17 אוגוסט 2015

לזכור את הצליל האישי
לבטא את הזיכרונות מהבית

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

משואות האור אוגוסט 2015

תוקשר בשידור חי ביום 25.7.2015

לזכור את הצליל האישי

לבטא את הזיכרונות מהבית

ברכות, יקירים,

שמחה גדולה לחלוק רגע זה עם כולכם, מאחר שאתם נמצאים ברגע של התפתחות. אתם נעים במהירות האהבה, והחלק המעניין ביחס לנושא זה הוא, שאתם מתחילים להתעורר בדיוק במקום בו הנכם נמצאים. נחלוק עמכם מעט מהאופן בו אנו רואים את המקום בו אתם נמצאים על השביל כפי שהוא עתה, ויותר חשוב מכך, נתייחס לקרקוע שלכם לממד החדש של זמן ומרחב.

שינוי מודע

יקירים, היו זמנים בהם ההתפתחות לקחה את זרם התודעה שלכם מצורה פיזית אחר לאחרת. לעתים נדירות מאוד התרחשה התפתחות זו בתודעה, וזה הדבר שקורה עתה על פני כדור הארץ. זו הסיבה לכך שהרטט הקולקטיבי של היקום מתחיל לאסוף מידע ולתמוך יותר במשחק אשר על פני הפלנטה, כפי שניתן לראות יותר ויותר בכל רגע. קחו נשימה עמוקה, יקירים… ושחררו אותה על מנת למצוא לרגע את המרכז האישי. עצמו עיניים, אם כך תבחרו, ותנו לעצמכם להתפשט, להתרחב. החזקתם עצמכם בתוך מסגרת של התנגדות בה האמנתם שעליכם לאחוז. הקדשתם כמות גדולה של אנרגיה על מנת לשמור על עצמכם בתוך האילוצים הנחוצים, כפי שהאמנתם, כדי שתוכלו להעמיד פני בני אנוש. אולם הרוח, הנשמה, צועקת שברצונה להיות חופשייה, לשדר את הצליל שלה ולשאת את המסר מהבית. זהו הצליל המיוחד אותו הבאתם משום שאותו יכולתם לשאת. מנקודת ההתבוננות שלנו מה שקורה עתה הוא, שאתם מתחילים להרחיב פעילות אל תוך הרב-ממדיות ואתם מתחילים להיות ערים לכך באופן מודע. יקירים, כאשר אתם עושים זאת, משתנה המשחק במהירות גדולה מאוד.

להתמתח אל תוך הרב-ממדיות

התקדמתם כבר אל תוך הממד החמישי. יקירים, אנו רואים שאתם מתבוננים סביבכם ומבקשים להבין כיצד כל הפיסות השונות עובדות. אך ישנה פיסה חדשה וקריטית שטרם צורפה למשחק. עקב עליית רטט האנושות, נכנסתם עתה לאפשרות חדשה שרק לפני זמן קצר לא היתה קיימת. יש לכם יכולת להימתח בצורה אנרגטית ולעבור את המגבלות כך שאתם יכולים לרכז את הרב-ממדיות שלכם. אתם יכולים גם למצוא את הדרך בעלת ההתנגדות המועטה ביותר לא רק בקיום שלכם, אלא אף בכלל החיים, כרוח בכל ממד של זמן ומרחב בו זמנית. יש דרכים להרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] את היקום הסובב אתכם, ואחת מהן הינו תהליך פשוט הנקרא ‘לומר את הצליל שלכם’. כן, רבים מכם הגיעו לכאן עם רטט, עם צליל מיוחד המזכיר דברים לגוף הפיזי. הגוף הפיזי, יקירים, רוטט, ואם הוא חדֶל לרטוט, “הלך עליכם”. הוא רוטט בטווח מסוים אותו יכולים האנושיים לקלוט, בו הם יכולים לגעת ועמו לעבוד על מנת לשחק את המשחק של העמדת הפנים של היותם אנושיים. הצלחתם בכך למדי, בעודכם מהלכים בעיניים קשורות, נתקלים זה בזה ובקירות תוך כדי חיפוש הדלת.

