Second Wave of Empowerment Leaf There Before the Grace of you, go I Human Angels Toad Stool Another Toad Stool Second Wave Crystal Child ..to reflect the magnifence of humans Purple is the color of the Universe. Big Hugs and gentle nudges Lightworker

İnsan Melek kavramı literatürde binlerce yıldan beri kullanılmaktadır. Grup ise İnsan Meleklerin evriminden yalnızca 1999 yılından beri söz etmektedir. Grup, Eindhoven, Hollanda’da canlı olarak verilen bir mesajda, “üçüncü milenyumun 7 armağanını” aktardı. Bu mesajdaki 5. Armağan, bizim artık tek özgür seçim gezegeni olmayışımızdı. İkinci Özgün Seçim Gezegeninde oyun başlamıştır ve kendi evrimsel zaman çerçevesinde ilerlemektedir.

Grup, kendilerinin Cennetteki Melekler olarak en yüksek amaçlarının, insanların ihtişamını yansıtmak olduğunu söylemiştir. Ve şu anda biz de İnsanlar olarak daha yüksek titreşimlere doğru evrimimizi sürdürmekteyiz. Evrimsel yolculuklarımızdaki bir sonraki durak, bazılarımızı İnsan Melekler olmaya götürecektir.

Bir İnsan Melek, başka bir insanın yaşamına olumlu bir katkıda bulunmak üzere, Ruh tarafından tam olarak doğru zaman ve yerde konumlandırılmayı kabul eden kişidir.

Grup, ekilen tohumların sonucunun nadiren görülmesi nedeniyle bir İnsan Melek olmanın ne kadar zor olabileceğini açıklamıştır. Ayrıca bir İnsan Melek olmak, güçlendirdiğiniz kişinin sorumluluğunu veya gücünü almadan onu güçlendirmeye hazır olmak anlamına gelir.Bunun hiç de kolay bir görev olmadığını size tüm Melekler söyleyecektir. Yine de, bir İnsan Melek olmak, yalnızca nazik bir sözün, bir dokunuşun, bir gülümsemenin veya armağanın, bir kişinin hayatının gidişatını sonsuza kadar değiştirebileceği durumlarda yer almayı kabul etmektir. Bu bir İnsan Meleğin işidir.

Grup ayrıca bunun yalnızca geçici bir görev olduğunu da söylemektedir, İnsan Melek rolünü seçenler, aslında İkinci Özgür Seçim Gezegeninde Melek rolünü oynamak için eğitimdedir.

Tüm İnsan Meleklere Sorulan Üç Soru

2002 Ekim ayında Belçika Oostmalle’de verilen canlı bir mesajdan:

  1. İlk sıraya kendinizi yerleştirmeye hazır mısınız?

Bir İnsan Meleğin dengesini koruyarak işini yapabilmesinin tek yolu, her durumda kendisini birinci sıraya yerleştirmektir. Yeni Dünya Gezegeninin daha yüksek titreşimlerinde, sizin bir yardımcı olarak gözetmeniz gereken en önemli ilke, işinizi yaparken yardımcı olduğunuz kişilerin güçlerini ellerinden almamaktır. Bu dengeyi korumak zor olabilir ve bu kolay bir görev değildir. En iyi niyete sahip olsanız bile, tam olarak kendi enerjinizde merkezlenmediğiniz zaman, başka birine yardım etmeye çalışmak sizi güçsüz bırakabilir ve yardım etmeye çalıştığınız kişide de zayıf huyların gelişmesine yol açabilir. Önce kendi enerjinizi bulun ve her durumda kendinizi birinci sıraya yerleştirme cesaretine sahip olun.

  1. Bir İnsan Melek olmayı kabul ediyor musunuz?

Bu, başka bir kişinin hayatında bir fark yaratmak için mükemmel zaman ve yere yönlendirilmeye izin vererek Ruha verilen bir sözdür.O kişileri tanıyabilirsiniz de tanımayabilirsiniz de. Sizi mükemmel yere koyması konusunda Ruha güvenebilmek için, işin başında sizin kendi içinizde dengeli olmanız gerekir. Bu sözü veren bir kişi, bu sözü verdikten sonra hayatında gerçekleşen tüm olayların kendi şahsıyla ilgili olmayabileceğini de anlamalıdır. Bundan itibaren Ruh sizi belli durumlara yerleştirecektir. Bir İnsan Melek olarak en büyük amacınız, güçlendirme tohumları ekmek için yollar bulmak olacaktır.

  1. Mümkün olan her durumda Zarafetle yürümeye söz veriyor musunuz?

Zarafetle yürümek, hayatınızda attığınız her adımda, çevrenizdeki her şeyle bilinçli bir iletişim içerisinde olmaktır. Kutupluluk yanılsaması, bir insanı çevresindeki her şeyden ayrı olduğuna inandırır. Zarafetle yürümek, atılan her adımda Birlik Bilincini yansıtmaktır.

Lütfen bu soruları hafife almayın, onları Işıkla değerlendirin (İngilizcede “Light” hem hafif hem de ışık anlamına geldiği için Grup burada kelime oyunu yapıyor).

İlgili Işık Fenerleri

 

The Gift

Mikail Ailesi – Işık Çemberleri (Mikail Kristali)

Challenge to the Human Angels

The Creation of Human Angels

Three Magic Steps

Touch of an Angel – Hugs from Home