אוגוסט 2018

זמנמרחב ספירליים

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור    

אוגוסט2018      הוגש בשידור חי ביום 28.7.18

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות, יקירים.

אני שומר הזמן. היה עכשיו רגע, בו היה עלינו להחליט מי יבוא לכאן ואני פסעתי קדימה שכן זה נושא בו אני מומחה. לעתים אנו מגיעים גם כקולקטיב, אולם אני שומר הזמן ובאתי היום לדבר אליכם על נושא הזמן. דברים רבים מאוד מתרחשים על פני הפלנטה שלכם. אנו רוצים לגרום לכם להתחיל להיות מודעים על מנת שתוכלו לראות את המתרחש, במקוםלהיות שבויים בתוך הכאוס. סוג זה של אנרגיה אכן יכול להרחיק אתכם מהדברים עליהם אתם עובדים, מהסיבה להיותכם כאן. חשוב יותר שתזכרו מי אתם ואת הזרעים שבאתם לזרוע על פני הפלנטה. הזמן קריטי, אז בואו נשוחח לרגע על זמן. אדאג שהדברים יהיו מאוד בסיסיים על מנת שתבינו את הרעיון עליו אני מדבר.

אשליית הזמן הליניארי

פשוט מאוד. בממד הקולקטיבי הראשון כולכם נמצאים באחדות. אין הפרדה, ולכן אין צורך בזמן. הזמן מסמן את אשליית המשחק. הוא נוצר על ידי הצד השמאלי של המוח מכיוון שהצד השמאלי לא עושה יותר מאשר לסמן אותו. הוא לוקח את כל החוויות ואת כל ההבחנות ושם אותם בקופסה קטנה עליה כתוב התאריך, שהינו, למעשה, זמנמרחב. זו הדרך בה אתם יוצרים שלמות וחיים את חייכם דרך הזמן הליניארי של עבר, הווה ועתיד. ובכן, כפי שאתם מן הסתן יודעים, העבר אינו אלא זכרון. אנו יכולים לספר לכם זאת משום שרבים מכם שינו זכרונות אלה, אפילו באופן מודע, על מנת למצוא עצמם משוחררים מהמגבלות הרבות של העבר. אנו אפילו נתנו לכם מודל לעבוד עמו, היות וזה מתאים מאוד שתצאו מהמגבלות שנוצרו על ידי העבר.

העתיד הינו חלום. זו תקווה, זו אפשרות, אך הוא אינו אמתי. כך גם העבר, דבר שעבור רבים מכם הינו קשה מאוד להבנה. אתם רוצים לראות מקום מושלם בו תוכלו לראות את האמיתות המושלמות. אך, כפי שאתם מחילים להבין, האמת היא קצת סובייקטיבית, במיוחד בזמנים האלה. זו האנרגיה אליה כולכם מתרחבים, עמה אתם משחקים, אותה אתם מנסים, ורואים מה עובד עבורכם ברמה הגבוהה ביותר של כל מה שאתם ממש עתה, בממד החמישי. וכך, הבה נדבר על התהליך הזה. יש לכם עבר, הווה ועתיד. מתוך שלושה אלה, יש רק אחד שהינו אמתי, וזה הרגע הנוכחי.

רבים מכם עושים מדיטציות. רבים מכם מתפללים, עושים יוגה ותרגילים של תשומת לב על מנת לנקות את הראש. כל זה ממקם אתכם ברגע ההווה, הרגע היחידי מבין שלושת ההיבטים שהינו אמתי. אם ברצונכם לשוב לעבר, עליכם לעשות זאת מתוך רגע ההווה. אם ברצונכם להקרין לעתיד, עליכם לעזות זאת מתוך רגע ההווה. באופן טיפוסי אתם נוהגים להחביא את הקשיים שלכם בעברכם, בעודכם מקרינים את התקוות והחלומות אל העתיד. תחשבו על זה לרגע. קחו עמי נשימה, אפשרו לעיניכם להיעצם לרגע, והעבירו את האנרגיה שלכם שלושה שבועות קדימה. לעתיד. האם אתם יכולים לחוש באנרגיה הזו? עשו תצלום בזק של האנרגיה כפי שהיא. פקחו את העיניים, שובו אל רגע ההווה וקחו נשימה מנקה ועמוקה. טוב. עתה עצמו שוב את העיניים. הבה ניקח אתכם שלושה שבועות לעבר. איך זה מרגיש? איזה זמן מרגיש יותר טוב? פקחו שוב את העיניים, יקירים. על זה בדיוק אנחנו מדברים.