בטאו את הצליל

כולכם מחפשים שוב את הדרך חזרה הביתה. אתם משתוקקים להיזכר באותו צליל ולתת לו תוקף עמוק בתוככם. הנכם נמצאים עתה במקום בו יש ביכולתכם להפיץ את האנרגיה ולהתחיל לחוש את הממדים האחרים של זמן ומרחב. מדוע שתעשו זאת? רובכם מהססים לעשות משהו כזה משום שרמות הרגישות שלכם גבוהות מאוד. עצב הווגוס [Vagus] לעתים כה מתוח, עד שקשה לכם לקרקע אנרגית אור זו וכך להביאה למציאות שלכם. למעשה קיים פחד סביב נושא זה, וזה דבר מדהים, שכן כל אנרגיה מאזנת את עצמה. האם לקחתם אי פעם שתי כוסות מים וחיברתם אותן עם צינורית כאשר כוס אחת מלאה יותר מהאחרת? הן מתאזנות בתוך דקות. האמת היא שכל צורות האנרגיה יודעות את הדרך המולדת של ההתנגדות המועטה ביותר. כיצד, אם כן, קורה הדבר? כל צורות האנרגיה מחוברות זו לזו, כולל זו שלכם. זה הדבר אותו אנו חולקים עמכם היום – דרך בה תוכלו למצוא ולבטא את הצליל האישי. מהו הצליל האישי? האם זה תו מוזיקלי שיש לנגנו? האם זה תדר של רטט שיש לחזור עליו? ובכן, לעתים זה צליל. פעמים אחרות ניתן ליצור אותו מחדש בכך שמשמיעים צליל, שרים אותו, או בכך שיוצרים רטט שאיננו מיועד לאוזניים, אלא ללב. זה הצליל שהבאתם מהבית. כיצד, אם כן, ניתן לבטאו ולתקשר אותו? כל אחד מכם הביא פיסה ייחודית שרק הוא יכול היה לשאת בדרך הטובה ביותר, ועתה הנכם אוספים פיסות אלה ומאחדים אותן מחדש. זה תהליך קסום מאוד עבורנו לצפות בו. אנו מריעים לכם בכל הזדמנות ואתם חוללתם כבר הבדל עצום – יותר משאי פעם תוכלו לראות. העולם השתנה ואתם אחראים לכך.

התאמנו בתשוקתכם

כיצד מוצאים את הצליל? ובכן, זה פשוט למדי – יש לכם תשוקה. רבים מכם התבוננו בריכוז רב אל תשוקתם והם עדיין אומרים: “עדיין אינני יודעת מהי תשוקתי.” ובכן, זה אומר שאתם חושבים יותר מדי; התשוקה אינה נמצאת בראש. היא נמצאת בלב. את זה עליכם לשאוף למצוא – את אותה תחושה. מה, אם כן, על האדם לעשות כדי ליצור את אותה תחושה וליצור עמה קשר בהתראה של רגע? יקירים זה דבר הדורש אימון… בדיוק כמו כל דבר אחר. כיצד מגיעים למרומים? אימון, אימון, אימון. פשוט מאוד. הנכם חיים על פני פלנטה של אי-שלמות ואתם משכללים עצמכם, מושיטים יד לבית. הבה נשוב לרגע לצליל, שכן זה משהו שהבאתם אותו. אם באתם, ולו רק לשם השמעת אותו צליל, ללא ספק השמיעו אותו. אם לשם כך עליכם לעמוד בקרן רחוב ולשיר עד שהלב יהיה מרוצה, עשו זאת. האם זה אומר שזוהי תשוקתכם? על מנת לגלות את התשובה, יהיה עליכם להמתין עד אשר תעשו זאת. ברגע שתגלו, תאמרו: “לא, זו אינה תשוקתי, אך זה דומה. זה לשיר.” אולי תיצרו משהו; אולי תעשו משהו; אולי תקימו להקה ותתחילו להקליט. אולי תשתמשו בקול בדרך מוזיקלית על מנת להביא מסר דרך ממדים רבים בבת אחת. ישנן דרכים רבות לעשות זאת. יש מי שחש צורך למצוא את הצליל משום שהאני הגבוה יודע שיש חוזה, או נקודת אינטראקציה המגיעים למימוש ואשר ישפיעו על שינוי בעולם הסובב אתכם. כאשר כל זה יגיע לתיאום, תהיה לכם הזדמנות ליצור את כול אותם דברים שאליהם הנכם משתוקקים. יקירים, זה יהיה הזמן בו יהיה לכם את אשר אנו מכנים ‘רגע קסום’. תוכלו להתרחב לכל הממדים של זמן ומרחב, ואז לדרוש את עוצמתכם, ולו לרגע, על מנת ליצור משהו בדרך שלפניכם. זהו הבורא המודע הצועד עם אור הבית הנמצא כל הזמן מעבר לכתף, והמשתמש בו.

