Czy mogę przedstawić grupę?

Kiedy po raz pierwszy zacząłem channeling grupę, nie wierzyłem, że to channeling, ponieważ był to tak naturalny proces. To było tak, jakby mówili do mnie własnym głosem, ale zdawałem sobie sprawę, że było ich kilka. Z ich perspektywy channeling jest naturalnym procesem, a nie mistycznym. Jest to sztuka słuchania, a kiedy uczysz się słuchać, informacja zaczyna być bardzo wyraźna. Jest to bardzo ugruntowana forma channelingu.

Pewnego dnia zapytałem ich, kim oni są. Roześmiali się z miłością i powiedzieli mi, że odpowiedź na moje pytanie była trzykrotna:
1. To nie moja sprawa.
2. To nie moja sprawa i
3. To nie moja sprawa.

Pierwszą moją reakcją był strach, ponieważ sądziłem, że istoty, które nie chcą się identyfikować, nie mogą być światłem. Mimo to te wiadomości były tak wspaniałe, że nie mogłem trzymać się z daleka. Ciągle słyszałam ten cudowny śmiech i wreszcie zapytałam ich, dlaczego mi nie odpowiedzą.

Następnie zaproponowali mi to: “Chcielibyśmy, abyś rozeznał wiadomości dla treści miłosnej w samych wiadomościach. Jest to ćwiczenie własnej mocy poprzez rozeznanie zamiast określenia wartości z powodu umieszczonej na niej etykiety. Wnikliwość jest największym wyrazem Boga w tobie, ponieważ wyraźnie wykorzystuje twoją moc do kierowania własnym światem. Oferujemy to jako narzędzie: jeśli pociągnie za sobą struny serca, weź to jako własne. Jeśli jest cokolwiek mniej, zostaw to bez osądzania, ponieważ zostało ono umieszczone dla innego.

“Rozeznanie albo wnikliwość to narzędzie, o które proszą nas we wszystkich dziedzinach naszego życia, od tego, kogo dopuszczamy do siebie i do tego, co oglądamy w telewizji. Dla nich jest to tak ważne, że uosabiają tę lekcję w swojej własnej anonimowości. Po kilku miesiącach w końcu zgodzili się, żebym mógł nazwać ich po prostu “Grupą”.

Oferują informacje o przebudzeniu i technikach tych sił, które już są w tobie. Są tutaj po to, aby pomóc tym, którzy zdecydują się wejść w ich radość i stworzyć swoją wersję Nieba tutaj na Ziemi. Uwielbiają się śmiać i zapewniam im mnóstwo okazji!

Przez długi czas grupa niewiele mówiła o ich pochodzeniu, z wyjątkiem tego, że jest to grupa dziewięciu osób i uważają mnie za jednego z nich. Każdy ma określoną pracę i specjalizację, a moja przekłada się na ludzkie serce. W grudniu 1999 roku powiedzieli nam trochę więcej o tym, kim byli. Te informacje można znaleźć w wiadomości Rodzina Michała. Miesięczne wiadomości od grupy są dostępne jako Beacons of Light. Możesz umieścić się na liście, aby otrzymać tę wiadomość za pośrednictwem poczty e-mail.

Z dumą oferujemy ci to dla twojej własnej inicjacji i rozeznania.

Espavo

Steve Rother