פחד יכול לחיות רק בעתיד

הידיעה שהפחד יכול לחיות רק בעתיד יכולה לעזור. אינכם מפחדים ברגע ההווה, אתם רק מפחדים מה יכול לקרות. לא ניתן להקרין פחד לרגע ההווה. אתם יכולים לכעוס או להתעצבן, אך לא ניתן להיאחז בפחד ברגע ההווה. בעצם, פחד הינו השלכה שיכולה לחיות רק בעתיד. אז, יקירים, זכרו דבר זה.

באופן דומה אינכם מפחדים מהעבר. העבר קרה כבר. יתכן שאינכם אוהבים אותו, אולם הדרך היחידה לקיים פחד הינה לחשוש שאתם עלולים לחזור על חוויה כלשהי בעתיד. אתם לא באמת מפחדים מרגע ההווה שכן כרגע אתם בטוחים. אין זה משנה מה אתם חווים, גם אם אתם סובלים כאבים, ברגע ההווה חושו בטוח. אם אתם מוצאים עצמכם מקרינים, זה אומר שיצאתם מרגע ההווה.

זה בדיוק אחד מהצעדים הראשונים אותם אנו מלמדים. לשוב אל רגע ההווה ולדעת שאין זה משנה מה שיקרה בעתיד, עכשיו אתם בטוחים. אפשר לנשום. למעשה, רוב עבודתנו עמכם מכוונת לעזור לכם להתקרקע ברגע ההווה בכל הזדמנות. זה מביא אתכם לפוטנציאל חוויית החיים הגבוהה ביותר. זוהי, אם כן, פיסה חשובה מהשילוש של חלוקת זמן תלת-ממדי.

בממד הראשון אתם אלוהים – אחדות או אין זמן

הבה נתבונן לממדים האחרים. כאשר אנו מדברים על הממד הקולקטיבי הראשון, זה מה שאתם למעשה מכנים אלוהים. כאשר אתם בבית, יקירים, אינכם נפרדים. יש לכם אישיות אינדיבידואלית, כן, אך אינכם נפרדים. כולכם חלק זה מזה. באופן קולקטיבי אתם אלוהים. יתכן שקשה להבין את זה. כל אחד נושא אלוהים שלם בתוכו, אולם אתם מבטאים רק אישיות מסוימת. בדיוק באותו אופן שלאצבע המורה יש אישיות שונה למדי מזו של האגודל. אולם הן כולן מחוברות וכולן חלק מאותה יד ומאותו גוף. אם האצבע המורה רוצה להתחבר עם האגודל, כל שהן עושות זה לחשוב על כך, וזה קורה. האגודל מיד מופיע. האצבע המורה מתחילה להדהד עם רטט החותם של האגודל והן באות ביחד כאילו הן נמשכות זו לזו באופן מגנטי. כך קורה בבית עם כל אחד עליו אתם חושבים. יקירים, בבית אין סודות. היות ואתם כולכם חלק זה מזה, אין אפשרות לשמור סודות זה מזה, וגם לא הייתם רוצים.

