מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

שוב ושוב הזכירו הקבוצה את המשפחה הרוחנית המקורית. על מנת להסביר זאת, אקח אתכם לפעם הראשונה בה נכנסנו לגלגול פיזי כאן, על פני כדור הארץ. המשחק החל כניסוי שמטרתו היתה לראות אם נוכל לראות את האל באמצעות העיניים זה אצל זה. רק חוק אחד קבענו למשחק זה: “בחירה חופשית בכל הנושאים.”

בפעם הראשונה בה שיחקנו את המשחק ובאנו אל לוח המשחק של הבחירה החופשית, בקשנו את משפחתנו הקרובה להצטרף אלינו למשחק. תכננו אותו כך שהשימוש בקרמה יהיה סוג של רישום נקודות על מנת שהשיטה הזו תהיה בשימוש שלנו בלבד. הודות לקרמה נוצר הצורך לשוב יחדיו לתקופות חיים פעם אחר פעם כקבוצות של נשמות. שבנו עם אותה קבוצת משפחה פחות או יותר באותו זמן ומקום על מנת לקדם את הקרמה.

במהלך התקופות היו שהסירו בהדרגה וניקו את הקרמה עם הקבוצה עמה עבדו. אז הם התמזגו עם משפחה אחרת ויצרו עמה קשרי קרמה. זה החיקוי של הזרימה הטבעית של האנרגיה האוניברסאלית, שאליבא דה הקבוצה, הינה אנרגיה של מיזוג. במהלך תקופות חיים רבות כנראה שחווינו משפחות רוחניות רבות, מהן היינו חלק אינגרלי.

עתה הגיע המשחק, כפי שהכרנו אותו, לסיום. אנו נמצאים עתה בתהליך של כתיבת משחק חדש על פני כדור הארץ החדש. זוהי אנרגיה חדשה וזה הזמן להלך בתוך עוצמתנו האמיתית. הקבוצה מתייחסים ל”גל העצמה השני” כהתפתחות האנושות מהדפוס של ‘ללכת אחר המנהיג’ לדפוס חדש של ‘ללכת אחר עצמך’.

לרבים על פני הפלנטה יש קשיים עם אנרגיה חדשה זו ועם העוצמה הזו. פעמים רבות ראינו כיצד מנהיגי מדינות ניסו להשיב את הדרכים הישנות ולאכוף את מנהיגותם על אחרים באמצעות אגרסיביות כוללנית. אנו יכולים לעזור זה לזה ללמוד לשאת ולהשתמש באחריות בעוצמה שהינה המורשת האמיתית ללא פחד או אגרסיה.

כאשר לומדים לשאת עוצמה זו ונכנסים לאנרגיה החדשה, ישנן פעולות שכל אחד יכול לבצע על מנת לעזור להתפתחות האישית. הפעולה הראשונה והעוצמתית מכולן הינה להתחבר מחדש למשפחה הרוחנית המקורית. אלה הן ההוויות אשר זוכרות מי אתם באמת גם אם אתם אינכם זוכרים. אלה הם האנשים אותם הנכם פוגשים בפעם הראשונה ומיד מכירים אותם.

רוב האנשים האלה ייכנסו לחייכם ויחוללו הבדל מאוד משמעותי בדרך בה אתם רואים עצמכם. באופיים הטבעי של חוזים אלה, רוב האנשים האלה ישובו לחייכם לפרק זמן קצר ואז ימשיכו הלאה. מאחר והכלל היחידי כאן הינה החבירה החופשית, בהחלט ניתן לשנות זאת וליצור מערכות יחסים ארוכות טווח. עדיין ברוב המקרים אנשים אלה ייגעו לכם בנשמה באור הבית, וימשיכו הלאה.

כיצד ניתן לתקשר עמם? מצאו מקומות בהם נמצאים אנשים בעלי רטט דומה. קורסים, אתרי אינטרנט, ומקומות תקשורת אחרים. אנו מזמינים אתכם להתחיל כאן, באתר של Lightworker בו קיימת מטרה זו. מצאו גם מקומות אחרים להתאסף וספרו עליהם הלאה. מצאו קבוצת מדיטציה או קבוצה כנסיה. התחילו קבוצה, אם אינכם יכולים למצוא כזו. צרו מרחב בחייכם על מנת שהמשפחה הרוחנית המקורית תמצא אתכם, קבעו את הכוונה וראו כיצד הקסם יתחיל.

תיהנו מהמשחק!

חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות,

סטיב רות’ר