Mart 2017

ÜÇLÜ ODAK
Dişi Enerjinin Yükselişi

Selamlar Sevgili Varlıklar,

Bugün size sıcak ve açık bir kalple katılıyorum çünkü ben Merlia’yım. Enerjinizi dişi ve erkek kutuplar arasında merkezleyerek dengelemenize yardım etmek üzere buraya geldim. Şu anda yerküre çığlıklar atarak dişi enerjiyi çağırıyor çünkü gezegen çok uzun zamandır dengesini kaybetmiş durumdaydı. Şimdi her şeyi değiştirmek için fırsatlarınız ve uygun şartlarınız var. Çok net görüldüğü üzere dalganın geri çekilme döneminde bulunuyorsunuz ve pek çoğunuz bu konuda oldukça endişelisiniz. İşlerin ilerlemek yerine geriye doğru gittiğini görüyorsunuz. Bu küresel düzeyde gerçekleşiyor sadece tek bir yerde değil. Oldukça basit şekilde bunun sebebi korkudur. İnsanlar korktukları zaman evrim süreçlerinde geri adım atarlar. Küresel düzeyde şahitlik ettiğiniz durum budur. Emin olun sevgili varlıklar, biz hiç endişelenmiyoruz. Neden? Çünkü çok güçlü insanları çok kritik pozisyonlara yerleştirdik ve bunu tam zamanında yaptık. Onlar dalganın yönünü değiştirebilirler. Evet, onlar her bir parçayı tersine çevirebilir ve bunu bir gelişim sürecine döndürebilirler.

Dişi Enerji: Gezegeninizdeki Temel Yaratıcı Güç

Her şeyden önce bir dalga hakkında doğru ya da yanlış bir yön olduğunu düşünmeyin. Oldukça basit şekilde dalga, belli bir yönde ilerleme kaydetmek için olayların gerçekliğinizde ileri-geri hareket etmesidir. Devasa boyutta bir ilerleme gösteriyorsunuz ve bu anlayabildiğinizin çok ötesinde hatta şu anda durum size hiç de böyle görünmese bile. Sevgili varlıklar, size bu enerjiyi dengelemenizde yardım edeceğiz. Dişi enerji yani gezegeniniz üzerindeki temel yaratıcı enerji hakkında daha net bir anlayışa ulaşacaksınız. İster dişi ister erkek bedeni kullanın hepsi sizin bu yönünüze sahiptir. Bu, şu anda en büyük gücünüz haline gelen parçanızdır. Pek çoğunuz için zorluk bu alanlarda gücünüz ve yetenekleriniz olduğunu her zaman bilmenize rağmen onları istediğiniz şekilde kullanmayı ya da onlara güvenmeyi bilmiyor olmanız. Artık bu fırsata sahipsiniz çünkü bu küresel düzeyde gerçekleşiyor ve herkes bunu bir seviyede hissedecek. İçinizde uyanan bir enerji hissedeceksiniz ve bu sizi günlük hayatın rutininden, dramlarından uzaklaştıracak ve zamanınızı ve enerjinizi tüketen zorlukların ötesine geçirecek. Zorluklarınız var ama ilerleme de gösteriyorsunuz o yüzden bunların farkına vardığınızdan emin olun. İlerlemenizi sağlamak için sizi güçlendiren fırsatları arayın. Özellikle de önümüzdeki ay bizler size enerji gönderirken. Perdenin bu tarafında olan bizler hep birlikte sizinle güzel bir enerjiyi paylaşıyor olacağız. Bunu sizi bir yöne ya da diğerine itmek için yapmıyoruz çünkü bizler asla özgür seçim gezegeninize müdahale etmeyiz. Bizim niyetimiz sevgili varlıklar, size en etkili enerjiyi göndermek ki böylece sizler hala fiziksel bedenlerinizdeyken rüyadan uyanabilesiniz, perdenin diğer tarafından getirdiğiniz hayaller ve umutlarla beraber nerede olduğunuzu anlayabilesiniz. Şu anda burada bulunuş sebebiniz budur, bu güzel enerjiyi hissetmek ve yerleştirmek. Işık işçileri hayatın her alanında varlık gösterir, bütün inanç sistemlerinde ve bütün coğrafi konumlarda. Gerçekte sevgili varlıklar, değişim yaşanırken dünya gezegeninin enerjisini tutuyorsunuz.

Işığın Eşsiz Lezzetleri

Sizler her zaman dünya gezegeninin enerjisini taşıdınız. Balinalar ve yunuslar uzun zaman dünya gezegeninin temel enerjisini taşıdılar. Birkaç yıl önce bu sorumluluk insanlara aktarıldı fakat şu anda bu konuda zorlanıyorsunuz çünkü zaman zaman dünya gezegeninin gerilimi dayanılmaz boyutlara ulaşıyor. Bu sizin çağırıldığınız görevdir. Dünya gezegenine sadece iyi vakit geçirmek için gelmediniz öyle değil mi sevgili varlıklar? Her biriniz Yuva’dan ancak sizin demirleyebileceğiniz özel bir hediye, ışığın özel bir “tadını” getirdiniz. Bazılarınız ışığı daha çok renklerin birleşimi olarak düşünebilir fakat renk tayfı çok sınırlıdır. Sizler sevgili varlıklar, öyle değilsiniz. O yüzden her şeyin üzerine serpebileceğiniz bu küçük güzel lezzetleri taşıyorsunuz. Bunun hakkında bilinçli olarak düşünmezsiniz fakat karanlık gördüğünüz zaman onun üzerine ışık tutarsınız. Bilgisizlik gördüğünüz zaman oraya bilgelik taşırsınız. Işık karanlıktan çok daha güçlüdür. Şu anda görüyorsunuz, ışığınızı elinizden gelen en iyi şekilde ortaya koyuyorsunuz. Bu aynı ışığınızın bazı verileri süzgeçten geçirmesi gibidir. Diğer insanların tam anlamıyla göremediği şeyleri siz fark edersiniz. İşlerin yürüme biçimi budur hatta fizik kanunlarınızda bile. Bir cisme baktığınızda gözlerinizi açar açmaz her şey yerli yerindedir. Her ne kadar her yerde karmaşa varsa da ona bakmak için niyetinizi kesinleştirdiğinizde ışığınızın tadını ortaya koymuş olursunuz ve o başka bir biçime dönüşür. Orada bir insan bir duruma bakıp şöyle söyler: “Ah, bu gerçek bir sorun.” Fakat başka bir insan aynı duruma farklı bir lezzetle odaklanıp bu soruna tamamen farklı bir çözüm getirir.

2017’deki Dört Enerji Değişimi

Bunlar dünya gezegeninde dengelenmiş enerji zamanları. Fakat sizler şu anda dengede değilsiniz. Gerçekte sizler bu dengenin çok uzağındasınız ki beni yardım için buraya çağıran durum budur. Yerküreyi dengelemek benim işim değil.  Benim işim hatırlamanıza yardım etmek. Kanatlarını bırakıp perdenin öbür tarafına geçenler sizlersiniz ve bu sizi gerçek kimliğinizi ve nereden geldiğinizi hatırlamaktan alıkoyuyor. Sizleri alkışlıyoruz sevgili varlıklar, aklınızın alamayacağı şekillerde. Atmak üzere olduğunuz adımları alkışlıyoruz çünkü onlar gerçekten görkemli adımlar. Evet, bu yıl devasa değişimlerin zamanı olacak. Hepiniz hoş geldiniz.

İlk Dalga