Березень 2020

Сплетіння сердець

Особлива примітка про коронавірус:

Вітання з Дому, дорогі. Сьогодні ми б хотіли додати до нашого послання коментар про те, що хвилює більшість людей у цей час. Зміни у щоденній рутині – це реакція на форми життя, які походять з космосу і мігрували від нижчих за вібраціями тварин до людей. На Землі багато страху. З’явилося багато викликів, але вони прості для розуміння. Уявіть, що цей вірус – дуже “липке” створіння як всередині, так і зовні тіла. Коли люди дистанціюються один від одного, це стає балансом між безпекою та ізоляцією. Зараз ви багато дізнаєтеся про цей вірус, як його називають люди. Він кінець-кінцем піде і залишить після себе спрощений шлях для еволюції у всіх людях. Своїм впливом він має здатність призводити до звільнення від напруженості ефірного тіла. На дітей він діє менше, оскільки вони здебільшого вже мають цей новий рівень у собі. Лише невеликий відсоток людей мають підхопити цей вірус, щоб досягти критичної маси, а дехто може бути носієм навіть без симптомів. На Землі вже є й інші віруси, зерна відповідей посіяні, й це знання тепер проникає до колективної свідомості.

Будь ласка, пам’ятайте, що ми постійно нагадуємо про зростання розділення на Землі. Подальше послання – також про це. Ми навіть повторювали, що якби Землю атакували з космосу, це могло б спричинити натомість об’єднання сердець, оскільки всі люди усвідомлюють, що у вас більше схожостей, ніж відмінностей. З нашої перспективи, саме це сталося. Нині Робітників Світла по усьому світу закликають до дії у нові способи. Пам’ятайте, що ви пройдете крізь це і справитеся, а коли все буде позаду, по інший бік люди скористаються цією можливістю, яку ви сформуєте, і збудують все заново. Багатьох, хто не афішував своєї енергії, тепер буде покликано до дії. На Землі буде більше страху. Сприймайте це як можливість для світла та всіх Робітників Світла. Страх і Любов не можуть займати один і той же простір. Знайдіть Любов і передайте її далі. Об’єднуйте серця і підтримуйте цей зв’язок у якомога більше способів, дорогі, – і проявиться новий світ. Якщо досягнете успіху, серце людства зросте у єдності.

Еспаво

Група

______________________________________

Вітання, дорогі!

Ми приєднуємось до вас цього дня з великою радістю. Розумієте, коли ви залишили Дім, ви всі були пов’язані. Між вами існує дуже глибокий зв’язок, тому що ви всі частина одне одного. Дорогі, це як сказати, що два пальці однієї руки не мають між собою жодного зв’язку. Таке розділення визначає вас як індивіда, бо це спосіб, яким ви даєте визначення речам з точки зору людини. Однак пам’ятати про зв’язок – це визначати речі з точку зору духу. Останнім часом відбулося ще більше розділення, і цей глибокий зв’язок, здається, відійшов на задній план. Насправді, деякі розділення зроблено навмисно. Чому? Тому що, якщо людей потрібно контролювати, то існує лише один спосіб на це – відділити та розділити вас один від одного. І такі зусилля були дуже успішними.

Єдність Серця

Нинішнє відділення та розділення може змінитися, але це залежить від вас усіх. Незалежно від того, на чиєму боці, як вам здається, ви є, найважливіше в цій ситуації – відкинути розподіл на сторони й почати наново єднати серця. Пам’ятайте, дорогі, Вдома все між собою пов’язано. Ви будете сміятися з цього приводу, коли повернетеся до Дому, бо побачите цей міцний зв’язок всього з усім. Наступні місяці й роки принесуть нові виклики, нові труднощі. Все, що вам потрібно зробити, – це озирнутися на свою власну історію і переконатися, що все правда. Коли ці нові процеси почнуть все більше розгортатися, а енергії – об’єднуватися, ви швидко віднайдете силу єдності, особливо сердечної єдності. Правду кажучи, багато хто з вас «вскочив» на часову шкалу саме на цьому відрізку, оскільки кожен з вас індивідуально несе в собі щось важливе для колективності. Виклик полягає в тому, що якщо вас розділити, то ви не будете у змозі цю рису згадати.