הפרספקטיבה של הרוח. הנשמה

כאשר אתם נמצאים בבית, אתם חולקים את החוויות השליליות שהיו לכם בהיותכם על פני כדור הארץ, או בכל משחק אחר, כתגיות של גאווה. מסתכלים עליהן באופן שונה למדי מהדרך בה מסתכלים עליהן על פני האדמה שכן בדרך כלשהי בטלתם אותן. עקפתם אותן, דבר שנתן לכם כוח והבנה אותם חלקתם עם כל חלק של כל היש. בממד הראשון, אין זמן משום שאין הפרדה. בבית בממד הראשון, כל דבר קורה ברגע ההווה. מאחר ואין זמן ואין הפרדה, העבר, ההווה והעתיד כולם יחד כאחד.

הממד השני = זמן מקופל

הממד השני הינו מקום דרכו עברתם. לא שהיתם שם, אולם היה עליכם לעבור דרך הממד השני על מנת לנחות בשלישי. בממד השני הוספתם קוטביות, דואליות. הייתם צריכים לחוות את העמדת הפנים שהנכם נפרדים מהשלם. אתם רואים דברים כלמעלה, למטה, טוב, רע, נכון או שגוי, כל ההיפוכים שאפשרו לכם להשוות. בממד השני הזמן מקופל, ומספק ניגוד למשחק ההפרדה שלכם. זמן מקופל הינו דבר שקורה כאשר לוקחים את רגע ההווה ונותנים לו ניגוד. זה המקום בו מתחילים לסמן את הזמן. קיימים רק שני ממדים, ולכן או שזה רגע ההווה או רגע שאינו רגע ההווה. בממד השני יש זמן של הממד השני, וכך מתחילים לחוות את הפילוג האישי מהשלם. זה הזמן בו הדואליות אותה אתם נושאים מוטבעת בכם. אתם אפילו נושאים ייצוג שלה בהוויה הפיזית. יש לכם 2 עיניים, 2 זרועות, 2 רגליים, ואתם מחזיקים בייצוגים רבים של השלם באותה אנרגיה.

הממד השלישי = זמן ליניארי

ואז אתם נוחתים בממד השלישי, בו הייתם מאז שמשפחת ה- E* קרקעה אתכם על פני כדור הארץ. בממד השלישי ישנם שלושה ממדים של זמן. במקום זה עם זמן ליניארי, בפעם הראשונה נוצרה בכם האשליה שיש עבר, הווה ועתיד. לא רק שאתם יכולים לחוות את רגע ההווה, אותו יכולתם לחוות גם בממד השני, אתם יכולים גם לזכור את עברכם ולהקרין אל העתיד. זה כמעט כאילו אתם שולטים בזמן.

עם שליטה זו, יש לכם חוויה מלאה במשחק של העמדת פנים שהנכם נפרדים מכדור הארץ. במשחק יש לנשמה מגוון של חוויות. כאשר החיים מסתיימים, תביאו הביתה את אותן חוויות. אז תהיה לכם הזדמנות להעריך אילו חוויות סיימתם ואילו יש ברצונכם להביא עמכם לתקופת החיים הבאה. ואז בנקודה מסוימת תחלקו את כל חוויותיכם עם כל חלק אחר של האל. לזה אנו מתכוונים בלהיות בבית; כל אחד לומד ממה שאתם מכנים שגיאות.

נספר לכם גם, יקירים, שישבבית בדיחה לא רעה על נושא זה. נניח שבזמן ששבתם לתקופת חיים נוספת היה לכם אויב גדול. כמה שלא תנסו להשלים אתם נמצאים עם אדם זה במחלוקת. אינכם יכולים להיות עמו אפילו באותו חדר, או באותה אנרגיה. כאשר אתם שבים הביתה ואתם נתקלים בו, אתם תופחים זה לזה על השכם ואומרים: “הו, נכון שזה היה נפלא? לא יכולנו לזכור את החוזה שעשינו. תודה ששחקת את אותו תפקיד עבורי, זה עזר לי לבחון עצמי מחדש. זה עזר לי להתקדם וללמוד.” באופן מוזר חוויות אלה של פחד, ואלה המבוססות על פחד ועל רגשות שליליים, מעניינות מאוד את החלקים האחרים של האל, היות ובבית דברים אלה אינם קיימים. וכך זו הזדמנות ללמוד מכל אחד-עשר הממדים של זמן ומרחב. האל הוא אינסופי וכך הוא יכול לעשות כל דבר למעט לראות את עצמו/את עצמה. זוהי מלכתחילה הסיבה למשחקים אלה של העמדת פנים של נפרדות.

