אפירמצית העצמה להתפתחות רוחנית

אנו מאמינים

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

אנו מאמינים שאנו נשמות המשחקות משחק בתוך גוף אנושי, וככאלה יש לנו קושי להיזכר מי אנו ומדוע אנו כאן.

אנו מאמינים שכולנו מחוברים כנשמות המעמידות פנים שהן נפרדות זו מזו, בעוד שלמעשה אנו חלק זה מזה. משחק זה של העמדת פנים של נפרדות הינו טבע החיים על פני האדמה ואחד מהדברים היותר קשים של להיות בני אנוש.

אנו מאמינים ביכולת הבריאה של הרוח האנושית ככוח עצמתי ביקום. עתה, כאשר האנושות פוסעת פסיעות ענקיות של קידמה, להחזיק בכוח האמיתי כבורא בצורה אנושית הינו דבר חשוב יותר מאשר אי פעם בעבר.

אנו מאמינים שאנו מתפתחים, לא על מנת להתעלות מעל פני האדמה, אלא כדי להישאר עליה בצורת רטט גבוהה יותר.

אנו מאמינים שהאהבה הינה הביטוי הגבוה ביותר, או החלק שבנו שהינו הרוח, ובעודנו מבטאים אהבה בכל צורה שהיא אנו מפיחים מרץ ברוח שלנו.

אנו מאמינים ברשת קורי האהבה שהינה רשת מעשה ידי אדם המחברת את הלבבות בכל רמות הממדים. רשת קורי האהבה מאפשרת לנו להתחבר זה לזה  ובכך היא מחזיקה את חיבורי הלב שיש לנו זה עם זה.

אנו מזמינים אתכם להתחבר אל רשת קורי האהבה.

אנו מאמינים שהאחריות הינה האיזון לעוצמה. למצוא דרכים באנרגיה החדשה מעצים את אחריותכם בכל נושא שהוא, ומגביר את עוצמתכם בבריאת אותו נושא. להיות אחראים לאושר האישי הינו הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון.

אנו מאמינים שבעודנו חווים תשוקה ושמחה בחיי היומיום שלנו, אנו הופכים להיות השימוש הגבוה ביותר שלנו ליקום. אנו מקדישים עצמנו לחיפוש אחר תשוקתנו ולמתן עזרה לאחרים לחוות את תשוקתם.

אנו מאמינים ברעיון שמלאכים אנושיים הינו הצעד הבא שלנו בהתפתחות, ובקבלת התחייבות לגעת זה בחייו של זה בעזרת האלוהות שלנו כאשר נקרות בדרכנו הזדמנויות הפז לעשות זאת.

אנו מאמינים

אנו מאמינים בקסם

אנו מאמינים בקסם שבך

הקבוצה