Травень 2020

Білий шум

Вітання, дорогі.

Нині людство рухається неймовірно швидко. Знайте, ми бачимо, що відбувається, і розуміємо ваш страх. Зробіть глибокий вдих і видих, дорогі. Ви починаєте бачити інший бік цього процесу, сповнений надії та радісного хвилювання. Ми поділимося цим сьогодні та прояснимо енергію навколо процесу, який відбувається. Розумієте, сама Земля у всьому цьому значно більше допомагає, ніж ви, можливо, помітили. Навіть серед хаосу та страху ви почнете бачити величезне розширення серця людства. Енергія любові поширилася і починає проникати на планету. Усі ви зараз готові пройти зовсім інший етап цього процесу.

Хвилі смутку

Людей починають накривати хвилі смутку; ви просто сумуєте за тим, як було раніше. І хоча ви будете докладати усіх зусиль, аби повернутися в ті самі місця, світ незворотно змінився. Він вже ніколи не буде таким, як колись. Відбувся зсув, і тепер на планеті Земля переважає новий ритм. Знайте, що з цими новими ритмами також з’являються нові можливості поширювати світло різними способами. Ритми дали вам можливість побачити себе і своє місце у всесвіті, що прекрасно. Пам’ятайте, все, що потрібно зробити час від часу, – це один маленький добрий вчинок, аби серце людства розширилося і запустило розширення інших сердець. Серце активується майже так само, як автоматично поширюється посмішка від однієї людини до іншої.

Ключ

Невеликі прояви добра наочно ілюструють колективне серце людства. Коли серце людства таким чином розширюється і ви об’єднуєтеся у любові, а не в страху – відбувається чудо у багатьох сферах. Ви починаєте бачити його в різних місцях, наприклад, аплодуючи рятівникам і всім, хто піклується про інших. Ще нещодавно нічого подібного не відбувалося, але тепер ви бачите нові можливості у цьому напрямку. Люди просто намагаються бути добрими. Це – розширення колективного серця людства, яке може врешті-решт по-іншому об’єднати всіх людей. Це повернення гармонії, якої ви не мали на Землі вже дуже давно.

Ми просимо вас утриматися від вказування пальцем чи політизування проблеми на даному етапі, що може лише зашкодити заземленню нового світла. У вас буде достатньо часу, аби визначитися на цю тему, коли все проясниться. Найважливіше зараз – знати, що ви всі у цій ситуації знаходитеся разом, і вийти з неї можна лише разом.

Багато речей ви починаєте усвідомлювати зараз у міру того, як планета зазнає змін і енергетичних зсувів. Ви можете скористатися цим більшою мірою, ніж ви розумієте. Це новий час, нова енергія і новий ритм. Світло з Дому зараз побачити значно легше.

Також кажемо вам, дорогі, що цю колективну печаль ви буде переживати досить короткий час. У цьому процесі, який ви нині проходите, є як індивідуальні, так і колективні етапи. Суть всіх етапів перебування у печалі полягає у тому, щоб повернути свою силу. І один з цих етапів – це злість. Чому? Тому що злість чи гнів насправді можуть допомогти вам повернутися у стан сили. Саме у такий спосіб люди зазвичай справляються з печаллю на планеті Земля, оскільки вони дуже мало знають про цей процес. Що ж, незабаром ви досвідчите колективну хвилю печалі, яка залила планету Земля. А що ви зробите з нею – залежить від вас. По-перше, нічого не сприймайте надто серйозно. Це лише миттєві реакції, тож ви побачите, як виходить злість. Люди відчувають себе так, ніби їх частково позбавлено сили. Вони реагуватимуть таким чином, аби повернути свою силу, знову мати почуття впевненості та почуття свого місця у світі, яке вони колись займали.

Хоча ви побачите різні прояви цього явища, ми сподіваємося, що ви будете триматися тієї істини, яку ви просто проявили. Багато хто з вас прийшли з конкретним наміром бути тут на цій планеті, саме в цей момент, щоб, коли люди почнуть пробуджуватися в енергії нової дійсності, бути поруч і активно допомагати у цьому процесі. Це відбувається частіше і значно простіше, ніж можна подумати. Встановлюються нові зв’язки, й з усіх боків це прекрасний час бути на планеті Земля. Ваше місце зарезервоване. На вашому сидінні написано ваше ім’я, дуже давно. Ми страшенно раді, що ви відгукнулися на поклик і зайняли позицію, тому що зараз на Землі ви потрібні більше, ніж собі уявляєте. Ви розпізнаєте ці стежки та можливості, коли по-новому побачите своє власне віддзеркалення. Для нас велика честь просити вас ставитись один до одного з повагою та дбати про себе навзаєм за кожної нагоди, коли ви граєте у цю нову гру в цій новій дійсності.

Еспаво. Дякуємо, що ви прийняли свою силу!