בטאו את הזיכרון שיש לכם של הבית

יקירים, הגיע הזמן להיזכר בצליל. אנו מנסים להחזיר אתכם לאותם זיכרונות שבכוונה שכחתם על מנת שתוכלו לשחק את משחק העמדת הפנים כבני אנוש. עמוק בפנים אתם רוח. נשמה; האמת שאנו מכירים אתכם היטב ואתם מכירים אותנו. כולנו חלק זה מזה בדרכים שתיזכרו בהן רק כאשר תשילו את הגוף הפיזי ותשובו לאנרגיה הקולקטיבית, שהינה כולנו. זה הקסם אותו הנכם יוצרים. עמוק בפנים זרועים לכם זיכרונות מהבית; הם מוכלים בצליל שלכם. זהו הצליל שלכם. מה דרוש על מנת שתוציאו ותחלקו אותו? יקירים, קיים היסוס רב. עקב היותכם כה רגישים, לעתים אתם פוחדים שאם תבטאו את הצליל שלכם, הוא יחסום אחרים. אתם מודאגים שאם תבטאו את הצליל שלכם, הם לא יוכלו לגלות את הצליל האישי שלהם, אך את זה באתם לכאן לעשות. האמת היא, שכאשר תתחילו להתחבר לחלק זה בעצמכם, אותו חלק המייצג את התשוקה, יתפשט הדבר כאש בשדה קוצים. יקירים, הייתם צריכים לראות זאת מנקודת המבט שלנו. לעתים אנו רואים את הדבר כאשר אתם חולפים על פני מישהו ברחוב ויתכן אפילו שהסתכלתם לאותו אדם בעיניים או שהחלפתם ביניכם משהו משמח מכל סוג שהוא. יחד עם זאת, כאשר אתם עוברים ברחוב ליד אותו אדם אתם מאירים אותו עם תחושות הבית, באמצעות אותו הצליל. הייתכן שזה רעש או צליל? זה יכול להיות. האם זה צריך להיות? בעצם זו תזכורת של הלב. מצאו את הצליל מתוך אימון, משחק, ותוך כדי פתיחתו. כמו כל דבר אחר על פני הפלנטה ארץ, הוא דומה לשריר. ככל שמרבים לתרגל ולהתאמן, כך הוא מתחזק וכך יש שליטה רבה יותר על היצירות. יקירים, זהו זמן קסום על פני האדמה והגיע הזמן שכולם ייזכרו בצליל שלהם. הבאנו לכם פיסה מאוד מיוחדת. ברוכים הבאים. אנו מאושרים מאוד שהגעתם עד הלום. עתה הנכם מתחילים להתעורר מחלום התודעה. מצאו עצמכם מהלכים על פני כדור הארץ ומשחקים את המשחק היפהפה הזה של העמדת פנים של היותכם אנושיים, אך אנו רואים אתכם. אנו יודעים מה אתם ואנו מברכים אתכם בכבוד גדול ביותר של מהות החיים והתזכורות מהבית שכולכם נושאים עמוק בתוככם. זכרו את הצליל, יקירים. עשו מה שצריך, בטאו אותו בתכיפות. מלאו אותו באנרגיה ושתפו. הניעו אותו ותעשו את עבודת הרוח. את זה באתם לעשות.

למדו את הלב לחשוב ואת הראש להרגיש

טוב, רובכם הולכים להפוך מידע זה לאינטלקטואלי ולחשוב עליו יותר מדי. הזמנים עתה הם זמנים של הלב, בו הנכם מלמדים את הלב לחשוב ואת הראש להרגיש. עתה הם הזמנים בהם הנכם מתעוררים מהחלום ומוצאים עצמכם בגוף היפהפה הזה. תיהנו מהמסע, יקירים. אתם קבעתם אותו ביודעין, על מנת שתוכלו להיות במקום ולחוות את הפלנטה ארץ בדיוק באופן בו עשיתם וזיכרו את הצליל. כל הכבוד, יקירים.

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרכים אלה. אנו מדגדגים את עצמותיכם המצחיקות על מנת לעזור לכם להיזכר שזה בסך הכול משחק. ומעל לכל, יקירים, שחקו היטב ביחד. למדו זה את זה בדרך הטובה ביותר שיש ביכולתכם. עזרו לאחרים להיזכר בצליל שלהם, ובכך יהפוך הצליל שלכם אפילו לחזק יותר.

הקבוצה

זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!