Haziran 2015

SEVGİ ZAMANI
Enerji Değiş Tokuşu

Yuva’dan Selamlar Sevgili Varlıklar.

Bu an, tam şimdi, pek çok yönden eşsizdir fakat bir önceki an da tam olarak öyleydi. Yeni bir döneme adım attınız ve bu sürecin bir kısmını sizlere açıklayacağız. Önümüzdeki ay ve civarı benzersiz bir fırsata sahip olacaksınız. Bu durum yeni şekillerde gezegene ulaşmakta olan enerjiyle ilgilidir. Bir süredir sizlere yeni bedenler geliştirmekte olduğunuzu söylüyoruz. Cidden kendi gerçek ışığınızın daha büyük bölümünü nasıl taşıyacağınızı öğreniyorsunuz. Bu, ruh olarak derinlerde yatan gerçek kimliğinizdir sadece insan parçanız değil. Bunun daha büyük bölümünü taşımaya başlıyorsunuz ve bu pek çoğunuzda kafa karışıklığı yaratıyor. Neden? Son derece basit bir sebeple: Bu enerjinin nasıl demirlendiğini tam olarak anlamıyorsunuz. Bunu doğru mu yoksa yanlış mı yaptığınızı bilmiyorsunuz ve aynı zamanda yeni enerjide doğru ve yanlış tanımlarına olan ihtiyaçtan da kurtuldunuz. Nefes alın sevgili varlıklar ve bir an için sakinleşin. Bunu yaptığınızda nasıl hissediyorsunuz?

Enerjiyi Yükseltmek ve Dönüştürmek

Uzun zamandır hayatınızı kafanızın içinde yaşıyorsunuz. Size şunu söyledik: Kalbiniz yeni bir seviyeye yükseliyor ve hayatınızdaki önemi artıyor. Bu her zaman dengededir. Biri ya da diğeri olmadan yaşayamazsınız her ne kadar bazılarınız bunu yapmak için çok uğraşıyor olsa da. Gerçekte sizler ışığın çapalarısınız, bu gezegene ışık getiriyorsunuz. Lütfen şunu anlayın ki bizim gözümüzde bu bir enerji alış verişidir ve bugünkü mesajın başlığı da budur: Enerji Değiş Tokuşu. Enerjiyi nasıl kullanıyorsunuz? Bunu görmek için basitçe dünya gezegenindeki hayata daha geniş bir pencereden bakmanız gerekir. Fizik kurallarından anlayıp anlamamanız hiçbir fark yaratmaz. Farkı yaratan nokta enerjinin hareket halinde olduğunu anlamanızdır. Enerjinin nasıl aktığını biliyorsunuz çünkü o bir şekilden diğerine doğru değişir. Enerji yarattığınızı düşündüğünüz zamanlar olsa da bu aslında doğru değildir. Gerçekte onu bir şekilden diğerine dönüştürdünüz. Dünya gezegeninde enerji taşıyan her şey bir hareket ve dönüşüm içindedir. Şimdi, bu enerjiyi bulun ve yükseltin. O zaman gerçekten bir şey buldunuz demektir. Önümüzdeki ay boyunca bu mümkün olacaktır ve o eşsiz bir fırsattır.

Enerjiyi Sevgiye Dönüştürmek

Dünyanıza gelen bir enerji dalgası var ve bu tamamen kalple ilgili. Onun görevi insanlığı yeni bir başlangıç noktasına getirmek ve böylece akıl ve kalp arasında yeni bir denge yaratmak. Aynı zamanda sevgi enerjisini dönüştürme konusuna da odaklanacaksınız ki bu önümüzdeki birkaç ay boyunca karşılaşacağınız en büyük fırsatlardan biridir. Bu süre zarfında sevgiyi yeni bir yolla demirleme şansınız olacak. Eğer bir ilişkiniz varsa bunu yeni bir seviyeye taşıyabilir, aynı sevginin yeni dönüşümlerini ve sihirli türlerini yaratabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa ilk bağlantınız kendinizledir. Kalbin akla sevmeyi öğretmesine izin vermeyi öğreneceksiniz. Sonra bu enerjiyi dönüştürebilmek için insanları kendinize çekeceksiniz.

Dünya gezegeninde kullandığınız pek çok enerji türü var ve onları sürekli kullanıyorsunuz. Onlarla farklı yollarla çalışıyorsunuz çünkü sizler ışık taşıyıcılarsınız. Her ne kadar bu, sizin görünür ışığınızın dışında olsa da gerçekleşen olayları keşfedeceksiniz: Yerküreye daha fazla ışık geliyor. Bunun anlamı yerkürenin onu alıp demirlediğinde parlak bir gezegen haline geleceği mi? Ancak Yuva’dan gelen ışık insanlığın kalbinde demirlenir ve sevgiye dönüştürülürse yerkürede bu durum deneyimlenebilir. Bu, en yüksek enerji dönüşümüdür ve ancak perdenin size ait olan tarafında yapılabilir.