_________________________

Вітання, дорогі.

Я – Хранитель часу.

Цього дня я пропоную вам огляд того, що відбувається у ширшому масштабі. По-перше, знайте, що багато аспектів планети Земля справляються досить добре. У вас відбулося рестартування енергії, спричинене тимчасовою зміною усього вашого способу життя, яке мало на меті усунути цю пандемію. Однак є кілька дуже цікавих речей, про які вам слід знати.

По-перше, якщо подивитися на те, що відбувається з точки зору Землі, побачимо глобальне перезавантаження та очищення. Земля змогла рестартувати свої вібрації, і це сталося у дуже важливий для неї час.

По-друге, енергія змістилася, коли ваша активність зупинилася. Коли ви почнете повертатися назад у те, що ви називаєте реальністю, і почнете знову творити, це буде новий світ. Все буде по-новому. Так, багато людей намагатимуться відновити своє життя, повертаючись до своєї старої роботи. Хоча тимчасово може виглядати, що це працює, майже кожен буде змушений вдатися до досить кардинальних змін протягом наступних кількох років, щоб адаптуватися до того, що щойно сталося.

Людство не буде боротися з цим вірусом дуже довго, хоча вірус буде поширюватися хвилями. Друга хвиля, яка, як правило, надходить восени, буде приблизно втричі більша за першу. Однак у цьому напрямку триває активна робота, і ми не очікуємо, що все пройде дуже складно.

Білий шум

Магія починає повертатися на Землю і вона вже давно назріла, дорогі. Вона налагоджує зв’язки між людством, серцем людства та духом з Дому. Якщо ви також дивитеся на це з точки зору Землі, зовнішні вібрації припинилися досить раптово. Планета перебувала під величезним стресом протягом сотень років, і раптом звільнилася. На Землі у вас є агентство американського уряду під назвою Геологічна служба США (U.S. Geological Service). Один з видів його діяльності – вимірювання вібрації планети Земля, що дає можливість скласти графіки різних моделей, пов’язаних із погодою, а також сейсмічною та вулканічною активністю. Ми маємо на увазі не лише резонанс Шумана, а й актуальні вібраційні моделі планети. Це цікаво, тому що дає можливість бачити верстви руху і навіть інтерпретувати, що означають лінії. Найнижче знаходиться обшар, просто названий білим шумом. Оскільки він був статичний, то вважався за прийнятну аномалію. І ось раптом люди припинили користуватися автомобілями та виїжджати з дому. Коли вони припинили це робити, здогадайтеся, що сталося з цим нижнім шаром білого шуму? Він зник. Вперше стало зрозуміло, як вимірювати рівень гармонії, а точніше, дисгармонії колективної вібрації людства. Це зовсім інше вимірювання, ніж було раніше, і багато хто навіть не усвідомлює, що це насправді вимірювання саме цього явища на цей момент. Проте, ми вважаємо це досить захопливим.

Рестартування Землі

Так багато речей нарешті починає розкриватися. Прогнози, які ми зробили щодо ваших суспільств та вашої економіки, починають здійснюватися. Земля намагається, аби її голос був почутим, чи не так? Зараз явища набувають іншого тону. Вона також перезавантажила свій ритм протягом прекрасних миттєвостей тиші, що дозволило їй перейти на новий шлях. Планета Земля рухається дуже повільно у порівнянні з людьми, які рухаються досить швидко. Попри багато змін, більшість людей повертаються до тих самих речей, які вони робили раніше. Отже, зараз ідея полягає в тому, аби віднайти те, що вам потрібно зробити. Слідкуйте за змінами та будьте готові рухатися до нового світу.

Багато з вас пройшли різні рівні і вирішили за необхідне захистити себе з огляду на неймовірну емпатію, якою ви наділені. Пам’ятайте, дорогі, що ця здатність до емпатії дозволяє вам підключатися до енергії інших людей. Ви навіть можете відчути білий шум, виміряний Геологічною службою США. Раптом ви його чуєте, а за хвилину вже ні. Уявіть, що ви повернулися до своєї роботи та до свого оточення і застали все спокійним, у цілковитій гармонії? Ця можливість чекає на всіх вас попереду, дорогі, пригадайте тишу.

Ви вчитеся неймовірних речей у цей час. Ви не тільки з’ясовуєте, як перенести свою роботу додому, долаючи обмеження у спілкуванні різними способами, але також вчитеся бути самими собою. Ви відкриваєте суть себе, позбавляючись усього цього білого шуму. Повірте, ви вийдете з цієї ситуації досить швидко, навіть якщо нічого не залишиться таким, як було колись. Все змінюється і зрушується. Коли кожен з вас знову повернеться до звичних справ, у вас з’явиться можливість знайти те, що краще відповідає тому, ким ви є енергетично, і тому, що ви робите. Буде більше підтримки для вашого духу, який прикидається людиною. Дорогі, прийдешні дні несуть безліч можливостей, яких ви ніколи раніше не мали. Земля фактично забезпечує їх вам, перезавантажуючи свій ритм.