Сплітаючи серця разом

Ми просимо вас у прийдешній період припинити обирати сторони. Чи ви ідентифікуєте себе, опираючись на вибори, зроблені вами раніше? Якщо так, то це ускладнює процес змін. Починайте бачити шляхи з’єднання один з одним, навіть якщо це на коротку мить. Знаходьте одну спільну річ з усіма, хто зустрічається вам на шляху. Все, що вам потрібно, – це віднайти одну маленьку спільну річ з людиною, яка резонує з вами. Так ви зможете миттєво відновлювати зв’язок, який ви мали Вдома. Коли ви встановлюєте гармонійний зв’язок з людьми, ви можете відчувати силу, яка йде від них. Наразі це є доступним для всіх вас, оскільки ці зв’язки є дуже сильними.

Дорогі, знайте, що це є також можливістю для світла сплітати серця, які так довго були роз’єднані. Ці нові енергії вже прибули і прямо зараз знаходяться тут, і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, як ви будете з ними взаємодіяти.

Існує широкий спектр хвиль, які виходять із різних частин всесвіту та постійно омивають планету Земля. В листопаді ми говорили вам про ці хвилі, які своїм приходом відкриють нові можливості для змін, зсуваючи фундаментальні енергії, на яких ви живете. Це вже відбулось, але залишки цих хвиль зараз ще дотягуються одна за одною. Один із найкрасивіших моментів, які ми спостерігаємо під час цих енергетичних хвиль – це підйом жіночої енергії. Вона перемістилася в основу і заякорилася абсолютно по-новому і у цілковито іншому місці.

Ви зробили це можливим, дорогі, і вам успішно це вдалося. І хоча ви ще не зовсім бачите результати, нова жіноча основа уже міцно закріплена. Потрібен час, щоб голос жіночих енергій був поширений та сприйнятий як колективний. Будьте впевнені, це вже в процесі. Ви всі відповідальні за те, що відбувається, бо інакше, без необхідного простору для заземлення, енергія швидко б прийшла і вернулася б назад. І все б повернулося до звичного стану речей. Але так не відбулося. І хоча існує ще багато збентеження, проте все знаходиться на своїх місцях.

Ви заякорили дещо справді могутнє і в прийдешніх місяцях ви поринете у це. Якщо ви можете, починайте вносити ці енергії у комфортний для вас спосіб. Кожен і кожна будуть взаємодіяти з цими енергіями по-різному. Деякі відчуватимуть це як силу, інші ж, навпаки, як слабкість. Чому? Тому що у процесі переходу від чоловічих енергій, які визначали силу як жорстку силу, до гармонійних жіночих енергій, ви можете відчувати себе вразливими. Дорогі, ми наголошуємо, що найбільша сила лежить у вразливості. Тому, коли це відбувається і вам потрібно спланувати вашу реакцію, внесіть ці енергії усім своїм наміром. Зупиніться, подихайте, і потім дійте, а не реагуйте.

Упродовж наступних місяців, завдяки проробленій вами роботі, ви побачите, як відкриються нові можливості. І навіть якщо ви думаєте, що ви відкочуєтеся назад чи ваше суспільство рухається у неправильному напрямку, це не ті показники, за якими варто робити виміри. Усе просто, це вимірюється одним серцем за раз, починаючи з вашого. Зрозумійте, ви налаштовуєте енергію для свого власного світу значно різноманітнішими способами, ніж ви усвідомлюєте. І хоча вам може здаватися, що ви від’єднанні від інших, насправді це не так. Це практика розпізнавання серед хаосу.

Новий темп

У ці дні у вас багато справ. Планета Земля не сповільнилася, а навпаки пришвидшила свій темп. Багато років тому було досліджено, що зірки віддаляються від Землі з постійно зростаючим темпом. А зараз і Земля також пришвидшує свій темп.

Тепер, повертаючись до базових принципів – бути добрим до інших та до себе, ви енергетично відкриваєте нові двері численно-новими способами. Дорогі, це час об’єднання. Як змінюються пори року одна на іншу, так і енергії на планеті Земля дуже різко зміщуються прямо зараз. Це відбувається на фундаментальних рівнях. І хоч ви не чутимете про це у щоденних новинах, проте енергії збираються і вибудовуються. Дорогі, очікуйте на чудо, і ми вам допоможемо його сотворити.