Bu enerjiyi pek çok farklı yolla dönüştürebilirsiniz. En çarpıcı olanı aşık olmaktır, kuşkusuz. Sadece yakın ilişkide olduklarınız değil etrafınızdaki bütün insan ve diğer varlıklar için bu enerjiyi sevginin farklı biçimlerine dönüştürebilirsiniz. Bu enerjide kendi kökünüzü salmanız, yeni dünya gezegenindeki bu yeni oyunda yerinizi tekrar belirlemeniz için önümüzdeki birkaç ay mükemmel bir zaman dilimi olacak. Bütün enerji bir yere gidiyor. Bu sevginin bir türüdür sevgili varlıklar. Son derece sihirli bir yere adım atma şansınız var. Bunu cesaretle yapın. Kendi deneyiminize adım atın, bütün enerjileri dönüştürmeye cesaret edin ve onları kalbinizden dışarıya gönderin. Kalbiniz bu kadar çok sevgiyi taşımaya muktedirdir. Bu zamanlarda yerküredeki deneyiminizi tekrar köklemenizi istiyoruz. Bunu aşık olarak ya da sevginizi ifade eden yeni yollar bularak yapın.

Kalbinizin Sesi

Uzun zamandır bahsettiğimiz gibi, insanlık değişirken üzerinde özellikle çalışabileceğiniz anahtar bir konu var ki o da sesinizi duyurmak. Pek çoğunuz sessiz sedasız geldiniz. Sesiniz yokmuş gibi davrandınız, enerjiyi taşımıyor gibi, onu dönüştüremiyor gibi. Biz sizden daha iyi biliyoruz sevgili varlıklar, sizi görüyoruz ve kim olduğunuzu anlıyoruz. Yine de bu durumla oldukça iyi başa çıkıyorsunuz. Boğaz çakrasından konuşmak bazen çok zordur özellikle de insanlar kendilerine güvenmediklerinde. Fakat bütün bunlar değişiyor ve şimdi ilginç nokta geliyor. Önümüzdeki birkaç ay boyunca dünya gezegenine gelecek olan bu yeni enerji dalgasıyla beraber kalbinizin sesi nihayet duyulacak. Bu en önemli parçadır: Kalbinizin Sesi.

Akıl ve Kalp Arasındaki İletişim

Kalbinizde yatan istekler nelerdir? Önümüzdeki birkaç ay boyunca onları yaratabilir ve hayatınıza çekebilirsiniz hem de şimdiye kadar dünya gezegeninde mümkün olduğundan çok daha fazla. Dünya gezegenindeki bütün enerjiyi dönüştürüp değiştirirken günlük işlerinizde Yuva’dan gelen ışığın çok daha fazlasını tutmanız mümkün. İşin güzel tarafı budur ve bu sizin işinizdir. Sizler enerji dönüştürücülersiniz ve bizler sizi en güzel yollarla çalışırken izliyoruz. Yuva’dan gelen ışığı alın ve bilinçli olarak kullanın. Aklınızla kalbinizin iletişim kurmasına izin verdiğinizde onu kelimelere dökebileceksiniz. Bunu yapın. Eyleme geçerek onu yakından izleyin çünkü dünya gezegenindeki enerjiler bu girişimleri tahmininizden çok daha fazla destekliyor.

Sevgi Zamanı

Bu sizin için zor sevgili varlıklar çünkü her biriniz önemli bir görevle geldiniz. İnşa etmekte olduğunuz yeni enerjiye ait çok önemli bir parçayla. Yine de buna güvenmenizi ve diğer insanlarla paylaşmanızı sağlamak genellikle en zor bölümdür. Elbette, kutuplu bir alanda yaşıyorsunuz ve birinin söylediğinin doğru diğerinin söylediğinin yanlış olduğunu düşünüyorsunuz. Bu ikisi arasında çok daha fazla olasılığın bulunduğunu keşfedeceksiniz ve bu zamanlar boyunca sevgiyi yeni yollarla ifade etmek için büyük bir fırsatınız olacak. Bu ne şekilde olabilir? Herhangi bir şekilde, birebir ilişkilerinizde, köpeğinize ya da Japon balığınıza duyduğunuz sevgide. Hobileriniz, yaptığınız spor, yapmayı sevdiğiniz işler… Şimdi sevginizi bütün bu alanlara tamamen yeni bir seviyede aktarma yeteneğiniz var, sadece bir tanesine değil. Bir ilişki üzerinde çalışmak istiyorsanız, sonunu değiştirmeyi ya da yeni bir tane başlatmayı, önümüzdeki birkaç ay bunu yapmak için mükemmel zamanlar. Bunları yapmanızı sağlayacak şeyler sıraya girdiğinde bu sizin için çok daha kolay olacak hatta hangi adımı atacağınıza karar vermemiş olsanız bile.

