תקשור 2

ממשלת מו

[למוריה – חמדה]

הוגש באו”מ ב- 26 אפריל, 2000,

בוינה, אוסטריה, בקמפוס וי.אי.סי [1]

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

UN_big_channel_2

side

התקשור הבא הוגש לקהילה האזוטרית באו”מ בוינה, אוסטריה. זו היתה ההזדמנות השניה בה הוזמנו לדבר. הקהל כלל נציגים, ראשי מחלקות, מנהלי משרדים, מזכירות, מהנדסים ומדענים מהסוכנות לאנרגיה אטומית. מיד לאחר מצגת זו הגשנו את מה שאנו מאמינים שהיה השיעור הראשון על תקשור שאי פעם הוגש במתקן של האו”מ.

הקהילה האזוטרית של ה- וי.אי.סי נפגשת במתחם זה שהינו עיר בינלאומית המאכלסת את כל חלקי האו”מ. חברים בה בעיקר עובדים של האו”מ ושל רבים מארגוני חברות הבת כולל את ארגון התעשייה של האו”מ, הסוכנות לאנרגיה אטומית [המפקחת על כל הפעילות האטומית העולמית], יו.סי.בי.די.או [2] ועוד אחרים. הקהילה של וי.אי.סי. שוכרת אנשים שידברו במפגשים מיוחדים, וזו היתה השנה השנייה שברברה ואנוכי נתבקשנו להציג מידע ותקשור חי מהקבוצה.

ברגע שהגענו לוינה, נסענו למתחם וי.אי.סי. למעשה נכנסנו למתחם הקהילה הבינלאומית של וינה והיה עלינו לעבור בדיקה בטחונית מקיפה, דומה מאוד לבדיקת מכס. בעצם נכנסנו למדינה בתוך מדינה. כאשר הגיע הזמן והחברים התחילו להיכנס לחדר, הייתי מופתע לראות פנים מוכרות כה רבות. עבורנו היה זה איחוד משפחתי מחודש עם רבים מהאנשים שזכרנו מהשנה הקודמת. נהדר לראות כמה רבים האנשים המאוד חשובים, אנשים בעלי עמדה, המגיעים לאמת הגבוהה במהלך זמנים אלה. הפער בין הזרם המרכזי לאנשים העוסקים במטפיזיקה הולך ופוחת.

החדר התמלא מהר מאוד, והתחלנו. הקבוצה נתנה את המסר היפהפה המופיע למטה. לאחרת התקשור והפסקה קצרה, התחלנו את תרגילי התקשור. שמחנו לגלות שרוב האנשים התחברו בדרך זו או אחרת. כל התהליך נמשך חמש שעות, דבר שדרש מחויבות ארוכה מהמשתתפים. היה זה לנו כבוד גדול מאוד להגיש מידע זה.

הסיור באירופה שנערך באפריל/מאי 2000 נמשך חמישה שבועות. במהלך זמן זה ברברה ואנוכי העברנו שבעה סמינרים, כולל שניים שהיו בשיתוף. אני אוהב לגשר על הפער הקיים בין הזרם המרכזי ובין המיסטיקה. אילו אמרתם לי לפני שש שנים שאעביר שיעור על תקשור באו”מ, הייתי חושב שאתם משוגעים. אני מניח שהבדיחה הקוסמית היא עלי! אנו מתפתחים לצורה אנושית גבוהה יותר. התפתחות זו כוללת את כל צורות החיים. זהו זמן נפלא לחיות בו!

ברכות מהבית.

