Haziran 2017

Ruhsal Üstatlığa Geçiş

Sevgili Varlıklar, Yuvadan Selamlar

Bugün size, sizi uzaktan izleyerek katılıyoruz. Her şeyden önce, yaptığınız işle, bu güzel özgür seçim oyununa getirdiğiniz enerjiyle ne kadar gurur duyduğumuzu söyleyerek söze başlamak istiyoruz. İnsanlar kesinlikle inanılmaz.

Öncelikle çok güzel şeyler başardığınızı bilin. Birçoğunuz bazı detayları çok merak ediyor—ben Dünyada kaç kere bedenlendim? Daha önce neler yaptım? Enerjim şu anda nerede? Sevgili Varlıklar, siz tüm bu bilgilere zaten sahipsiniz. Siz şu anda önemli olan şeysiniz; yaşama bakarak ona ne getirdiğiniz, neyle çalıştığınız önemli ve bu noktada enerjiniz gerçekten hızlanmaya başlıyor. Şu meşhurbitiş çizgisi ile ilgili epey bilgi paylaştık, Dünya gezegeninin zaman çizgisinde kalan son 50 yıl eşiği. Bu, insanlığın sona ereceği anlamına gelmiyor; bunun anlamı, insanların bir şekilde form değiştireceği—hepinizin. Ama siz bunu zaten yapıyordunuz, değil mi? Bir süredir ışık bedene doğru ilerliyor, ruhunuzu ve Dünyayı yükseltiyordunuz. Buradaki meydan okuma, sizin Dünyayı artan bir titreşim olarak ölçmeye çalışmanızdır. Yakın zamanda Schumannrezonansı bile rekor bir yükseliş gerçekleştirdi ve herkes olaylar iyiye gidiyor diye çok sevindi. Ve sonra biz, Dünyanın aslında geçiş yaptığını söyleyerek bir anda bombayı patlattık.

Dünya Gezegeni Geçiş Yapıyor

Biz bunu açıklamak için “ölmek” dâhil birçok kelime kullandık. Dünya gezegeni sizin tabirinizle kesinlikle bir ölüm döngüsündedir ama gerçekte hiçbir şey asla ölmez, Sevgili Varlıklar. Enerji sadece bir formdan diğerine dönüşür. Şu anda Mars’a baktığınızda, onun manyetosferini bir süre önce kaybettiğini görebilirsiniz. Bu, her şeyi belli bir mesafede tutan koruma kalkanıdır ve geçmişte sahip olduğu ozon tabakasının oluşmasını sağlar. Dünya gezegeninin döngüsünün de sona yaklaştığını görmek büyüleyicidir. Bu onun öleceği anlamına gelmez ama onun dönüşüm geçireceği anlamına gelir. Hali hazırda burada olan ışık formlarının çoğunluğu, Dünya ile aynı şekilde dönüşüm geçirmeyebilir.

Mars’a baktığınız zaman, onu yaşamın var olması için en gerekli malzeme olan sudan yoksun, kuru, terk edilmiş bir gezegen olarak düşünürsünüz. Ancak, bu doğru değildir. Siz, Mars’ta geçmişte ve şimdi hala su bulunduğunu ama manyetosferini kaybettiği için, gezegene ulaşangüneş rüzgârlarının gezegenin yüzeyini süpürdüğünü de keşfedeceksiniz. Önümüzdeki yıllarda, evrenle, çevrenizdeki dünyalarla ve insan deneyiminizle ilgili daha çok şey keşfettikçe, çok daha fazla şey öğreneceksiniz. Bunu hayretle izleyin çünkü aslında sırf bu nedenle kendinizi tam bu zamanda buraya yerleştirdiniz. Bunu fark etmeseniz veya kalbinizin derinliklerinde bu çağrıyı duymasanız bile, siz bir geçiş uzmanısınız. İşin doğrusu, buraya gelmek için sırada bekleyen sayısız ruh vardı. Bu hikâyeyi daha önce bir kere anlattık ve anlayabilmeniz için şimdi yeniden paylaşmak istiyoruz.

