אפריל 2017

עשו משהו שונה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור
אפריל 2017
הוגש בשידור חי ביום 25.3.2017

ברכות יקירים. אני שומר הזמן.

באתי היום על מנת לחצות לרגע את ציר הזמן שלכם, כדי לספר לכם מהו המראה מהבית. האנושות חווה מתיחה משמעותית על פני הפלנטה. היא החליטה, עקב כל האתגרים שהיא נתקלת בהם, להתקדם במהירות גדולה. יקירים, זו היתה הבחירה שלכם, וללא ספק קבלתם את מבוקשכם. יחד עם זאת, אתם מתחילים לראות שיש מי שרוצה להשפיע על בחירותיכם. ולכן עכשיו יוחלט באיזו מידה אתם אכן נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית. החיים על פני הפלנטה משתנים עבור כולכם, ואין זה משנה היכן אתם חיים, מהי שיטת הממשל שלכם או האם הנכם זכר או נקבה. זהו משהו שאתם בחרתם. כבר פרק זמן שאתם מקווים לזאת, ועתה הדבר קרוב יותר מאשר אתם חושבים.

החיים משתנים

בינתיים,זה לא תמיד הולך להיראות יפה. למען האמת, לשינוי תמיד יש מחיר והוא יוצר לחץ לא שגרתי. אך זו הסיבה שהנכם כאן… כולכם. כמה עובדי אור נדרשים על מנת לשנות את העולם? כולכם. כל אחד ואחת. עתה אנו רואים אתכם בתנועה. החודשים הקרובים עלולים להיות מעט אתגריים כדבר שגרתי– מה שהייתם מכנים ‘נורמליות’. טוב, נורמליות היא לא כל כך נורמלית עכשיו, לא כן? למעשה אתם הולכים לראות שינויים רבים המגיעים משום שאין יותר סודות על פני הפלנטה שלכם. זה הרבה יותר גדול מאשר רובכם חשבתם. ובסופו של דבר, אתם הולכים לגלות שלמעשה זה עובד טוב עבורכם. בינתיים אנו מבקשים מכם לאמץ כל חלק של זה. היו מי שהנכם שכן אין זה משנה מה קורה בעולם הסובב אתכם, אתם מחזיקים באור. אתם מחזיקים בהזדמנות להיות במודעות מלאה ביחס לאנרגיה שלכם ולבטא עצמכם באופן חופשי בכל רגע. זו הסיבה שבאתם לכדור הארץ. כל זה היה כך על מנת שתוכלו לשחק את משחק העמדת הפנים של היותכם בני אנוש, כדי שתוכלו לאחוז בכמות המדויקת של אור בדיוק בנקודה הנכונה. יקירים, המשיכו בעבודה הטובה, כולכם. אין לכם מושג באיזו מידה כל אחד מכם חשוב. אתם מחזיקים עתה בעתיד האנושות ואתם עושים עבודה יוצאת מהכלל. תיהנו מהמסע ושימרו על חיוך – זה יעזור מאוד.

בכבוד גדול ביותר אני יכול לברך אתכם בדרכים אלה. אני מבקש מכם לנהוג זה בזה בהערכה גדולה ביותר, לטפח זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם ולשחק היטב ביחד במשחק החדש.

אספבו,

אני שומר הזמן.

*********
ברכות יקירים, אני מרליה.

אני נמצאת כאן על מנת לחלוק עמכם חלק מהאנרגיות המגיעות במהירות גדולה מאוד. היו בטוחים שעובדי האור משנים את העולם,לב אחר לב, כאשר מתחילים בלב שלכם. הדהים אותנו לראות, מהצד הזה של הצעיף, את האופן בו אתם נפתחים ומאפשרים לאנרגיה הנשית להתאזן על פני כדור הארץ. יקירים, בני האנוש מדהימים. מדהימים לחלוטין. לפני מספר שנים לא מועט, היה לנו תקשור אחר באותו נושא אשר נשא את הכותרת “להיות כתום בעולם אפור”. מה זה אומר? להיות בעל אומץ לשנות, להיות שונה, להתבלט, ולהיות עצמך. אנו עובדים על מנת לתת לכם את הביטחון לכל זה. ברור לחלוטין שנחתתם בממד החמישי ושכבר מספר שנים אתם “מסתובבים ברחובות”. אתם מנסים לעגן אפשרויות חדשות בעודכם משתמשים באותם כלים בהם השתמשתם בממד השלישי. יקירים, זה קורה לכולכם. כאשר האנושות תתקדם הלאה אל תוך חווית הממד החמישי, אתם תגלו שאפילו הפיזיקה שונה. אתם כל כך רגילים למחזור של פעולה/תגובה עד שאתם עושים זאת באופן רגשי כבר שנים רבות. רגש אתם תמיד מאזנים. כאשר מישהו גורם לכם לחוש רע, או שאתם מוכרחים להחזיר לו או – בשלב כלשהו – אתם גורמים לו לחוש טוב. אתם מאזנים אנרגיות אלה, אך מה קורה אם אתם פשוט מפרידים ביןהפעולה לתגובה? זה הדבר הבא המגיע לכולכם על פני הפלטנה; יחד עם זאת, אין זה אומר שאתם מוכנים לזה או שתזהו זאת כאשר יגיע. בעצם זה אומר שההזדמנות נמצאת; זה בדיוק מה שקורה עתה.

