תקשור 5

ששת הכללים

להחזקת העוצמה על פני כדור הארץ החדש

הוגש באו”מ בניו יורק, ארה”ב, ביום 22.3.2002

הופץ לציבור רק ביום 1.11.2006

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 ברכות מהבית,

 לב אחד

side_5

יקירים, אנו מבקשים מכם לחוש את לבכם בעודכם מתבוננים סביבכם בחדר . עם כל פעימה הנכם משלימים חיבור זה לזה. זה מראה קסום להתבונן בו. לעתים תכופות מאוד אתם מחפשים תשובות לשאלות מבלי להבין את השאלות במלואן. אתם מנסים נואשות להיזכר כיצד להשתמש בעוצמתכם. ואז, כאשר אתם מוצאים פיסות קטנות מהעוצמה, אתם כל כך נכנסים אליה, עד שאתם שוכחים שאינכם היחידים המחזיקים בה. למעשה, העוצמה האמתית שיש לכל אחד מכם גישה אליה, נמצאת בנקודה הגבוהה ביותר שלה כאשר אתם מחברים את לבותיכם כאחד. יחד עם זאת נספר לכם, שבאמצעות בחירותיכם יצרתם מציאות המשנה לא רק את הפלנטה שלכם, אלא אף את “כל היש.” ישנן ישויות המתבוננות בכל תנועה שלכם, משום שבחירותיכם השפיעו לא רק על תוצאות המשחק, אלא גם עליהן. פתחתם מציאות בה בחרתם לשאת את מלוא עוצמתכם בעודכם משחקים עדיין את המשחק. האם אתם יכולים לדמיין את השמחה שאנו חשים בהיותינו בנוכחותכם? אתם המאסטרים של לוח המשחק. אתם מתבוננים במראה ואמרים לעצמכם: “הו, אינני מאסטר.” אולם אנו נספר לכם, שאתם כן. הצעיף מונע מכם מלראות מי שאתם. הצעיף מונע מכם מלהיזכר. יש נקודה קטנה ממש כאן, על ראשכם.

[סטיב הצביע על מצחו], והיא דומה מאוד לאנרגיה שחורה המפריעה לכם לראות שאתם באמת מאסטרים. היא מונעת מכם לראות את החיבור שיש לכם זה לזה. למעשה, כל אחד ואחת מכם מחוברים בדרכים שמעולם לא ראיתם קודם לכן.

יש לכם חלק משותף בחיים עליו ברצוננו לשוחח עתה, משום שהשנתיים הראשונות בחיי בן האנוש הינן קסם אמיתי. באותן שנתיים, אתם אוספים חותמים אותם הנכם נושאים עמכם. חותמים אותם אתם מלמדים זה את זה וחולקים זה עם זה. שנתיים אלה חשובות מאוד בחייכם. מנקודת מבטכם, יכולתכם ללמוד מתחילה לאחר השנה השנייה. אולם מנקודת מבט האנרגיה, הלימוד מתחיל ביום בו אתם נולדים.

האל החיצוני

נבקשכם לראות עצמכם לרגע כתינוקות. ההורים נכנסים לחדר ואתם מסתכלים אל אותן הוויות ענקיות בעלות עוצמה אדירה, ואתם בוטחים בהם שהם יטפלו בכם. אתם בוטחים שהם ידאגו לנוחיותכם, ואתם חשים אהבה נהדרת. אולם הם כה גדולים, שלעתים אינכם יכולים כלל לקלוט אותם במבטכם, שכן אתם כה זעירים והם מאוד גדולים, והאנרגיה שלהם מתאימה לגודלם. אתם רואים אותם כהוויות שיש להן עוצמה אדירה מעבר לזו שלכם. כאשר אתם מתחילים להתעורר, אתם מתחילים לקחת פיסות קטנות מעוצמתכם, ואתם מתחילים לראותם כפחות ופחות יצורים אלוהיים הדואגים לכם. יקירים, זו הדרך, ממש בתחילת חייכם, בה אתם לומדים לראות את עוצמתכם מחוצה לכם. מעניין לציין כאן, שיש להוריכם נטייה לגהור מעליכם בשלב זה בו הנכם נוחים מאוד להתרשם, ולהסתכל עליכם למטה. הודות לחותמים מוקדמים אלה יש לרוב האנושיים אמונה שהאל חי בשמים. זו הפעם הראשונה בה אתם, כנשמה, קולטים את עוצמתכם מחוץ לכם. דבר זה נחוץ על מנת שתוכלו לשחק את המשחק של העמדת פנים של היותכם בני אנוש.