Atlantis Battıktan Sonra Tüm Ruhların Yaptığı Büyük Toplantı

Sevgili Varlıklar, bildiğiniz gibi bir zaman geldi ve Atlantis battı. Evet, bu gerçekten oldu ve tam bu olaydan sonra, insanlığın Dünya üzerindeki tarihinde, zaman ilk kez durdu. Sonra, bu olayla bir şekilde ilgisi bulunan tüm ruhlar, perdenin öbür tarafında büyük bir toplantı yaptılar. Tartışmalar yürütüldü ve herkes “Biz nerede hata yaptık? Bunu nasıl düzeltebiliriz? Gelecek sefer bunu nasıl değiştirebiliriz?”diye sorular sordu. Evet, Sevgili Varlıklar, her zaman bir gelecek sefer vardır, dolayısıyla bunu asla unutmayın. Bu büyük toplantıda belli kararlar alındı, örneğin Dünya gezegeninin bir kez daha insanların bir fark yaratabilecekleri bir düzeye erişmesi halinde, geçişin düzgün ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli bilgiye sahip insanlar gelmeye başlayacaktı. Ve dolayısıyla, bizim Yuva dediğimiz cennette uzun bir kuyruk oluştu. Tüm bu varlıklar bedenlenmek umuduyla sıraya girdiler, “Tam şu anda bir fark yaratabilirim”,“Bunun bana bir çağrı olduğunu biliyorum…” diyerek bir fırsat beklediler. Kalpleri küt küt atarak bu upuzun sırada durdular. Bu bizim için büyüleyiciydi.

Daha sonra, şimdi burada tekrar söylemek istediğimiz bir şey oldu; çünkü Sevgili Varlıklar, anlayacağınız gibi, perdenin öbür tarafında buradaki gibi sizi aşağı çeken egolarınız yoktur. Gerçekte, siz birbirinizi hissedersiniz; birbirinizle tamamen farklı şekillerde ilişki kurarsınız. Aslında Dünyadayken de aynı buradaki gibi birbirinizin bir parçası olmanıza karşın, Dünyadayken bunu hissedemezsiniz. Sonra, ruhların oluşturduğu bu güzel sırada bir şey oldu. Birinci sırada duran kişi dönüp arkasında ikinci sırada duran kişiye baktı ve şunu fark etti: “Biliyor musun, sen benden daha fazla fark yaratma fırsatına sahipsin. Neden sırada benim önüme geçmiyorsun, ben de senin arkana geçerim.” Bundan sonra bir anda sıranın tamamı yeniden düzenlenmeye başladı. Bu şekilde, bu gezegene gelen en yüksek titreşimli varlıklar bir fark yaratmak, enerjiyi yükseltip değiştirmek ve onunla çalışmak için burada olabildiler. Egolar hiçbir şekilde bu işin içine katılmadı. Gayet basit bir şekilde herkes en iyisini istedi ve olaylar bu şekilde gerçekleşti, böylece siz buraya geldiniz.

Bedenlenmeler Başlasın!

Sıranın önüne geçenleriniz, tam bu zamanda burada olmak için özel bir nedenle Dünyaya geldiniz. Onu Yuva haline getirdiniz. Ve şu anda gerçekleşecek olan şey, birçoğunuzun, şu ana kadar hatırlamamış olanlarınızın bile hatırlamaya başlamasıdır. Siz gücünüzü, doğanızı ve yeteneklerinizi hatırlamaya başlayacaksınız. Bunlar, sizin buraya bunun için, bu güzel ışık kutlaması için geldiğinizi kesin bir şekilde anlamanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla, haydi bedenlenmeler başlasın. Bir noktada yine aynı titreşim düzeyine gelecekmiş gibi görünse de, titreşim düzeyi eskisini aşmıştır. Birçoğunuz kitleler halinde geldiniz ve gezegeninizde bir doğum patlamasına yol açtınız. Tabii ki zaman geçtikçe büyüdünüz. Nihayet perdeleri kenara çekip kim olduğunuzu hatırladığınızda, birçoğunuz onlu ve yirmili yaşlarınızdaydınız. Dolayısıyla adına 60’lar dediğiniz büyük bir kutlama partisi yaptınız. Tam şu anda buradasınız, tüm bu sürecin içinden geçiyorsunuz.