Bunlar harika fırsatlar sevgili varlıklar. Bu zamanlar boyunca enerji üzerinize yağarken ışıkla dolacaksınız. İnsanlığın ortak titreşiminin hangi gelişim seviyesinde olduğuna bağlı olarak sizi biraz farklı şekilde etkileyecek çünkü o bütünü içine alarak çalışıyor. Önümüzdeki birkaç ay boyunca sevgi zamanında olacağınızı söyleyebilirsiniz. Bu gerçekte kim olduğunuzu ve Yuva’daki bağlantılarınızı daha fazla hatırlamanıza yardım edecek. Yuva’da olmanın ne demek olduğunu anlıyorsunuz. Birini ya da bir şeyi düşündüğünüzde anında yanında olursunuz. Aynı şey yerkürede de geçerlidir fakat gerçekte siz hareket etmezsiniz, bunu enerji yapar. Onu çağırın. Yardım isteyin ve dünya gezegenine gelmekte olan sevgi dalgası zamanları boyunca rehberlerinizle daha yakın bir bağlantı kurun. Bu sevgi zamanlarında ruha her zaman olduğundan daha fazla aşık olabilirsiniz. Bu enerjiyi içinizde hissedebiliyor musunuz? Bunu seyretmek bizim için harika. Bu bizim kalbinize dokunma şeklimiz ve siz hala yerküre üzerindeyken birbirimizle iletişim kurma yolumuz. Bu berrak görüşe sahip olduğunuzda, bu enerjiyi hissettiğinizde onu nasıl kullanacağınızı bulun. Çok basit şekilde sizler enerjiyi dönüştürüyorsunuz. Yuva’dan gelen en saf sevgiyle size dokunduğumuzda sizler onu başka bir sevgi formuna dönüştürüp yerküreye getirebilirsiniz. İlerlemeye devam ederken bununla ilgili daha fazla bilgi edineceksiniz. Aynı zamanda nasıl iş gördüğüyle ilgili daha derin bir anlayışa ulaşacaksınız ki bu dünya gezegenindeki mevcut fizik kurallarınıza çok benzer. Sizler harika bir evrim sürecindesiniz sevgili varlıklar. Yaptığınız işle daha fazla gururlanamazdık. Pek çoğunuzun zaman zaman kaybolmuş ve kararsız hissettiğinizi biliyoruz çünkü işler eskiden olduğu şekilde yürümüyor. Fakat şunu söylüyoruz ki bunun getirdiği fırsatlar hayalinizin çok ötesinde. Şimdi kalbinizin fırsatlarıyla buluşma zamanı.

Önümüzdeki zamanlarda olacaklara şahitlik etme şansımız var sevgili varlıklar. Sadece dünya gezegeninin değil sizin gelişiminizi de izliyoruz. Üzerinde çalışmanıza yardım edeceğimiz pek çok konu var. Yerküreyle bağlantınız ve onun geçirdiği değişimler gibi. Toplu şekilde rüyadan uyanırken güçlendirilmiş insanları desteklemek için yeni bir altyapı inşa etmeniz gerekiyor. Zaman şimdidir. Önümüzdeki birkaç ayın tadını çıkarın sevgili varlıklar. Bu enerji dalgasının gezegeninize geldiğini hissedeceksiniz. Onun bu sevgi zamanında kalbinize sızmasına izin verin.

Sizinle bu yolla iletişim kurmak bizim için büyük bir onur. Birbirinize karşı her an saygıyla davranın. Her fırsatta birbirinizi destekleyin. Bunun bir oyun olduğunu hatırlayın ve beraber güzel bir oyun çıkarın.

