Маяки Світла: Нагадування з Дому
Грудень 1999

— Сім’я Михаїла — Кола Світла —
Завершальне послання XX століття

Маяки Світла

Червень 2012

Презентовано наживо 19 грудня 1999

 

З самого початку передачі своєї інформації Група мовчала про своє походження. Коли я вперше почав приймати їхні послання, люди застерігали мене, щоб я був упевнений, хто саме посилає цю інформацію. Мені сказали: якщо джерело себе не називає, це свідчить про те, що воно з темної сторони. І тоді я негайно задав групі три запитання: “Хто ви? Як вас звуть? І звідки ви?”.

Вони одразу дали свою відповідь, що звучала ось так: “Ти задав три запитання, тож ми дамо тобі три відповіді: Це не твоя справа, це не твоя справа, це не твоя справа”. Потім я почув ніжний люблячий сміх, який відтоді так сильно мені полюбився. Але у ту мить я був просто приголомшений і пам’ятаючи поради, що мені давали інші, повідомив цим сутностям, що більше не зможу передавати їхні послання, якщо вони не назвуться. У відповідь на це вони сказали мені те, що я ніколи не забуду. Вони промовили: “Ми поважаємо твій вибір”. І з цим твердженням вони зникли. Два дні я відчував діру у томі місці, де знаходиться моє серце, і згодом я звернувся до них і попросив продовжити наше спілкування. У той момент, коли я звертався до них, вони були поряд і чекали на це, і я відчув ту діру знову. Я все ще вагався, але запитав, чому ж вони не бажають представитися. Відповідь була наступною: “Ми хочемо, аби ти розпізнавав послання, які несуть у собі любов, серед просто повідомлень, незважаючи на усі їхні “етикетки”. Це вміння зветься “розпізнавання” і воно є першим інструментом у нових енергіях”. Потім вони дали інструкцію, як користуватися цим інструментом. Вони сказали: “Якщо інформація торкається струн твого серця, тоді прийми її як свою. Якщо ж ні – відпусти її без осуду, адже тоді вона просто призначається для когось іншого”. Вони продовжили і пояснили: якщо я був переконаний, що вони “погані хлопці”, що б їм тоді завадило назватися “хорошими хлопцями”. Я засміявся, і наші відносини почали по-справжньому зростати.

Варто зазначити, що я дуже нерішуче ставив їм багато запитань про їхнє походження, але я таки наважувався час від часу підсовувати їм кілька таких питань. Вони зрештою розповіли, що ніколи не втілювалися на Землі, але все ж мовчання було звичною відповіддю, коли я запитував про більше. Насправді, тільки за кілька місяців я додав до послань вже звичне тепер посилання на “групу сутностей на моєму плечі”. Тоді я вперше назвав їх “Групою”. На моє здивування, їм сподобалася така назва, адже у ній не було жодного містицизму. І все ж, щоразу, коли я запитував, вони мовчали про своє походження.

Десь за рік вони мене здивували. Під час одного з послань, які я записував, Група відхилилася від суті і сказала: “Тепер ми розповімо тобі дещо, що ти вже готовий почути. Ми з сім’ї, яку б ви назвали Михаїлом”. Я не був впевнений, що це означає, проте скажу вам, що у той момент, коли вони мені повідомили це, я знав, що це правда.

Вони дали мені подальші пояснення щодо свого походження під час живого ченелінга у Чарльстоні, Західна Вірджинія. Там вони сказали відверто, що вони походять з того, що нам відоме як Ангельське царство. Вони давали ще зовсім трохи інформації на цю тему, до того моменту, коли ми згодом дізналися, що будемо проводити живий ченелінг у Організації Об’єднаних Націй у Відні, Австрія. Під час цього ченелінга вони кілька разів згадували про сім’ю Михаїла. Я можу сказати вам, що тоді ці слова у моїй голові глибоко відгукувалися всередині мене. За кілька днів під час іншого ченелінга у Відні вони розповіли, що у цьому місті сім’я Михаїла має свій портал на Землі. Хоч вони не розповіли більше нічого, потім ще не раз згадували про це під час того послання. Пізніше у тому ж році я проводив ченелінг у місті Канкун, Мексика. Тоді вони розповіли, що це місце фізичного розташування порталу сім’ї Михаїла в океані.