אתם הייתם אלה אשר כתבו את תסריט המשחק. עשיתם זאת מתוך סיבה מדויקת, שכן זוהי מטרת האנושות על פני כדור הארץ. האל הינו חכמה אינסופית, ואנרגיה אינסופית יכולה לעשות את כל הדברים, למעט אחד. בצורה האינסופית, לא ניתן לערוך הגדרה עצמית, לא ניתן לבצע לימוד עצמי, ואפילו לא ניתנת התבוננות עצמית. על מנת שכל הדברים האלה יתרחשו, היה צורך לקחת צורה בעלת היבט מוגבל. בכך שהפכתם להיות מוגבלים, לקחתם לעצמכם ביטוי של אנרגיה מוגבלת של האל ומיקמתם אותה בבועות אלה של ביולוגיה, אותן הנכם כה אוהבים.

בועות של ביולוגיה

אנו חושבים שזה מאוד משעשע שרבים מכם משוטטים במהלך כל השנים שהייתם כאן, ועדיין אינכם יודעים כיצד עובדת בועת הביולוגיה. אלה הם פשוט מיכלים שנועדו עבור ביטוי האנרגיה המוגבלת של האנרגיה האינסופית של האל. ככאלה, יש לכל אחת ואחד מכם יכולת להחזיק את העוצמה בתוככם, ועתה חציתם את הסף המאפשר לכם לעשות זאת מתוך רצון ובאופן גלוי. יקירים, הנכם נמצאים על הסף של לקיחת העוצמה והחזקתה, משום שאתם הופכים להיות המלאכים האנושיים אשר על הפלנטה ארץ. אתם הופכים להיות אלה אשר לוקחים עתה את העוצמה לרמה הבאה. אתם הופכים להיות אלה המחזיקים עוצמה בצורה הפיזית, והמשחק הגדול של מחבואים הינו הצלחה. הצלחתם מאוד. כתבתם את תסריט המשחק הנמצא לפניכם.

המטרה הגבוהה ביותר שלכם על פני הפלנטה היא להגיע לכאן, ולאחוז בכל אנרגית האל בתוך ההוויה הפיזית, להתעורר בתוך אותם גופים קטנים שלכם, ולהיות מבולבלים. נספר לכם שהצלחתם בכך מאוד. עתה אתם מתחילים להסיט הצידה את הצעיף. אתם מתחילים לראות את העוצמות שבפנים. לא קל לכם להקדיש עידנים רבים של קיום על מנת ללמוד כיצד למקם את העוצמה מחוצה לכם. להביא את העוצמה פנימה הינה אחת מהמשימות היותר קשות עתה העומדות בפניכם. עמוק בזיכרון התאים שלכם חתומים הזיכרונות של הסתכלות על הוויות עצומות ועוצמתיות, ההורים, אשר סיפקו לכם את כל צרכיכם. בתוך חותמים אלה קל להסתכל לשמים ולבקש מהאל אשר במרומים את אשר לבכם משתוקק אליו.