וכך, הנה אתם בממד השלישי של מה שאנו מכנים ממדיות קולקטיבית. הממדים הקולקטיביים הנם הממדים הראשון, השני, השלישי, הרביעי והחמישי של זמן-מרחב. לא מזמן החלה האנושות להזיז את כל המשחק לממדים גבוהים יותר. זו הכוונה של כל המשחקים בכל מקום, למרות שאף אחד מהם לא השיג זאת עד עתה.

הממד הרביעי = זמן מעגלי

יתכן שאתם מודעים לכך שלפני כ- 40 שנה החלה האנושות לזוז בעדינות אל הממד הרביעי, שהינו בעל סגולות שונות. התחלתם לראות דברים אותם לא יכולתם לראות קודם לכן. התחלתם להיות בעלי תחושות שלא היו לכם קודם לכן. ראיתם מה קורה על פני הפלנטה. אפילו לפני 40 שנה היה קומץ אנשים אשר יכול היה להביא נשמות, רוחות מהבית ולקרקע את אורן. בתחילת האנושות היו באופן יחסי מעט אשר יכלו לתקשר נשמות. היום הלכה למעשה יש מאות אלפים של מה שאתם מכנים מתקשריםעל פני הפלנטה, כולם מציעים קול מעט שונה. לידיעתכם רבים מהם אפילו אינם ערים לכך שהם מתקשרים.

אלברט איינשטיין תיקשר, וכך גם ניקולהטסלה. בטהובן, פיקאסו, קופרניקוס, דה-וינצ’י ועוד, כולם הביאו מסרים אפילו מול ההתנגדות של המתנגדים לשינוי. קיימות הוויות רבות על פני הפלנטה המקבלות מידע והלומדות לבטוח בו, להביא ולבטאאותו גם בפני אלה שאינם רוצים לשמוע. לפני 40 שנה היו מעט מאוד מתקשרים. היום זה נפתח מאוד. זה קשור מאוד לעובדה שהתחלתם לעבור את הממד הרביעי, וזה קרה ברובו לפני בין 35 ל- 40 שנה.

הממד הרביעי אינו מקום לחיות בו, אלא מקום לעבור דרכו על מנת לקבל הטבעות. הוא מתחיל תהליך של שינוי מהיר, דבר שהוליד רתיעה לשמרנות שהופיעה על פני כלל הפלנטה. בממד הרביעי יש ארגון מעניין של הזמן. רק לפני זמן לא רב רבים מהמורים שלכם החלו לדבר על כך שהזמן מעגלי, ובממד הרביעי כך חווים אותו. עתה ניתן לתפוס אותו כמעגל. איך זה עובד? פשוט מאוד.

אם לוקחים נקודה כלשהי על גבי המעגל יש הזדמנות לחוות משהו בחיים. בזמן מעגלי מחתימים את המעגל עם חוויות. אם משלימים את החוויה ורוכשים בה מיומנות, היא עוזבת את המעגל. אם לא, אותה חוויה תשוב בצורה שונה ככל שהזמן המעגלי מסתובב. אין זה משנה אם מצליחים בחוויה או לא. לא מדובר בשיפוט ואין לזה כל קשר לטוב, רע, נכון או שגוי. שוב, בממד הרביעי אפשר להתחיל לוותר על הדואליות הזו. יחד עם זאת קשה מאוד לעשות זאת שכן תמיד ניסיתם למצוא את האמת שלכם, את הכללים, החיים והחוקים. נסיתם לכתוב את האמיתות שלכם באופן ספציפי על מנת שתוכלו ללמד אותן את אלה שהולכים אחריכם. אך הנה אתם, מתחילים להבין שאין באמת נכון או שגוי. באותהנשימה, יש לממד הרביעי תפישה שונה לחלוטין. יהיו שימשיכו להיצמד לאמיתות של הממד השלישי, בעוד שיש הוויות רבות אשר לא נכנסו לממד הרביעי באופן מכוון. אחרים ירגישו כאילו דחפו אותם למשהו שהם לא באמת רצו בו.