ובכן, יקירים, קחו נשימה עמוקה. פשוט שאפו את האנרגיה היפה של היום הזה. זה לעולם לא יקרה שוב, שכן היום הזה מיוחד. קחו נשימה עמוקה, שאפו עד הסוף, ובעודכם נושמים, שמרו על מעגל האנרגיה בתנועה. [= נשמו דרך האף ונשפו דרך הפה – חמדה] מושלם.

העזו להיות “כתומים” בעולם “אפור”

נשימה קצבית באופן זה מקימה שדה אנרגטי, אשר פותח חלקים של הלב. רבים מכם אומרים: “הו, זה דבר נפלא! אני אוהבת לפתוח את לבי, להרגיש ולהיות פעיל על פני הפלנטה.” האמת, יקירים, שרובכם באו לכן עם רגשות רבים מאוד. במשך תקופה ארוכה מאוד, זה היה מעט קשה יותר מזה. לעתים הדבר כלל אינו אפשרי משום לפעמים אתם נסגרים באופן טבעי, פעמים רבות זה קורה כאשר האור מתחיל להגיע ברמה גבוהה. הנה אתם, מחפשים הזדמנויות ואפשרויות חדשות, אז נעמיד בפניכם אתגר: העזו לעשות משהו שונה לחלוטין. אתם רגילים לנסוע כל יום לעבודה בדרך מסוימת. אתם גרים כאן ועובדים שם, ואתם בוחרים את הדרך המהירה והיעילה ביותר. שקלו לנסוע לעבודה בדרך שונה. עשו משהו לשנות את דפוסי האנרגיה במהלך שלושת – ארבעת החודשים הבאים, ודבר זה יוביל אתכם למציאות ברמה חדשה. למעשה הכנתם זאת לעצמכם שכן ידעתם מה נחוץ על מנת להיכנס לאנרגיה זו. אולם, בעודכם נכנסים אליה, עדיין מתקיימות הגנות רבות. כאשר משתלב גל התסכול הקיים על פני הפלנטה, זה מעט מפחיד לפתוח את הלב לכל האנרגיה הזו. לידיעתכם, יקירים, זה ממש מחכה לכם. ראשית נבקשכם לעשות משהו אחרת, מה שזה לא יהיה. בכל יום אתם מתעוררים, הולכים אל אותו קומקום קפה, לוקחים את הספל המועדף עליכם… עשו משהו אחרת.  שנו את הדפוסים וראו איך הקסם מתחיל לזהות הזדמנויות חדשות. ההזדמנויות היו שם כל הזמן, אך כאשר אתם הולכים אחר הדפוסים הרגילים בדרך בעלת ההתנגדות המועטה ביותר, אינכם מחפשים דרך חדשה. המוח עובד בדיוק באותו אופן. אילו יכולתם ללכת בעקבות המעברים הסינפטיים של מחשבה בעודה טסה במוח, הייתם רואים שהיא בונה את הדרכים והמחשבה הבאה נעה באופן אוטומטי דרך אותו גל. עשו משהו אחרת. עצרו עצמכם לרגע ושנו את התנהגותכם.