הביטוי הגבוה ביותר של האנושות בממד החמישי

נספר לכם שיש אל, והבדיחה הקוסמית הינה, שזה אתם, כולכם. יקירים, אינכם נפרדים זה מזה, ואינכם נפרדים מאתנו. אנו חלק אלה מאלה. זו הסיבה לכך שלעתים תכופות, כאשר הנכם מתבוננים זה בזה, אתם נזכרים באח שהיה לכם בחיים קודמים, אתם נזכרים בחיבורי לב, באהבה אותה חלקתם. כאשר אתם מקשיבים לנו, אתם נזכרים בחלק של עצמכם ואתם נזכרים בבית. אהה, יקירים, הבית הינו אוסף של אנרגיות לה הנכם קוראים אל. הבית הינו אוסף של אנרגיות אותן כולנו חולקים. הנכם מתחילים להביא את הבית לצד שלכם של הצעיף באמצעות בחירותיכם. האם אתם יכולים לראות את שמחתנו? אתם מתחילים ליצור עתה את המרומים על פני האדמה, ובעודכם עושים זאת, התמיכה מהצד שלנו של הצעיף, עצומה. לא, איננו שולחים יד דרך הצעיף ואיננו אומרים לכם באיזו דרך לפנות, אולם אנו כן מציעים לכם את הקריצות הקוסמיות. יקירים, אין זה יאה שניכנס לשדה שלכם, אולם לידיעתכם אם אתם תיכנסו אליו, תמצאו את העוצמה. להחזיק את העוצמה בפנים הינו עתה הביטוי הגבוה ביותר של האנושות בממד החמישי.

ששה כללים להחזקת העוצמה

ברצוננו להציע לכם דרכים פשוטות להחזיק את העוצמה בפנים. זה לא קל לאנושיים להחזיק בעוצמה. לתת אותה למישהו/משהו חיצוני – לחלקים של עצמכם ולהשתקפויות של עצמכם אליהם הנכם מתייחסים כגבוהים ביותר – הינו הדבר אליו אתם רגילים. יקירים, אנו, כמלאכי המרומים, איננו רוצים את עוצמתכם. איננו מעוניינים בסגידתכם שכן זה איננו הדבר לשמו אנו נמצאים כאן. אף אחד מהמאסטרים אשר הילכו על פני האדמה לא חיפש אותה. איננו רוצים שתקחו כל מילה שאנו אומרים ותלכו אחריה בעיוורון, מכיוון שזו היתה הדרך הישנה. פעולות אלה לוקחות מכם את עוצמתכם ביעילות רבה. אנו לא ניתן לכם שם כך שלא תוכלו לתיתו לנו, מאחר ולאנושיים יש נטייה לתת את עוצמתם לבעלי כינוי בקלות רבה מידי. היה זה השומר אשר נתן לנו את השם ‘הקבוצה’. לא אנחנו. מה שהיינו רוצים שתעשו הוא, שתקחו חלק מהצעותינו, שתקחו פיסה מהן אותה יש ביכולתכם ליישם בדרך כלשהי בחייכם, פיסה של מידע שתוכל לעזור לכם להפוך להיות מלאכים אנושיים על פני כדור הארץ. ובנימה זו, נציע לכם הצעות פשוטות. קחו את אשר מהדהד בלבכם ועזבו את היתר, שכן זו הדרך לחיות ברטט גבוה יותר בממד החמישי. ואלה הם ששת הכללים להחזיק בעוצמה ברטט הגבוה יותר של כדור הארץ החדש.