האנושיים מתנגדים לשינוי

חלק מההתנגדות קשור לפחד הגדול משינוי. רבים אפילו התמרדו נגדו, בעודם נצמדים לאמיתות הישנות שלהם גם אם כל ההוכחות הראו אחרת. לרוע המזל, החדשות שלכם מלאות בזה על בסיס יומי, בכל מקום אליו תפנו. בממד הרביעי, הזמן עתה מעגלי וזה אומר גם שניתן לראות שכל דבר חוזר על עצמו. לקחנו את הזמן הליניארי וגלגלנו אותו למעגל. אם אתם נמצאים בנקודה מסוימת על פני ציר הזמן והשלמתם חוויה, היא נוטה להיעלם. אם יש משהו שנותר בהוויה שלכם שלא התבהר או יושב, היות ואתם נמצאים בזמן מעגלי תחזרו ותחוו שוב את אותה חוויה. זה אומר גם שאתם יכולים לשוב להיסטוריה ולנקות דפוסים רבים שנשארים בחייכם וחוזרים על עצמם. זמן מעגלי בממד הרביעי הינו משהו שיש לכולכם הזדמנות להיות מוחתמים על ידו.

הממד החמישי = זמן ספירלי

ברור שרוב אלה שקוראים וצופים בשידור זה עברו את זה. נחתתם בממד החמישי ואתם מנסים להבין מה קורה, מנסים לגרום לדברים לעבוד. ובכן, בממד החמישי הזמן הוא שני ההיבטים: קו ומעגל. הוא ספירלי ובזמן ספירלי הדברים שונים למדי. הו, אתם כל כך רגילים לחיות בממד השלישי. אפילו המוח שלכם עובד באופן ליניארי.; מחשבה אחת בו זמנית. כאשר הזמן הינו ספירלי, אין זה משנה היכן אתם נמצאים על פני ציר הזמן, אתם יכולים להתבונן לעבר האחר ולראות משהו אחר. אתם יכולים לעשות קיצורי דרך על מנת לערוך ניקויים בעבר בקלות רבה יותר. כאשר אתם קופצים הצידה, אתם יכולים להבחין בהזדמנויות אותן מעולם לא ראיתם קודם לכן. אתם אפילו יכולים לנוע בזמן. במיוחד אלה מכם הצופים וקוראים דברים אלה עתה, כמעט 90 אחוזים מכם נעים בזמן. שבתם לכאן על מנת להיות כאן ברגע ההווה, לא רק על מנת לצפות ולהתבונן, אלא כדי לחולל הבדל, להביא את האנרגיה שלכם ואת תובנותיכם. עתה כאשר אתם כאן, האם אתם זוכרים אותן? לא, הן לא תמיד נמצאות בראש, אך אתם זוכרים אותן בלבכם. זה המפתח למקום אליו אתם הולכים, זמן ספירלי ומחשבה. חיים ספירליים מערבבים עתה יחדיו את האנרגיה של הממדים השלישי והרביעי, על מנן להביא אתכם לתנועה קדימה היפהפייה הזאת עם הפרספקטיבה החדשה.

ההתנסויות עדיין חוזרות על עצמן, כפי שקורה בזמן מעגלי. עדיין יש לכם הזדמנויות לנקות דברים אותם לא ניקיתם קודם. אולם זה הופך להיות קל יותר, שכן אתם יכולים לסובב את הדברים בספירלה ולראות מה עשיתם בפעם האחרונה שהייתם שם. בכך שאתם הולכים קדימה ואחורה זה מאפשר לכם גם לנקות דברים רבים בדרך שונה לחלוטין. אלה הם האלמנטים שנעבוד עמם כאשר נעביר אתכם לגוףהמורפוגני**, וניקח אתכם לצעד הבא של הקיום שלכם כאן על פני הפלנטה. זה מיועד לאלה מכם שרוצים להישאר ולראות כמה מהדברים היפים שהולכים להתרחש. אלה שרוצים להיות חלק מאחד מהשינויים הגדולים ביותר שהתרחשו אי פעם במקום כלשהו.

