הנה אנחנו בוראים חדרים קדושים על מנת שהאנשים יוכלו ליצור בהם, לרפא ולשפר עצמם. חדרים אלה מלאי השראה מהתקשורים של הקבוצה: החדרים הקדושים.

 הוראות:

שמונה חדרים קדושים אלה הוקמו לשימוש מאוד יעיל. השתמשו בהם בכול דרך שתרצו או אפשרו לנו להגיש לכם את ההצעות הבאות:

 קבעו את היצירה שלכם בחדר הראשון בתשומת לב מרבית. שימו לב למה שאתם מבקשים… אתם תקבלו זאת. ואז בקרו למחרת שוב בחדר ושימו לב האם יש הרגשה של שלמות. אם לא, כתבו מחדש את היצירה והציגו אותה שוב. קחו לעצמכם כמה זמן שיידרש עד שתחושו שזה מדויק, ועשו זאת לא יותר מאשר פעם אחת ביום. כאשר תרגישו שלמים עם הצהרתכם, עברו לחדר הבא.

 1. עבדו בדרך זו עם כל אחד מהחדרים עד שתשלימו את כל השמונה. בכל חדר מצאו משהו לומר ביחס ליצירה שלכם. אם נראה שנושא החדר וההצעות אינם שייכים למצב שלכם, פשוט הציגו זאת בחדר, שובו אליו למחרת וקראו שוב את הדברים. אם ביום שלמחרת, כשתשובו לחדר, תחושו שלמים עם הדברים, עברו לחדר הבא. הבינו, שכאשר הנכם כותבים, אינכם כותבים את הדברים עבור מישהו אחר. זה ביניכם ובין היקום.

2. עבדו בדרך זו עם כל אחד מהחדרים עד שתשלימו את כל השמונה. בכל חדר מצאו משהו לומר ביחס ליצירה שלכם. אם נראה שנושא החדר וההצעות אינם שייכים למצב שלכם, פשוט הציגו זאת בחדר, שובו אליו למחרת וקראו שוב את הדברים. אם ביום שלמחרת, כשתשובו לחדר, תחושו שלמים עם הדברים, עברו לחדר הבא. הבינו, שכאשר הנכם כותבים, אינכם כותבים את הדברים עבור מישהו אחר. זה ביניכם ובין היקום.

3. אנא השתמשו בהיגיון וזכרו שהרעיון הוא ליצור מרחב בטוח לכולם כדי לרפא עצמם. זה לא ויכוח ואנו מבקשים מכם לא להציג תגובה לאף אחד מהדברים המוצגים בחדרים אלה. אם ברצונכם להגיב או לעזור למישהו והוא נתן לכם את כתובת המייל שלו, אנא פנו אליו ישירות. אם אינכם רוצים שיתקשרו אליכם, אנא אל תציינו את המייל כאשר אתם מציגים דברים.

4. אין כאן בודק איות, אבל אפשר לכתוב ב- word ואז לגזור ולהדביק. מצטערים, אולם הטכנולוגיה לא מאפשרת לנו מרווחים בין הקטעים. הכי טוב יהיה לדאוג לכך שהחומר המוצג יהיה בעל אורך הגיוני, שכן קשה לקרוא כאשר אין אפשרות ליצור קטעים. הקוד של HTML לא מזוהה. אנא אל תנסו להכניס תמונה או קובץ מיובא.

5. אנא אל תכניסו חומר שיש עליו זכויות יוצרים מבלי לקבל אישור של בעל הזכויות.

6. שיפור החיים יכול להיכנס להילוך בתוך זמן קצר כמו שמונה ימים, אולם זו אינה תחרות. אנו מבקשים מכם לזכור דבר אחד. ההנאה מהמסע יותר חשובה מההגעה ליעד. תיהנו מהמסע!

1. חדר היצירה

ברוכים הבאים לחדר של ביטוי הכוונה

זהו ייצוג של מרחב אמיתי של הממד החמישי. בחדר זה פער הזמן קטן בהרבה מפער הזמן בממד השלישי. במרחב זה מחשבות הופכות למציאות במהירות רבה.

1. התחילו בהכנסת היצירה שלכם להילוך בכך שתתחילו לכתוב אותה כאן. אינכם כותבים בשביל אחרים, זה ביניכם ובין היקום.

2. על מנת לבחון את הצהרתכם, שובו לכאן ביום הבא, או מתי שזה אפשרי. אם אתם מרגישים שלמים עם הדברים, התקדמו לחדר הבא. אם לא, כתבו שוב עד שתחושו אמיתיים. שובו לכאן ביום שאחרי כדי לבחון שוב את הכתוב.