כלל ראשון: שחררו את אשליית הקוטביות

הכלל הראשון שנבקשכם לשקול, הינו שחרור הרעיון של הנכון או שגוי. הצלחתם מאוד לקחת את אמיתותיכם ולשימן בקופסא המגדירה אותן בבהירות, מאחר שהתייחסתם אל האמת כאל דבר המתאים בכל המצבים. ברטט הנמוך בו הייתם, נהגתם להשתמש ביעילות בשיפוט על מנת להגיע מנקודה א’ אל נקודה ב’, והדבר עזר לכם להגדיר אמיתות. אולם עתה, בעודכם נעים במהירות דרך רצף מהיר של רמות רטט, יש ביכולתכם לראות שהאמת אינה קנה מידה קבוע. למעשה זו אבולוציה בהתפתחות. אי לכך אנו מבקשים מכם להתחיל לשחרר חלק מהדברים אשר לאמיתו של דבר עלולים לעכב אתכם. זה כולל חלק מהאמיתות שעזרו לכם להגיע לנקודת מבט של נכון או שגוי, המחזיקות בשיפוט. במקום זאת, נבקשכם פשוט להשתמש בהבחנה. ההבחנה הינה אומנות הבחירה ללא שיפוט. על מנת להשתמש בהבחנה, אנו מציעים שתבחרו רק בדברים המהדהדים בתוך הלב, ושתעזבו את היתר ללא שיפוט, שכן אלה היו הדברים שמוקמו שם עבור מישהו אחר. יתכן שזו אינה האמת שלכם ברמת ההתפתחות בה הנכם נמצאים, אך כאשר אתם שופטים אותה, אתם קושרים אותה ונושאים אותה בכל דבר שאתם עושים. מה שקורה הוא, בכל פעם שאתם חושבים שאתם משחררים משהו “שגוי”, אתם בעצם יוצרים הרבה יותר מאותו דבר. אנו רואים את מחשבותיכם: “אם נשחרר את הרעיון של נכון או שגוי, הפלנטה שלנו פשוט תיכנס לכאוס, לא כן?” לא, משום שיש חוק גבוה בהרבה אשר משפיע. זהו למעשה שיקוף של האנרגיה האוניברסאלית, לכן החוק של סיבה ותוצאה עדיין בתוקף. כל שנבקשכם הוא לשחרר רק את ה”נכון” ואת ה”שגוי”. אתם יכולים להתחיל לקלוט בכל הנושאים אמיתות גבוהות יותר, למצוא רמות שונות של דברים המעוררים אתכם, ולהתחיל לשחרר את אשר אינו מעורר אתכם. נספר לכם גם שמתמטיקאי ופיזיקאי קדום בשם יצחק [ Isaac] ניוטון גילה אמת גבוהה אותה כינה ‘החוק השלישי שלו של התנועה’, שאמר: “לכל פעולה יש תגובה מנוגדת וזהה.” ניקח זאת צעד אחד קדימה ונספר לכם שעבור כל נכון או טוב יש ניגוד שווה של שגוי או רע. למעשה הם חלק בלתי נפרד זה מזה והאחד אינו קיים ללא האחר. ההבנה שאור וחושך הינם למעשה חלק מאותה בריאה, עשוי לעזור לכם לשחרר את הרעיון של הממד השלישי של נכון ושגוי.

כלל שני: אמצו את האחריות

כל אחד ואחת מכם אחראי להבאת הגרסא שלו של המרומים לפני האדמה. ודבר זה מביא אותנו ישירות לכלל השני. הכלל השני הינו אחריות. יש מבוכה רבה ביחס לאחריות. במבוכה אותה חוויתם במשחק, תהיתם היכן נמצאים גבולות האחריות. נספר לכם שהם לחלוטין נמצאים בתוככם. לקבל על עצמכם אחריות ביחס למישהו, או משהו, הנמצא מחוצה לכם, הינה הנחיה מוטעית של האנרגיה. כיצד מגבירים את העוצמה האישית? כיצד מחזיקים יותר עוצמה בצורה הפיזית? איך מחזיקים יותר עוצמה במערכות יחסים? ובכן, המשוואה פשוטה: אמצו יותר אחריות ותגבירו את העוצמה האישית. החזיקו באחריות רק עבור עצמכם, עבור פעולותיכם ובעבור אשר הנכם שומרים בלב – המחשבות, הרגשות, והאמונות – ותשנו את העולם. כל אחד ואחת מכם אחראי רק לאותה פיסה שלכם המחוברת לשלם והמשנה את הרטט הקולקטיבי. כאשר הנכם אחראים בתוככם, הנכם מתבוננים זה בעיניו של זה וזורעים זרעים של אור. כאשר יוצאים למעדנייה ומחייכים, זורעים זרעים מאוד חשובים מבלי להוציא מילה מהפה. יתכן שאותו חיוך יגרום לאותו אדם להיזכר באח שאיבד תקופות חיים רבות קודם לכן. אם ברצונכם להגביר את העוצמה האישית במערכת יחסים, קבלו על עצמכם יותר אחריות באותה מערכת. אם ברצונכם להגביר את עוצמתכם בנושא השפע, נבקשכם למצוא דרכים לקבל על עצמכם יותר אחריות באותו נושא. קודם כל הגבירו את האחריות האישית בכך שתקבלו על עצמכם אחריות ביחס לאושר וצרו את המציאות שלכם במקום לאפשר שמישהו ייצור אותה עבורכם, כפי שרובכם עשיתם.