Я отримую велику кількість електронних листів від людей, оскільки Група звертається до багатьох одними словами, але на різних рівнях. Дехто з людей дуже схвильовані, тому що відчувають, що всередині знають, хто такі Група. Я чув від різних людей, що вони сіріанці, плеядіанці, арктуріанці, сірі, а кілька назв я навіть не можу вимовити. Цікаво, що я більше не задавав Групі тих запитань. Вони звертаються до мене з самої глибини мого серця і цього достатньо для того, щоб знати, хто вони. Але тепер, здається, вони готові заповнити певні прогалини.

________

Вітання з Дому!

Час, проведений у такому особливому зібранні душ, з кожною миттю стає ще дорогоціннішим для нас. Ваш вибір на Гральній Дошці Свободи Вибору є кінцевим вираженням енергії Творця у смертній формі. Усі ваші вибори, зроблені під час Гри, уможливили зсув у напрямку відновлення Єдності. Ваша готовність грати у цю Гру в такому вигляді за своїми завісами, які обмежують ваше бачення своєї істинної суті, поважається нами так сильно, як ви навіть не можете уявити. Ми так любимо вас за вашу готовність досягти вищої правди, навіть у часи, коли ви у собі сумніваєтеся.

Знайте, що багато очей у Всесвіті спостерігають за кожним вашим вибором. Навіть тоді, коли ви почуваєтеся самотніми чи у відчаї, навколо вас так багато сутностей, що готові розділити ваш біль. Таким чином вони отримують можливість стати частиною Гри, яка змінює реальність всього – що – є (Усього Сущого). Кількість цих сутностей далеко за межами вашої уяви. Якби ви лише побачили, скільки підготовки знадобилося, аби розмістити тут зараз усіх цих сутностей, ви б легко зрозуміли, якими важливими ви насправді є. Саме тому ми так часто заохочуємо вас ставитися один до одного з повагою, тому що кожен з вас тут на Гральній Дошці є важливим поза будь-якою вашою уявою. Верховний Майстер Часу щойно опустив палець, показуючи, що настав час розкрити більше інформації про вашу справжню природу. Ми б хотіли говорити до вас у цьому колі сім’ї, яку ви називаєте Михаїлом. Ви знаєте нас як представників цієї великої сім’ї. Навіть промовляючи це слово, воно резонує глибоко всередині вас. Це вібрація сім’ї, з якою ви дуже сильно поєднані.

Ми бачимо ту плутанину, що виникає, коли ви намагаєтеся примінити людські риси до духовних понять, тому ми запропонуємо вам наступне пояснення, яке допоможе вам пригадати те, що вам вже відомо. Те, що ви звете Михаїлом, – не одна сутність, а колективна енергія, яка формує єдину вібрацію. Тому ми описуємо її для вас як сім’ю. Хоча кількість постійно коливається, сім’я, яку ви називаєте Михаїлом, є насправді колективною вібрацією 144 000 душ по нашу сторону завіси. Єдина вібрація була сформована, щоб досягти єдиної мети, і усе, що притягується до цієї вібрації, також стосується цієї мети.

Хто такий Михаїл?

Він “той, хто єдиний з Богом” – це окремий Архангел, відомий вам як Михаїл. Найвеличніший з воїнів, що незмінно захищає право на припинення усіх воєн. Вирішальна битва вже близько, адже людство прямо зараз приймає рішення використовувати свій меч задля вищої мети. Первинна битва сталася тоді, коли Янголи почали думати, що вони є вищими за людей, за якими вони наглядають. Це було спрямуванням енергії не за призначенням, і саме Михаїл твердо дотримався переконання: щоб бути по-справжньому сильним, потрібно стати відкритим і вразливим. Михаїл єдиний підняв свого меча, щоб твердо стояти на своїй правді, після чого проголосив свою відданість Світлу. Багато хто послідував його прикладу, що й стало початком зародження вібрації сім’ї. Навіть у ці часи ця внутрішня сила досі переважає, оскільки все більше душ починають нести свою власну силу і твердо стоять на своїй істині. Це справжня сила Воїна Світла, яким, як ви знаєте, є Архангел Михаїл. Сьогодні вібрація сім’ї Михаїла стоїть попереду ваших вібраційних змін, коли ви вступаєте у наступний етап розвитку свого духа.

