ברוכים הבאים הביתה!

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

היה זה בחודש מאי של שנת 1997 עת קבלתי דחיקת מרפק רצינית מהקבוצה שמטרתו ליצור מקום בו יוכלו עובדי אור להתקבץ כאן, על פני כדור הארץ. זה היה אמור להיות מקום בו יוכלו כולם להתקבץ ולחוות את העצמתם האישית. מדובר היה בעזרה לאנשים להתחבר אל העצמתם. לקח מספר חודשים לגרום לדבר לצאת לדרך, ובאוקטובר 97, בעזרתם של אנשים אחרים, העלינו את הגלגול הראשון של espavo.org.

לפרויקט זה נתנו הקבוצה מספר קווים מנחים. כולם עסקו ביצירת מקום בו יוכלו האנשים להתקבץ על מנת להיזכר מי הם ומהן העוצמות אותן שכחו כתוצאה מכך ששיחקו את המשחק של להיות בני אנוש. הם אמרו שעל המקום לשקף את חיי עובדי האור על פני הפלנטה, ושזו תהיה עבודה של התפתחות מתמדת. חשוב מאוד יהיה ללמוד לחוש בנוח עם השינויים. דבר אחד הם סיפרו לי, והוא, שהיכן שהוא בדף הקדמי תופענה המילים “הגל השני”. הם בקשו שלא אעביר את הדברים באופן בולט ותוקפני, אלא בצד הדרך של זרימת המודעות המרכזית. תיוג זה לא היה מיועד לקריאת האנשים ולא לשאלותיהם, אלא רק לשם קליטת האנרגיה של שתי מילים אלה.

בתחילה לא הבנתי את פירוש אותן מילים, אך ידעתי שחשוב לזרוע את הזרע. עתה אני מבין שלמעשה זהו גל של מודעות אנושית, העוברת מהגל הראשון של לימודים מתוך דוגמא באמצעות מורים, אל הגל השני של העצמה אישית הנובעת מתוך ניסויי. בקיצור, זו האנושות העוברת ממשחק של “ללכת בעקבות המנהיג” למשחק של “ללכת בעקבות העצמי.” כתוצאה מהוראות מוקדמות אלה, אתם תראו שהמילים “הגל השני” לא נראות בשטח, ולפעמים הן חבויות בכל כריכה של ספר ושל חומר מודפס.

למעשה מהות עיסוק הקבוצה הינה לחולל מרחב לבני אנוש מועצמים במלואם בחברה שלנו, ואתר זה הינו דוגמא לכך. הקבוצה אומרים שהאינטרנט הינו תבנית לחברות עתידיות של העולם, שכן הוא מתאזן באופן טבעי ללא פיקוח, וכתוצאה מכך זהו מקום מושלם ליצור את המרחב של ההעצמה האולטימטיבית. מ”המחשבה היומית” שהופיעה תחת הלוגו, ואשר השתנתה בכל פעם שנכנסתם לדף זה, לשידור החי החודשי, אנו מציעים לכם גירסה של המרומים על פני האדמה.

הקבוצה מתארים את כל התהליך אותו אנו עושים כאן כמשחק משוכלל בעל נתוני הסוואה והתגלות רבים. עמוד הספר הראשון הינו תיאור של החיים על פני האדמה, והכותרת שלו הינה “משחק המחבואים הגדול” בסיפור זה הם מתארים את יעד המשחק כהתעוררות והיזכרות של מי שהנכם ושל כוחות הבריאה שלכם. שלב המשחק הבא הינו השימוש באותם כוחות על מנת ליצור בית בצד הזה של הצעיף. למטרה זו של יצירת המרומים על פני האדמה, מוקדש אתר זה. הקבוצה אומרים שהדרך הקלה ביותר להיזכר בעוצמות שלכם הינה להתחבר מחדש עם חברים במשפחה הרוחנית המקורית. זה תהליך ההולך ונפרש עתה על פני הפלנטה כולה. הם אומרים שכאשר אנו מתבוננים בעיניהם של אנשים אלה אנו יכולים לראות בבירור מי אנו באמת. תהליך זה של איחוד מחדש הינו הדבר בו אנו תומכים במהלך כל הדברים אותם אנו כותבים ובסמינארים אותם אנו מעבירים. אתר זה הינו מקום איחוד וחיבור מחדש עם המשפחה הרוחנית שלכם. זהו מקום לחלוק בו את מחשבותיכם, תקוותיכם וחלומותיכם. זהו מקום להיזכר בו מי אתם באמת ולהשתמש בעוצמה זו ליצירת החזון שלכם של הבית בצד הזה של הצעיף.

הערה קצרה לספר לכם על הכפתורים הנמצאים לאורך דף זה. זהו מרכז הבקרה והם נמצאים בדפים רבים באתר של espavo.org. הם אינם לוקחים אתכם לכול הדפים, אך היכרות עמם תעזור לכם לנתב בתוך אתר זה.

[באנגלית]. סדר הופעת כפתורים אלה משתנה תכופות. כאשר יש משהו חדש, בדרך כלל הוא ימוקם בראש הכפתורים. יש כאן מידע רב ואנו מקווים שתיהנו בזמן שתבלו כאן. הצוות של Lightworker   גאה