בעודנו מתבוננים בחדר, אנו רואים אחים ואחיות המסתכלים זה בעיניו של זה. אנו רואים אתכם, הנמצאים בחדר, ואתם הוויות מאוד עוצמתיות שכן אתם שיניתם את גורלכם על פני פלנטת הבחירה החופשית. באמצעות בחירותיכם, באמצעות הקשרים שלכם, יצרתם מציאות המזכירה את הבית. נספר לכם, שזה כבוד גדול ביותר עבורנו לשבת בנוכחותכם, משום שאנו נמצאים כאן על מנת לשקף את תפארתכם. אנו נמצאים כאן על מנת להחזיק את המראה בפניכם כדי שתוכלו לראות מי אתם. אנו כאן על מנת לעזור לכם להיזכר. החדר מלא בפמליה שהינה המדריכים והנשמות שמעֶבר לכם. אנו יושבים בנוכחותכם וכבוד גדול הוא לנו לרחוץ את כפות רגליכם, משום שאתם המאסטרים ואנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם להיזכר בזאת; חלומנו הנעלה מכול הוא שתיקחו ולו את הכמות הקטנה ביותר של עוצמתכם ותשתמשו בה כדי ליצור את המציאות שלכם. כבוד גדול הוא לנו להיות עמכם עתה בעודכם עושים בדיוק דבר זה.

הלילה נביא לכם מידע בעל חשיבות גדולה מאוד. ישנם כמה בחדר זה שיישאו עמם מידע זה לאזורים מאוד חשובים. אנו מבקשים מכם לא לשפוט עצמכם ולא לחשוב: “לא, זה לא אני, שכן תפקידי איננו חשוב.” נאמר לכם שאילו רק ידעתם כמה התאמצנו כדי למקמכם במקום זה. כל אלה מכם החושבים שאינכם יכולים לחולל הבדל הולכים לראות בעצמם את ההבדל שהם מחוללים. אנו רואים את הכאב בעיניכם ואת הקשיים שאתם חווים על פני לוח המשחק. נספר לכם שאנו אוהבים אתכם בשל כך, משום שמה שאתם משיגים לא יכול היה להתרחש ללא כאב. ברכו את הכאב, שחררו אותו אולם אל תתרגלו אליו, מכיוון שהכאב הינו מצב זמני בלבד. במהלך הימים הקרובים תראו זרימה משמעותית של אנרגיה. השתמשו בה. תפסו עוצמה זו ויישמו אותה בחייכם. העזו ליצור את המציאות הגבוהה ביותר שלכם. העזו ללכת אחר תשוקתכם. זה המקום בו אתם בשימוש הגבוה ביותר עבור עצמכם ועבור הסובבים אתכם. זה המקום בו אתם בשימוש הגבוה ביותר עבור היקום.

“ממשלת” ה- מו

המידע שאנו מביאים לכם הלילה עוסק ביצירת קבוצות שתשבנה את הממשלות העליונות מכל הממשלות שאי פעם בקרו על פני פלנטת הבחירה החופשית. זו היתה ממשלת ה- מו. בימים להם הנכם קורים הימים של למוריה, היתה שיטת ממשל שיצרה מרחב להעצמת בני אנוש, ונספר לכם שבעוד אנו מדברים, מפלס דבר זה את דרכו חזרה לפלנטה. יש בין הנמצאים בחדר זה ובין הקוראים את החומר, אשר יפעלו על פי מידע זה. יהיו אשר יזרעו את הזרע. תארו לעצמכם את היום בו ממשלות העולם תדברנה כממשלה אחת. דמיינו את היום בו דתות העולם תמצאנה ביניהן הרמוניה. תארו לעצמכם את היום בו לבבות בני האנוש ימצאו איזון באמצעות החיפוש אחר הדברים המשותפים במקום החיפוש אחר השוני. נספר לכם שיום זה נמצא כמטווחי יד. פנו לו מקום בחייכם.

אנו מאתגרים אתכם ליצור את הארגון הנחוץ ליצירת מקום לערוב כל דתות העולם, ותראו את ההופעה המחודשת של הממשלה הלמוריאנית.