Камінці у ставку

Візьміть маленький камінець і жбурніть його у ставок. Ви побачите кола вібрації, що розходяться від центру. Цією дією ви внесли вібрацію камінця, що рухається, до вібрації води. Кола вібрації, які розходяться навкруги, – це енергія камінця у русі, прийнята (асимільована) ставком. Це є прикладом потоку енергії у Всесвіті, яка шукає балансу через злиття.

Зрозумійте, що початкова вібрація камінця досі залишається у ньому, попри те, що тепер вона знаходиться ще й на дні ставка. Насправді поява камінця назавжди змінила загальну вібрацію усього ставка.

А тепер погляньте, як себе поведе вода, якщо кинути кілька камінців, щоб одночасно уся їхня вібрація поєдналася з вібрацією ставка. Подивіться, як багато кіл швидко поширюються і перетинають один одного, переплітаючись у прагненні стати частиною цілого ставка. Кожне з них мандрує самостійним шляхом у пошуку злиття, але тепер ви бачите, як вони перетинають шляхи енергії один одного у спільному пошуку. З цієї ілюстрації переплетених кіл ми й почнемо нашу розповідь про сім’ю, відому вам як Михаїл.

Спадок сім’ї Михаїла

Це одна з сімей, яку ви можете обрати. Ви можете народитися у цій сім’ї, а можете обрати її вже під час Гри, проте завжди обирати вам, чи залишатися у енергії цієї сім’ї та чи утримувати її у собі. Члени цієї великої сім’ї ніколи не відступлять перед протистоянням світла та темряви. Вони обрали стати передовою ланкою змін в усіх сферах. Як тільки ви робите крок, щоб зайняти своє місце Робітника Світла, ви поєднуєтеся зі своєю внутрішньою силою. Як виняток, після приєднання до своєї сили, все ж можна відмінити цей напрямок свого шляху. Усе на Гральній Дошці підпорядковано свободі вибору, а отже, є можливість обрати для себе інший напрямок. Проте, за це буде своя ціна. Відвернутися від свого вищого призначення означає застосувати енергію у хибному напрямку, що швидко виснажить вашу енергію. Якщо ви заперечуєте потяг свого серця до обраної раніше вищої мети, це матиме негативний вплив на вашу біологію та вище Я. Тому залишити сім’ю та її спільну мету можна лише обравши іншу сім’ю та прийнявши її призначення замість попереднього. Таке стається вкрай рідко, але можливо, оскільки більшість належить до кількох сімей одночасно. Вступ у свою власну роботу і укладання контрактів за планом “Б” – це робота сім’ї, до якої більшість буде прагнути вступити.

Посланці з Дому

Ми знову кажемо вам, що існують сутності, які несуть особливу службу і підпорядковуються Архангелам. Такі посередники взаємодіють на Гральній Дошці, виконуючи інструкції безпосередньо з Дому. Це ті “Янголи”, яких ви помічаєте, коли вони відвідують Гру, залишаючи свої настанови та допомогу. Вони з’являються перед вами лише у тій формі, яка прийнятна для вашої системи вірувань. З цієї причини більшість їх зовсім не бачить. Це особливі сутності, які виконують свою роботу з самого центру божественної ієрархії. Вони відомі вам під різними іменами. Це величні створіння, і, якщо ви залишите простір для них, вони завжди будуть поряд, коли ви потребуватимете їхньої допомоги найбільше.