Ayrıca sürecin orada sona ermediğini de söylemeliyiz. O andan beri ruhların sırasındaki yeniden düzenleme devam edegeldi, böylece titreşimi en yüksek, en yetenekli ruhların birçoğu Yuvaya erken dönmek zorunda kaldılar. Böyle yapmak zorundaydılar çünkü doğru yaş ve zamanda burada olmak ve evrim geçiren bu gezegende bir fark yaratabilmek için yeniden o sıraya girmeleri gerekiyordu. Hüzünlenmeyin, Sevgili Varlıklar, çünkü bu üzücü bir durum değildir. Tam tersine, sizin kim olduğunuzun ve hangi yeteneklere sahip olduğunuzun sevinçli bir hatırlatıcısıdır. Yuvaya hoş geldiniz Sevgili Varlıklar.

Böylece sizi en büyük onurla selamlıyor ve sizden birbirinize saygıyla davranmanızı rica ediyoruz. Her fırsatta birbirinizi destekleyin. Birlikte iyi bir oyun çıkarın.

Espavo.

_____________________________________________

Merhaba, Sevgili Varlıklar. Ben Em ve bugün çok özel bir nedenle size katılıyorum.

Dünya gezegeninin tamamı, yeni bir şekilde dengelenme sürecine girdi. Benim uzmanlık alanım budur—dengeleme. Bu zamanda içinde bulunduğunuz durumları daha iyi anlamanız için, ben sizin eril ve dişil cinsel enerji dediğiniz şeyi, birlikte bütünün tamamını yansıtacak ve tam titreşimi oluşturacak şekilde dengeledim. Sevgili Varlıklar, önce gezegenin kendisinde ne olup bittiğine bir bakalım. O sadece kendisine özel bir döngünün ve zaman çizgisinin içindedir. Bu sizin başarısız olduğunuz anlamına gelmiyor Sevgili Varlıklar, dolayısıyla lütfen bunu aklınızda tutun, bu kesinlikle doğru değildir. Bu her şeyin sona ereceği anlamına da gelmiyor çünkü perdenin sizin tarafınızda her şeyin bir mevsimi vardır. Perdenin sizin tarafınızda her şey bir şekilde sonlu olmalıdır, her şeyde biraz kusur olmalıdır. Sizin oynadığınız oyunun güzelliği ve büyüleyiciliği burada yatar. Asla bunun yanlış olduğunu veya bir hata olduğunu düşünmeyin çünkü öyle değildir. Gerçekte, E Ailesi tam doğru zamanda bir araya gelmeseydi, 2012 eşiğini geçemezdiniz.Ama işte buradasınız. Ah evet, biliyoruz, birçoğunuz o noktada cennete adım atmayı ve insan olmaktan kaynaklanan bütün gündelik sorunlardan kurtulmayı hayal etmiştiniz. Bazı açılardan kurtuldunuz, Sevgili Varlıklar. Belki de o dönüşümü farklı gözlerle görüyorsunuz çünkü siz muhteşem bir iş başardınız. Size şu anda da ufak bir doğum patlaması olduğunu söylemeliyiz.