כלל שלישי: בחרו את נקודת ההסתכלות

אנו עוברים עתה לכלל השלישי, שאינו אלא תפיסה. המציאות שלכם כולה הינה תוצר ישיר של תפיסתכם אותה. החיים הינם במה ואתם הקהל. בעצם מה שאנו אומרים הוא, שהחיים משתנים באופן קיצוני כאשר משנים את המקום באולם ממנו צופים בהם. זווית התפיסה מגדירה את המציאות. למעשה גם לאחר שממקמים את זווית התפיסה, ניתן לשנות אותה למקום אחר. אם המשחק בו הנכם צופים אינו מעניין אתכם, קומו ושנו את מושבכם. אתם מתחילים עתה להבין זאת, שכן ככל שתגלו עוד על מאפייני המציאות של הממד החמישי, תראו שיש מציאויות חילופיות המתקיימות במקביל למציאות שלכם. אתם יושבים בחדר זה ומקשיבים למילותינו הניתנות באמצעות השומר, ועדיין יכול להיות אתכם אחד נוסף היושב במציאות טיפה שונה. מה שלא ידעתם הוא, שניתן לקפוץ ממציאות אחת לאחרת, ושהדבר תלוי בנקודת התפיסה. שינוי קל ביותר של התפיסה ייצור תוצאה שונה. אנו מבקשים מכם לא רק להפוך להיות ערים לתפיסתכם ביחס לאירועים ולדברים הסובבים אתכם, אלא אף להפוך להיות ערים לאופן בו אתם תופסים את עוצמתכם. אם אתם צופים בחדשות בטלוויזיה ורואים כמה נורא הוא העולם, גורלכם יהיה לגור בעולם נורא ואלה יהיו בדיוק החוויות אותן תמשכו לחייכם. במקום זאת, אם תצפו בחדשות בטלוויזיה ותחפשו אפשרויות במקום כמות בעיות שלא ניתן להתגבר עליה, תהיינה חוויותיכם מלאות באפשרויות. כאשר הנכם מתבוננים פנימה, אל תוככם, תמלאו את העוצמה האמיתית.

אתם מתעוררים מהחלום ומתחילים להבין שהנכם המאסטרים של לוח המשחק. זה לא היה קל. חלק מהשיעורים שבחרתם הריצו אתכם ישר אל קיר אבנים אשר מנע מכם מלראות את עוצמתכם. אתם חושבים שמישהו משך את השטיח מתחת רגליכם או שהשתלט עליכם. נספר לכם שקשה לראות זאת. אנו מבינים את זה. אולם אם תשנו את תפיסתכם ביחס לעוצמתכם הנמצאת בתוככם פנימה במקום כלפי חוץ, תראו את ההבדל. שינוי קל של התפיסה זה כל מה שדרוש על מנת לראות שרוב החוויות של התנגשות בקיר הלבנים נבעו כנראה מחוזה, לעזור לכם לקדם את שיעור החיים, או להפעיל את התעוררותכם. רבים מכם הינם מאסטרים עוצמתיים לריפוי רק משום שחוויתם משהו שלילי מאוד בחייכם אשר דחף אתכם לקחת לעצמכם את עוצמתכם. אמצו נקודת תפיסה זו ותמצאו עצמכם אוחזים בעוצמתכם.