הממשלה לה הנכם קוראים למוריה, הינה למעשה צורה של ממשלה שאיננה ממשלה, שכן מעצם טבעה היא מכוונת את עצמה. התחילו בכך שתיישמו את העקרונות הבסיסיים של ההעצמה. ראשית, העצימו את הסובבים אתכם. למדו לחיות עם העצמה אנושית כנוהג וכמוטיבציה ראשונה של כל הארגונים. קודם כל העצימו את עצמכם והעזו להשתמש בעוצמה זו. התקדמו אל החיים אותם הנכם בוחרים. העזו ליצור את הטוב ביותר עבורכם. מרכזו את האנרגיה שלכם בכך שקודם כל תתייחסו לצרכים שלכם. דבר ראשון מלאו את הכוס שלכם, ואז פְנו ומלאו את הכוסות של האחרים. בעשותכם דבר זה יהיה לכם הרבה יותר לתת לאחרים. התחילו, אם כן, בכך שתארגנו מחדש את התחרות שיצרה את האשליה של ההפרדה במציאות שלכם. אפילו עתה יודעים כלכלני עולמכם שכאשר אחד מצליח, כולם מצליחים. כפי שראיתם, כאשר כלכלה אחת שוקעת, האחרות אינן מתאוששות. למעשה, הן כולן מתמוטטות בהתאמה. זו איננה תחרות. זהו פתיל משותף המחבר את כולכם, והמתחזק בעודכם נכנסים לרמת ההתפתחות הבאה.

לממשלת ה-מו לא היו חוקים. הבחירה החופשית תמיד כובדה והיא היתה מאוזנת עם אחריות ביחס לסיבה ותוצאה. אם מישהו גרם לעבירה ביחס לבחירה של זולתו, התוצאה היתה מיידית ובאה לידי ביטוי על הגורם לעבירה. נספר לכם שכאשר אכלסתם את מו, הרטטים שלכם היו ממש גבוהים. החזקתם את עוצמתכם בתוככם ולא כלפי חוץ. אי לכך לא היה צורך בחוקים. במקום זאת הסתמכתם על מנהגים אליהם התייחסתם במירב הכבוד והערכה. כל המנהגים התמקדו בהעצמה. למרות שהיו מושלים, הם היו משרתים ולא מנהיגים. כוח קולקטיבי לא נוצל על ידי המושלים, הם היו משרתים אמינים אשר שמרו על מערכת היחסים עם האנרגיה האוניברסאלית ביחס לכל הפעולות שהתרחשו במדינת ה- ‘מו’. לא היו עונשים אחרים למעט הסגרה במקרים הקיצוניים ביותר. כאשר היתה הסגת גבול ביחס לבחירה החופשית של הזולת, העבריין היה מחליט מהי הדרך הטובה ביותר לפייס את האנרגיה. מו היתה חברה מאוד מפותחת מבחינה רוחנית בה זו לא היתה זכות אלא כבוד להיות בשיתוף עם הרטט הגבוה ביותר של הנשמה. החיים ב- ‘מו’ עסקו בבחירה. ניתן היה לבחור להלך בעוצמה האישית או לא. רק עתה אתם מגיעים למצב בהתפתחות שלכם בסיבוב זה בו תתחילו לתמוך בשובם של האידיאלים של ‘מו’. אנו מבקשים מכם לנוע לאט ולאפשר למעבר זה להתרחש בעדינות.

ראשית מתחילים עם העצמי

בחרו בזהירות את מצב התודעה, שכן המציאות שלכם אף היא הינה חלק מהקולקטיב. זו הסיבה לכך שאנו מפצירים בכם להעז וליצור את המציאות הגבוהה והנדיבה ביותר שיש באפשרותכם. בעודכם מקבלים על עצמכם אחריות ביחס לשמחה האישית, חושו כיצד רטט הבית מתפשט לסובבים אתכם. וכך יתפשט הרטט אף לאירגונים, לעסקים ולממשלות של כדור הארץ החדש. חושו באהבת ה- ‘מו’, שהינה זכותכם המולדת, ותרגישו בעוצמה שהיתה שלכם מלכתחילה. אז נבקשכם למצוא דרכים להפיק תועלת מהעוצמה. ראשית השתמשו בה ליצור את הדברים שאתם רוצים שיגרמו לחייכם להיות קלים יותר, מכיוון שזו זכותכם שיהיה לכם נוח על פני הפלנטה. נהגו בעצמכם כאילו המאסטר הנעלה ביותר בא לבקר. האם לא הייתם מציעים לו את המצעים הטובים ביותר? האם לא הייתם עורכים עבורו שולחן עם כלי האוכל הטובים ביותר ומגישים לו רק את האוכל הטוב ביותר? לידיעתכם, אתם הנכם אותו מאסטר. נהגו בעצמכם באותה הערכה והכול סביבכם יסתדר. ארגנו את האווירה סביבכם באופן מכוון באמצעות פעולות אלה וראו שהקסם מתחיל. נהגו בעצמכם היטב, משום שרק כאשר הנכם עושים זאת, ורק כאשר אתם מאפשרים לעצמכם להיות מעורבים לחלוטין בתשוקה שלכם, אתם יכולים לשקף את אנרגיית הבית לסובבים אתכם.

