Червень 2019

Гравітаційні хвилі

Вітання, дорогі!

Ми приєднуємося до вас у цей особливий день. Чи ви знаєте, хто ви? Ми спостерігаємо з відстані, тому що красу важко сприймати зблизька. Лишень погляньте, ви граєте в гру, яка змінюється щодня. Ваш дух проявляється. Ми вже згадували дещо раніше, що врешті-решт це відбудеться, і ось – тепер це відбувається. Фізичне тіло втрачає щільність – і ваш дух набуває ще більшого світла. Ви перебуваєте на самих ранніх стадіях цього переходу, але дозвольте вас привітати: «Ласкаво просимо додому!».

Гравітаційні хвилі – емоційні тригери

Ми хотіли б розповісти вам про деякі процеси, що відбуваються на планеті і мають глибокий вплив на всіх людей у різних сферах. Ви вже маєте в собі більше світла, тому почнімо з гравітаційних хвиль. Зараз вже протягом багатьох днів триває приплив двох гравітаційних хвиль. Незвичайною рисою цих хвиль є те, що вони надходять з різних частин всесвіту. Саме тому останнім часом ви отримуєте неймовірну кількість космічного випромінювання: йде процес заряджання.

Є ще деякі речі, на які ми хочемо звернути вашу увагу і які хочемо вам допомогти зрозуміти.

Останні технології вже дозволяють вашим науковцям вимірювати гравітаційні хвилі. Це модифікації і фактичні хвилі часопростору. Чого ваші фізики не знають, так це те, що ці хвилі емоційно впливають на людей. У 2015 році було проведено вимірювання, яке вразило тих, хто займається фізикою та астрофізикою. Воно підтвердило прогноз Альберта Ейнштейна. Гравітаційна хвиля, як і будь-яка інша, має залишкові хвилі. Коли човен пливе, він не тільки збурює хвилю, розбиваючи поверхню води, але й створює безліч гармонійних хвиль, які слідують за нею. Ці хвилі впливають на людські емоції, особливо повторювальні. Загальний ефект хвилі 2015 року та її залишкових хвиль спричинив те, що деякі людські емоції сягнули своїх крайніх проявів.

Нова надія

Нещодавно на Землі відбулася дуже цікава подія. Вас не лише накрила чергова гравітаційна хвиля, але її наздогнала й ще одна протягом того самого дня. Таке взаємонакладання хвиль, що походять з різних напрямків, створило нейтралізуючу енергію, яка дуже магічна і приносить можливість змін.

Пояснимо, що відбувається при ударі гравітаційної хвилі. Оскільки ми говоримо про гравітацію, то ви можете подумати, що з приходом гравітаційної хвилі кожен відчуває себе трохи легшим на деякий час. Але це не так. Мова йде про стиснення і розширення часопростору.

Астрофізикам відомо, що всі планети мають гравітаційне поле, яке притягує та змінює курс інших планет навколо. Фактично, часовий простір був стиснутий під час першої хвилі, яка прибула в кінці 2015 року і продовжувалась під час 2016. Залишки цієї хвилі вплинули на вибори у Сполучених Штатах і мали глобальний вплив, який і досі можна відслідкувати. Далі слідувала хвиля страху і розподілу, яка все ще переважає.

Зараз до вас прибули дві окремі хвилі і вони вже зустрілися лише протягом двох днів. Це так магічно! І хоча люди їх не відчули, хвилі були вимірян