Квітень 2020

Дари, що несе Covid-19

Вітання з Дому, дорогі.

Ми долучаємось до вас сьогодні колективно, оскільки планета Земля здійснює перехід. Зараз все відбувається надзвичайно швидко, адже у вас на планеті Земля є відвідувачі – нова форма життя. І хоча ця форма життя вже існує тут деякий час, зараз вона перейшла на людське царство й агресивно поширюється. Пам’ятайте, що є декілька важливих аспектів. По-перше, ця істота еволюціонує або, як ви називаєте, – мутує, дуже швидко. І оскільки це створіння бореться за своє життя, воно називає цей процес еволюцією.

Дар

Ми кажемо, що інтеграція між людьми та цим створінням, якій ви дали назву COVID-19, буде мати позитивний результат у довгостроковій перспективі. Наступна сходинка еволюції полягає у тому, аби почати частіше усвідомлювати та проводити ваш дух крізь ваше фізичне тіло. Найбільшим викликом є те, що ваші дух та фізичне тіло сильно переплетені між собою. І цей зв’язок важко послабити, проте це саме те, що робить цей вірус. Він послаблює зв’язок саме настільки, щоб наступний крок у еволюції був комфортнішим. Дорогі, зрозумійте не всі на планеті мають підхопити цей вірус. Критичної маси буде досягнуто, коли усі, хто набудуть нових атрибутів, вже не матимуть потреби проходити через цей процес. Коли це відбудеться, COVID-19 або знову мутує таким чином, що він більше не буде загрозливим, або ж ви знайдете відповіді, які зараз шукаєте. На цей момент, ліки вже доступні і люди на шляху, щоб їх знайти. Ви відточуєте різні комбінації та техніки, які будуть якнайкраще працювати для більшості людей у більшості місцях.

Відповідь

Справді, відповідь вже у дорозі. Ви її ще не знайшли, бо ви не досягнули критичної маси. Але вона вже на горизонті, і можна навіть зараз пришвидшити її прибуття. Очевидно, ви можете сфокусувати всю енергію, щоб віднайти ліки, які насправді вже існують. Так, їх вже віднайшли. І тепер це лише питання проходження скороченого шляху підтверджень, що ці ліки дійсно працюють. Крім того, що це профілактичні ліки, які ви називаєте вакциною, вони ще й допомагатимуть людям, які вже мають вірус.

Хвиля

А тим часом, хвиля вірусу пройде планетою Земля. Ви вже бачите її ефект у різних країнах по усьому світу. Багато бідніших країн, які вже давно перебувають у гуманітарних кризах, ще більше постраждають. Ця хвиля продовжуватиметься певний час і поширюватиметься у різних сферах. Дорогі, ми кажемо, що це найважча частина. Хвиля цієї форми життя вже сильно вдарила по Сполучених Штатах, частково тому, що там люди дуже поляризовані. І в той же час, у них є можливість більше вплинути на зміни, ніж у інших націй. Через подібні причини, Індія невдовзі буде вести за собою у цьому процесі.

Знайте, що багато людей, які підхоплять цей вірус можуть мати слабо проявлені симптоми або взагалі не знати, що хворіють. Цей вірус може бути смертельним і його варто сприймати серйозно, але далеко не всі, хто захворіє, будуть близькі до смерті. Тут можна багато над чим працювати. Деякий час ми були дуже схвильовані неймовірним роз’єднанням у вас на планеті. Приємним є те, що це роз’єднання зараз послаблюється, хоча люди все ще показують пальцями один на одного. Але пам’ятайте: те, що ви всі перебуваєте у цій ситуації разом, є дуже важливим. Ви побачите, як розширюватиметься серце людства у цьому хаосі. Коли ви побачите це і відчуєте – святкуйте і діліться цим зі своїми друзями. Поширюйте цей процес далі, адже саме розширення колективного серця стане вирішенням усього.

Об’єднуйтеся

Ті, хто вважає себе енергетичними цілителями, особливо ті, хто працюють дистанційно, – долучайтеся до усіх можливих програм, які об’єднують людей. Це може бути онлайн з нами чи у менших групах будь-де. Ви можете долучатися до інших людей онлайн і фокусувати вашу енергію на поверненні здоров’я, адже зараз це важливо. І навіть коли ситуація проясниться, ви побачите, що світ став інакшим. Спочатку будуть відчуватися обмеження, тому що ви не звикли до таких змін. Але ми також наголошуємо на справжній красі, яка може бути результатом цього. Тримайтеся свого потенціалу і цієї можливості та знайте, що кожен ваш крок прокладає шлях, яким можуть слідувати інші.

