Kasım 2018

Yeniden Ayarlanmak

Yuvadan Selamlar,

Ben ritmik hizmetten Elrah. Bugün sizleri bir gezintiye çıkarmak ve size önümüzdeki aylarda Dünya gezegeninde olacaklarla ilgili biraz bilgi vermek için sizlerle birlikteyim. 2019’un ilk dört ayı bütün insanlık için çok önemli olacak çünkü önümüzdeki 20 yılın genel gidişatını belirleme fırsatına sahip olacaksınız. Peki, bu, rotayı bir kez ayarladıktan sonra hiçbir şeyi değiştiremeyeceğiniz anlamına mı geliyor? Hayır, Sevgili Varlıklar, istediğiniz zaman değişiklik yapabilirsiniz. Çok miktarda enerjiyi dönüştürebilirsiniz çünkü siz özgür seçim gezegeninde yaşıyorsunuz. Yine de, her zaman yapmak istediğiniz bu değişiklikleri yapmak için daha uygun olan bazı pencereler ve enerjisel zaman dilimleri vardır. Şimdi size olup biteni daha üst bir bakış açısından anlatacağım. Muhtemelen hepiniz bu dünyada ne olup bittiğini merak ediyorsunuz, özellikle de politika ve hükümetler alanında ne olduğunu.

Bu enerjilerin çoğu şu anda, sanki birisi halıyı ayağınızın altından çekmiş ve her şeyi karmakarışık hale getirmiş gibi, çok büyük bir değişim geçiriyor. Şey, sonraki aşamalara geçmek için bunun olması gerekliydi. Unutmayın Sevgili Varlıklar, burada söz konusu olan her şeyi tamir etmek değildir. Burada söz konusu olan, alanınıza giren her konuda ustalaşmaktır. Şu anda elinizde aynı anda idare edebileceğinizden daha fazla konu var. Ama bunu düşündüğünüzden daha iyi başarıyorsunuz. Siz bir fark yaratmak için buradasınız ve hali hazırda büyük bir fark yarattınız. Sevgili Varlıklar, 2019’un ilk dört ayı, birçoğunuz için çok kritik olacak ve kendi hayatınızla ilgili birçok değişikliğe tanık olacaksınız.

2019 Yan Yollar

Bazılarınız için kapılar açık olacak, diğerleri için biraz daha kapalı olacak. Büyük bir çoğunluk, tamamen yeni bir dünyaya, yeni bir enerji içinde yepyeni bir düşünce şekline adım atma fırsatına sahip olacak. Bu sizin çok daha fazla hoşunuza gidecek, sizinle daha büyük bir uyum içinde olacak. Şimdi, Sevgili Varlıklar, siz bitiş zamanında hala buradasınız, bu günlerde gezegeninizde birçok zorluk ortaya çıkacak. Ancak, bu sizin her şeyin tam ortasında olmanızı gerektirmiyor. Sizin olabileceğiniz yerler, bulabileceğiniz fırsatlar ve dünyanıza neyi kabul edip neyi kabul etmeyeceğinizi belirleyebileceğiniz sınırlar vardır. Bunların hepsi de, hem mümkün, hem de özellikle şu anda tanımlanabilir durumdadır. Dolayısıyla bu nedenle, 2019 yılına girerken sizin rolünüzün ne olacağı hakkında düşünmenizi istiyoruz.

Tüm yaratıcı yeteneklerinizle birlikte tam olarak uyanmış bir şekilde yeni yıla girmek size kendinizi nasıl hissettirirdi? Şey, bu oldukça ilginç bir süreçtir. Can sıkıntısından yarattığınız onca şeyi hayal bile edemiyoruz. Şimdi ileriye bakma ve büyük resmi görme zamanı. Bugünden itibaren Nisan 2019 sonuna kadar, önümüzdeki 20 yılın momentumunu belirleyecek kapılar açık olacak. Bu, yaratıcı olmak ve hayallerinizi harekete geçirmek için harika bir zaman.

“Gerçekten buraya yapmaya geldiğim şeyi yapıyor muyum?” Şey, 2019 başında kendinizi bu döneme uyumlamak için önümüzdeki aylarda yapabileceğiniz birkaç ayarlama olabilir. Birçok insan için enerjilerini gelecek olan şeylere göre ayarlamak çok önemli olacaktır. Sürüp giden birçok şey var ama unutmayın ki yolunuzu her zaman değiştirebilirsiniz. Bu çok basittir. Neyin parçası olmak istiyorsunuz? Nasıl yardım etmek istiyorsunuz? 15 yıl sonra nerede olmak istiyorsunuz? Bunun anlamı budur ve bu çok büyüleyicidir. Bazılarınız suların yükseleceğini düşünüyor. Size şunu söyleyelim: Dünya’da bazı şeyler olacak, bazı olayların olması beklenirken bazıları da beklenmiyor. Değişiklikler daha da yoğunlaşacak, dolayısıyla sizden bu değişiklikler olurken nerede olmak istediğinizi düşünmenizi istiyoruz.

Gerçek şudur ki siz yapbozun eşsiz bir parçasıyla geldiniz. Evet, bir noktada hizmete çağrılacaksınız; bunu anlamanız da mümkün anlamamanız da. Bugünden başlayarak 2019’un ilk dört ayı kendinizi yeniden konumlandırmak için mükemmel bir zaman. Bu yeni bir yere taşınmak veya o hep istediğiniz işe başlamak şeklinde olabilir. Belki de hep yazmak istediğiniz kitabı yazarsınız. Bu, oyunun bir sonraki aşaması için kendinizi yeniden konumlandıracağınız zamandır. Evet, bazılarınız dağlara gidip kendinizi korumak isteyeceksiniz. Diğerleri kendilerini değişikliğin tam ortasına koymak isteyecek çünkü bulmacanın onlarda bulunan parçası en iyi buraya uyacak. Birçoğunuz tam da doğru yer ve zamanda olmak isteyeceksiniz çünkü açılmaya başlayacak olan kontratlarınız var. Farkında bile olmadan birine yardım etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Ama belki de o kişi şimdiki hayatınızda veya geçmiş yaşamlarınızda çok kritik roller oynamıştır. İnsanların çeşitli şeyler için size geleceği birçok fırsat ortaya çıkacak. Size çok yabancı gelse bile, bu sizin için bir tamamlanma olabilir. Zaman içinde bunlarla karşılaştıkça, olayları hem ileriye hem de geriye doğru temizleme fırsatına sahip olacaksınız.

Spiral Zaman

Siz şimdi spiral zamandasınız ve bu sizin alışık olduğunuzdan biraz farklıdır. İnsanların bu kavramları tam olarak anlaması biraz zaman alacaktır. Sevgili Varlıklar, artık geçmişinizin çok daha büyük bir bölümünü geleceğinizin içinde görebilirsiniz. İnsanların büyük bölümü geçmişe bakıyorlar çünkü henüz geleceğe bakmayı öğrenemediler. Şimdi size bunu nasıl yapacağınızı da göstereceğiz. Sizin kısa sürede bununla çalışmaya başlamanızı istiyoruz çünkü bu artık tüm insanlık için geçerli bir hale geliyor. Siz artık spiral zamana geçmiş olduğunuz için, değişiklikleri fark etmiş olabilirsiniz. Bunu önce bilincin dış kenarlarında hissedeceksiniz ve zamanla ana titreşiminiz de bununla uyumlanacak.