E Ailesinin Doğum Patlaması

Pek de uzak olmayan bir tarihte A Ailesini fiziksel bir mekânda bir araya getirdik. Hepsini değil tabii ki ama zincirlerini kırıp o özel seansa katılabilenleri. Oldukça benzersiz bir şey gerçekleştirdik: insan hakları içinde Ruh Haklarını ilan ettik. Bunlar iyi bilinmektedir çünkü E Ailesinin çoğunluğu, insan hakları ve eşit hakların dengelenmesiyle ilgilidir ve ben bugün size bu nedenle sesleniyorum. Ama çok daha fazlası var, düşündüğünüzden çok daha derin. Siz bu işi daha önce yapmış olan ruhlarsınız, bu nedenle biz buraya sizin hatırlamanıza yardım etmek üzere geldik. Biz buraya size öğretmeye gelmedik çünkü siz kendi yolunuzun üstatlarısınız. Siz buraya kesinlikle kusurlu olan ve belirli bir zaman çizgisine bağlı olan biyolojik bir balon içerisinde insanmış gibi davranma oyununu oynamak üzere, kanatlarınızı çıkararak geldiniz. Siz ruhlar olarak buradasınız ve E Ailesi kitleler halinde toplanmıştır. Sadece birkaç yıl önce, Arizona denen yerde toplandığınız zaman, birisi canlı mesaj sırasında bize “Dünyada E Ailesinden kaç kişi var?” diye sormuştu. O zaman ona o anda Dünya üzerinde bir milyona yakın olduğunu söylemiştik, odada sadece birkaç yüz kişi olduğu düşünülünce bu tabii çok yüksek bir sayıydı. Dünyada o yeteneğe ve o yanıtlara sahip birçok kişi vardı; bu inanılmazdı. Bugün, E Ailesi nüfusunuzun yaklaşık %1’ini oluşturmaktadır ve umarız gerekli hesaplamayı yaparsınız, çünkü bu E Ailesinde olan büyük doğum patlamasını size gösterecektir. Buna ister Güçlenme (Empowerment), ister Evrim (Evolution) veya “E” ile başlayan başka bir şey deyin, işin en önemli kısmı size yardım edildiğini bilmenizdir; yardım şimdiden yoldadır.

Size Yardım Ediliyor

Gerekli sayılara ulaşmak için belli bir zaman döngüsü gerekli olsa da, bu kesinlikle dört gözle beklenecek bir olaydır, bu güzel varlıkları hayatınıza kabul edin. Bunların birçoğu, bu dönüşüm zamanlarında gerekli yeni özelliklerle birlikte indigo veya kristal titreşimi taşırlar. Yalnızca bu varlıkların rehberliğini almakla kalmaz, aynı zamanda ortaya çıkardığınız oyunu gururla izleyen esas ebeveyn ırklarınızın da yardımını alırsınız. Sizler, Sevili Varlıklar, yıldızlarsınız. Siz şimdiye kadar herhangi bir yerde yaşamış en yüksek titreşimli varlıklarsınız ve şu anda,Lemuryalıların yükseldiği günlerdeki titreşimin bile üzerine çıkmış bulunuyorsunuz. Sizin yapacağınız şey budur ve daha önce olmuş olan şey de tam olarak budur. Evet, kitaplarınızın ve kanal mesajlarının Lemurya’nın batışından söz ettiğini biliyoruz. Kıtanın kendisinin batmış olmasına karşın Lemuryalılar yükselmiştir. Şu anda neyin gelmekte olduğunu anlayabiliyor musunuz? Bunun için çok uzun bir süredir hazırlanıyordunuz, dolayısıyla şimdi sizinle bazı iyi haberleri paylaşmak istiyoruz.

En başta, şu anki doğum patlaması bulunmaktadır. Devasa ve kesinlikle harika! Birçoğunuz onlara ebeveynlik yapabilmek için gerekli düzenlemeyi yaptınız, böylece onların güvenli bir şekilde ortaya çıkmaları için gerekli ortamı oluşturarak güçlerini ellerine almalarına rehberlik edebilecektiniz. Bu kesinlikle harika ve bu zamanlarda tam da ihtiyaç olan şeydir. Size sizin ebeveyn ırklarınızın sizi izlediğini de söylemiştik ama onlar basitçe aşağı gelerek sizi tutabilirler mi? Hayır, bu böyle işlemez. Sizin tasarlanmasına yardım ettiğiniz oyunun kuralı böyle değildir. Aslında, siz bunu kendi başınıza yapacaksınız ama şu anda birçok kanal açılmaktadır. Birçok varlık yardım etmek, fikirler paylaşmak ve çok verimli topraklara tohumlar ekmek için buraya gelmektedir. Bunlar çok güzel, harika zamanlardır. Büyük umutlarınızdan da söz etmek istiyoruz. Siz geliştikçe ve beyniniz kalbinizle uyumlu bir şekilde büyüdükçe, yeni yeteneklere sahip olmaya başlarsınız. Şimdi, tam önünüzde duran ama daha önce göremediğiniz şeyleri görebilirsiniz.

