Eylül 2016

2017’YE GİDEN DALGA
İnsanlar İçin Yeni Bir Yer

Selamlar Sevgili Varlıklar,

Oyununuz gelişim yolundayken bizler bugün gelmekte olan bir enerji dalgası hakkında konuşmak için size katılıyoruz. Aslına bakarsanız o bir dalgadan fazlası fakat evrenin farklı yerlerinden gelen pek çok enerji size ulaşıyor. Geçenlerde Goldilocks bölgesinde size en yakın yıldızın yörüngesinde dünya benzeri bir gezegen keşfettiniz. Bunu büyüleyici buluyoruz. Hayatı desteklemek için mükemmel şartları var ve hemen hemen yerkürenizle aynı boyutlarda. Aslına bakarsanız gece gökyüzünü araştırmanın ve bütün bu bilgiyi toplamanın altında insanların gidecek yeni bir yer araması yatıyor ve gideceksiniz de, bize güvenin. Bir noktada aynı şekilde Mars’a da gideceksiniz ve bu yeni bir bilgidir. Size şunu söylüyoruz sevgili varlıklar, orada kendi ayak izlerinizi bulacaksınız çünkü daha önce oradaydınız. Bir zamanlar Mars’ta hayat vardı, zengin bir hayat ve siz oradaydınız. Bu yüzden Marslıların kafalarından iki anten çıkan ve her nedense hep yeşil olan varlıklar olduklarıyla ilgili düşüncelerinizi büyüleyici buluyoruz. Bu harika!

Hayatınız Hakkında Farklı Anlayışlar

Sevgili varlıklar, özellikle içinde bulunduğunuz yıl dünya gezegeni üzerinde deneyimlediğiniz enerjisel etkiler bazen sizi uç noktalara kadar getirdi. Bu bir şekilde zorluk çıkardı çünkü pek çok enerjiyi sıfırladı. Tam olarak olan budur. Sizler daha yüksek titreşimlere ulaşırken kendiniz için kurduğunuz sistemlerin –düşünce sistemi, aile ya da ilişkiler- tamamı bu yüksek titreşimin testlerinden geçmek zorunda kaldı. Şimdi, bunun sebebi nedir? Çünkü sizler bakış açınızı değiştirdiğiniz zaman görüşünüzü de değiştirirsiniz. Bu kadar basit. Herhangi bir şeye buradan bir bakın fakat ona diğer taraftan baktığınızda farklı bir görüşünüz olur. Temel olarak hepinizin başına gelen budur ki bu durum size olaylara farklı açılardan bakma fırsatı tanır.

Oldukça dürüst şekilde, size doğru gelen pek çok enerji dalgası var ve sizler bu enerjilerin içinde yüzmeyi ve çabucak farklı seviyelere geçmeyi öğreniyorsunuz. Dünya gezegeni üzerindeki pek çokları hayal kırıklığı yaşıyor ve aslında çok azı bunu kullanmaya çalışıyor. Hayal kırıklığı kendi yaratımlarınızı göremiyor olmanızdan kaynaklanıyor. Bilinçli bir yaratıcı olarak bazen yaratamıyor ya da dünyada yarattığınız etkiyi göremiyorsunuz. Bu büyük çapta içsel hayal kırıklığı yaratıyor ve bu durum sonunda bir şekilde dışarıya yansıyor.

Bu nedir? Ne olmaktadır? İzin verirseniz açıklayalım, sevgili varlıklar.

Gelen Enerji Dalgasına Dikkat Edin

Bu enerji ya da ışık dalgası geldiği zaman o sizi belli bir noktaya doğru yönlendirir. Bir dalga sadece bir yönden öbürüne doğru gider. Fakat tamamen farklı bir yönden gelen başka bir dalga daha varsa bu diğer dalgayı etkiler. Sevgili varlıklar, bütün bunları tam olarak anlayamıyorsanız lütfen endişelenmeyin. Bu sene Eylül ayının sonlarına doğru bir dalga gelecek ve çabucak başka bir dalgayla birleşecek. Bu dalga bir pulsardan geliyor ki bu patlayan bir yıldızın tamamen çökmesiyle ortaya çıkar. Bu olduğu zaman enerji evrene dağılır ve bazen planlanmış hedefine varıncaya kadar çok uzun zaman seyahat eder. Bu dalganın planlanmış hedefi yerküreydi ve bu enerji kendini ortaya koyduğu zaman yeni dalga onunla birleşecek ve insanlığın evrimini hızlandıracak. Normal olarak bunun harika olduğunu düşünürsünüz. Bizler bir sonraki evrim basamağımıza doğru ilerliyoruz ve bunu yapmak için çok fazla zaman harcamamıza gerek yok, doğru mu? Bu mükemmel. Bu aynı zamanda mükemmel kusurlarıyla tasarladığınız her şeyin birdenbire ortaya çıkacağı anlamına da geliyor. Gelişiminizdeki hızlanma ve hareketinizdeki çabukluk yüzünden bu sistemlerden bazıları örneğin ekonominiz bazı zorluklarla karşılaşacak. Bunun zorluğa yol açacağı pek çok yer var ve Birleşik Devletler zaten bir süredir kenarda sallandığından çok mümkündür ki burada başlayabilir. Bununla ilgili önemli nokta şu ki sevgili varlıklar, bu zorlukların hiçbirine katlanmak zorunda değilsiniz. Hepinizden, bu dalgayla karşılaştığınızda kalbinizde bu gerçeği saklamanızı istiyoruz.

27 Eylül-17 Ocak Dalga Hareketi: İleri, Geri ve Tekrar İleri

Dalganın varış tarihi 27 Eylül. Fakat uzun süredir yolculuk ettiğinden bunu tam olarak dalga olarak tanımlamak doğru olmaz. Bu sebeple ancak çok yüksek hassasiyete sahip insanlar ilk değişimleri fark edebilecekler. Kısa bir süre sonra bu dalga başka bir dalgayla birleşecek ve böylece beraberce bir sonraki seviyeye çabucak geçebilmenizi sağlayacaklar. Elbette, bunu daha önce yaptınız. Şimdi sadece bazı küçük dalgalanmalardan geçiyorsunuz çünkü insanlar basitçe yeni bir anlayış boyutuna nasıl hızlı geçiş yapacaklarını bilmiyorlardı. Bu sefer başaracaksınız çünkü şimdiye kadar bununla çok iyi bir iş çıkardınız. Zaman çizgisine baktığınız zaman sevgili varlıklar, çoktan büyük bir başarı kazandığınızı söyleyebiliriz. Sizi şimdiki ana geri getirmek zorundayız çünkü gelişmeler hala biraz ilerinizde. Bilin ki yapmak üzere olduğunuz iş için sizinle gurur duyuyoruz çünkü büyük miktarda ışığı demirleyeceksiniz. Pek çoğunuz bu zamanda bu gezegende olabilmek için geldiniz. Şimdi izin verirseniz tipik olarak insanlar büyük bir sıçrama yaptıklarında ve onları destekleyen her şey ayarlanmaya ihtiyaç duyduğunda neler olur, bunun hakkında biraz konuşalım. Geçmişte sevgili varlıklar, pek çok kanununuzda ayarlamalar yaptınız ve gezegeninizdeki toplu kabuller bunu yansıtıyor.

Elbette, her zaman bir geri çekilme dönemi yaşanır. Her şey dalgalara bağlıdır. O yüzden dalga ileri doğru gittiği süre sonu