Ієрархія Дому

Уявіть величезне коло у центрі Небес. Тепер уявіть трохи менші кола, що перетинають первинне і підтримують цілісність. Це те, що вам відоме як усі інші Архангели. Насправді їх існує значно більше, ніж ви зобразили у писаннях минулого. Тепер погляньте на багато маленьких кіл, які підтримують та проголошують дещо інші призначення, ніж забезпечує більше коло. Це найпростіший спосіб зрозуміти ієрархію Дому. Це те місце, де багато сімей підтримують одна одну у об’єднаній меті. Найбільше з цих кіл – сім’я Михаїла. Вона тримає енергію для найбільшої мети на Небесах. Цією всеосяжною метою ми ділилися з вами вже багато разів, але все ж властивості завіси не дозволяють вам повністю збагнути її значення. Призначення усього Янгольського Царства – поважати і підтримувати ту частину нас самих, якою є ви. Це було основою експеримента Люцифера, коли важіль прогресу було натягнуто дуже сильно в один бік, що дозволило нам чітко визначати наші напрямки та наміри.

Ми просимо вас уявити велику кількість кіл, які частково накладаються один на одного, – це схоже на ставок, який приводять у рух кола енергії, що зливаються в одне ціле. Янгольські сім’ї подібні до того, що ви на Гральній Дошці називаєте розширеними сім’ями (родами). Ніхто не обмежений однією Янгольською сім’єю. Дуже часто душа є одночасно частиною кількох сімей. У місцях перетину кіл, душа належить до усіх сімей, які представляють ці кола. У такому разі ви відчуватимете природній потяг до призначень усіх цих сімей. Це може спантеличувати, адже на Гральній Дошці ви волієте тяжіти лише до одного призначення за один період часу. Ми хочемо сказати, що ви легко адаптуєтеся до нових способів життя.

Янгольське призначення – сімейна справа

Багато разів нас просили описати природу Янгольських сімей. Тепер людство досягло досить високого рівня вібрацій, щоб прийняти певну частину цієї основоположної істини. В Янгольському Царстві існує багато сімей. Ті, кого ви називаєте янголами, є посланцями, що тримають найвищу вібрацію, доступну людині. Вони поставали перед вами у тому вираженні, яке б ви легко могли зрозуміти. Вони взаємодіють у вашій Грі на ваше запрошення і несуть лише настанови з Дому. Вони дуже тісно співпрацюють з вашими наставниками, допомагаючи вам з’єднатися з вашими вищими Я. Ті, кого ви знаєте як Архангелів, є насправді позначенням сімей. Кожен Архангел, або сім’я, має загальну вібрацію, яка слугує для спільної мети. Невипадково ми називаємо нашого втіленого партнера Хранителем Меча (прим. перекл. – так група називає Стіва Ротера). Він виконував це завдання протягом еонів років за вашим часом, і тепер знову грає цю роль. Ми кажемо вам, невипадкове й те, що Архангела Михаїла завжди зображають з мечем. На вашій Гральній Дошці меч символізує істину та вступ у свою силу.

Енергія, відома як Михаїл, відігравала важливу роль на початку Гри, коли він заслужив статус Архангела та “лідера” серед янголів, які залишалися вірними Світлу під час експеримента Люцифера. Кожен з сім’ї Михаїла носив у певній формі титул Воїна Світла, як результат перших днів Гри. Тепер ми наблизилися до прописаних раніше вирішальних часів і завершальних днів Гри, і знову треба робити важливий вибір. Саме це так потужно прикликало сім’ю Михаїла до дій. Зараз на Гральній Дошці той час, коли, проголосивши свою істину і тримаючи високо свій меч, людство, замість занепаду, вступить у свою еволюцію. Саме це ознака і найвища мета сім’ї Михаїла.