Yeni Teknolojiler

Tam şu anda yepyeni bir yaşam döngüsüne başlıyorsunuz. Bunun ortaya çıkacağı alanlardan biri sizin teknolojinizdir. Hali hazırda keşfedilmiş olan birçok şey vardır ve bunlar sizin pratik kullanımınıza ve günlük hayatınıza girmiştir. Artık her gün yeni şeyler keşfedeceksiniz. Bunların birçoğu normal bir şekilde ortaya çıkacak ve çoğu zaman, önce ne olduğunu anlamak için buraya gelecek, sonra da bunu satın almakla ilgili olarak insanlarla konuşacaksınız. İnsanlara ulaşmak için kısa yollar bulacaksınız çünkü siz zaten şu anda ihtiyaç duyulan şeye sahipsiniz. Ah evet, belki bunu bilmiyorsunuz ama gerçekte ihtiyaç olan tek şey ruhunuza hatırlaması için izin vermenizdir. Bu çok güzel bir şeydir. Her biriniz, bilgiden ziyade evrenin tüm bilgeliğine ulaşabilirsiniz, size açıktır. Yeni şekillerde kendinizi dinlemeyi öğrendiniz. Elli veya altmış yıl önce, bizim sesimizi duyamazdınız çünkü titreşiminiz yeterince yüksek değildi. Şimdi, birçok insanla farklı şekillerde doğrudan iletişim kurmaya başlayacaksınız. Yuvadan hatırlatıcılarla birlikte kendi güzelliğinizin ve gücünüzün yansımalarını görme fırsatına sahip olacaksınız.

Şimdi derin bir nefes alın ve nefesi verirken kendinize hatırlamak için izin verin. Yeni gelen teknolojiler, sizin dünyanızı değiştirmenize ve enerjiyi birçok şekilde yükseltmenize yardım edecektir. Dünya için başta ön görülen zaman çerçevesi bu muydu? Hayır, Sevgili Varlıklar, değildi. Sizin sanayi devriminiz, havadaki kirletici maddeler ve Dünya’nın kendisi ile olan uyumsuzluk bunu hızlandırdı. Şu anda, Dünya’nın içinde bulunduğu durumda Dünya ile çalışmak için yaklaşık 50 yılınız kalmış durumdadır. Size sizin tam anlamıyla yaratıcı varlıklar olduğunuzu söylüyoruz. Bu sizin Dünya’nın zaman çizgisini değiştirebileceğiniz anlamına gelir mi? Biraz ama aslında Dünya zaten daha önce beş kere gerçekleştirdiği normal bir sıfırlanma döngüsünden geçiyor. Bunun altıncı ve son olması planlanmıştı, yine de henüz her şey kesin değil. Burada olabilecek çok fazla şey var ve bu dönüşümleri kolaylaştırabilecek yeni teknolojiler gelmiş durumda.

Önümüzdeki Dört Yıl, Dünya Gezegeninin Zaman Çizgisinin Belirlenmesi Açısından Kritiktir

Siz, burada titreşiminizi yükseltmek için ruhunuzla çalışmaktaydınız. Yine de, kendi gerçekliğinizdeki her şeyin titreşimini yükseltirken, inanca değil, sadece kanıtlara dayalı somut bilimle çalışırsınız. Peki ya bu ikisi yeni bir şekilde bir araya gelirse? Biz bunu asla yapmamak için yemin etmiştik, çünkü burada bulunan herkes bu konunun tamamını anlayamaz. Şimdi ise sizi motive eden yeni bir şey var, değil mi? Bitiş çizgisi çizilmiş durumdadır. Yine de bunu hafifçe değiştirmek mümkündür; siz, kirletici maddeler ve Dünya ile olan uyumsuzluk nedeniyle programın yaklaşık 1.000 yıl önündesiniz. Aynı husus nedeniyle, önümüzdeki dört yıl o zaman çizgisini ayarlamak ve Dünya ile uyumu sağlamak için yapılabilecek her şeyi ortaya koymak açısından çok kritik olacaktır. Bu, elektrikle çalışan bir araba satın almak şeklinde olabileceği gibi,sadece Dünya ile iletişim kurmak, onunla kalbiniz aracılığıyla çalışmak, kendi karbon tüketiminize dikkat etmek ve uyumsuz olduğunu bildiğiniz şeyleri değiştirmek şeklinde de olabilir. Önümüzdeki dört yıl içinde yapabileceğiniz her şey, on katı etkiye sahip olacaktır. Bu şekilde, Dünya gezegeninin sonunu düzenleyecek ve belirleyeceksiniz.