3. בזמן שאתם נמצאים כאן, התבוננו ביצירות האחרות ושלחו להן אנרגיה של אהבה ללא תנאי. אנו מבקשים מכם שתכבדו את כל היצירות שהוכנסו כאן להילוך. אם ברצונכם לקבל משוב או שאחרים יתקשרו עמכם, כאשר אתם כותבים את הדברים אנא הוסיפו את המייל שלכם על מנת שהאחרים יוכלו להגיב ישירות אליכם. אנא אל תגיבו לכתבים הנמצאים כאן. זה איננו חדר של ניהול ויכוחים, לכן אנו מבקשים מכם להימנע מלהגיב על הדברים הכתובים במרחב זה.

יש להיזהר רק מדבר אחד: היו מוכנים לקבל את מה שאתם מבקשים!

אם, בכל זמן שהוא,  אינכם אוהבים את היצירה שלכם או את המציאות שנוצרה, אנא שובו לכאן ובחרו שוב.

קבלו את הנס ואנו נעזור לכם ליצור אותו!

2. חדר הפחד

ברוכים הבאים לחדר הפחד הקבוצה אומרים שפחד הינו בסך הכול מחסור במידע. ראשית יש לזהות את הפחד בכך שמזהים את המידע החסר. ניתן למלא את הריק הזה במידע זמני, כאשר התוצאה אינה ידועה.

במרחב זה יש לזהות כל פחד שעלול למנוע מכם מלהגשים את היצירה שלכם. ברגע שמזהים, יש להשלים את המידע החסר.

אנו מציעים שבעודכם מזהים את הפחדים הקשורים ליצירותיכם, תהיו נועזים. לעתים תכופות ברור שהדבר אותו מפספסים הינו ‘פחד מהצלחה’.

כתבו כאן את פחדיכם ושובו לדף ביום שלמחרת. אם אתם חשים שזה מושלם, עברו לחדר הבא.

3. חדר המחילה

לשגות הינו דבר אנושי… למחול זה אלוהי.

הקבוצה אומרים שפעולת המחילה הינה פעולה של לתת לעצמכם מתנה בעתיד. אתם קובעים את האנרגיה של העתיד כאשר אתם מנקים את האנרגיה האישית ו”נותנים לפניכם”

[ובאנגלית -give in front of yourself] ומכאן מגיעה המילה למחול [ובאנגלית – for-give].

לשמור טינה דומה לרעל ולהמתנה שהאדם האחר ימות. אתם האדם המנוקז מאנרגיה.

במרחב זה אנו מבקשים מכם להתבונן בתשומת לב לכול טינה שיש לכם, או להזדמנויות אחרות שיש לכם למחול, והדבר יכול להיות מחילה לאחר או לעצמכם. גם אם נראה הדבר שאין קשר ישיר בין היצירה שלכם לאותו אדם, הוא עדיין יכול לגנוב את האנרגיה שלכם תוך תחושה עצומה של נוחות.

כתבו כאן את הצהרתכם למחילה, ואז שאו את השחרור לעולם החיצון ויישמו בכל דרך שאתם יכולים. כאשר תשובו לכאן, אם תחושו שהדבר מושלם, עברו לחדר הבא. אל תמהרו בחדר זה. זה חשוב.

4. חדר הריפוי

ברוכים הבאים לחדר הריפוי

זה מרחב מקודש שנוצר למען האחרים על מנת שיחושו נוח מספיק            להירפא או לשנות את עצמם. על פי הקבוצה, ריפוי חייב להתבקש. 12 התבניות לסיוע באנרגיה החדשה מדברות על ריפוי וסיוע ברטט גבוה יותר של כדור הארץ החדש.

כאן אנו מציעים לכם הזדמנות לחוות ריפוי עצמי ברמה הפיזית, הרגשית והרוחנית. אם תרצו שאחרים ישלחו לכם אנרגיה, או שיהיו חלק מהריפוי, בטאו בקשה זו בחלק הראשון של כתיבתכם. אם תרצו שהאחרים יהיו אתכם בקשר נוסף, כללו בו את המייל. אם תבחרו בהתקשרות, אנא אחזו בעוצמתכם. אף אחד לא יכול לרפא אתכם, רק אתם יכולים לעשות זאת. סייעים אוהבים יכולים לעזור לכם בתהליך. כאן יש ביכולתכם להכניס את הריפוי להילוך. ניסים מתרחשים מדי יום. מדוע לא ליצור אחד עתה? בין אם אתם כותבים או קוראים זאת, אנו מבקשים מכם לעצור לרגע ולקרוא והרהר בדברים של האחרים שנכתבו לאחרונה, ובאחרים בהם יש בקשה לריפוי. אם אין בקשה ברורה לקבלת אנרגיה או ריפוי, אנא כבדו את בקשתם, שכן כל ריפוי חייב להתחיל בבקשה.