כבר פרק זמן שאנו מדברים על כך שכל העיניים נשואות אל כדור הארץ. זה הרבה יותר מכך. אתם פותחים את הדלת ליצירת אור חדש לחלוטין בדרך חדשה, ודבר זה מעולם לא נעשה ברמה הזו. אתם יכולים לקרקע את אורכם ולחולל הבדל כאן, עתה, בספירליות הזמן. בפעם הבאה שדבר זה יגיע לאותה נקודה על גבי הספירלה, תתבוננו לאחור ותאמרו: “אני יודע שעבדתי עם זה, אני זוכר.” אתם תדעו בדיוק מה מגיע, ובכך הפחד יופחת מאוד.

תהיה לכם הזדמנות לקבל את הדברים בצעדים גדולים, להכין עצמכם ואפילו לצפות בשמחה לכל רגע של העתיד. כאשר מתמקצעים בזמן ספירלי ובמחשבה, לפחד אין מקום להסתתר.כאשר הפחד לא קיים יותר, לא ניתן לתמרן אתכם. אתם תתחילו להפוך להיות חלק מהשלם,למרות שאתם נמצאים בממד החמישי ואתם מתחילים להתחבר ללבבות הסובבים אתכם. זה דומה מאוד למה שעשיתם בימים של למוריה. זה חוזר, יקירים, הלבבות הפתוחים של כדור הארץ נמצאים במקומם. עתה נראה איך תעבדו עם זה. אנו מקבלים את פניכם בברכה למקום זה על פני האדמה ממש ברגע זה. המרחב שלכם נשמר, אתם יושבים עתה בכסא, והסרט הראשי הולך להתחיל. דעו בכל חלק שבכם שאתם נמצאים כאן מתוך מטרה עם תשובה מושלמת, בעודכם עוברים דרך זמנמרחב ספירלי. תיהנו מהמסע, יקירים, אני שומר הזמן.

אספבו

******************
ברכות מהבית, יקירים.

אני מדען הלב ובאתי היום לחלוק עמכם עוד ביחס להיבט של זמנמרחב הספירלי. כפי ששומר הזמן ציין, זמן ספירלי מציע לכם נקודות מבט שונות ונקודות תפיסה מגוונות. הודות לכך אתם יכולים לקפוץ מרמה אחת לבאה. דבר זה אינו אפשרי עם זמן ליניארי ואפילו לא עם זמן מעגלי. כאשר תתחילו לחשוף את הזמנמרחב הספירלי, תגלו שדברים חדשים אפשריים. זה לא קורה רק בעשירון העליון של ההתפתחות, אלא לכל אחד, משום שהקולקטיב הגיע עתה לממד החמישי. ברור שלרוב האנשים אין מושג על כך. למרות שהם יכולים להרגיש שמשהו השתנה, הם מתעוררים ולובשים את עצמי של הממד השלישי. הם ממשיכים ללכת עם הכללים של הממד השלישי, שלא תמיד עובדים עתה באותו אופן. בזמנמרחב ספירלי, כל אחד מתחיל לראות דברים באופן שונה. אז, האם זמנמרחב תמיד היה? כן, זה לא הזמנמרחב שהשתנה כאן, יקירים, האנושיים הם אלה שהשתנו. הנשמות, הרוחות המעמידות פני בני אנוש הגיעו עתה לרמת רטט בה ניתן להבחין בזמנמרחב שתמיד היה שם.

