מאי 2019

הדלתות הנפתחות

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

מאי 2019        הוגש בשידור חי ביום 27.4.19

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות, יקירים.

אני שומר הזמן ובאתי היום על מנת לקחת אתכם למסע קצר. אחלוק עמכם את אשר מתרחש על פני הפלנטה שלכם, שכן זה מאוד מרגש. יחד עם זאת, אנחנו יודעים שקבלתם חדשות רעות ושאתם רואים דברים המתרחשים על פני הפלנטה שאי אפשר להתעלם מהם. ישנן טרגדיות רבות, כפי שאתם מכנים זאת, המתרחשות כדבר שבשגרה. בחלקו זו תוצאה של ההתפתחות המתרחשת. קורים דברים מעניינים מאוד הקשורים לקרינה. יתכן שהדבר יבלבל את רובכם, איך בעצם קרינה רבה מגיעה לפלנטה מהקוסמוס. היא תעזור מאחר והיא זורעת זרעים חשובים מאוד הקשורים לעתיד.

מה שאנו מספרים לכם, יקירים, הוא שלכל אחד מכם יש לב שיכול לשנות את העולם הנמצא מולו. למרות שהפיזיקה שלכם עדיין לא לגמרי מסכימה, ניתן לקצר את הדרך של זה בכך שתלמדו באיזה אופן להשפיע על כל הסובב אתכם. הדבר נעשה באמצעות הלב המגנטי. כן, אתם יכולים לשנות את האנרגיה בעולם באמצעות הפעולות שלכם.

בכמה עובדי אור יש צורך על מנת לשנות את הפלנטה?

צריך רק אחד… אותך. זה עד כדי כך פשוט. האדם משנה את עולמו וכל הדברים סביבו מתחילים לזוז. להשתנות. טוב, האם זה אומר שכל אחד יחדללנשום באופן שונה ולפתע כל מה שאי פעם רציתם יהפוך להיות שלכם? שחסל סדר הקשיים בחיים? ובכן, זה לא בדיוק מה שתכננתם לעצמכם כנשמה, כרוח, האין זאת? אתם משחקים משחק מחבואים נפלא. אתם לומדים להכיר את ההבדלים בין האופן בו אתם מחווטים לשם הישרדות לבין מה שהרוח צריכה בהתנסות החדשה והיפהפייה הזו. אתם עולים לרמה שונה לחלוטין ובשבילנו להתבונן בכך זהו קסם. אנחנו נהיה שם כמה שרק נוכל. להושיט לכם יד כאשר אתם עוברים מרמה אחת לבאה, בעודכם עושים את הקפיצות הנועזות האלה של האנושות, כאשר אתם חושפים עצמכם במצב רגיש; זכרו ששם נמצא הכוח שלכם, העוצמה שלכם. משם הכול מגיע, מה שתכננתם לעצמכם לפני שבאתם לשחק את המשחק. חלק מהדברים נראים כמו מחסומי דרכים אותם פשוט לא ניתן לעבור, יחד עם זאת אתם קרובים יותר מאשר אתם חושבים.

זמן של מאסטריות

אנו מבקשים מכם למצוא בחיי היומיום שלכם מצבים פשוטים המעוררים בכם התנגדות. זה יכול להיות משהו שממש לא אוהבים לעשות כל יום. לאחר שהשומר מתקלח, הוא שונא לגרוף את המים במקלחת. ובכן, אתם בטח יכולים לשאול עצמכם מה הוא צריך ללמוד מזה? מדובר בשליטה בהתנגדות בכל הצורות. שליטה במשהו יכולה להיות הרבה יותר קלה אפילו משהייתה לפני מספר שבועות, שכן זהו באמת זמן למאסטריות.

הקרינה הקוסמית הנכנסת לכדור הארץ עתה פותחת גם פוטנציאלים אחרים. כאשר הם נכנסים בדרך זו, הם משנים את הסביבה דרכה הם עוברים. אתם עלולים לראות צורות חדשות של מחלות ואלרגיות. אל תדאגו בשל כך, מכיוון שעבור רובכם אלה תהינה התאמות מינוריות. רוב עובדי האור היו ממילא מחוסנים בפניהן. יחד עם זאת אתם תראו מספר תכונות חדשות על פני הפלנטה, אשר בעצם תפתחנה לכם הזדמנויות לחוות דברים בדרכים חדשות. הגוף הפיזי עצמו מתחיל להשתנות, מתחיל לשחרר את אחיזתו בנשמה, ברוח. למרות שזה דבר מאוד מופלא, הוא גם קשה למדי עבור האנושיים הפוסעים על שתי רגליים כל חייהם. יש כל כך הרבה יותר אתו ניתן לעבוד בזמנים האלה.

במהלך השבועות הבאים, נבקשכם להתבונן סביב בדברים בחייכם המעוררים בכם התנגדות. מצאו דרכים להתאהב בהם, ולו רק לשניה. גלו את האור בכל דבר שעורר בכם התנגדות, בדברים שאינכם אוהבים לעשות. התנסות זו יכולה להרחיב את טווח התדרים, היות והאנושיים מתחילים לחוות עתה את החיים בדרך חדשה. זו הסיבה לכך שעשינו עבודה כה רבה במציאויות המעורבבות אותן זרענו לאחרונה. הרחבת הרטט של טווח התדרים בבני האנוש הינו הצעד הראשון להתפתחות העכשווית. התחילו לחוש זאת כעיגון בחיי היומיום ודעו שעוד הרבה יותר מגיע.