האנרגיה המשתנה

אתם חיים בתקופה מדהימה, ונספר לכם שיש קסם רב באויר. תראו זאת במהרה, אם עדיין לא ראיתם זאת. העיכובים העתידיים ישרתו את ההבנה העולמית של אחדות. דעו שככל שהרטט הקולקטיבי עולה, כך עולה אף הרטט שלכם. גם כלכלות העולם קשורות זו בזו כאשר הן מחקות את האנרגיה האוניברסאלית. כאשר כלכלה אחת גדלה, כולן גדלות. כאשר כלכלה אחת מתרחבת, כולן מתרחבות. זו האנרגיה האוניברסאלית בפעולה. אפשרו לעצמכם להיות במצב מתמיד של התרחבות, של שאיפה תמידית לאמת גבוהה שתעזור לכם להתרחב. קחו אחריות רק על הרטט האישי שלכם ודעו שפעולה זו לבדה תגרום לכך שתשאירו את חותמכם על כל הסובב אתכם. לכן אנו מבקשים מכם לעשות משהו מאוד קשה, אנו מבקשים מכם לקבל את הטוב ביותר כאשר הוא יוחזר לכם.

הארגון של הימים של ‘מו’ מתחיל לשוב עתה. בתחילה יישמו אותו בדברים קטנים. יישמו אותו בבית. יישמו אותו בבתי הספר, יישמו אותו בעסקים. יישמו אותו בכל מערכות היחסים הסובבות אתכם. חושו נוח בעודכם ממקמים אנשים מועצמים בשדה שלכם.

במקום לראות את השונה, חפשו את המשותף. תנו לאחרים את הכלים, ותנו להם להיות אחראים לעוצמתם – באהבה ובמתינות.

דעו שאתם יכולים לחולל הבדל. יתכן שתחשבו: “אני רק אחד, אינני יכול לחולל הבדל שכן קולי אינו נשמע.” ואנו נאמר לכם: כן, הוא נשמע. אתם אחראים רק לגבי עצמכם, רטט יחידי, זה הכול. בחרו את האמת שלכם והיצמדו אליה איתנו, שכן זה הדבר שיגדיר את מרכז האנרגיה שלכם.

מגיעים זמנים מיוחדים. קחו את האנרגיה הניתנת לכם. קחו את המתנה והעזו להשתמש בה. העזו לומר את האמת העמוקה שלכם, שכן זו הדרך בה אנו מדברים אליכם. ביקשתם לשמוע קולות. בקשתם דו שיח פתוח עם הרוח. ביקשתם לדבר עם המדריכים שלכם. ואז אינכם יכולים לשמוע אותנו כאשר אנו מדברים אליכם, משום שאתם חושבים שאתם ממציאים זאת. אתם חושבים שהדבר אינו יכול להיות קשור בכם, אולם לידיעתכם – הוא כן. אנו יכולים להסיט את הצעיף אך לרגע קט על מנת שתוכלו להיזכר. אולם ישנם זמנים בהם כל שיש ביכולתנו לעשות זה לגרום לשיערכם לסמור ולגעת בכם בדרך שאתם חושבים שהרגשתם משהו, אולם – יתכן שלא. אנו תמיד נמצאים כאן. אנו תמיד נמצאים סביבכם. אנו פותחים דלתות ממש לפני שהגעתם אליהן. יש לנו חלק מסונכרן עם סגנון חייכם. כבוד גדול מאוד הוא לנו שבקשתם שנהיה כאן. נספר לכם שמעולם לא עזבנו. אנו עם כולכם. ההדרכה שלכם חזקה מאוד. הקשיבו לה בתשומת לב, ואם תלמדו לשמוע באמצעות הלב, היא תוביל אתכם. קחו את אשר הנכם יודעים בלבכם שהינו אמיתי והעזו לדבר על היצירות שלכם.

