faciliatingthelight

סיוע לקידום האור

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

כאשר התחלתי לתקשר ונכנסתי לעבודה זו, בקשתי מהקבוצה מידע על האופן בו אוכל להצליח בה, והם השיבו. הם לא הכתיבו חוקים משום שהם כבדו את הבחירה החופשית מעל כל דבר אחר. במקום זאת, את הציעו הצעות הגיוניות ביחס לאופן בו אוכל להימנע ממלכודות של אנשים העוסקים בסוג זה של עבודה. מסר הקבוצה הינו תמיד מסר של העצמה. הם אומרים שהבדיחה היא עלינו, וכאשר נסיים את התהליך נסיט הצידה את הצעיף ונגלה שכולנו תקשרנו את אותה ישות. הם אומרים שלמעשה ישנה רק אמת אחת ושכולנו הננו “ניחוחות” שונים של אותה אמת.

ביססנו את עבודתנו ב- Lightworker  וב PlanetLightworker על הנחת היסוד, שככל שניצור יותר מקומות בהם יוכל האור להאיר, כך יהיה יותר אור עבוד כולנו. בכוונה זו אני שמח לחלוק עמכם את ההצעות שהקבוצה הגישו לי על מנת שאצליח בעבודת הבאת האור לפלנטה. אני מציע זאת כאן לסייעים רבים למען תבחינו ותתעצמו. מי ייתן ודברים אלה יעזור לכם להציג ביעילות את הניחוח האישי שלכם של האמת.

הקבוצה:

ברכות מהבית

בקשנו מכם לשאת מסר. בצורה האנושית, על מסר זה לזרום באמצעות המוח. המסר האמיתי אותו אנו מעבירים לכם הינו מסר מהלב, ולכן הוא מכיל בתוכו פוטנציאל להנחיה מוטעית. אנו נותנים לכם הצעות פשוטות אלה כמדריך מהלב לסיוע מוצלח.

הגדרת המרפא

“האדם היוצר מרחב בו אנשים אחרים יכולים לחוש נוח מספיק כדי לרפא עצמם”.

על כדור הארץ החדש הולם להגיע לאמת הגבוהה יותר על מנת לתמוך במציאויות גבוהות יותר. 12 הדפוסים עבור הסייעים מוגשים כהצעות על מנת להתחיל להגדיר אמיתות גבוהות יותר עבור המטפלים.

1. ריפוי ברטט הגבוהה יותר של כדור הארץ החדש יכול להתרחש רק כאשר כל אחד מחזיק בעוצמה של עצמו. הדאגה הראשונה שלכם הינה למצוא דרכים לסייע לאחרים מבלי לקחת מהם את עוצמתם. הפכו זאת למטרתכם הראשונה.

2. כל הסיועים חייבים להתבצע בעקבות בקשה. בכדור הארץ החדש לא ניתן לסייע לזולת מבלי שהביע לכך בקשה ברורה.

3. בכדור הארץ החדש ניתן לסייע לזולת רק מתוך כוונה עליונה. אנא זכרו שעל כדור הארץ החדש… לא יהיו יותר סודות. כסייעים, אפשרו לעצמכם ולמוטיבציה שלכם, להיראות באופן חופשי.

4. כמרפאים עליכם להבין שמחלה זה לא תמיד סימן שמשהו לא בסדר. לעתים המחלה מסייעת לשינוי ותפקידכם הוא לסייע לתהליך זה. שימו לב שמחלה אינה אלא רק שלב אחד במצב הבריאותי. על מנת ליצור סביבה בה הבריאות שולטת, עבדו עם כל השלבים.

5. חשוב שכסייעים תאמרו את האמת שלכם, אולם בעודכם עושים זאת. דעו שהאמת הינה תמיד עבודה הנמצאת בתהליך של התקדמות. אמרו את האמת שלכם בדרך שתאפשר לאחרים להישאר באמת שלהם מבלי לחוש מאוימים על ידי האמת שלכם. כבדו את כל ניחוחות האמת, ואין זה משנה כמה הם שונים מזה שלכם. תחרות אינה אלא אשליית הקוטביות על גבי לוח המשחק.

6. כסייעים יהיה עליכם לבחון תדיר את האגו שלכם ולבדוק באמת את המוטיבציה המנחה את פעולותיכם והדברים אותם הנכם אומרים. לשם סיוע לריפוי, נחוץ אגו מאוזן. אם האגו גדל מידי, הוא ינתק אתכם מהמקור שלכם. אם הוא אינו גדול מספיק, לעולם לא תוכלו להגיע למקומכם כמרפאים. האיזון הינו המפתח.

7. התאמנו באומנות ההבחנה בבחירה ללא שיפוט. בחרו בזהירות את אשר נכנס לשדה שלכם, ורק את אותם דברים ורעיונות התומכים ומשלימים את הרטט שלכם.שחררו את כל הדברים האחרים ללא שיפוט. אינכם צריכים להיות חלק מכל דבר. בחרו רק את הדברים המטפחים אתכם.

8. המילים החכמות ביותר בהן יכול מסייע להשתמש הן: “אינני יודע.”

9. דעו שהעוצמה האמיתית שלכם כמרפאים שוכנת בהיותכם מסוגלים להיות פגיעים. אנושיותכם הינה הדבר שעושה אתכם מיוחדים. תנו לה להאיר מבעד לכל מעשיכם… שתפו בטעויות מבלי להסתירן, ומהר מאוד תהפוכנה חולשותיכם הנראות לעין – לעוצמתכם הגדולה ביותר.

10. זכרו שאין לכם שליטה על המחשבות הנכנסות לראשיכם, אולם יש לכם שליטה מלאה האם הן תשארנה שם. קבלו על עצמכם אחריות לכך שתהפכו להיות מאסטרים על מחשבותיכם ושתפו בתהליך זה את לקוחותיכם.

11. הבינו שלכל אחד יש את אותה מוטיבציה בסיסית. אתם נראים לנו כמו ילדים הנמצאים בחדר חשוך, מחפשים את הדלת שתוביל אתכם חזרה לאור. אנו מזכירים לכם שהדרך הקלה ביותר למצוא את האור מבלי לפגוע זה בזה, הינה לתת ידיים.

12. דעו שבלתי אפשרי לרפא שחקן אחר הנמצא על פני לוח המשחק. ניתן רק ליצור מרחב לריפוי עצמי, ולהציעו לזולת, אם כך יבחר. אל תקבלו על עצמכם אחריות לריפוי הזולת, אלא אך ורק את עצמכם. זכרו שהאחריות הינה האיזון של הכוח. עזרו למקבלי הסיוע לאחוז באחריות על מנת שיוכלו לאחוז בכוחם  האמיתי.

נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד.

הקבוצה

כבוד גדול ועמוק הוא לי להימצא על פני הפלנטה שלנו בזמנים גדולים אלה בהיסטוריה שלה.

חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות,

סטיב רות’ר