Нова дійсність

У певному сенсі цей час був для того, щоб сповільнити й перезавантажити вашу енергію. Ви маєте можливість очистити свій власний білий шум, якщо захочете. Це дні прояснення, оскільки, повертаючись до своїх справ, ви створюєте абсолютно нову дійсність. Ви вступаєте в іншу ситуацію, саме тому ми запропонували вам Есайото, аби почати відчувати, яким може бути життя у тілі з вищими вібраціями. Ви рухаєтесь дуже швидко і це дуже магічно! Ми з подивом спостерігаємо за неймовірними енергіями, які ви всі зрушуєте. Будь ласка, старайтеся залишатися поза страхом, за кожної можливости. Знайте, що це прегарна гра, в яку ви граєте. Коли ми повернемо вас Додому, ми покажемо вам цю гру та стежину, яку ви проклали. Ми також покажемо вам, як ви змінили життя, збагативши планету Земля, і доторкнулися до стількох істот своєю красою.

Знайте, що ви ніколи не буваєте самотніми. Вас оточують живі істоти кожної миті, ви наповнені світлом і любов’ю. Передайте це усім, кому тільки можете, і затримайте глибоко у своєму єстві. Знайте, що в цей момент білий шум перебудовується. Настав час розпочати переналаштування та впровадження нового ритму на планеті Земля. Для нас велика честь, дорогі, просити вас ставитися один до одного з повагою. Піклуйтеся про себе навзаєм за кожної можливості, це нова дійсність. Грайте дружно разом.

Еспаво

Я Хранитель Часу

Вас люблять

_________________________

Підключаючи серце

Від Барбари Ротер

 

Святкуйте кожен день

Я користуюся можливістю, аби якнайкраще використати свій час у ці неспокійні часи. Я люблю цілими днями бути у нашому домі. Ми створили наповнений любов’ю теплий простір, який є не лише нашим домом, але також і місцем, де ми насолоджуємося своєю пристрастю – роботою з Еспаво. Проте, як і багато хто з нас, я з нетерпінням чекаю повернення до життя, зустрічей з друзями, родиною та нових пригод.

Я все ще продовжую оцифровувати фотографії. Це повільний процес, тому що кожна світлина збуджує спогади. Переносить мене в чудові часи з минулого. Незабаром я зрозуміла, що це частково впливає на моє розчарування теперішнім. Оскільки я ціную спогади про минулі часи, я прагну створити нові спогади про майбутнє. А життя, здається, зараз поставлене на паузу. Я нагадую собі, що треба набратися терпіння та подбати про безпеку у своєму оточенні. Це часи, коли варто зберігати обережність та дбати про своє здоров’я. Оскільки світ поволі нормалізується, кожен з нас повинен обміркувати правильне рішення, щоб ми знову могли вийти з домівок.

Це досконалий час, аби радіти життю. Але не завжди легко святкувати, коли у нашому житті справи йдуть ненайкраще. Саме у ці тяжкі часи мусимо шукати радість у найдрібніших справах. Доведено, що сміх, вміння цінувати та отримувати задоволення корисно впливають на наше здоров’я та самопочуття, особливо коли ми в полоні суму. Ми самі вирішуємо, як виражати свої почуття у житті.

Ми можемо святкувати життя навіть у темні часи. Ми можемо святкувати вибір, красу, мир, творчість, дружбу, любов, вдячність та все те, що створює цінність та візію нашого життя.

Зацитую думку, на яку я наштовхнулася в одній із моїх книг. Вона актуальна особливо сьогодні.

«Сьогодні я беру на себе нове зобов’язання жити, розкриваючи найвищий і найкращий потенціал мого життя, і бачити найвищий і найкращий потенціал у житті навколо мене. Я з нетерпінням чекаю на нове зростання, яке настає, коли відпадає старе».

Хочу поділитися тим, що написав мені наш син у листі, коли хотів підбадьорити мене у важкий для мене час.

«Насолоджуйся своїм днем тепер. Завтра ніколи не буде таким, як колись. Дай волю сльозам скорботи й вгамуй дощ. Слідуй за своїми сподіваннями на майбутнє, яке раптом з’явиться, бо завтра вже незабаром буде тут».

З любов’ю та світлом,

Барбара

Переклад українською: Юлія Вавжинська та Юлія Хоменко

Переклад українською: Тереза Бороденчик, Юлія Вавжинська та Юлія Хоменко

© Espavo, www.espavo.org, 2000-2020

Ця інформація призначена для розповсюдження і може вільно розповсюджуватися повністю або частково.

Будь-ласка, посилайтеся на: http://www.espavo.org.

Дякуємо, що допомагаєте розповсюджувати Світло!