על פני הפלנטה שלכם הייתם מאוד מונעים על ידי כאב. אתם פוחדים מאוד מכאב רגשי ומכאב פיזי ותעשו כל דבר על מנת להימנע ממנו. נאמר לכם שאילו יכולתם לראות זאת מצד הצעיף שלנו, הייתם מבינים שלמעשה זה משהו שונה לחלוטין. כאשר תשובו סוף סוף הביתה ותתחברו מחדש עם אלה אשר היו חלק מחוויות הכאב שלכם, תטפחו זה לזה על השכם, תלחצו ידיים זה לזה, תתחבקו מתוך מגע של מלאכים, ואפילו תיזכרו באותו כאב כהתנסות אנושית אשר מן הסתם הניעה אתכם. העבירו את העוצמה האישית פנימה והבינו שהבחירה תמיד בידיכם. אם תשחררו את הרעיון של “נכון” ו”שגוי”, תוכלו לראות שאין בחירות שגויות. אם תקבלו על עצמכם אחריות תוכלו לשחרר את רוב הרגשות האנושיים חסרי התועלת שנותרו מרטט הממד השלישי. ברטט הנמוך ממנו הגעתם, נשאתם עמכם דברים חשובים אשר הניעו את האנרגיה שלכם על מנת שתוכלו לשרוד. נספר לכם שעל מנת להגיע מנקודה א’ בנושאים אלה לנקודה ב’, השתמשתם בשיפוט. הרגש האנושי הכי חסר התועלת שנשאר לכם מהרטט השלישי הינה המילה המתחילה ב- “א” : אשמה. אשמה הינה תחושה שלילית מאוד. אם תשימו לב לששת הכללים, תוכלו לראות שאתם נמצאים עתה ממש כאן. ואם תקבלו על עצמכם אחריות על המקום בו הנכם נמצאים, אין זה אומר שאתם מקבלים אחריות על אף אחד אחר, אלא על עצמכם בלבד. שימו לב למקום בו הנכם נמצאים עתה, ואם יש משהו שיש ביכולתכם לעשות בקשר לכך, עשו זאת. אם לא – שחררו את האשמה. בממד השלישי היה לכם מרחב פעולה גדול מאוד בו יכולתם לשרוד במשך פרק זמן ארוך מאוד, אולם בממד החמישי רמת המחייה הינה ברטט גבוה יותר, ולכן לא יהיה בו יותר מקום למילת ה”א”. התחילו לשחרר אותה עתה ותהיו מוכנים מאוד למעבר לממד הבא.

כלל רביעי: ריקדו בתשוקתכם

ברטטים הנמוכים מהם הנכם מתפתחים עתה, התשוקה היתה דבר אותו חוויתם רק לפעמים. תשוקה היתה דבר אותו חוויתם רק כתוצאה מהעמדה בשורה את האנרגיה בדרך מסוימת, וזה היה נפלא. זה היה קורטוב של החיים שנוסף בצמצום. ברטט הגבוה, תשוקה הינה מצב בו תחיו את חיי היומיום. דפוסי העבודה בהנעה הראשונית בממד השלילי עסקו בהישרדות. לכן דפוסי העבודה היו בפירוש שלוש מילים: יש לעבוד קשה. לימדו אתכם, וכך אף ראיתם, שברטטים הנמוכים מהם באתם, האמת שלכם היתה שאם עבדתם מספיק קשה, יכולתם להשיג כל דבר שחפצתם בו. אולם עתה, כאשר הנכם נעים לרמות רטט גבוהות יותר, אתם רואים שזה כבר לא תופס. לידיעתם אתם כבר אינכם מחפשים רק הישרדות. עתה אתם מחפשים תודעה מאוחדת ואמת גבוהה יותר. כאשר דבר זה הופך להיות המניע העיקרי, עליכם ללכת בעקבות הלב. זה הזמן בו התשוקה הופכת להיות הפיסה החשובה מכולם.

לידיעתכם, הצלחתכם ברטטים הגבוהים יותר של כדור הארץ החדש נמצאת ביחסיות ישירה לכמות השמחה והתשוקה שתחוו בחיי היומיום.

אהה, אנו אוהבים את התגובה שכרגע קבלנו מכם. רבים מכם התחילו לחשוב: “אני עדיין עובדת בעבודה שלא ממש מעניינת אותי. אילו רק יכולתי ללכת אחר תשוקתי, אילו רק יכולתי לעשות את אשר באתי לעשותו, אילו רק יכולתי להפוך להיות המרפאה, ההילרית שאני יודעת שאני.” חלקכם לא קבלו תמיכה על מנת לעשות את העבודה שהינה יום יום ושעה שעה מושא תשוקתכם. נספר לכם גם שכאשר אתם נעים לרטט הגבוה יותר, יהיה זה קריטי שתחוו תשוקה רבה ככל שתוכלו לשאת, במיוחד כאשר אינכם עובדים בעבודה שהינה מושא תשוקתכם. נספר לכם גם שלא תוכלו לשאת יותר אנרגיה שאינה מתאימה. אם אין בעבודה הנוכחית לפחות חלק שמעורר אתכם, זה רק עניין של זמן עד שתעזבו אותה. אל תחששו משינוי זה, יקירים, שכן כל השינויים מוליכים למשהו טוב יותר. שינויים רבים צפויים להגיע. כאשר תנועו לרמות רטט גבוהות יותר, העזו להשיג את אשר מהדהד בתוך לבכם כתשוקה. העזו להגיע לדברים המוסיפים לכם ולא אל אלה הלוקחים מכם. כאשר כל אחד מכם עושה זאת על בסיס אישי, הן היקום והן הסובבים אתכם יוכלו להיעזר בכם ברמות גבוהות יותר.

