Sizi Grupla tanıştırabilir miyim?

Gruptan ilk kanal mesajları almaya başladığımda, başta bunun kanal mesajı olduğuna inanmadım çünkü çok doğal bir şekilde geliyordu. Sanki benimle, benim kendi sesim aracılığıyla konuşuyor gibiydiler; yine de karşımda birçok varlık olduğunun farkındaydım. Kanal mesajı almak, onların bakış açısından çok doğal bir süreçtir ve hiçbir gizemli tarafı yoktur. Kanal mesajı almak dinleme sanatıdır ve dinlemeyi öğrendiğinizde, bilgiler de giderek netleşmeye başlar. Bu, kanal mesajı almanın en gerçek halidir.

Bir gün onlara kim olduklarını sordum. Sevecen bir şekilde güldüler ve soruma üç yanıt verdiler:

  1. Bu seni ilgilendirmez.
  2. Bu seni ilgilendirmez ve
  3. Bu seni ilgilendirmez.

Bu yanıta verdiğim ilk tepki korkuydu çünkü kimliklerini açıklamak istemeyen varlıkların ışık varlıkları olamayacağını düşündüm. Yine de, mesajları o kadar harikaydı ki onlardan fazla uzak kalamadım. Sürekli kulağımda o harika kahkaha çalınıyordu ve en sonunda onlara neden soruma yanıt vermek istemediklerini sordum. O zaman bana şöyle söylediler: “Senden mesajları sadece sevgi içeriğine göre değerlendirmeni istiyoruz. Bu şekilde, mesajların üzerindeki etiket yerine kendi ayırt etme gücüne güvenebilirsin. Ayırt etme yeteneği, sizin içinizdeki Tanrı’nın en yüksek ifadesidir çünkü bu şekilde, kendi dünyanızı yönetmek için kendi gücünüzü kullanırsınız. Bunu bir araç olarak size sunuyoruz: Kalbinize hitap eden şeyi alın ve kabul edin. Eğer kalbinize ters gelen bir şey varsa, bunu yargısızca bırakın çünkü o bir başkası içindir.” Onlar, ayırt etme yeteneğimizi, hayatımıza soktuğumuz insanlardan televizyonda izlediğimiz şeylere kadar, yaşamımızın her alanında kullanmamızı istiyorlar. Onlara göre bu o kadar önemlidir ki onlar bu dersi kendi kimliklerini gizlemek suretiyle somutlaştırmışlardır. Aradan birkaç ay geçtikten sonra en sonunda benim onları basitçe “Grup” olarak adlandırmamı kabul ettiler.

Onlar, kişisel gücümüzü elimize almak ve zaten içimizde olan güçleri uyandıracak tekniklerle ilgili bilgiler verirler. Onlar, hayatı neşeyle yaşamayı ve bu Dünyada kendi Cennetlerini yaratmayı seçenlere yardım etmek için buradadırlar. Onlar gülmeyi çok severler ve ben de onlara bunun için birçok fırsat sunarım!

Uzun bir süre Grup kendisiyle ilgili çok az bilgi verdi, yalnızca sayılarının dokuz olduğunu ve beni de kendilerinden biri saydıklarını biliyordum. Her birinin belirli bir görevi ve uzmanlık alanı vardı ve benimki ise onların mesajlarını insan kalbi için tercüme etmekti. 1999 yılının Aralık ayında, kim oldukları hakkında bize biraz daha bilgi verdiler. Bu bilgiler, The Family of Michael (Mikail Ailesi) mesajında bulunabilir. Grubun aylık mesajları Beacons of Light Re-minders from Home (Işık Fenerleri, Yuvadan Hatırlatıcılar) adresinde mevcuttur. Bu mesajları e-posta ile almak için linkte verilen listeye kaydolabilirsiniz.

Kendi gücünüzü elinize almanız ve kendi ayırt etme yeteneğinizi kullanmanız için size bunları gururla sunuyoruz.

Espavo

Steve Rother