Це не такий складний час, як ви собі думаєте. Тому дихайте і крокуйте цим шляхом. Старайтеся підтримувати тих, хто працює з цією енергією. Як ви самі розумієте, ті, хто надають першу допомогу зараз, – це ті, хто приймають удар на себе. Дорогі, для них це неймовірні досягнення. Підтримуйте цих людей будь-яким можливим чином. Знайте, що ви всі разом у цій ситуації, і вийти з неї можна також лише разом. Дозвольте цьому досвіду викорінити роз’єднання, яке існувало до цього.

Тож знайте, що все, що ви зможете зробити зараз, приведе до великих змін. Пам’ятайте і шукайте те, що вас об’єднує, а не те, що розділяє. Таким чином, ви зблизите людські серця. На цьому ми залишимо вас на деякий час. Знайте, що ви ніколи не буваєте самотніми. З найбільшою пошаною ми просимо вас ставитися один до одного з повагою, піклуватися про себе навзаєм та міцно тримати один одного, навіть на відстані.

Еспаво, дорогі!

Група

____________________________________________

Вітання, дорогі, я – Мерлія.

Я завітала до вас сьогодні, оскільки ви вже здійснили величезний енергетичний зсув. Як ми вже згадували, ви втрачаєте щільність, що абсолютно магічно. Деякі проблеми, з якими ви зараз стикаєтесь, можуть вивести вас на абсолютно новий рівень. Все, що вам потрібно, – це гуртуватися разом. Дуже важко працювати, коли ви не разом або хоча б не близько один до одного. Однак ви знайдете гармонію з цим новим створінням на планеті Земля. І з цією гармонією новий поступ почне відбуватися дуже швидко.

Тепер усе людство може почати відкриватися новим рівням існування, проте тільки за власним вибором. Багато хто так до цього і не звикне, а деякі навіть панікуватимуть від того, як швидко все змінюється. Зрозумійте, що тепер усе людство піднялося трохи вище у результаті такого об’єднання. У часи, коли люди об’єднуються із цілеспрямованим наміром, серце людства колективно підіймається й росте. Звичайно, це усе зцілює. Ви маєте на це величезний вплив, тому ми просимо вас наважитися вступити у цей процес і енергетично бути його частиною.

Дозвольте поділитися з вами прикладом. Оскільки цей вірус настільки липкий або “заразний”, як ви б сказали, вашою першою реакцією було вдатися до ізоляції. Краса в тому, що це дає також чудову можливість знову вас об’єднати. Святкуйте моменти, коли ви дивитеся чиєсь відео онлайн або отримуєте email, який зворушує ваше серце. Якщо ви більше нічого не робите, просто передайте це почуття далі. Навіщо? Тому що зв’язки, які виникають таким чином, можуть витіснити ті, які були раніше. Наступного разу, коли ви зможете об’єднатися і повернутися один до одного, у вашому фізичному тілі вже буде менше щільності. Цей процес послаблює фізичний затиск духу.

Противага страху та любові

Зараз багатьох відкликають до Дому, і емоційний шрам буде глибоким. Фізичне налаштування – найважча частина, дорогі. Але, говоримо вам, це стане відзнакою, яку ви будете носити з гордістю. Незабаром ви побачите, що потрібно вже менше зусиль, аби потрапити у медитативний стан і навіть функціонувати в ньому. Буде легше прислухатися до свого внутрішнього голосу, а також звільнитися від фізичних проблем і недуг. Дух насправді росте у ці часи. Святкуйте це, дорогі. Підкресліть це та визнайте: “Я побачив твій дух, коли ти це сказав!” або “Я бачу, як яскраво світяться твої очі, ти доторкнувся до мого серця”. Будь ласка, також віддавайте пошану героям, які безстрашно увійшли у ці процеси, перетнувши межу, – нехай торкаються ваших сердець своїми жертовними дарами.

Якщо ви зосереджуєтеся на моментах, коли ваш дух піднімається, ви створюєте новий шлях, який провадить вперед. Пам’ятайте, ви – творці. Все, що ви тримаєте у своєму розумі та серці, проявляється у вашому світі. Планета Земля була до країв наповнена страхом. Це не погано, це просто налаштування. Відповідь ви несете у собі, оскільки страх тепер може обмежити те, що він привів у рух. Страх і любов не можуть одночасно займати один простір.