עשו משהו שונה

קחו נשימה, יקירים, אתם מתחילים לראות זאת עכשיו, לא כן?המפתח הוא לעשות משהו אחרת. התחילו עם משהו קטן, פשוט שנו את דפוסי היום שלכם והתבוננו מה קורה. כאשר מדובר באנשים, בדרך כלל יש לכם את אותה תגובה, או דחיה, ביחס לאותם רגשות. שנו את האנרגיה ועשו משהו שונה. העזו לאתגר מישהו כאשר הוא נכנס בדלת. אתם תמיד יכולים לחזור בכם בכך שתאמרו: “הו, לא התכוונתי. רק התלוצצתי אתך.” אם לא תצאו מהנורמה, הנורמה תלכוד אתכם. אתם נעים עתה לסטטוס של רטט חדש לחלוטין, וזו הסיבה לכך שאנו עוזרים לאזן את ההיבט הנשי. האנרגיה הנשית מגיעה לפלנטה הזו ומאזנת אותה בדרך גדולה וחדשה. זו אינה אנרגיה כוחנית, ויחד עם זאת היא עוצמתית. יש הבדל גדול מאוד בין כוח לעוצמה עד כדי כך שיש אנשים שאינם יכולים להשוות ביניהן. התבוננו לאשר יקרה. אתם מבינים שכולכם משתוקקים לעולם של שלום, אולם מה נדרש על מנת להשיג שלום זה? למעשה המילה “שלום” מסמלת את חסרונו של משהו, בדרך מסוימת ההצהרה “בשלום” הינה הצהרה שלילית. מה אם במקום אותה מילה יכולתם לומר “אהבה”? מה אם במקום מלחמות, ויכוחים ופוליטיקה משוגעת אותה אתם משחקים היתה אהבה? יקירים, אתם יכולים לאחוז באהבה זו. אתם הבאתם אותה מהבית, ולכל אחד מכם יש תפקיד מיוחד באנרגיה זו. אנו כאן על מנת לעודד ולעזור לכם לעשות צעדים אלה. המידע החדש שבידינו לחלוק עמכם הינו עבור כולכם, והוא: שיש לפסוע את אותו הצעד על מנת לנוע קדימה אל העולם מלא האהבה החדש, העדין יותר והשקט. זהו החלום המקורי שכולכם חלקתם ולזה ציפיתם כאשר פסעתם אל תוך הממד החמישי. למדתם באיזה אופן למצוא את הדרך בעלת ההתנגדות המועטה ביותר והבאתם אותה לקדמת הבמה. לדעתנו זה מצחיק שהצלחתם לעבור את כל הבעיות, ואז יצרתם אותן מחדש כאן כאשר זה לא נחוץ ולא אמתי. אתם מאוד רגילים אליהן, אולם הדברים משתנים לכן העזו לעשות משהו אחרת. שנו את רגשותיכם, ולו רק לרגע. תמיד אפשר לחזור ולומר: “הו, לא חשוב.” נסו משהו חדש.

עולם אוהב

מה שקרה הוא,שבמהלך גל האנרגיה שנכנס בין 4 – 17 למרס הגיעה רמה חדשה של התנגדות לפלנטה ארץ. אנשים רבים חשים שזה לקח אותם צעד לאחור. זכרו, בכל פעם שהאנשים צועדים צעד אחד לאחור הם עושים זאת בתוך תהליך ההתפתחות שלהם. לעתים תכופות התנועה לאחור נמצאת בתוך מערכת האמונות שלכם. יקירים, אל תשפטו דבר זה שכן לשפוט אינו מקומכם. מקומכם הוא פשוט להיות שם היות והבאתם אנרגיה, רעיונות וזיכרונות מהבית, בדיוק עבור חוויה זו. הבאתם את החלקים היפים ביותר שחשבתם שיכולים להתקיים על פני הפלנטה, אך ישנם כאלה שלא הצליחו לשחררם. עתה הוא הזמן לעשות משהו אחרת.

לאלה מכם אשר ניסו למצוא את חלומם בכך שעבדו קשה על מנת ליצור מציאות כמו מרכז להילינג, או קליניקה, אך לא הצליחו, עתה הוא הזמן. הכניסו להילוך משהו אחר בכך שתלכו לכיוון חדש גם אם זו עלולה להיות דרך ארוכה, שכן ממתינים לכם חוזים. מערכות האמונה שלכם כל כך הגבילו אתכם, עד שלעתים היה קשה להגשים את רצונותיכם וחלומותיכם. והסיבה? משום שכאשר אתם מניחים כף רגל לפני כף רגל בעודכם פוסעים קדימה באופן מאוד מהוסס, למעשה אין מרחב לרוח, לנשמה, לעבוד בחייכם. צרו מרחב זה וראו מה קורה. בחודש הקרוב העזו להיות שונים לחלוטין. שימו לב לכך שעם ההזדמנויות, הנשמה שלכם, הרוח, תתעורר לחיים היות והאנרגיות החדשות נמצאות עבורכם עתהכאן כדי לאזן. ומעל לכל, יקירים, במהלך זמנים אלה של שינוי, אתם הולכים לראות שבהחלט יש הזדמנות לאזן את הנשיות.