З найбільшою пошаною ми просимо вас ставитися один до одного з повагою, піклуватися про себе навзаєм і грати злагоджено разом на цій прекрасній новій Землі.

Еспаво.

 

Група

______________________________

Підключаючи серце

Від Барбари Ротер

Страх чи Надія

Скільки енергії потрібно для хвилювань? У ці непевні часи паніки, пов’язаної із здоров’ям, ми легко можемо піддатися страху. У стані страху наш мозок схильний піддаватися хвилюванням. Це може спричинити спустошливі наслідки для нашого фізичного та ментального здоров’я. Нас постійно оточує інформація про те, яким загрозливим коронавірус може для нас бути.

Як би я не старалася підтримувати баланс своїх думок, я все ж таки піддалася надмірному хвилюванню. Це спричинило несподівану реакцію для мого самопочуття. Ми зі Стівом мали контакт з грипом, що привело нас до питання, чи ми підхопили вірус? Як це взагалі можливо? Ми зосереджувалися на тому, щоб зберегти здоров’я, і тому залишалися вдома. Ми дуже щасливі, що зараз можемо працювати через інтернет, а не виключно безпосередньо з людьми. У жовтні ми з нетерпінням чекаємо на нашу зустріч з вами у Лас-Вегасі. Ми впевнені, що ця паніка минеться до того часу. На щастя, ми зі Стівом перенесли легку форму грипу. Ми дуже цінуємо наше міцне здоров’я і бажаємо усім того ж.

Життя, яке ми знали раніше, неможливе зараз. Кожного дня у новинах повідомляють про ізоляцію людей і підприємств, щоб захистити інших. Я справді насолоджувалась щотижневими зустрічами у Weight Watchers (Стражі ваги). Як і багато з нас, я стараюсь скинути декілька кілограм. Наші зустрічі тепер відбуваються лише онлайн. Я сумую за нашими особистими обговореннями з жінками. Після зустрічей, я ходила до бібліотеки неподалік, а зараз вона зачинена. Стів такий турботливий чоловік. Він купив мені нову Kindle (електронна книга), щоб я могла насолоджуватися читанням у інший спосіб. Зазвичай, Лас-Вегас має багато різних можливостей для розваг. Але зараз більшість із них зачинені. Список щоденних можливостей дуже обмежений. Сподіваюся, це лише тимчасова нова норма.

Мені подобається усвідомлювати, що я оптимістична людина. Водночас я визнаю, що я людина дуже емоційна. Я так люблю наш будиночок, де ми зі Стівом створили простір для нашого бізнесу та затишне середовище, яке ми називаємо домом. З обережності щодо цієї ситуації ми засіли вдома. Я відчула, що скочуюсь у депресивний настрій. Я люблю виходити між люди й бути у новому оточенні. Мені бракує зустрічей з друзями та родиною. Я відчуваю тугу за пригодами дослідження того, що може принести мені життя. Я зрозуміла, що мушу якимось чином подолати це розділення, аби знову бути частиною світу навколо мене.

Обговоривши це зі Стівом, ми вирішили поїхати до місцевого парку з нашою собакою і влаштувати пікнік. Це дуже особливе місце з озерами, зеленою травою та деревами навколо. Там є качки, гуси та лебеді, які поділилися з нами спільним простором. Зв’язок з природою підбадьорив мій дух. Ми жестами вітали людей, що проходили повз, без страху, що мікроби можуть потрапити до нас.

Сьогоднішня пообідня прогулянка дала мені нову надію, що цей вірус пройде. Я повернулася до свого позитивного мислення. Тепер я можу допомогти цій ситуації пройти крізь наше буття. Я поділяю позитивне налаштування всіх нас на те, що ми будемо у безпеці та винесемо уроки з того, що зараз пригнічує наш світ. Майте віру і відчувайте підтримку, якими ми всі ділимося. Це тест витривалості, який зміцнить нас, аби подолати все, що трапиться на нашому шляху.

Еспаво. Дякую, що ви прийняли свою силу.

Барбара

Переклад українською: Юлія Вавжинська, Тереза Бороденчик та Юлія Хоменко

© Espavo, www.espavo.org, 2000-2020

Ця інформація призначена для розповсюдження і може вільно розповсюджуватися повністю або частково.

Будь-ласка, посилайтеся на: http://www.espavo.org.

Дякуємо, що допомагаєте розповсюджувати Світло!