Отже, це прекрасна можливість для вас надіслати іншим свою любов. Якщо ви не впевнені, куди або як саме її надіслати, спершу знайдіть центроване спокійне місце. Просто дозвольте йому з’явитися всередині вас, а потім попросіть, щоб вам показали, як це зробити. Працюючи з цього центрованого стану, який ми називаємо Есайото (the Esayoto), ви можете направляти енергію з комфортної відстані. Ви зможете виконати таку ж роботу, яку ми виконуємо з вами. Пам’ятайте, ви потужні цілителі, кожен з вас.

І вас закликають до дії саме зараз. Вам не потрібно бачити обличчя, ані знати імені людини, з якою ви працюєте. Ви можете просто надіслати енергію – і її отримають ті, хто її потребує. Через специфіку цієї інфекції люди помирають на самоті. Членам сім’ї заборонено їх відвідувати і у них немає цих зв’язків. Але ви можете заповнити цю прогалину, навіть можете допомогти людям перейти на інший бік завіси. Ваша енергія також допоможе рятувальникам та медичним працівникам, які потребують підтримки у всьому, що вони проживають зараз.

З іншого боку завіси триває величезне зібрання, яке відбувається в декількох різних сферах. Ми говорили про це у зв’язку з подіями в Австралії, коли велика кількість тварин загинула одночасно. Вони зібралися по той бік, готуючись допомогти іншим здійснити наступний крок. Те саме відбувається і з людьми. Дорогі, є багато тих, хто допомагатиме у кожному переході кожному з вас.

Часи творення

Тож, якщо поглянути на життя з іншої перспективи, і у темряві можна побачити красу. Знайдіть красу та яскраве світло. Так просто. Ви знаєте, що ви тут з конкретною метою, бо це часи творення. Так, ми знаємо, вони можуть видаватися важкими. Насправді, це також дуже магічні часи. Ви – найвеличніші ангели, які коли-небудь жили, і у вас є можливість використати все це зараз. Для мене велика честь віддзеркалювати вашу красу таким чином, щоб нагадати вам, ким ви є насправді й чому ви прийшли на цю прекрасну планету. Настав час прокинутися зі сну, бо ви зараз тут разом із нами. Ставтеся один до одного з повагою, дорогі. Дбайте про себе навзаєм і грайте дружно разом, коли ви граєте у цю абсолютно нову гру світла. Я – Мерлія, жіночий аспект Мерліна. Піднімайтеся, аби завітати до мене часом.

Еспаво

____________________________________________

Підключаючи серце

Від Барбари Ротер

Мережа духовної безпеки

Як ми даємо собі раду в нинішній ситуації з коронавірусом, який впливає на весь наш світ, залежить від нашої перспективи. Чи живемо ми в страху, приреченості та мороку, або ж сприймаємо це як час, щоб вийти з нашого забіганого життя та рестартувати своє майбутнє. Це наш особистий вибір. Всі ми маємо варіанти, як впоратися з цією катастрофою. Зараз важливіше, ніж будь-коли, втриматися від осуду. Те, що вам здається правильним, може не співпадати з рішенням іншої людини. Я співчуваю людям, які мають величезні фінансові труднощі. Фізичний біль і смерть, від яких страждає людство, приголомшливі. Я вишукую історії людей, які підтримують один одного. Це коли людина-ангел приходить на допомогу. Існує надія на майбутнє.

У цей час, коли ми відчуваємо, що наш особистий простір є обмеженим, важливо пам’ятати, що є люди у значно складніших ситуаціях, які перебувають на межі виживання. Давайте разом побажаємо їм покращення. У 14 років я прочитала книжку, яка пробудила мене і допомогла бачити життя інших людей. Це була книга «Історія Енн Франк». Впродовж 761 дня вона і семеро інших людей тихо ховалися на горищі в 460 квадратних футах, щоб їх не знайшли і щоб залишитися живими. Я відчуваю вдячність. Мої життєві досвіди допомагали мені рости. Кожен урок – це шлях до пізнання себе самої як людини і продовження свого духовного шляху.

Ми робимо все можливе, коли у нас великі труднощі. Люди об’єднуються, коли переживають кризи. Зараз, як ніколи, важливо знати, що ти не сам. І навіть коли нам необхідно дотримуватися дистанції через вірус, ми все ще поєднанні через наші серця. Це наша мережа духовної безпеки.

З любов’ю та світлом,

Барбара

Переклад українською: Тереза Бороденчик, Юлія Вавжинська та Юлія Хоменко

© Espavo, www.espavo.org, 2000-2020

Ця інформація призначена для розповсюдження і може вільно розповсюджуватися повністю або частково.

Будь-ласка, посилайтеся на: http://www.espavo.org.

Дякуємо, що допомагаєте розповсюджувати Світло!