Dünya yaşamaya devam edecek Sevgili Varlıklar, ortadan ikiye ayrılmayacak veya oluştuğu toz bulutu haline geri dönmeyecek. Dünya tabii ki canlı olmaya devam edecek. Ancak, içinde bulunduğunuz mevcut durum dikkate alındığında, Dünya üzerindeki yaşam formları büyük ihtimalle bu geçişten sağ çıkamayacak. Ama siz titreşiminizi fazlasıyla yükseltmekte değil miydiniz? Evet, bunun nedeni tam da budur. Siz bir durumdan diğerine adım atıyorsunuz.Bunu daha önce yaptığınızı aklınızda tutmanızı istiyoruz, yalnızca diğer gezegenlerde değil ama Lemurya döneminde bile. Lemurya kıtasının batmasından önce Lemuryalılar yükseldiler ve onlar hala orada her birinizi selamlamak ve size yardım etmek üzere bekliyorlar. Gelmiş olan teknolojiler nefes kesicidir. Sizin oyun alanınızda sizin yerleştirdiğiniz fiziksel kısıtlayıcılar ve fizik kuralları vardır. Şimdi bu bile hafifçe değişmeye başlıyor.

Siz çok büyüleyici bir şey yapmayı öğrendiniz, yalnızca bir atom kalınlığında bir malzeme. Bunun için kullanılan ana substratlardan biri grafit olupözellikle grafen denen malzemenin üretilmesi sağlanmıştır. Bu çok dayanıklı, güçlü ve etkili bir malzemedir. Küçük bir grafenparçası sudaki tuzu temizleyebilir. Bununla çok hafif ama inanılmaz derecede güçlü bir şey yapılabilir. Grafit, bunun için üzerinde çalışılan ilk malzemelerden sadece birisidir. Peki ya sadece 175 gram ağırlığında gerçek boyutlu bir roket gemisi üretebilseydiniz? Bu bazı enerjileri ve Dünyanıza bakış açılarını değiştiren bir şey olmaz mıydı? Ya bunu otomobilleriniz için de kullanabilseydiniz? O zaman otomobilleriniz, içlerindeki yolculardan bile hafif olmaz mıydı? Bu, yakıt ve karbon salımını azaltmaz mıydı? Evet, kesinlikle öyle olurdu. Bu teknolojilerin tamamı şimdi buradadır ve bunları önümüzdeki dört yıl içerisinde hayatınıza ne kadar sokabilirseniz, bunlar o bitiş çizgisinin yerinin belirlenmesinde o kadar kritik rol oynayacaktır. Sevgili Varlıklar size söylemeliyiz ki geriye doğru gitmek olanaksızdır. Siz ileriye doğru gidiyor ve yanınızda birçok şey getiriyorsunuz. Bir süredir acıdan geçiyordunuz ama tam şu anda Dünya gezegeninde olduğunuzu ve bunun onunla bir kontratınız olduğu anlamına geldiğini aklınızdan çıkarmayın. Sizin yapacağınız şeyler var, sizin göreviniz buraya bir parça bilgelik getirmektir. Bu parça kesinlikle gereklidir ve birçoğunuz onun tam olarak ne olduğunu biliyorsunuz çünkü zaten o doğrultuda çalışmaktaydınız. Gerçekte kim olduğunuzu hissedebilmek için, kendinize olan güveninizi yüksek tutun ve sadece ileriye doğru gitmeye odaklanın.