בהבחנה חדשה זו, אתם יכולים להתחיל לצאת מדחיסות המשחק, אתם תשנו את היכולות האישיות שלכם בתוך הגוף הפיזי. במשך הזמן, אתם תאבדו דחיסות. במהלך 40 השנים הבאות יתקיים מעבר חדש לחלוטין אשר יתפוס מקום בין על האנושיים שיבחרו להשתתף. אתם עדיין על פני פלנטת הבחירה החופשית, ויהיו לא מעטים אשר מסיבה זו או אחרת יבחרו לא לקחת חלק בכך. אולם אלה שירצו, יעברו אל גוף בעל רטט גבוה יותר. אתם תאריכו את חייכם באופן משמעותי וגם לא תהיה לכם את הדחיסות. בעוד הפלנטה עוברת את השינויים שלה, אתם תהיו בעמדה שונה לצפות ולשחק במשחק החדש המתהווה ממש עתה על פני כדור הארץ. כל זה מתרחש עתה, וכך במהלך בערך 10 השנים הבאות תהיה הזדמנות לעבור למה שכינינו הגוף המורפוגני. זה השלב הראשון של תהליך ההתפתחות הזה. הוא כולל הבנה של זמנמרחב ספירלי, מחשבה ספירלית, חיים בתוך הספירלי, ואיך להשתמש בזה בדרך הטובה ביותר. מתקיים גם תהליך מעניין שברצוננו לספר לכולם עליו, ושאנו יכולים להפנות את תשומת לבכם אליו: אינכם היחידים החווים זמנמרחב ספירליים. קיימים אנשים ועסקים שציפו לסוג זה של דברים, והם יוכלו להשתמש בו עבור תהליך התפתחות שלהם.

שימו לב למעשי הונאה

מה שקורה הוא, שאתם יכולים להתבונן קדימה ואחורה הרבה יותר טוב מאשר יכולתם קודם לכן. קיימות הוויות רבות, יקירים, הרוצות להשתמש בזה לטובת התפתחותן ומטרותיהן. כתוצאה מכך, יש לכם על פני כדור הארץ עתה מעשי הונאה הרבה יותר מאשר אי פעם. למה אנו מתכוונים ‘מעשי הונאה’? זה יכול להיות משהו בסגנון של: מייקרוסופט מנסה להשיג אתכם משום שיש לכם וירוס במחשב. או אולי מישהו מתקשר בטלפון ומספר לכם שמס הכנסה מנסה להתקשר עמכם ועליכם להתקשר למספר מסוים כדי למנוע תביעות. יש כל מיני דברים המתרחשים עתה על פני הפלנטה, כפי שמעולם לא היה קודם לכן. אנא היו זהירים, יקירים, ושימו לב שכן הזמנמרחב הספירלי מקל על הונאות.

דברים רבים מתרחשים משום שאין לכם שליטה על האינטרנט כפי שהיה בעבר. יתכן שבנקודה מסוימת הם ישתנו. האנשים שהציגו לעולם את הרשת העולמית עובדים עתה על רמה חדשה שעוברת כל חסימה אפשרית כך שלא ניתן יהיה לחסום אותה בדרכים שהאינטרנט היום יכול***. מחשבה ספירלית משמשת אנשים שרוצים לגרום לכם לעשות דברים או לשלוט בכם. כל שנבקש הוא שפשוט היו ערים לרגע ההווה. כיצד חש לבכם ממש עתה, ברגע ההווה? זה ישמור עליכם מפני כל אלה הרוצים להשתמש בזמנמרחב ספירלי ובתהליכים ספירליים על מנת להשפיע עליכם. אתם חווים יותר התרחשויות על פני הפלנטה הזו מאשר אי פעם. לדוגמא, אנשים משקרים לעתים תכופות ואז חוזרים על השקרים שוב עד שמאמינים להם בכך והם משתמשים בזמן ספירלי.

