Eylül 2017

Yeni Bir Döngü
Kalbin Kontratları – Noranna ve Nikoliah

Merhaba Sevgili Varlıklar,

Ben Zamanın Koruyucusuyum. Bugün sizin yerinizde saymanıza yardım etmek için buradayım. Sevgili Varlıklar, size birçok defalar söylediğim gibi, zamanın hareketi daireseldir. Zaman sizin bakış açınızdan bir çizgi şeklinde ilerler ve bunun için siz ona doğrusal zaman dersiniz. İnsan algısı aynı anda yalnızca tek bir şeye odaklanabilir. Dolayısıyla siz geçmiş, şimdi ve geleceği, sürekli olarak geleceğin şimdi, şimdininse geçmişe dönüştüğü düz bir çizgi olarak görürsünüz. Siz kendinizi bir zaman çizgisinde aşağı doğru yürürken görürsünüz ama gerçekte bu daha çok bir spirale benzer. Bu zaman spirali, spiralin içinde yürürken size her bir anda en büyük deneyimi yaratma fırsatını verir. Bu yineleyen hareket döngülere ayrılmıştır. Bir deneyimde en yüksek uyumu yaratmayı başarabilirseniz, bir sonraki döngüde o deneyim geri döndüğü zaman içinden kolayca geçersiniz. Eğer bu tamamlanmamış bir şeyse, spiral her döndüğünde, o deneyimi farklı koşullar altında yeniden uyumlandırma şansına sahip olursunuz. Bu döngüler farklı uzunluklarda olur, bazıları günler sürer, bazıları yıllar.

İnsanların zamanla ilgili yanılsamalarının güzelliği budur. İnsanlar duygusal döngüleri genellikle yedinin katları içinde tekrar tekrar yaşarlar. Bu, kafa ve kalp veya bizim tercih ettiğimiz şekliyle ruh ve insan arasındaki uyumu sağlamak için gereklidir. Bir konu uyumlandığı zaman siz yeni bir döngüye ve yeni bir deneyime girersiniz. Sizin Dünya gezegeninde oynadığınız oyun budur. Siz insanmış gibi yapma ve bir kusurluluk gezegeninde o oyunu oynayabilmek için kusursuzluğunuzu gizleme oyunu oynuyorsunuz. Siz kusursuzluğunuzu birçok zaman ve mekân boyutunda gizlemiştiniz ancak size söylemeliyiz ki bugün siz tüm insanlık için büyük bir zaman döngüsünü tamamlıyorsunuz. Bu nedenle, çok yakında tüm bu enerji yeniden değişmeye başlayacaktır. Her şeyi yeniden inşa etmek için yepyeni bir enerji temeli bulacaksınız.

Yeni Bir Döngü Başlıyor

Önümüzdeki birkaç ayda, sizin doğal afet adını verdiğiniz şeyleri, kapanan yolları ve oyundaki değişiklikleri göreceksiniz ve bunlar sizi kendi yolunuzu yeniden değerlendirmeye yönlendirecek. Bu değişikliklerin arasından çok hızlı bir şekilde yeni fırsatlar ortaya çıkacak çünkü siz dairesel zaman spiralinin içindesiniz. Gerçekte siz, varlığınızın çevresindeki kendi torusunuz ile yine yedinin katları içerisinde kendi yanılsamanızı yaratıyorsunuz. İnsanların zaman-mekân algılayışı böyledir. Siz kendinize ve çevrenize bakar, Yuvadan işaretler ararsınız. Bir şekilde size tanıdık gelen şeyler ararsınız ve bunlar nadiren bulmayı beklediğiniz yerde bulunur. Siz gerçekte orada olan şeyden çok, görmeyi beklediğiniz şeyi görürsünüz. Siz bilinçli yaratıcılar olduğunuz ve genellikle o anda önünüzde duran şeyle uyumlanmak yerine görmek istediğiniz şeyi yarattığınız için, kafa karışıklığı daha beter bir hale gelir. Kimse kolay olduğunu söylemedi, Sevgili Varlıklar.

Size söylemeye çalıştığımız şey, şu anda size kötü haberler veriyor gibi görünsek de, neyin geldiğini görene kadar beklemenizdir. Tamamen yeni bir zaman döngüsüne adım atıyorsunuz ve bu son derece heyecan verici. Aslında, tam bir gerçeklik düzeyine geri dönmeye başlıyorsunuz, bu yeni düzey, çok boyutlu bir deneyimde herkesin bir bütün halinde uyumlanabileceği bir düzeydir. Bu, insan deneyiminde ve evrim sürecinde çok büyük bir sıçramadır. Şunu unutmayın ki her ne kadar bu yeni döngü daha yüksek bir varoluş düzeyi getirecek olsa da, eski durumu bırakmak birçokları için zor olacaktır. Bu nedenle tam şu anda birçok geçiş uzmanı Dünya üzerinde bedenlenmiş durumdadır ve onların birçoğu şu anda bu mesajı okumaktadır.

Kusurlara Daha Yüksek Bir Perspektiften Bakmak

Yeni döngüye hazırlık olarak size bu sıçrama için gerekli olan aletleri vereceğiz. Bu aletler, size kendinizi gücünü eline almış ışık varlıkları olarak görme fırsatı verecektir. Evet, bu zordur çünkü sizin gerçekliğiniz bunu yansıtmamaktadır. Sizin gerçekliğiniz sizin sınırlarınızı ve kusurlarınızı yansıtır. Bugün öncelikle sizin bu kusurlar hakkındaki yargılarınızla çalışmaya başlamak istiyoruz. Aslında sizin kusurlarınız, sizin güzellik olarak algıladığınız şeyin temelini oluşturur. Ah evet, biliyoruz, sizin için bunu görmek çok zor. Işık işçileri genellikle kolektifin normlarına bakar ve sıklıkla kendilerini farklı görürler. Evet, siz farklısınız ve bu fark sizin eşsiz güzelliğinizin temelini oluşturur. İnsanın evrimi ancak kafa ve kalp uyumlandığı zaman elde edilir. Bu bir kez başarıldığı zaman, insanın kendini diğerlerine benzeyecek şekilde değiştirmesi ancak geriye doğru bir adım atmak olur. Bu zamanda Dünya üzerindeki bir geçiş uzmanı olarak sizin eşsiz güzelliğinize ihtiyaç vardır. Burada belirtilmesi gereken ilginç bir husus şudur ki bir insan bir kez kendi eşsizliğinden gurur duyduğu zaman, çoğunlukla diğer insanlara da güzel görünmeye başlayacaktır.

Sevgili Varlıklar bu bir sonraki döngüde, siz yeni bir zaman çizgisine bir kez tam olarak köklendiğiniz zaman, insan deneyimiyle ilgili çok daha büyük bir çeşitliliği görmeye başlayacaksınız. Bu, kolektif güzellik tanımını da genişletecektir. Sizin gezegeninizde yeniden yaratmaya çalıştığınız şey Yuvanın anılarıdır. İnsanlar neredeyse kusursuz olan bir şey gördüklerinde bile, bu onlarda yeterli etkiyi bırakmaz. Hafifçe kusurlu olan bir şey kadar güzel değildir. Elrah grubun bir parçasıdır ve ritimlerle çalışır. Ritimler güzeldir çünkü insanlar konuşarak, yürüyerek, her türlü hareketler i