Mayıs 2017

Dünya Gezegeni

Merhaba Sevgili Varlıklar, ben Merlia’yım.

Bugün sizinle, benim diğer veçhelerim hakkında daha fazla bilgi paylaşmak için buradayım; çünkü ben Merlin enerjisinin dişil versiyonuyum. Bu enerjinin sizin gezegeninize daha önce gelmiş olmasına karşın, ben çeşitli sebeplerden dolayı şimdiye kadar gelmemiştim. Öncelikle size Merlin’in eril tarafını ve şu anda neler olup bittiğini açıklayarak başlayayım.

Zamanda geriye doğru gitmek

Bilebileceğiniz üzere, benim o veçhem zamanda geriye doğru gidebilir. Gerçekte biz sadece bu şekilde hareket edebiliriz. Merlinzamanda geriye doğru hareket etti çünkü bu ona insanların dikkatini çeken ve böylelikle bir mesaj vermesini sağlayan, her türlü sihir becerisini sergileyebileceği eşsiz bir bakış açısı kazandırdı. Bunun ilginç yanı, Merlin’den sonra çok kişinin onu taklit etmeye çalışmış olmasıdır. Bir insan nasıl zamanda geriye gitmeyi öğrenir? Bu aslında ne demektir?

Aslında siz bunu keşfetmek üzeresiniz. Siz çok uzun bir hikâyeyi sonlandırmak üzere olan çok önemli bir dönüşümden geçtiniz. İlerledikçe bununla ilgili daha fazla bilgi paylaşacağız. Burada anlaşılması gereken en önemli bölüm, sizin kendinizi buraya çok özel bir nedenle yerleştirmiş olmanızdır. Tam bu zaman ve mekân kesişiminde buradasınız çünkü bu sizin için çok önemliydi. Gerçekte birçoğunuz B planına geçmiş durumdasınız. Bu ne demektir? Çeşitli kontratlar yaparak geldiğiniz ebeveynleriniz ve bir aileniz vardı ve niyetiniz bu kontratları yerine getirmekti. Ancak, arada sizin bir nesil daha beklemenizi gerektirenbaşka bir şey oldu ve bu da çok uzun sürecekti. Şu anda sizin için burada olmak o kadar önemliydi ki gezegenin yaklaşık %20’si B planını sürdürerek yaşamaktadır. Bu da demektir ki siz orijinal olarak seçtiğinizden farklı ebeveyn ve kontratlarla yaşıyorsunuz. Bu sizin kendinizi tamamen dışlanmış, neredeyse aidiyetsiz hissetmenize neden olmaktadır. Bunun üzücü yanı, birçoğunuzun buna alışmış olmasıdır. Yine de her güne yeni bir enerjiyle uyanıyorsunuz. Her şeyin sevgi hızında değiştiğini ve dönüştüğünü hissediyorsunuz ki bu ışık hızından ciddi şekilde daha hızlıdır. Evet, işte buradasınız ama tam şu anda Dünya üzerinde neler oluyor?