Yeni Malzemeler

Şimdi, fiziksel bedeniniz aracılığıyla ruhunuzun gücünü kullanma yeteneğine sahip olabilirsiniz ki bu artık hiç olmadığı kadar önemli olacaktır. Grafenin tek özelliği her şeyi daha hafif ve güçlü bir hale getirebilecek bir malzeme olması değildir, o aynı zamanda olağandışı özelliklere sahip bir yarı iletkendir. Çok yakın gelecekte, tüm bilgisayarlarınızın çekirdekleri grafenden yapılacaktır. Eskiden büyük kutulu bilgisayarların içinde olan şeyi siz artık telefonlarınızda taşıyorsunuz. Eh, sizin telefonlarınız da gerçekte telefon değildir; onlar küçük bir bilgisayarda yer alan telefon üzerinde çalıştırdığınız programlardır. Çok yakında onlar daha da küçülecek ve farklı bir şekilde hayatınızın bir parçası olacaktır. Onlar gezegendeki karbon salımını azaltmaya ve sizin etkinliğinizi artırmaya da yardımcı olabilirler. Evet, çok fazla şey olmaktadır ama her şeyden önce, törenleri unutmayın. Sizlerden biri, Dünyanın çevresinde sadece 5 – 10 kişilik bir grupla kalpleri birbirine bağlayan bir tören gerçekleştirdiği zaman, inanılmaz derin etkiler oluşturursunuz. Bu harika dönüşüm zamanlarında bu törenlere çok gereksinim olacaktır ve belki de siz en başta bunun için buraya gelmişsinizdir. Bilin ki tam şu anda Dünya’da sizin enerjinize ihtiyaç var ve sizin yapmaya başladığınız şeylerin çok daha fazlası, gezegende bunun gerçekleşmesi için zemin hazırlıyor.Sizden, kendinizden şüphe etmemenizi istiyoruz. Siz en büyük güce sahip yaratıcı varlıklarsınız. Bir yaratıcı varlık kendisinden şüphe ettiği zaman ne olacağını düşünebiliyor musunuz? Bu, içinden çıkılması çok zor olan bir olumsuzluk döngüsü yaratır. Kendinize bir mola verin ve o özgüvene sahip olmadığınız zaman sadece oturun ve üç basit nefes alın. Biz sizin hatırlamanıza yardım edeceğiz çünkü şimdi rüyadan uyanma zamanıdır. Yolumuza koyduğumuz şeyleri hatırlama zamanıdır çünkü şimdi bunu harekete geçirme zamanı gelmiştir.

Bu yolculuğun keyfini çıkarın Sevgili Varlıklar. Önünüzde zorluklar görüyorsunuz, birçoğunuz meydan okumalarla karşı karşıyasınız ve tabii ki Dünyadaki evrimsel döngünüzün değişimi nedeniyle üzüntü duyuyorsunuz. Lütfen gelecek olan şeyleri görene kadar bekleyin çünkü daha önce hiç bu şekilde olmamıştı. Daha önce birçok gezegende birçok döngüden geçtiniz ama bu yenidir. Bu Dünya’da yaratmak üzere olduğunuz şeyden inanılmaz keyif alacağınıza emin olun.

Meydan okumayı kabul edin. Çok özel bir nedenle sıranın en önüne getirildiğinizi bilin ve bundan gurur duyun. Siz buradasınız ve bu sizin hatırlamanıza yardım edecektir.

Sevgili Varlıklar, ben Em, bu şekilde sizi en büyük onurla selamlıyorum. Her biriniz eril ve dişil enerjiyi dengelemek için çalışıyordunuz ve bu, bu zamanlarda inanılmaz şekilde güçlenmiştir. Ve bunun için sizi çok seviyoruz. Bu güzel işlere devam edin. Sayısız başka varlıkla birlikte sizi tam omzunuzun üzerinden izlediğimizibilin. Sen, Dünya, şu anda evrenin tam merkezindesin. Bütün gözler senin üzerinde ve biz bununla gurur duyuyoruz çünkü şu anda işi götürenler en başarılı insanlardır.

Sizi en büyük onurla selamlıyor ve sizden birbirinize saygıyla davranmanızı rica ediyoruz. Her fırsatta birbirinizi destekleyin ve bu yeni oyunu birlikte iyi oynayın. Ben Em.

Espavo.