אלה שאינם הגונים באופן מכוון

בעוד זמן קצר מאוד, יתפתחו האנושיים לנקודה בה הם לא יסבלו יותר שקרים. הם פשוט ידרשו שהאנשים שיהפכו להיות יותר מאוחדים. ליושרה יש בזה חלק גדול. גם כאשר אתם יוצאים מזמן מעגלי אל זמנמרחב ספירלי, אלה שאינם הגונים יופיעו על פני השטח. זה תהליך מעניין. הזכרנו זאת כבר בעבר, כאשר תקשרנו את הספר ‘פסיכולוגיה רוחנית’ באמצעות השומר. אלה שאינם ביושרה נוטים למקם עצמם במקומות שכולם יכולים לראותם. אתם אוהבים להתבונן בהם, חלקם הינם מה שאתם מכנים ‘שחקנים’. אולם הם אינם האנשים שהם מתחזים להיות. הם אנשים לא ישרים באופן מודע ואתם אוהבים להתבונן כיצד הם עושים זאת. אתם תמקמו אותם במקומות בהם תוכלו לראותם כל הזמן. לא שהם אנשים רעים, אך הם משחקים. אתם אוהבים להתבונן בזה, דבר שאותנו מרתק. אתם אפילו שופטים אותם על איכות המשחק שלהם ונותנים פרסים לשחקנים הטובים ביותר. לדעתנו זה מרתק להתבונן בכך. אולם בזמנמרחב ספירלי אפשר להשתמש בדבר זה נגדכם, במיוחד בהתחלה. ולכן, אנו מבקשים מכולכם לשים לב. היו מעט סקפטיים, בחנו כל דבר. שימו לב. אל תפספסו ואל תפנו את גבכם לשום דבר, משום שהחיים קצרים מדי. אנו פשוט מבקשים אתכם להיות ערים יותר, אפילו מעט חכמים יותר, לזהות שהזמנמרחב הספירלי נמצא כבר כאן. הוא שונה וישנם אנשים אשר יתחילו להשתמש בו נגדכם.

שימו לב למה שאתם מכנים הונאות על פני הפלנטה, שכן הן מתרבות והופכות להיות עוצמתיות יותר. העובדה ששכבות הביניים במקומות רבים לא קודמו בשכר במשך תקופה ארוכה מזינה רבות מההונאות האלה. האנשים מתאמצים לנסות להכניס יותר כסף בכל דרך אפשרית. אנא אל תשפטו אותם אך היו ערים לקיומם, ואל תזינו אותם באמצעות חוסר ידיעה.

אין אנשים רעים. הם בני אנוש בדיוק כמוכם, חלקם פוחדים ואחרים תאבי בצע. חלק פשוט מחפשים קיצורי דרך. בזמנמרחב ספירלי קל יותר למצוא קיצורי דרך אפילו יותר מקודם לכן. וכך, זהוסיפור מתרֶהמעט אותו אנו חולקים. שימו לב שבעודכם נכנסים לרמה הבאה הזו, יהיו רבים אשר ירצו לשים את ידם בתוך כיסיכם או לגרום לכם לעשות דברים הנובעים מפחד. היו זהירים, שימו לב והיו באור. זהו כבוד גדול ביותר עבורי להביא לכם את הדברים האלה בנקודה בהתפתחות שלכם בה אתם יכולים לשמוע זאת. אתם עושים דברים נהדרים על פני הפלנטה שלכם ואנו גאים מאוד בכל אחת ואחד מכם, אז המשיכו בעבודה הטובה. כפי ששומר הזמן היה אומר: כל הכבוד, יקירים. נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד.

אני מדען הלב ואני מברך את כולכם באספבו.

הקבוצה

*משפחת הE —  = משפחת ההעצמה
**מורפוגני – בביולוגיה –היווצרות צורה
*** בארה”ב הממשלה וארגונים חזקים מנסים לחוקק חוקים שיפגעו ביכולות האינטרנט ובמהירויות שלו לרעת רוב העם ולטובת מיעוט של ארגונים מסוימים וחזקים, ולכן קמו מפתחים שעובדים על גרסה שלא תאפשר לחסום יכולות כאלה.

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2018 www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!