Вступ у свою силу – це той атрибут, який був необхідним для пробудження Гральної Дошки Свободи Вибору до вищої істини. Саме з цієї причини сім’я Михаїла увесь цей час є передовою ланкою процесу пробудження. Ви помітите, що багато людей з цієї сім’ї є Майстрами-Цілителями. Пробудження людства почалося спершу з пробудження Цілителів, потрібних для відновлення об’єднаної цілісності. Наступний рівень пробудження буде полегшувати велика кількість цілителів, які зараз просуваються до свого власного наступного рівня – роботи учителями. Існують також Майстри-Цілителі, які не належать до цієї сім’ї, але більшість резонує з вібрацією Михаїла. У вашій Грі це схоже на, так би мовити, “сімейну справу”. Навчившись спершу зцілювати себе та тримати високі вібрації, ви просуваєтеся вперед до вступу у свою силу та до володіння своєю істинною силою у фізичному тілі. Зараз це прогресує з приходом на вашу планету Другої Хвилі, що несе для кожного вступ у свою силу. Для людства було досить великим викликом грати так довго без вашої сили. Володіння своєю силою поверне вас до істини ваших сил творення. Возз’єднання з цією силою призведе до створення Раю на Землі.

Об’єднання Кіл Світла

Михаїл – це чиста кристальна вібрація такої величі, що багато хто притягується до неї. Сім’я, відома як Михаїл, – це енергія, яка поєднує разом велику кількість Кіл Світла. І так є: як на Небесах, так і на Землі. З самого початку наших послань ми говорили вам про важливість возз’єднання духовних сімей у вашому процесі пробудження. Це одна з тих дій, що найшвидше розвиває ваші вібрації, по мірі того як ви рухаєтеся до вищих рівнів. Так само відбувається розвиток і по нашу сторону завіси. Велика кількість Кіл Світла прагнуть знову з’єднатися. Це рух вперед до єдиної свідомості, який зараз переживає людство. Щоб кола з’єдналися на Небесах, важливо також щоб вони з’єдналися і на Гральній Дошці. Цей процес дуже полегшується, коли члени цієї великої сім’ї на Гральній Дошці поєднуються у спільному намірі рухатися вперед.

Центри Світла – спільна мрія

З Дому надійшов заклик до об’єднання Кіл Світла, яке має початися на багатьох рівнях. Багато з вас, хто належить до цієї сім’ї, почули цей заклик і трактували його у свій спосіб, притаманний людям. Ви мрієте про Центри Світла, які також називаєте Центрами Зцілення. Це мрія, як ви її інтерпретували, створити місця, де б ви могли збиратися разом і ділитися знаннями, зціленням та Світлом. Ми кажемо вам, що ця мрія – це інтерпретація вищого заклику з Дому до об’єднання Кіл Світла. Багато людей вже робили спробу створити Центри Світла, і залишалися без підтримки. Дехто з вас розчарувався, намагаючись створити те, що відчували правильним у своєму серці. Є одна річ, яку ви не взяли до уваги, інтерпретуючи цю ідею. Вас закликали, щоб ви знову об’єднали Кола Світла разом. Будь ласка, пам’ятайте, що той первинний заклик мав об’єднати Кола Світла і прикликати їх назад у всеохоплюючий зв’язок один з одним. Коли ви починали будувати ці Центри Зцілення, не мала значення чистота ваших намірів: якщо їхня реалізація не включала об’єднання з іншими людьми, які мають таку ж мрію, вона не знаходила підтримки. Так часто ми спостерігаємо, як ви прив’язуєте цю мрію до фізичних місць. Але фізичне розташування обмежує розширення кола, і тому часто мрію придушують. Зрозумійте спершу, що ця мрія має об’єднати Кола Світла, які належать до сімей з янгольським призначенням. Якщо взяти до уваги цей вищий аспект первинного заклику – тоді з’явиться необхідна підтримка. Зрозумійте, хоч ваша мрія й матиме фізичне розташування у певному місці, воно не буде лише тим Центром, як ви його уявляєте. Навколо тих з вас, хто має цю мрію, обертаються Кола Світла. Залиште простір і для тих, хто має таку ж мрію, щоб об’єднати ваші ресурси, ідеї та інформацію. Залиште простір для великої кількості первинних духовних сімей, щоб об’єднатися і знайти один одного. Висловте спершу намір створити Коло Світла, щоб допомогти процесу об’єднання на Гральній Дошці, і не лише приєднати інших до Світла, а також поєднати разом велику кількість Кіл. Це посприяє первинному заклику і матиме абсолютну підтримку для його втілення. А також це завершить цикл по нашу сторону завіси. Як Внизу, так і Нагорі.