Grup

Espavo, Lemurya dilinde bir selamlaşma sözüdür: “Gücünü Eline Aldığın için teşekkür Ederim”

 

 

~Kalpleri Birleştirmek~

Barbara Rother

Seçim

Hayat birçok iniş ve çıkışlarla gelir. Hayat iyi, kötü, trajik veya mucizelerle dolu görünebilir. Kurslar, ruhsal öğretmenler, okuduğumuz şeyler, meditasyon ve diğer insanlarla ilişki kurmak suretiyle hayatın iniş ve çıkışlarıyla baş etmeyi öğreniriz. Hayatta nerede olursak olalım, ruhun her zaman bizimle bağlantı kuran mevcudiyetinin farkındalığına sahip olmak, bize muhteşem bir huzur kazandırır. Bazen bunu unutmak çok kolay olsa da, her zaman hayattaki iyiyi görmemiz gereklidir. Gündelik var oluşumuzu nasıl algıladığımızla ilgili bir seçim yapmayı öğreniriz. Daha büyük bir planın gerçekleşmekte olduğunu bilmenizi isterim. Ben her zaman hayatın önceden mi belirlendiğini yoksa onu nasıl yaşayacağımızı bizim mi seçtiğimizi merak etmişimdir. Koşulların önümüze çıktığını hissediyorum ama diğer yandan, yolumuzdaki adımlarımızı nasıl attığımız konusunda özgür seçime sahip olduğumuzu da çok güçlü bir şekilde hissediyorum. Bence bizim düşüncelerimiz bizim gerçekliğimizi yaratıyor. Ancak bir şey sizin planladığınız gibi gitmiyorsa, ilerleyen zamanlar bunun neden böyle olduğunu gösterecektir. Kendimizle ilgili dersler, en meydan okuyucu şekillerde ortaya çıkar. Ancak bir zorluğu aşabildiğimizde, o süreçte ne öğrendiğimizi görebiliriz. Kimse bunun kolay olacağını söylemedi ama insanların yarattığı kadar da zor olmak zorunda değil. Trajedinin, yaşam örgüsündeki bir iplik gibi olduğunu öğrenebiliriz. Ben hayatı, dikkatle bir araya getirdiğimiz bir yapbozun parçaları olarak görmeyi seviyorum. Bir parçayı zorla yanlış yere yerleştirmeye çalışırsanız, o oraya uymaz. Ne kadar zorlarsanız o parça da o kadar zarar görür. Parçayı yerine yerleştirmeden dikkatle incelersek, onun yaşamımızda doğru yerde olup olmadığını ve resmi tamamlayıp tamamlayamayacağını anlayabiliriz. Hepimiz hayatımızın mükemmel bir şekilde akmasını istiyoruz ama inancımızı yitirip her hareketi çok sıkı bir şekilde kontrol etmeye çalıştığımızda, günlük yaşamımızdaki akışı unutuyoruz.

Herkesi inançlı olmayı seçmeye teşvik ediyorum. Her birimiz için bir plan var. Kısıtlamalar yerine olasılıklara odaklandığımız zaman, kendi kişisel yaşamlarımızı ve çevremizdeki dünyayı değiştirebiliriz. İçimize dönüp Ruhun derin huzurunu hissetmeye karar verelim. O her zaman oradadır. Asla yalnız değiliz. Bunu bilmek kendimizi çok iyi hissettirir! Kendi iç rehberliğimize kulak vererek yaşamımızda ne yapacağımızı seçme yeteneğine sahibiz. Düşüncelerimizle yarattığımız ve kalbimizin derinliklerinde inandığımız şeyleri hayatımıza çekeriz. Bugün ben her şeyin yolunda olduğunu hatırlamayı seçiyorum. Bunun için minnettarım. Her gün, içinde bulunduğumuz yaşam oyundaki kimliğimizin yeni bir parçasıdır.

Sevgi ve ışıkla,

Barbara

 

Espavo, Kişisel Güçlenmearacılığıyla Işığın yayılması için çalışan, kâr amacı gütmeyen bilinçli bir şirkettir.

 

Telif Hakkı:
Telif Hakkı 2000 – 2017
Bu bilgi dağıtılmak üzere yayımlanmıştır ve tamamı veya bir bölümü serbestçe kullanılabilir. Lütfen www.Espavo.org sitesini kaynak gösterin.
Işığı yaymaya yardım ettiğiniz için teşekkürler!