העוצמה הבסיסית של האנרגיה הנשית של הבריאה

כבר פרק זמן ארוך שהיא היתה בלתי מאוזנת כמעט על ידי כל אחד, ואתם מביאים זאת למודעות הקולקטיבית. דבר זה מכיל בתוכו את כל התשובות לבעיות אותן הנכם חווים עתה על פני הפלנטה. אם תתבוננו בכל האתגרים, חוסר ההסכמה והמלחמות, תראו שרובן הינן התקוממות נגד האנרגיה הזכרית. זה עוצמה לעומת כוח. יקירים, למעשה אתם נמצאים בממד החמישי, אולם פשוט לא למדתם עדיין להשתמש בעוצמה שלו. זוהי אנרגיה בסיסית ולכן אין לה את אותואפקט כמו שיש לכוח. הכוח יכול להיות פיזי, ולפעמים גם אנרגטי. אולם זהו כוח שיש להתחשב בו. למרות שאין בו הרמוניה, באופן בסיסי זו הדרך הזכרית לעשות דברים שכבר פרק זמן היו להצלחה גדולה על פני הפלנטה שלכם. רבים מכם משווים את השרירים זה מול זה על מנת לראות למי יש יותר כוח. מעניין. מעולם לא חווינו דבר זה. העוצמה האמתית שלכם – הכוח האמתי – הינו אנרגיה בסיסית הנמצאת בתחתית כל זה, וזהו ההיבט הנשי. לא משנה אם אתם נושאים גוף זכרי או נשי, שכן שני המינים זקוקים לאיזון בדרכים חדשות על מנת לפתוח את הדלתות. אתם תראו שזה משתקף בכמה מהבעיות איתן אתם מתמודדים: בפוליטיקה כמו גם בחלק מהחוקים והכללים המנחים שקבעתם על פני כדור הארץ. יחד עם זאת, אתם חווים הבנה חדשה של מיניות באופן כללי ודבר זה פותח דלתות לשובה של הנשיות. אנו חוגגים דבר זה בשמחה גדולה משום שזמן רב חיכינו שזה יתרחש. אורכם אינו חדש על פני כדור הארץ, מכיוון שהייתם כאן כבר בעבר. הפעם הבאתם אנרגיה חדשה לכם המאפשרת הרמוניה על פני כדור הארץ, וזה הצעד הגדול הבא.

אנשים מחזיקים באור

בדואליות, יקירים, תמיד צידדתם בצד כלשהו. אתם עדיין עושים זאת, אולם אנו מקווים שכל האנושות תשבור דפוס זה. לא מדובר כאן מצד זה או אחר, לא מדובר בלהיות בקבוצה זו או באחרת; מדובר באנשים המחזיקים באור. עתה יש לכם הזדמנות לעשות זאת, אז צאו מכל מיון אליו שייכתם עצמכם ועשו משהו אחר. תנו ללבכם להגיב לעולם הסובב אתכם. אם אתם חשים תסכול, אולי עליכם לצאת החוצה ולצעוק ממש חזק. אנו נהיה שם, נאזין ונמתין. שחררו את אותה אנרגיה על מנת שלא יהיה עליכם לשאת אותה ותוכלו לצעוד קדימה ולעשות משהו שונה. שימו לב להזדמנויות אשר תגענה לנקוט באותן פעולות שונות, ולאפשרות לבטא תגובות שונות. נכנסתם אל עולם חדש. הדבר שלא תמיד אתם שמים לב אליו הוא, שאתם מנהיגים וזו הסיבה להיותכם כאן; את זה באתם לעשות.

יקירים, המשיכו את העבודה הנהדרת, ודעו שאתם נאהבים מעבר ליכולת הבנתכם. לעולם! לעולם אינכם לבד על פני הפלנטה. כן, אנו יודעים שלא תמיד יש ביכולתכם לחוש זאת ושלעתים אתם מתגעגעים לנוכחות פיזית של אדם אחר אך אינכם יכולים למוצאו. האמינו שאנו תמיד שומרים מעבר לכתפיכם, שולחים אנרגיה ומנסים לפתוח את הדלתות בכל הזדמנות על מנת שההזדמנות הבאה תוכל להתגלות כך שתוכלו להיכנס למקום של בריאה.

הבאתם את תכניות הבית לכאן, לכדור הארץ. עקב כל אי הסדר שאתם רואים עכשיו, ההזדמנויות לאיזון האנרגיה הנשית הגיעו. צרו זאת! שחקו עם עוצמתכם הבסיסית של אנרגיה נשית של בריאה, ודעו שהעולם שלכם על מנת שתעשו זאת. עשו משהו שונה.

בכבוד גדול ביותר אני מברכת אתכם בדרכים אלה גם כיחידה. אני מרליה ואני מבקשת מכם לנהוג זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם ושחקו היטב ביחד. בואו בהזדמנות לבקר.

אספבו,

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2017  www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!