מהו עובד אור?

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

לעתים תכופות שואלים אותנו: “מה זה עובד אור?” מגיעים מיילים רבים השואלים שאלה זו, שכן חלק מהסמינארים שלנו נושאים את השם: “סידרת ה- OverLight

[השם שסטיב רות’ר משתמש  בו על מנת לתאר את כל המודלים המוצעים על ידי משואות האור – חמדה] או ה- LightMasters [מאסטרים של אור]” אנשים רבים כותבים ושואלים מה עליהם לעשות על מנת להפוך להית עובדי אור. התשובה פשוטה: התואר “עובד אור” יכול להילקח רק על ידי בחירה מודעת של כל אדם. האנשים איכשהו מוצאים את דרכם לאתר זה באופן אינסטינקטיבי בעודם יוצרים תהודה עם המילים “עובד  אור”. לא, לא המצאנו אותן, ואף איננו טוענים שהן בבעלותנו. אנו פשוט משתמשים בהן משום שהן מסבירות בבירור את כוונתנו לשאת את האור. עובד אור הינו תואר נבחר לכל אחד שבוחר להפיץ אור על פני הפלנטה ארץ.

בתקשור שהתקבל לאחרונה מהקבוצה, הם הסבירו:

הקבוצה:

שוב כבוד גדול הוא לנו לפנות אל קבוצת מאסטרים זו הנושאת בתואר “עובדי אור”. זהו תואר נבחר, והוא מוענק לכל אלה המבקשים לשאת אותו. הוא משקף את הנכונות לשאת אור לכדור הארץ באופן מודע, ונכונות זו היא התנאי המוקדם היחיד. כפי שאתם יודעים אנו מסתייגים מהשימוש בתארים מכל סוג שהוא. אנו רואים משהו משעשע בעובדה שהאנושיים נותנים חשיבות כה גדולה לתארים. אנו רואים שלעתים תכופות האנושיים מקבלים מסרים בעלי יושרה מפוקפקת רק עקב התואר המשוכלל שהוצמד להם. אנו מבקשים מכם לשים לב לאהבה אותה מכיל המסר, ולהשתמש בהבחנה שלכם ביחס לכול המידע הנכנס לשדה שלכם. זהו הביטוי הגדול ביותר של האל שבתוך כל אחד מכם, ובאותם זמנים יעזור לכם דבר זה לשמור על  האיזון. נספר לכם שאפילו עם סלידה זו מתארים, למעשה אנו מתכבדים מאוד לכנות עצמנו עובדי אור. במקום להשתמש בתואר זה על מנת שימקם אותנו על סולם דמיוני כלשהו, אנו משתמשים בו כהצהרה ביחס לכוונותינו. אנו מזמינים את כולכם לעשות את אותו הדבר.”

[משואות האור ינואר 1999]

אנו מזמינים אתכם לתבוע תואר זה לעצמכם ולזכור מי אתם באמת.

סטיב וברברה רות’ר – והקבוצה