אפריל 2018

הרטטים הקולקטיביים עולים
הרמוניה גבוהה יותר

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור    

אפריל2018      הוגש בשידור חי ביום 31.3.2018

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

הרטטים הקולקטיביים עולים

ברכות יקירים.

אני eM. אני מאושר להצטרף אליכם על מנת להתבונן בפלנטה ארץ ובכל השינויים המדהימים המתרחשים. כדור הארץ ממשיך להחזיק באיזון שלו. כאשר נעים בכיוון אחד, באופן אוטומטי מגביר הכיוון הנגדי את החיפוש שלו אחר איזון טבעי. אתם מתחילים להתקדם בגדול בנושאים אחריהם אנו עוקבים בתשומת לב רבה. אנו רואים שהרטט הבסיסי של האנושות עולה יותר מאשר יש ביכולתכם לדעת. נספר לכם, שאם אתם צופים לאחרונה בחדשות, דעו שאתם הולכים לשמוע רק צד אחד של כל דבר. אין זה אומר שהחדשות שקריות או שאינן מדויקות. מה שאנו רואים הינו קצב הרטט הריאלי, לא את התגובה לרטט. מה שמתרחש הוא, שהרטטים שוב מתחילים לעלות, וזה תוצאה של דברים רבים.

האנושיים לקחו צעדים קולקטיביים לאחור גם בתוך ההתפתחות, ודבר זה מתחיל לבנות מהירות ולהזניק קדימה את האנרגיה. זו הדרך בה נעים האנושיים. צעד אחד קדימה, שני צעדים לאחור, שלושה צעדים קדימה ואז צעד אחד לאחור. טוב, אינני מתכוונים שהאנושיים עושים משהו לא בסדר. מהצד הזה של הצעיף, יש לנו תפישה שונה לחלוטין של הרעיון שלכם לגבי נכון ושגוי. אין לנו את כל מערכות האמונה עמן לעתים על האנושיים להתמודד. ולכן, מה שאנו אומרים לכם ביחס לזה הוא שאתם מתחילים לצעוד קדימה בגדול. הבה ונבהיר על מה אנו מדברים:  נפרדות לעומת אחדות. כן, אנו מדברים על אהבה לעומת פחד, ובנושאים אלה מתקדמת האנושות לכיוון של נפרדות בקנה מידה גדול. רוב התהליכים בכול העולם, כמו לדוגמא חוקים שנעשו בתוך ממשלות ובחירות, עסקו בנפרדות. אנו אוהבים לחלוטין את התיאוריה של ‘קודם כל לטפל בעצמכם’. יחד עם זאת, כאשר אתם מטפלים רק בעצמכם וזה כל מה שאתם חושבים עליו, זה הופך להיות אנוכי. זו התנועה המתרחשת באופן גלובלי וישנן לכך סיבות רבות. כן, אתם יכולים לשלוח אצבע מאשימה או לומר: “טוב, זה מכיוון שזה קורה, או משום שההוא קורה.” למרות שחלק מהדברים האלה אכן הוסיפו לנפרדות באופן משמעותי, סך הכול קצב הוויברציה וההתקדמות של האנושות תלוי באלה מכם אשר נמצאים כאן עתה.

מה שקורה הוא, שחלק גדול מהתמרון שפעם היה מוסתר, מתגלה עכשיו על בסיס יומי. כל שעליכם לעשות הוא לשים לב. כאשר זה מתרחש, שוב תתחילו לנוע קדימה ולהתאחד משום שהנפרדות התקיימה על מנת להמריץ את המשחק. היה נחוץ לשים את הצעיף לפני פניכם דבר שאפשר לכם לחשוב שאתם נפרדים מכל דבר. אולם אינכם נפרדים, יקירים. בדיוק ההפך. באופן מהותי אתם מחוברים עתה לכל דבר. כן, אנו מתכוונים שאתם מחוברים לאנושיים האחרים. רבים מכם אמפטיים במידה כזו שהם יכולים לחוש כאב של אנשים אחרים יותר מאשר אתם יכולים להרגיש