יקירים, כאשר אתם זורעים את זרעי האור עוברת השמחה מאדם לאדם והדבר הופך להיות בעל חשיבות גדולה מאוד לכל אחד מכם. העזו ללכת אחר התשוקה. אם אתם מוצאים עצמכם במצב בו עליכם לעבור מספר שעות תוך עשיית עבודה שאינכם משתוקקים אליה, אנו מבקשים מכם לחפש בה את אותם דברים קטנים שכן יעוררו את תשוקתכם, ולהתמקד בהם. מצאו דרכים לעשות דברים בסופי השבוע, מצאו דרכים לעשות דברים בערבים. מצאו דרכים להתחבר לאנשים בעבודה החולקים עמכם את אותה תשוקה. אם אתם יכולים למצוא דרכים להחזיר את הבלתי רגיל אל תוך החיים הרגילים, אתם עשויים לגלות שיש יותר תשוקה אפילו בעבודה בה הנכם נמצאים.

בשלב זה יש לאנושיים נטייה לחתוך ולברוח. הרבה יותר קל להתפטר מעבודה ולחפש עבודה חדשה מאשר לשנות את העבודה הקיימת למשהו שאתם משתוקקים אליו. מצאו הזדמנויות לשני הדברים, וחפשו את הקסם בדברים הרגילים. אפילו אם אתם מצליחים לחוות זאת כאשר אתם עוברים זה ליד זה במעלית, זה עשוי להספיק. שאו בחופשיות את האנרגיה. הפיצו אותם ביניכם לבין עצמכם ותגלו רוגע בתשוקתכם. ואם אתם מחפשים ועדיין אינכם מצליחים למצוא את התשוקה, זה משום שאתם לוקחים עצמכם הרבה יותר מדי ברצינות. אם נמצא אתכם רציניים מידי, נדגדג לכם את עצם המרפק על מנת להזכיר לכם שזה רק משחק. יקירים, צחקו לעתים תכופות, שכן דבר זה מיישב את האנרגיה ומאפשר לתשוקה למצוא אתכם. אם תתחילו לשחק את המשחק ולהשתעשע, תמצאו את התשוקה. הרטטים הגבוהים יותר של כדור הארץ החדש יתמכו בתשוקה כדרך חיים.