5. חדר האחריות

על פי הקבוצה, האיזון של העוצמה האישית הינה  האחריות

הם אומרים שזה פשוט: אם יש ברצונכם להגביר את עוצמתכם, הגבירו את רמת האחריות. יש כאן הזדמנות לקבל על עצמכם את מלוא האחריות בכל היבט של המציאות שלכם. הקבוצה אומרים שכולנו שיחקנו את תפקיד הגיבור ואת תפקיד הקורבן. בזמן זה או אחר, שיחקנו את כל התפקידים.

אין כאן קורבנות. התחילו במקום בו הנכם נמצאים היום. קבלו על עצמכם אחריות בכך שתכתבו למטה הצהרה, וקחו לעצמכם את עוצמתכם. שובו ביום שלמחרת כדי לראות האם אתם חשים שהדבר מושלם. אם כן, המשיכו הלאה. אם לא, עבדו עם זה כל יום עד אשר זה יהיה מושלם.

התקשור “אחריות ~ האיזון לעוצמה” [באנגלית] ניתן בשידור חי בארגון האו”מ בוינה, אוסטריה, ב- 3.5.2001. זהו הפרק בספר מספר 2 של הקבוצה: “ברוכים הבאים הביתה – כדור הארץ החדש” שיצא באנגלית בהוצאת Lightworker .

6. חדר הפעולה

מתי ליצור ומתי לאפשר?

הקבוצה מציעים שהציר הינו אותו ציר המפריד בין המציאויות שלנו. ובפשטות, אם זה נמצא בצד שלכם של הצעיף, זה שלכם. אם יש משהו לעשות על מנת לגרום ליצירה שלכם להיכנס להילוך, עשו זאת.  וכפי שאתם יכולים לראות,  לא תמיד זה קל. פשוט התבוננו כמה התחילו את היצירה בחדר ושהצליחו להגיע עד כאן. ברכו עצמכם על כך שעברתם בחדר זה. כאן נמצא הקסם.

ברגע שהכנסתם את הפעולה להילוך, יש עוד פעולה אחת חשובה אשר תשחרר את היצירה לרמה הבאה. הפעולה היא אמונה. כאשר הפעולות שלכם נכנסות להילוך, חשוב לשחרר את החיבור לתוצאה ולשחרר.

בחדר ששי קדוש זה, אנו מציעים שתכתבו רשימה ספציפית של פעולות בהן תנקטו על מנת שהיצירה הזו תיכנס להילוך, או שתשנה את חייכם. קבלו על עצמכם התחייבות ללכת עם הפעולות הללו עד הסוף, אך בכדי לעבור לחדר הבא – אל תמתינו עד אשר הן תושלמנה. כאשר תחושו שהרשימה כאן שלמה, בעודכם מכניסים להילוך את הפעולות, עברו לחדר הבא.

7. חדר ההומור

הסיבה היחידה לכך שהמלאכים מתעופפים, הינה העובדה שהם לוקחים עצמם מאוד בקלות. אליבא דה הקבוצה, הומור הינו נקודת מבט טבעית של המלאכים. כאשר נלמד להיות מלאכי ההומור של כדור הארץ החדש, נלמד להתבונן בכול הדברים הנכנסים לשדה שלנו מנקודת מבט של הומור. הם הציעו שהדרך הקלה ביותר לאזן את האנרגיה בכל סיטואציה, היא למצוא את הדרך לצחוק עליה.

 

‘משֹעב’ הינה הקומבינציה של משחק ועבודה.

 

במרחב זה אתם תגלו את ההומור במסע שלכם עד לרגע זה. כאשר הצחוק מגיע, האנרגיה מתאזנת וזה הזמן לעבור לחדר הבא.

8. חדר הקבלה

כרגע נכנסתם לחדר הקדוש האחרון.

 

האומנות של קבלה מתוך חסד הינה גישה. לרוב עובדי האור אין קושי לתת ולהכניס את האנרגיה להילוך. כאשר האנרגיות שבות אליכם בצורת היצירות שלהם, רבים אינם מכירים את האופן בו יוכלו לקבל אותן. להפוך להיות טובים בקבלה זה עניין של לימוד של גישה.

 

כאן אנו מבקשים מכם לקבל על עצמכם התחייבות כתובה לקבל בחן את כל היצירות, בכל צורה שהיא. שימו לב כאשר הקסם יתרחש.

 

לאחר כל אשר נאמר ונעשה, כאשר אתם רואים את התוצאות בחייכם, אנא שובו לכאן, לחדר זה, בכדי לכתוב אף את זה.

 

השלמתם עתה אך כל תהליך שמונת חדרי היצירה הממד החמישי.

 

ברוכים הבאים הביתה

[הלינק לחדרים אלה [באנגלית]   http://www.espavo.org/SacredRooms/

ניתן לזהות את החדרים ע”פ המספרים שלהם. ההוראות שמופיעות בדף זה למטה, ניתנו כאן בהתחלה.]