Espavo,

Grup

 

KALPLERİ BİRLEŞTİRMEK

Geniş Aile

Ailelerin nasıl büyüdüğünü ve bir şekilde farklı hayatları birbirine nasıl bağladığını görmek inanılmaz. Soyağacı beni büyüler. Geçmişteki atalarımız bizi bugün nasıl etkiler? Ebeveynlerimiz kendi akrabalarını getirir ve biz hepsiyle bağlantı kurarız. Evlenip kendi çocuklarını yapan kız ve erkek kardeşlerimiz vardır. Ailenin her iki tarafında kuzenler, gelinler, damatlar, kayınbaba ve kayınvalideler bulunuz. Bu süreç en güzel şekilde devam eder. Genişleyen aile büyüme sürecimize pek çok hediye getirir. Bu insanlar bize koşulsuz sevgi verir. Onlar kendimizi nasıl gördüğümüzü ve onurlandırdığımızı yansıtan aynalardır.

Steve ve ben geçenlerde ruhani bir genişletilmiş aile toplantısından döndük. Sedona Arizona’da düzenlenen Kryon seminerinde konuşmacıydık. Lee Carrol destek takımının da yardımıyla sihir yarattı. İlk iki gün Kryon semineriydi ve diğer günlerin enerjisini belirledi. Takip eden üç gün hayatın farklı bölümlerinden on iki kanal bir araya geldi. Her biri birbiriyle kaynaşmak üzere kendi ailelerini getirdiler. Çoğu zaman bir kişi bir öğretmenle tanımlanır. Bazen de insanlar pek çok öğretmenle bağlantıdadır. Bu seminer herkese birbirini takdir etme ve aile olarak bir araya gelme fırsatı tanıdı.

Her katılımcıya kendi sunumu için bir saat verildi. Bazen de beraber sunum yaptılar ve seminer sonunda on ikisinin tamamı sahnedeydi. Bu açıkça gösterdi ki gerçeği kendi yollarıyla dile getiren ve birbirlerine karşı büyük saygı besleyen pek çok öğretmen var.

Steve ve benim sahnede geçirdiğimiz zaman her ikimiz için de çok zevkli bir deneyimdi. Sayıları beş yüzü geçen dinleyiciler tarafından çok hoş karşılandık. Bu kadar çok ışık işçisinin bir araya gelişiyle enerjinin elektriklendiğini fark ettim. Her bir insanla bağlantımı hissettim. Steve ve ben 2012’deki Kryon seminerine hastalığım sebebiyle katılamamıştık. Burada herkese hastalığım sırasındaki pozitif, sıcak, şifa veren düşünceleri için teşekkür etme fırsatım oldu. Kendi bilgi birikimi ve Grup yoluyla getirdiği derin ve nazik mesajlar için Steve’le gurur duyuyorum. Mesajın sonunda onu başından öperken şöyle dedim: “Grup Steve’i Koruyucu olarak çağırıyor. Ben de Koruyucu’nun koruyucusuyum.” Bu ışık işini beraber yapmak büyüleyici ve sevgi dolu bir yolculuk.

Steve ve ben bir süredir bu toplantıyı dört gözle bekliyorduk. Meg Adamson Gour ve Greg Gour, Lightworker ve Path2empowerment siteleriyle ilgili bilgiyi yaymamıza yardım etmek üzere bize katıldılar. Kalbimize yakın olan pek çok insanla buluşacağımızı biliyorduk. Onlar hayranlık duyduğumuz, aile olarak sevdiğimiz yakın dostlar. Hepimiz kendi dünyamızda o kadar meşgulüz ki birbirimizi görmeden çok zaman geçiyor.

Bu özel ruhlardan biri Ronna Herman. O, başmelek Mikail’e kanallık eden yaşlanmayan bir tanrıça. Dürüstçe söyleyebilirim ki o her zaman benim esin kaynağım ve sevgili kız kardeşim olmuştur. Neredeyse yirmi yıl önce işimizin başlangıcına dayanıyoruz. Ronna her zaman bize inandı ve işimizi destekledi. Beraber sunum yapma fırsatımız olduğunda harika anlar yaşadım. İlk karşılaştığımızda şöyle demişti: “Ben biraz yavaşlayacağım, siz çocuklar bu işi devralabilirsiniz.” Sevgiyle, anne gibi, bana kendi gücüme sahip çıkmam ve Lightworker’a kendi rengimi katmam için destek verdi. Hala Steve ve benim son derece saygı duyduğumuz bir insandır.

Elbette Lee Carroll ve bu semineri hazırlayan diğer ışık işçileriyle bir araya gelmek de harikaydı. Kalbim bu geniş aileye duyduğum sevgiyle büyüdü. Bu gerçekten kalplerin birleştiği bir zamandı ve ailenin nasıl büyüdüğünü görmek için iyi bir fırsattı.

Sevgi ve ışıkla,

Barbara.

 

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: http://www.espavo.org.