כלל חמישי: כבדו את זרימת האנרגיה

הכלל החמישי הינו כלל חשוב, משום שזו זרימת האנרגיה. הכלל החמישי עוסק באופן בו האנרגיה נעה סביבכם. לעתים תכופות ראיתם אנרגיה ומיקמתם עצמכם בתוך הזרימה שלה, תוך מחשבה שתוכלו לאסוף אנרגיה, שתוכלו לתפוס אותה ושהיא תהפוך להיות חלק מכם ותוסיף לכם. לידיעתכם, זה לא עובד ככה. חלק הארי מחוויתכם אודות מחסור בשפע הינה תוצאה מכך שראיתם שהאנרגיה מגיעה אל תוככם, וניסיתם להגביר את זרימתה על מנת שיהיה לכם שפע של אנרגיה. ובכן, זה לא נחוץ. יועיל הרבה יותר לאמץ את הגישה של “הזרימה” במקום את הציפייה לקבלה. ראו עצמכם כמו דולפין. לדולפין יש מבנה מאוד חלק המאפשר לו לשחות דרך המים העכורים ביותר ודבר לא ידבק אליו. הדולפין הינו כנראה אחד מהיצורים בעלי השפע הרב ביותר הקיימים על פני כדור הארץ, שכן יש לו הכול בכל רגע, והוא אינו צריך לשאת דבר. הוא יודע גם כיצד להשתעשע. כאשר הוא רוקד מפה לשם, אם הוא מוצא משהו המוריד מהריקוד, הוא פשוט עובר למקום אחר ומוצא עוד מתשוקתו. אפשרו לעצמכם לעבור דרך האנרגיה ללא מאמץ, בעודכם יודעים שכל האנרגיה זמנית. כאשר האנרגיה זורמת דרככם, אפשרו לה לרגע בלבד להפוך להיות לחלק מכם, בעודכם מאפשרים לה לזרום דרככם. אם תאפשרו לזרימה זו לעבור, תאמצו לעצמכם גישה של ‘לרקוד את החיים בשמחה’, ותראו שברטטים הגבוהים יותר הרבה יותר קל פשוט לזרום דרך האנרגיה. ברגע שתקבלו על עצמכם אחריות על האנרגיה של הזולת, תידבק אנרגיה זו בכם. היא תהפוך להיות חלק מכם, ואז או שיהיה עליכם לשחרר אותה או לשנותה בדרך כלשהי. דבר זה גורם לקשיים רבים על פני הפלנטה שלכם. אתם אחראים אך ורק לעצמכם וזרימת החיים שלכם.

כאשר תתחילו לאמץ גישה זו, אפילו המנהיגים שלכם יתחילו להבין שאין להם את הכוח שהם חשבו שיש להם. הימים של ‘מו’ ישובו, ומנהיגי העולם יהפכו להיות המשרתים הנאמנים שהיו מתוכננים להיות מלכתחילה. זה יהיה הזמן בו הם ישקפו את הלב הקולקטיבי של כלל האנושות. יקירי, זמן זה קרוב יותר מאשר אתם חושבים. זה חלק מהסיבה לכך שאתם רואים מנהיגים רבים מעולמכם השמים לב. בזמן הזה אתם שומעים אותם אומרים לעתים תכופות: “זה בסדר וזה לא.” “זה טוב וזה רע.” אנא הבינו שבעודם אוספים מידע נוסף, יתאפשר להם להשתמש בו בדרך יותר יעילה.

הכלל השישי: צרו מרחב לבני אנוש מועצמים

וזה מביא אותנו לכלל השישי. הכלל השישי הינו אחד מהחשובים ביותר. עד עתה דברנו על האופן בו הנכם נכנסים פנימה, כיצד לקבל על עצמכם אחריות רק עבור עצמכם. אתם הרי יודעים שהנכם מחוברים זה לזה. כיצד, אם כן, אתם מגיבים לסובבים אתכם? בכך שאתם יוצרים מרחב לבני האנוש המועצמים אשר בחייכם. כל דבר שיש ביכולתכם לעשות על מנת להעצים בן אנוש אחר, יקרין, בסופו של דבר, על האנרגיה האישית שלכם, יגביר את הרטט שלכם, ויביא את הבית לפלנטה ארץ. יקירים, השתמשו בגורמים מעצימים. אפשרו לעצמכם להעצים וליצור מרחב לא רק בממשלות, אלא גם בעסקים ובמערכות היחסים האישיות. במערכות יחסים עם הילדים, צרו מרחב לבני אנוש מועצמים. צרו מרחב כך שהם יהיו מועצמים בשלמות באנרגיה האישית שלכם בעומדם ממש לידכם, שכן שם נמצא הקסם.

קחו כמה מהכללים שהצענו לכם. קחו אותם, שחקו עמם והשתמשו בהם. מצאו דרך להעבירם הלאה. התבוננו במראה, יקירים, וראו את המורים שהנכם. אתם משנים את פלנטת הבחירה החופשית. אתם משנים את האנושות. אתם המאסטרים של לוח המשחק המשנים את כל היש. הכבוד הוא שלנו להיות בנוכחותכם ביום זה, ואנו מודים לכם.

בכבוד רב אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה ולטפח זה את הזה. השתמשו בגורמים המעצימים ושחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה