Second Wave of Empowerment Leaf There Before the Grace of you, go I Human Angels Toad Stool Another Toad Stool Second Wave Crystal Child ..to reflect the magnifence of humans Purple is the color of the Universe. Big Hugs and gentle nudges Lightworker

Слова “Втілені Янголи” використовується у літературі тисячі років. Група ж говорить про еволюцію Втілених Янголів лише з 1999 року. Під час живого ченелінга у Ейндговені, Нідерланди, вони презентували “7 дарунків третього тисячоліття”. У цьому посланні п’ятий дарунок означав, що ми більше не єдина планета вільного вибору. Друга Планета Вільного Вибору вже розпочала своє життя і знаходиться у власному еволюційному часовому просторі.

Група каже, що їхнє найвище призначення як Янголів на Небесах – віддзеркалювати велич людства. А ми як Люди розпочали зараз свій розвиток до вищого вібраційного статусу. Наступний пункт призначення наших мандрівок еволюцією декого з нас приведе до того, що ми станемо Втіленими Янголами.

Втілений Янгол – це людина, що зобов’язується перейти зі своїм духом у потрібну точку перетину часу та простору для позитивного внеску у життя іншої людини.

Група з особливою увагою наголошує, що бути Втіленим Янголом може бути нелегко, оскільки незавжди можна побачити результат посіяних вами насінин. Також бути Втіленим Янголом означає бути готовим допомагати іншим вступати у власну силу, але не беручи на себе їхньої відповідальності та їхньої сили. Непросте завдання, це вам скаже будь-який Янгол. І все ж беручи на себе зобов’язання переміститися у ситуацію, де лише добре слово, дотик, усмішка або дар можуть допомогти, людина змінює напрямок їхніх життів назавжди. Це і є завдання Втілених Янголів.

Група також зазначає, що це лише тимчасова робота, і ті, хто вирішують стати Втіленими Янголами, насправді так готуються до майбутньої ролі Янголів на Другій Планеті Вільного Вибору.

Три запитання до усіх Втілених Янголів

З живого ченелінга під час зустрічі в Остмале, Бельгія, жовтень 2002.

1. Чи ви готові ставити себе на перше місце?

Ставити себе на перше місце в усьому – єдиний спосіб, у який можна виконувати роботу Втіленого Янгола, перебуваючи при цьому у балансі. У високих вібраціях Нової Планети Земля перше, до чого, будучи посередником, слід ставитися з особливою увагою, – це виконувати свою роботу, не беручи на себе силу тих, кому допомагаєш. Балансування між цим може бути складним завданням. Але якщо ви не повністю зосереджені на своїй власній енергії, навіть маючи найкращі наміри,спроби допомогти іншим можуть виснажувати, і є ризик потрапити у їхні низькі вібрації. Віднайдіть спочатку свою енергію і майте сміливість поставити себе на перше місце у всіх сенсах.

2. Чи ви погоджуєтеся взяти на себе зобов’язання бути Втіленим Янголом?

Це зобов’язання перед своїм духом означає, що ви дозволяєте собі переміститися у потрібну точку перетину часу та простору, щоб зробити зміни у чиємусь житті. Ви можете бути знайомі з цими людьми або й ні. Щоб довіритися своєму духові, аби той помістив вас у потрібний момент, ви маєте бути збалансованими для цього процесу. Під таким зобов’язанням ви повинні розуміти, що відтепер не усі подальші події у вашому житті ви обиратимете самі. З цього моменту й надалі ваш дух переміщуватиме вас у необхідну точку. Знаходити шляхи, щоб саджати насіння для подальшого віднаходження своєї сили, – буде вашим найвищим наміром як Втіленого Янгола.

3. Чи ви обіцяєте перебувати у Витонченій Благодаті за кожної можливості?

Перебувати у Витонченій Благодаті означає робити кожен свій крок у житті, повністю підтримуючи свідомий зв’язок з усім навкруги. В ілюзії полярності люди імовірно вважатимуть, що вони відділені один від одного. Коли ж ви витончено перебуваєте у Благодаті – ви виражаєте Єдність колективної свідомості у кожному своєму кроці.

Будь ласка, прийміть ці запитання з легкістю та Світлом, але не легковажно.

“Маяки Світла” на цю тему

Дар

Сім’я Михаїла – кола світла (Кристал Михаїла)

Випробування для Втілених Янголів

Творення Втілених Янголів

Три магічні кроки

Дотик Янгола – обійми з Дому