אתם יוצרים את הדברים תוך כדי דיבור, תוך כדי הליכה קדימה. למרות שאיננו יכולים לומר לכם במדויק מה יהיה העתיד שלכם, אנו יכולים לספר לכם מהו הכיוון אליו אתם הולכים, וזה יפה מאוד. כן, תהיינה עוד ממה שאתם מחשיבים כחדשות רעות המגיעות אל הפלנטה שלכם. לפני שנים, סיפרנו לכם שארצות הברית עוברת תקופה של שינוי, בה היא לא תהיה יותר מנהיגת העולם. עתה, אתם עדים למספר מחזורים שונים עליהם דברנו ביחס לכלכלה ולמנהיגות. יקירים, יש לכם חיבור חזק ויצירתי למדי באותם מחזורים.

זמן מושלם לצעד הראשון

למעשה זה יפה מאוד, משום שאנו מספרים לכם כבר מזמן שכאשר תצעדו למעלה, תהיו נרגשים מאוד מהאפשרויות. רבים מכם יכולים להתחיל לעשות זאת עתה. לפני מספר חודשים בקשנו רבים מכם להתחיל להכין עצמם, שכן לקראת סוף אפריל תהיה להם הזדמנות לשינוי. בין אם מדובר בפרויקט חדש, מעבר דירה, או משהו שאתם מושקעים בו. דברים רבים נפתחים עתה. אל תחששו לצעוד את הצעד קדימה כאשר הדלתות נפתחות, היכנסו אליהן. אם אינכם אוהבים זאת, אתם תמיד יכולים לחזור על עקבותיכם ולבחור שוב. זה הרבה יותר קל מאשר אתם חושבים. יחד עם זאת דבר לא קורה עד אשר אתם פוסעים את אותו צעד, ואת זאת באנו לומר לכם. היקום סביבכם נערך בדרך שיהיה לכם קל יותר לצעוד את אותו צעד ראשון, שהינו הצעד הקשה מכולם. נספר לכם גם, יקירים, שדלתות אלה תיסגרנה במהירות גדולה למדי אם לא תשתמשו בהן בהיותן פתוחות. יתכן שהשינויים עליהם אנו מדברים לא לגמרי הוגדרו. אם זה המקרה, נסו להרחיב את נקודת המבט שלכם והתבוננו שוב.

יתכן שתרצו להתרחק מזה, שכן השינוי שאתם מתחילים לחוות עתה לוקח אתכם למקום שונה לחלוטין. אתם תראו הרבה מכך ככל שנתקדם, משום שהפיזיולוגיה שלכם תתחיל להשתנות ממש בעוד מספר חודשים. אתם יכולים לראות זאת או כדבר חיובי או כדבר שלילי, זה תלוי באופן בו זה ישפיע עליכם, אבל למען האמת אתם ידעתם שזה מגיע. אל תפחדו משינויים אלה. דעו שיש לכם הזדמנויות לעלות לרטט גבוה יותר, תוך שאתם חיים באותו מקום בו אתם נמצאים עתה.

בעצם אתם מתכוננים לכך במשך כל תקופת החיים הנוכחית, ורבים מכם מתכוננים לכך במשך מספר תקופות חיים. קיימת הזדמנות לשוב ביחד בצורה המקורית שלכם, לפני שלקחתם על עצמכם את הדחיסות הזו, ואנו מאוד מאוד נרגשים ביחס לכך. הכול חוזר באמצעות חיבורי הלב. בטחו בכך שלעולם אינכם לבד. אתם תמיד מוקפים, לא רק על ידי האחרים הנמצאים שם והעושים משהו דומה למעשיכם, אלא גם על ידינו.

דעו שהצעד הראשון הוא הצעד שהכי קשה לבצע. לאחרונה זה הפך הרבה יותר קל עם מתנת האנרגיה האחרונה מהיקום, אשר תומכת בם עתה בדרך חדשה לחלוטין. העזו לפסוע צעדים אלה, לקפוץ ולעשות שגיאות. זה מה שהאנושיים עושים. יקירים. לעולם אל תשכחו שאתם מושלמים, בדיוק במקום בו אתם נמצאים ברגע הנוכחי.

אל תחפשו הרבה מחוץ לעצמכם, משום שאתם מתחילים להכניס הכול פנימה. דברים רבים מתחילים להתרחש עתה. הפכו להיות צופים בחיים, בחרו בדיוק את המקום בו תרצו למקם את משקלכם. המשיכו בעבודה הטובה ודעו שאתם הקוסמים של לוח המשחק. לא יארך הזמן לפני שתתחילו לגלות את החרב של מרליה. אתם עולים באופן מושלם, ויוצרים מציאות צעד אחר צעד. איננו יכולים להיות יותר גאים כאשר אנו צופים בכם. אנו עוזבים אתכם עתה בשלוש תזכורות קטנות, לנהוג זה בזה בהערכה גדולה ביותר. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. שחקו היטב משחק זה ביחד. תיהנו מהמסע, יקירים. אני שומר הזמן.

אספבו

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – www.Espavo.org 2019 הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!