Haziran 2016

DÜNYA GEZEGENİ İÇİN GÜNCELLEME
Işık İşçileri İçin Gözden Geçirme

Selamlar, sevgili varlıklar, ben Zamanın Koruyucusu.

Bugün zaman çizginize dahil olmak ve şu anda gezegeninizde gerçekleşen dalgalar hakkında daha geniş bir görüşü anlamanıza yardım etmek için buradayım. Gerçekte, ilerlemek için pek çok yol buldunuz fakat bu genellikle üç adım ileri ve bir ya da iki adım geri oluyor. Bu, dirençle karşılaşan her şeyin doğal olarak izlediği yoldur. Enerjinizi çok iyi şekilde ortaya koydunuz ve oldukça keskin bir köşeyi döndünüz. Bugün bununla ilgili konuşmak istiyoruz böylece onu anlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Geçmişinizdeki Enkazı Temizlemek

Pek çoğunuz zorluklarla uğraşıyorsunuz. İster küçük, ister büyük değişimler olsunlar, ister fiziksel ya da çevresel her ne iseler enerjideki bu ana değişim geçtiğimiz birkaç ay boyunca sizin enerjinizin de büyük bölümünü talep etti. Bu pek çok sebeple anlaşılır bir durum. Size şunu da söylüyoruz sevgili varlıklar, geçmişinize dair büyük miktarda enerjiyi temizlemek zorunda kaldınız. Pek çok defa bilinçli olarak yeni enerjiye adım atmak için ilerleyenleriniz bazı şeyleri yerine oturtmadan öylece bıraktınız. Geriye dönüp geçmişinizdeki her şeyi düzeltmeniz gerekli değildir. Buna ihtiyaç yoktur. Olan şey, sevgili varlıklar, enerjinin sizin fiziksel bedeninizle taşıyabileceğiniz seviyeye kadar yükselmesidir. Başka bir deyişle, örneğin sevdiğiniz biriyle tartıştınız ve onu incitecek bir şey söylediniz. Sonra onunla tekrar görüşme fırsatınız olmadı ya da bu enerjiyi temizleyemediniz ve o bedeninizin bir yerinde depolandı. Genellikle her türlü enerjiyi fiziksel bedeninizde depolarsınız. Bu yüzden gezegeninizde bu kadar çok şifacı var, bunları temizlemek için. Fakat şifacıya gitmeseniz de gezegen yeni bir yolla değişmeye başladı. Daha önce bahsettiğimiz gibi, Samanyolu Galaksisi’nin merkezinde bulunan oldukça büyük bir kara delik tekrar beslenmeye başladı. Gerçekte, bütün bu zaman boyunca sizler enerjinizi temizleyip ayarlıyordunuz. Pek çoğunuzun engeller ve zorluklarla karşılaşmasının ya da geleceği göremiyor olmasının sebebi budur. Geçmişte işe yaramış olsa bile neyi denerseniz deneyin yaratımlarınızı hayata geçiremediğinizi hissettiniz. Sanki yarım derece sapmanız vardı ve siz her şeyi kaçırıyordunuz. Fakat şimdi yerküre üzerindeki her insan için bu durum değişiyor. O yüzden bunu dostlarınız ve sevdiklerinizle kutlayın. Bilin ki geçmişinize ait büyük bir enkazı temizlediniz ve onu beşinci boyut yaşantınıza taşımak zorunda kalmayacaksınız. Yuva’ya geldiğinizde buna değdiğini söyleyeceksiniz ve daha büyük tabloyu görebileceksiniz. Sevgili varlıklar, oradayken bunu anlayacaksınız fakat o zamana kadar bilin ki işler herkes için kolaylaşacak.

Lemurya ve Atlantis

Size dünyadaki bütün sorunların çözüleceğini, bütün kandırmacaların biteceğini ya da her şeyin kendi enerjisi içinde hallolacağını söylemiyoruz. Bu doğru değildir çünkü birkaç alanda gelmekte olan aksilikler var. Pek çoğu hakkında açıkça konuştuk. Böylece nerede olmak istediğinizle ilgili karar verebilmeniz için önünüzdeki zamanların farkında olabilirdiniz. Size ekonomik çöküş ve yerküre değişimlerinden bahsettik. Gezegen güçlendirilmiş insanları destekleyebilmek için değişim geçiriyor. Bunu daha önce yaptınız sevgili varlıklar. Pek çoğunuz o zamanlarda Lemurya’daydınız. Ah, evet, Atlantislileri Lemuryalılardan daha kolay hatırlıyorsunuz. Bu çok basit görünüyor. O zamanlarda insanların tümüne barınak sağlamak ya da güçlendirilmiş bir toplum oluşturmak konusunda büyük sorunlarla mücadele edilmiyordu. Bunu yapmayı başarmıştınız. Bugün yerküre aynı yere doğru gidiyor, tam olarak aynı noktaya. Gezegeninizdeki her şeyi değiştirme şansına sahipsiniz. Hepsi bir anda mı olacak? Hayır, elbette öyle değil. Küçük adımlarla gerçekleşecek, üç adım ileri, bir ya da iki adım geri. Bunu zaten normal yaşantınızda deneyimliyorsunuz çünkü o gerçek kimliğinizin güzelliğinin bir parçasıdır.

Yeni Projelere Başlamak İçin Mükemmel Zaman

Artık yeni işlere başlama gücünüz var. Bu mükemmel bir zaman sevgili varlıklar, her zaman düşüncelerinizde sakladığınız o kitabı yazmak gibi projelere başlamak için. Her zaman merak ettiniz, acaba zaman bulabilecek misiniz ya da yeterince iyi olabilecek misiniz diye. Size söyleyelim sevgili varlıklar, yeterince iyisiniz, tamamen. Ve bizler, gezegeniniz üzerinde yaptığınız muazzam değişikliği görmek için sabırsızlanıyoruz. Pek çoğunuz çoktandır bunu yapıyorsunuz. Sizler sevgi enerjisini tutuyorsunuz. Sizler bu enerjiyi sadece gezegene değil, kendi çevrenize, etrafınızdakilere ve dostluklarınıza demirlemeye niyet eden ışık çalışanlarısınız. Bunlar hepiniz için sihirlidir. Size söyleyelim sevgili varlıklar, önünüzde çok daha fazlası var. Birbirinizin kalbine dokunma konusunda büyük bir yeteneğiniz var. Sizden yapmanızı istediğimiz şey budur. Şansınız değişmeye başlayacak. Her ne kadar hepsi aynı anda gerçekleşmese de enerjinizin değişmeye başladığını fark edin. Dünya gezegeni üzerindeki bütün insanlardan mı bahsediyoruz? Hepsinden değil. Bazıları yok olma sürecinde. Bu daha çok ışığı bu yönde kullananlar için. Biri iyi diğeri kötü değil. Bir noktada bunu göreceksiniz çünkü her şeyin dengede olmasına ihtiyacınız var. Fakat bu enerjiyle çalışan ve bu alanda kazanç sağlamayı isteyenleriniz işlerin biraz daha kolaylaştığını görecekler.

Sevgili varlıklar, bu sefer üç ay bile demiyoruz, bu çok kolay olurdu. Bundan öncek