איחוד מחדש במרומים

אתם תבנו שוב את ימי למוריה עם זרעי העצמה. נספר לכם שאינכם היחידים הנמצאים באיחוד מחדש. כאשר מעגלי האור על פני כדור הארץ מתחברים זה לזה, כך קורה הדבר אף במרומים. כמו בתחתונים – כך בעליונים. כל רבי המלאכים נמצאים במצב של איחוד מחדש. אפילו אלה ששיחקו תפקיד בחוויית השטן מתאחדים מחדש במרומים. אפשרתם זאת באמצעות הבחירות שלכם על פני לוח המשחק של הבחירה החופשית. על כך אנו משתחווים לרגליכם. האם אתם יכולים להתחיל לראות עתה את חשיבותכם? האם אתם יכולים לראות עתה את ההשפעה שיש לכם? אתם מתבוננים בעצמכם בעודכם משלמים את החשבונות ללא כסף. אתם מסתכלים בעצמכם בעודכם מתחבטים במערכות היחסים שלכם ואתם אומרים: “האם זה הכול?” לידיעתכם, לעתים השיעורים שהנכם לומדים באמצעות אותן התחבטויות מגיעים לממדים שאינכם מבינים, מאחר ואתם יוצרים מציאויות באמצעות הבחירות שלכם המגיעות למקומות שהם מעבר ליכולת הבנתכם.

ימי למוריה היו ימים בהם היו טכנולוגיות אדירות על פני הפלנטה, משום שההתקדמות הרוחנית והטכנולוגיה המאוזנת היו אף הם אדירים. זה היה אף זמן בו חייתם בשמחה גדולה. היו אלה זמנים בהם הילכתם בחיבור מלא עם האני הגבוה, בהם בכל צעד הלכתם באחידות עם מלוא עוצמתכם.

הזמנים שנמצאים ממש לפניכם יביאו אנרגיה חדשה לפלנטה. קחו אותה, מכיוון שהיא עבורכם. אפשרו לה להיות חלק מהחוויה והיו אמיצים מספיק על מנת להשתמש בה בהוויה הגבוהה והנלהבת ביותר שלכם. אל תחששו מתגובת האחרים לאנרגיה זו. בתוך כל המהומה הזו, אפשרו לעצמכם ליצור את הבית. נספר לכם שהבית הינו אחד מהדברים היותר עשירים שיש, משום שהוא כל דבר שברצונכם להיות. תחשבו שאתם בבית – ותהיו בו. תחשבו על גביע גלידה והוא יהיה מולכם. תחשבו על שלום בעולם וזה יקרה.

כבוד גדול מאוד הוא לנו לשקף את האנרגיה שלכם. כל שנבקש מכם לעשות זה לנשום ולאפשר לנו לפתוח עבורכם דלתות, משום שהצלחתם. ניצחתם את המשחק ועתה אתם יוצרים משחק חדש. צרו משחק הכי גבוה והכי טוב. צרו מחדש את ‘מו’. התחילו קודם כל בחייכם, ואז העצימו את הסובבים אתכם, שכן דבר זה יצור את המרומים על פני האדמה וישיב אתכם לימי ‘מו’.

בכבוד עמוק וגדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, משום שזו הערכת האל. טפחו זה את זה והעצימו זה את זה. ומעל הכול, שחקו היטב ביחד.

וכך הוא…

הקבוצה

[1] = וי.אי.סי = VIC

[2] = יו.סי.בי.די.או = UCBDO