אפריל 2017

עשו משהו שונה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור
אפריל 2017
הוגש בשידור חי ביום 25.3.2017

ברכות יקירים. אני שומר הזמן.

באתי היום על מנת לחצות לרגע את ציר הזמן שלכם, כדי לספר לכם מהו המראה מהבית. האנושות חווה מתיחה משמעותית על פני הפלנטה. היא החליטה, עקב כל האתגרים שהיא נתקלת בהם, להתקדם במהירות גדולה. יקירים, זו היתה הבחירה שלכם, וללא ספק קבלתם את מבוקשכם. יחד עם זאת, אתם מתחילים לראות שיש מי שרוצה להשפיע על בחירותיכם. ולכן עכשיו יוחלט באיזו מידה אתם אכן נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית. החיים על פני הפלנטה משתנים עבור כולכם, ואין זה משנה היכן אתם חיים, מהי שיטת הממשל שלכם או האם הנכם זכר או נקבה. זהו משהו שאתם בחרתם. כבר פרק זמן שאתם מקווים לזאת, ועתה הדבר קרוב יותר מאשר אתם חושבים.

החיים משתנים

בינתיים,זה לא תמיד הולך להיראות יפה. למען האמת, לשינוי תמיד יש מחיר והוא יוצר לחץ לא שגרתי. אך זו הסיבה שהנכם כאן… כולכם. כמה עובדי אור נדרשים על מנת לשנות את העולם? כולכם. כל אחד ואחת. עתה אנו רואים אתכם בתנועה. החודשים הקרובים עלולים להיות מעט אתגריים כדבר שגרתי– מה שהייתם מכנים ‘נורמליות’. טוב, נורמליות היא לא כל כך נורמלית עכשיו, לא כן? למעשה אתם הולכים לראות שינויים רבים המגיעים משום שאין יותר סודות על פני הפלנטה שלכם. זה הרבה יותר גדול מאשר רובכם חשבתם. ובסופו של דבר, אתם הולכים לגלות שלמעשה זה עובד טוב עבורכם. בינתיים אנו מבקשים מכם לאמץ כל חלק של זה. היו מי שהנכם שכן אין זה משנה מה קורה בעולם הסובב אתכם, אתם מחזיקים באור. אתם מחזיקים בהזדמנות להיות במודעות מלאה ביחס לאנרגיה שלכם ולבטא עצמכם באופן חופשי בכל רגע. זו הסיבה שבאתם לכדור הארץ. כל זה היה כך על מנת שתוכלו לשחק את משחק העמדת הפנים של היותכם בני אנוש, כדי שתוכלו לאחוז בכמות המדויקת של אור בדיוק בנקודה הנכונה. יקירים, המשיכו בעבודה הטובה, כולכם. אין לכם מושג באיזו מידה כל אחד מכם חשוב. אתם מחזיקים עתה בעתיד האנושות ואתם עושים עבודה יוצאת מהכלל. תיהנו מהמסע ושימרו על חיוך – זה יעזור מאוד.

בכבוד גדול ביותר אני יכול לברך אתכם בדרכים אלה. אני מבקש מכם לנהוג זה בזה בהערכה גדולה ביותר, לטפח זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם ולשחק היטב ביחד במשחק החדש.

אספבו,

אני שומר הזמן.

*********
ברכות יקירים, אני מרליה.

אני נמצאת כאן על מנת לחלוק עמכם חלק מהאנרגיות המגיעות במהירות גדולה מאוד. היו בטוחים שעובדי האור משנים את העולם,לב אחר לב, כאשר מתחילים בלב שלכם. הדהים אותנו לראות, מהצד הזה של הצעיף, את האופן בו אתם נפתחים ומאפשרים לאנרגיה הנשית להתאזן על פני כדור הארץ. יקירים, בני האנוש מדהימים. מדהימים לחלוטין. לפני מספר שנים לא מועט, היה לנו תקשור אחר באותו נושא אשר נשא את הכותרת “להיות כתום בעולם אפור”. מה זה אומר? להיות בעל אומץ לשנות, להיות שונה, להתבלט, ולהיות עצמך. אנו עובדים על מנת לתת לכם את הביטחון לכל זה. ברור לחלוטין שנחתתם בממד החמישי ושכבר מספר שנים אתם “מסתובבים ברחובות”. אתם מנסים לעגן אפשרויות חדשות בעודכם משתמשים באותם כלים בהם השתמשתם בממד השלישי. יקירים, זה קורה לכולכם. כאשר האנושות תתקדם הלאה אל תוך חווית הממד החמישי, אתם תגלו שאפילו הפיזיקה שונה. אתם כל כך רגילים למחזור של פעולה/תגובה עד שאתם עושים זאת באופן רגשי כבר שנים רבות. רגש אתם תמיד מאזנים. כאשר מישהו גורם לכם לחוש רע, או שאתם מוכרחים להחזיר לו או – בשלב כלשהו – אתם גורמים לו לחוש טוב. אתם מאזנים אנרגיות אלה, אך מה קורה אם אתם פשוט מפרידים