Korku yaratan bir yoğunluk

Evet, Sevgili Varlıklar, her türlü şeyin olup bittiği aşikâr. Politikada küresel olarak gerçekleşen değişikliklerin miktarı oldukça ilginçtir. Bu baş döndürücü bir süreç çünkü Dünya üzerinde,insanlarda inanılmaz derecede korkuya yol açan bir yoğunluk var. Dünyada zaten çok uzun süredir çok düşük enerjili bir korku vardı. Bir insan belli bir düzeyde korku taşıdığı zaman ne olur? “Ah, ben bununla başa çıkabilirim. Bunu sükûnetle karşılayacağım ve ilerlemeye devam edeceğim. Bunu atlatabilirim,” diyebilir. Evet, bunu denediniz. Birçoğunuz, o enerjiyi doldururken sizin için en kolay bölümün hangisi olduğunu bulmak üzere çeşitli yollar denediniz. Merlingezegeninize gelip de benim o parçam insanlarla bütünleştiği zaman, bu deneyim, insanlarda bir kişinin zamanda geriye doğru gidebileceği izlenimini uyandırmıştır.Ne yazık ki bu, insanlar için mümkün değildir. İlginç olan husus da budur çünkü zamanın sadece bir parçası gerçektir ve o da tam şu andır. Gelecek yalnızca bir potansiyel sunar. Gerçekte kimse gelecekte yaşayamaz ama insanlar sıklıkla geçmişlerinde yaşamaya çalışırlar. Geçmiş yalnızca bir anıdır ama değiştirilmesi de mümkündür. Size, tam da bunu yapmanız – titreşim ve enerjinizi yeniden ayarlamanız – için yardımcı olacak birçok yöntem verdik. Şimdi, tam şu anda, Dünya gezegenindeki Işık İşçilerinin yaşadığı en büyük meydan okumaya göz atabiliriz.

Yumuşak, sakinleştirici bir enerji getirmek için tam şu anda burada olmak istediniz

Enerji çok yoğunlaştığı zaman, insanlar korkmaya başlarlar. Bu enerji kritik kütle düzeyine ulaşıncaya kadar, o düşük enerjili korkuyu taşır ve sonra da patlarlar. Bu patlama kendisini çoğunlukla öfke halinde gösterir ve dışa vurulur. Bu durum, size bir şeyi yapamayacağınız söylendiğinde ortaya çıkabilir;o zaman kafanızın dikine gider ve o şeyi yaparsınız. Bu, bir dereceye kadar hemen hemen her birinizin içinde bulunan muhalif kişiyi ortaya çıkarır ve şu anda gezegeninizde küresel olarak büyük ölçeklerde gördüğünüz şey de tam olarak budur… Tek bir şehir değil, tek bir ülke değil ama küresel olarak… Şu anda yoğunluk enerjisi o kadar serttir ki insanlar daha önce kendilerini yeniledikleri o konfor alanlarına gidememekte veya burada kendilerine destek bulamamaktadırlar. Bu nedenle, giderek daha fazla insanın içindeki öfkeyi dışa vurduğunu göreceksiniz. Size bunun önünde sonunda sona ereceğini söylemek isteriz ama bu biraz daha zaman alacaktır. Birçoğunuz tam şu anda burada olmak için sıraya girdiniz, böylece Yuvadan gelen yenilikleri ve ışığı alabilmeleri için, bütün kalpleri sakinleştiren bu yumuşak enerjinin bir parçası olabilecektiniz.

Şimdi, iyi haber şudur ki özellikle son sekiz yıldır insanlık inanılmaz bir hızla ilerliyor.Titreşim hızı kesinlikle baş döndürücü… Evet, bu gerçekten inanılmaz ve gittikçe de iyileşiyor, dolayısıyla bunu izleyin. Ancak, burada bir meydan okuma da var. Yoğunluk ya da enerjetik bir blokaj hisseden “normal” insanların yapacakları ilk şey, geriye adım atmak olur. Bir duvara çarpmak veya yolunuzun tıkalı olması gibi fiziksel engellerin dışında, herkesin bunu farklı bir şekilde deneyimlemesi de mümkündür. Bu çoğunlukla sizin yapmak istediğiniz şeylerle ilgilidir. Belki bir şey yaratmak veya belli bir yönde ilerlemek istersiniz ama önünüz tıkalıdır. Sanki konu çözümsüz gibidir ve bu sizin daha fazla düş kırıklığına uğramanıza neden olur. Bu da öfkenizi arttırır ve böylece Dünya gezegenindeki toplam öfke düzeyi yükselir. Ancak, aynı zamanda duygusal ve düşünsel olarak geri adım atarsınız.

Korku sizin eski inanç sistemlerine geri dönmenize neden olur

Size inanç sistemlerinin çoğunun İS olduğunu söylemiştik, bu yüz