Настав час

Ми усі чекали терпляче, поки Верховний Майстер Часу тримав палець піднятим. Тепер він опустив палець, що означає: настав час вам взятися до вищої роботи. Ми просимо вас не намагатися якомога швидше знайти своє вище призначення, оскільки найчастіше воно вже лежить перед вашими ногами. Не хвилюйтеся, якщо не впевнені у своєму шляху. Слідкуйте за кристалами, що ведуть вас до вищого вираження вашого духа у людській формі. Це ті кристали, які ви самі розмістили на своєму шляху під час планування свого втілення. Ці кристали несуть вібрацію Дому і слугують вам нагадуванням про істинну радість Дому. Знайте, що ви розмістили їх довершено, і вони з’являтимуться, коли ви робитимете перший крок до власної радості. Майте сміливість мріяти про найвищі з мрій і вступати у них. Час настав.

Дар Михаїла: ваш Кристал Михаїла

Енергія, сміливість та сила цієї сім’ї завжди з вами. Незабаром ви зробите крок у вищу вібрацію. Більше про це ми розповімо у наших наступних сесіях. А поки, просто знайте, що це буде крок у “Надсвітло”. Цей процес розпочнеться, коли усі портали цієї сім’ї відкриються і з’єднаються. Щоб підготуватися до цього, ми просимо вас нести вібрації цієї сім’ї свідомо і постійно. Дар Михаїла – це маленький кристал, який ви носите з собою і який містить сакральну вібрацію. Цей кристал незабаром сам прийде до вас, якщо раніше його ще у вас не було. Це буде дарунок від коханої людини, або, можливо, від учителя. Ви можете дізнатися, що завжди володіли особливим кристалом, але не знали, що він означає. Він може стрибнути до ваших рук з полиці у магазині, коли ви будете проходити повз. Відкрийтеся і дозвольте йому знайти вас. Коли ви з’єднаєтеся з ним, будь ласка, знайдіть хвилинку і урочисто помістіть своїм наміром вібрацію сім’ї Михаїла у цей кристал. Так ваш дух, який перебуває у вібраціях Михаїла, поєднається з кристалом Землі. Це стане початком процесу фізичного внесення Небес на Землю. Несіть цей кристал з гордістю, адже ваш Кристал Михаїла допомагає вам збалансувати енергію і стояти міцно у своїй власній істині.

Якщо ви переживаєте сумніви або загубили свій шлях, або просто потребуєте, щоб вас спрямували, дістаньте свій кристал Михаїла і отримайте відповідь зсередини свого серця. Завжди носіть його з собою і використовуйте з наміром принести Дім по свою сторону завіси. Це буде фізичним відтворенням завершення кристалічної решітки та сигналом для Дітей Кристальної Вібрації почати своє сходження на Гральну Дошку.

Інша частина призначення

Прийняти та володіти своїм кристалом – це лише половина вашого завдання. Якщо ви вже отримали свій кристал, ми просимо вас передати як мінімум трьом іншим людям їхні Кристали Михаїла. Візьміть свій Кристал Михаїла і помістіть його в океанську воду разом із кристалами, які ви збираєтеся передати іншим. Тримайте їх там усю ніч, а потім дістаньте кристали з солоної води – і хай це буде певною церемонією, оскільки ви знов маєте наповнити кристали вібраціями сім’ї Михаїла. Передайте цей дарунок особливим для вас членам своєї власної духовної сім’ї. Поясніть їм свій намір та як користуватися цим дарунком Небес і Землі. А також дайте їм таке ж завдання поширити вібрації Дому і подарувати Кристали Михаїла іншим людям. Вже скоро буде досягнуто критичної маси: кількість кристалів Сім’ї, якими володіють люди на Землі, має досягти кількості кристалів Сім’ї, які носять на Небесах. Як Нагорі, так і Внизу. Так розпочнеться наступний етап створення Дому по вашу сторону завіси – злиттям Небес і Землі.

