Co to jest Lightworker?

Często zadajemy sobie pytanie: “Czym jest Lightworker?” Jest wiele e-maili, które zadają to pytanie, ponieważ niektóre z naszych seminariów używają etykiety “OverLight Series lub LightMasters.”

Wiele osób pisze do nas z pytaniem, co muszę zrobić zostać Lightworker. Odpowiedź jest prosta. Tytuł “Lightworker” może być podjęty tylko przez świadomy wybór każdej osoby. Ludzie trafiający na tę stronę instynktownie reagują na słowo Lightworker. Nie, nie wymyśliliśmy go, ani nie twierdzimy, że jesteśmy jego właścicielami.

Po prostu używamy go, ponieważ wyraźnie stwierdza on nasz zamiar noszenia Światła. Lightworker to wybrany tytuł dla każdego, kto zdecyduje się rozprzestrzeniać światło na planecie Ziemi.

W ostatnim channelingu z “grupy” wyjaśnili to :

Grupa:

“Ponownie jesteśmy głęboko zaszczyceni, że możemy skierować do tej grupy mistrzów tytuł Lightworkers. Jest to wybrany tytuł i jest nadawany wszystkim, którzy chcą go nosić. Odzwierciedla to chęć świadomego noszenia światła na planecie Ziemia i taka postawa jest jedynym warunkiem wstępnym. Jak wiadomo, niechętnie używamy tytułów dowolnego rodzaju. Humor znajdujemy w tym, że ludzie mają tak duże znaczenie w tytułach.

Widzimy, że ludzie często akceptują wiadomości o wątpliwej uczciwości ze względu na wyszukany tytuł z nią związany. Prosimy was, abyście zwrócili uwagę na treść miłości w wiadomości i użyli własnego rozeznania do wszystkich informacji, które znajdą się w waszej dziedzinie. Jest to największy wyraz Boga w każdym z was i pomoże wam zachować równowagę w tych czasach. Mówimy wam, że nawet z tą awersją do tytułów jesteśmy zaszczyceni, że nazywamy siebie Lightworkers. Zamiast używania tego tytułu, aby umieścić nas na jakiejś wyimaginowanej drabinie, używamy jej jako potwierdzenia naszych intencji. Zapraszamy wszystkich do zrobienia tego samego. ”

(Beacons of Light, Styczeń 1999)

Zachęcamy Cię do zdobycia tego tytułu dla siebie i ponownego dołączenia do tego, kim naprawdę jesteś.

Steve & Barbara Rother i The Group