה ולחדש את הרוח. מה אם הייתם יכולים לחדשה מבלי להתנתק? מה אם הייתם יכולים להסתובב עם כל צעד מחוברים לחלוטין לרוח המודטת? זה הדבר שמתרחש והאימון שכל אחד מכם  עובר כרגע. רמות שונות של התקדמות מגיעות יחדיו מתוך מטרה אחת והיא – להביא אהבה לפלנטה הזו. כן, זה התפקיד הנוכחי המיועד לכולכם, ואתם מתחילים לראות את הרמה הבאה של האנושות. החלק המעניין הוא שטווח התדרים של האנושות היה רחב מעט יותר מאשר רוב האנשים חשבו. ולכן זה הזמן להקרין ולהבין. זה הזמן להכין רשימת מצאי של מי שאתם ולגלות עם אילו היבטים אתם מהדהדים. היו ערניים יותר לתרבויות, לאנרגיות שבדרך כלל לא הייתם מתייחסים אליהן שכן בדרך כלל הן אינן הרטט שלכם. זה הזמן להתחיל למתוח אנרגיות אלה, להתחיל להיות ערים לאופן בו האנשים על פני כדור הארץ מגיבים ולאופן חשיבתם. למרות שדברנו רבות על מערכות אמונה על פני הפלנטה שלכם, נאמר לכם שלהבין זה את מערכות האמונה של זהיכול להיות דבר אדיר. זה יכול לחולל יותר הבדל מאשר אתם יכולים לדמיין, ולהפוך את כדור הארץ בקלות. יקירים, כך בדיוק הדברים נראים.

עבודה רבה נדרשת על מנת שאנרגיה זו תתקבע, ואין זה משנה היכן על פני הפלנטה אתם נמצאים. כולכם הסכמתם לחיבור יפהפה זה של הלב אותו אנו רואים בבית. זו הרשת היותר סבוכה ויפהפייה המגינה על כדור הארץ, המאירה את הלבבות והנושאת אנרגיה מהבית. כל אחד מכם הינו חלק מזה, ואתם מחזיקים את דגל היותכם עובדי אור על פני הפלנטה, בעודכם נושאים את האנרגיה מהבית ומזכירים לאנשים מי הם. כל הכבוד, יקירים.

עתה אסוג לרגע ואשוב מיד.

הגל המגנטי

ובכן, הנה אתם! כאן אלרה, משרות ריתמי. חשבתי להגיע ולדגדג מעט את עצמותיכם המשעשעות, לכן עבור רובכם אני הולך לשנות מעט את הקצב. האנושיים חושבים הרבה יותר מדי עד שעשן יוצא מראשיכם ואתם מתחילים לזהם עמו את האויר. זה הופך להיות מגוחך! אתם יודעים, אתם יכולים לחייך את דרככם הביתה ללא שום בעיה. אתם יוצרים את המציאות שלכם הנמצאת ממש מולכם ואין זה משנה באיזו מדינה אתם חיים, עם איזו ממשלה אתם עובדים, או כל ממשל שיש לכם. לכל אחד מכם יש אנרגיה מאוד ברורה ויפהפייה. אתם העוצמתיים. וידאנו זאת לפני שעזבתם את הבית; החלפנו את ערכת הסוללות שלכם בדרכים שרק אנחנו יכולים ובהחלט עשינו עבודה טובה. יש לכם בתוכה כמות גדולה של עודף אנרגיה, אז יקירים, זכרו זאת. אנו יודעים שחלקכם מתעייף לשאת דברים על כתפיהם ושלעתים אתם נושאים יותר מדי. אנו שומרים עליכם כך שלא תוכלו ליפול, גם אם תנסו. אתם נמצאים בדרך לגדולה, דרך שפעמים רבות היתה פתוחה לפניכם אך מעולם לא הושלמה. אתם תהיו הראשונים להשלימה ואנו מתכוונים לכך בכל הכנות. עברתם כבר את נקודות הציון של אלה שהלכו בה לפניכם, ובברור עברתם את אלה מימי אטלנטיס ולמוריה. אתם עדיין מנסים להרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] את הכול, ולקרב מעט את טווח התדרים הענקי של האנושות עד אשר תיכנסו לרמתו החדשה. יש הרבה דברים לעבוד עמם. זכרו שיש את קצב הלב ושהוא קסום, משום שכל אחד מכם שונה. שתפו קצב ייחודי זה. שתפו את אשר גורם ללבכם לשיר, והיכנסו לזה בדרך כלשהי. דעו שיש מפתח אחד, שכן אתם ההוויות הבוראות ותמיד הייתם. אתם יוצרים קסם ממש לפניכם, מסתובבים, פוקחים עיניים, שולחים את האנרגיה היפהפייה. ואז אתם אומרים: “מה קרה שם? אינני יודע מה לעשות.” והסיבה לכך היא, שאינכם קולטים את הרעיון שממש יצרתםאת הדברים בדרך זו. אי לכך אנו אומרים לכם ליצור משהו מאוד יפה ומאוד גדול.

הודו בעבור מה שיש לכם

אנרגיה יצירתית תשהה עתה זמן ממושך, שכן אנשים רבים עטופים בפחד. זה כמעט כמו שהאנרגיה היצירתית אינה בשימוש, לכן, בעוד כולם עסוקים, דלגו על המשוכה וצרו על מנת שיתרחש משהו קסום. שימו לב לכמות האנרגיה הנמצאת מאחוריכם היות והגל המגנטי, שבעבר נשא את השם ‘גל כח הכבידה’, יפתח את לבבותיכם בדרכים חדשות. כאשר אתם לומדים כיצד לחשוב עם הלב ולחוש עם הראש, אתם מתחילים לערבב את הגל החשמלי עם הגל המגנטי. כן, זה קשה. כאשר קיים גל ממתן על פני כדור הארץ, קיימות הזדמנויות לראות את הדברים מנקודת מבט שונה לחלוטין. אנו תקווה שאתם נהנים מכך ושתפנו רגע ותעשו את הדבר הגדול ביותר שאתם יכולים: תכירו תודה למה שיש לכם. הכירו תודה ליופי שאתם רואים סביבכם, לכך שהנכם חלק מהמשתתפים ומהעוזרים לשנות את עולמכם. התבוננו בעודכם לוקחים אותו לרמה הבאה.

אתם הוויות של קסם, אז קחו זאת ותנו לאחרים. דעו שבכל פעם שאתם מסתכלים על משהו, שולחים כוונה או אנרגיה, אתם שולחים זרם אור יפהפה אשר יכול להגיע ללבו של האחר יחד עם אהבתכם. אתם המאסטרים, כל אחד ואחת מכם. יקירים, המשיכו את העבודה הנהדרת. האנרגיה החלה ועתה נראה לאן תיקחו אותה.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. טפחו זה את בכל הזדמנות ואל תשכחו לשחק היטב ביחד. אני אלרה משרות רתמי ואני אוהבת אתכם.

אספבו, יקירים.

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2016  www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!