Група дев’яти

З самого початку наших послань ми утримувалися від детальних пояснень походження нашої Групи дев’яти. Людська інтерпретація дуже високих ідеалів часто викривлена. На Гральній Дошці присутнє уявне духовне суперництво, якого насправді не існує. Така людська риса значно применшує цінність, яку ви б могли отримати з самої цієї інформації. Зараз ми хочемо розповісти вам більше про те, хто ми такі. Ми ті, хто передають розпорядження до рук янголів-посередників, які знаходяться серед вас. Група – це дев’ять кіл, поєднаних між собою, що знаходяться у центрі найбільшого кола, відомого як Михаїл. Ми розповідаємо вам про це не для того, щоб ви помістили нас на якусь уявну сходинку важливості, а тому що ми хочемо, аби ви по-справжньому чітко почули наші наступні слова. Для нас найбільша честь служити вам, допомагаючи вам пригадати свою велич. Ви виграє́те цю Гру, і нам за честь бути вашою сім’єю. З найбільшою повагою та любов’ю ми просимо вас ставитися один до одного, і до самих себе, з повагою та честю, піклуватися один про одного та грати злагоджено разом.

Група

________

Я маю традицію – завжди подорожувати у своєму капелюсі. Цей дурноверхий капелюх завжди на більшості фотографій на сайті, і часто я прикриваю ним очі, коли сплю у літаку. Під верхом мого улюбленого капелюха я маю маленьку торбинку. У ній знаходяться невеликі гранатові камінці. Гранат – це мій камінь за гороскопом. З самого початку подорожей, пов’язаних з цією роботою, я ношу цей капелюх. У кожному новому місті я дістаю один гранат і замінюю його на маленький камінець, який потім ношу з усіма камінцями у торбинці у капелюсі. Цю чудову традицію мені запропонувала Група кілька років тому. Вона ілюструє злиття вібрацій, яке, як каже Група, є Всесвітнім потоком енергії. Нещодавно я показав свою торбинку одній дуже особливій людині у Голландії, і Група сказала дати цьому чоловікові один особливий кристал. Той кристал був дуже прозорим і називався Херкімерський Діамант.

Наступного дня після вичитування цього послання, Барбара обідала з близькою подругою на ім’я Морган. Пообіді Барбара повернулася і показала мені дарунок, який Морган подарувала їй до Дня народження, – прекрасна підвіска з кристалом. А потім Барбара вручила мені подарунок. Вона сказала, що він має замінити той кристал, який я віддав у Голландії. У момент, коли вона дала його мені, я пригадав слова Групи з послання, яке я щойно записував. “Дарунок Михаїла – маленький кристал, який ви маєте носити з собою і який містить сакральну вібрацію. Незабаром кристал прийде до вас сам, якщо досі у вас його не було”. У той момент я знав: нам обом щойно дали наші Кристали Михаїла.

2000 рік вже майже настав. Це дуже особливий період і час, коли ми маємо оновити наші наміри та зосередитися на Плані Б. Ось наш План Б на наступне століття: “Коло Світла, відоме як Робітник Світла, тепер сфокусується на об’єднанні великої кількості Центрів Світла на глобальній основі. Ми створимо простір для такого об’єднання на веб-сайтах, а також у наших семінарах. Ми залишимо простір для інших, щоб вони могли знайти один одного та ділитися ідеями, ресурсами та підтримкою у сприянні поширенню Світла. Час настав”.

І це так.

_________

Від усього серця сім’ї Михаїла ми бажаємо усім вам якнайрадіснішого початку нового століття. Хай ваш шлях буде добре освітлений та сповнений пристрасті. Барбара і я бажаємо вам наймагічніших свят. Очікуйте на чудо. Хай здійсняться усі ваші мрії, адже ми знову об’єднуємо разом нашу величну сім’ю.

Ласкаво просимо до Дому!

Стів та Барбара Ротер

Переклад українською: Юлія Олійник

 

Довідка про авторське право:

© Espavo, www.espavo.org,

Ця інформація призначена для розповсюдження і може вільно розповсюджуватися повністю або частково.

Будь-ласка, посилайтеся на: http://www.espavo.org.

Дякуємо, що допомагаєте розповсюджувати Світло!