Ocak 2019

Sevgi Zamanı
Eşitlenme

Merhaba Sevgili Varlıklar,

Oyunun Başlangıcı

Bugün sizlere grup olarak katılıyoruz. Oyunun en başından beri, sizin varoluşunuzun farklı düzeylerinde hareket etmenizi izledik. Dünya Gezegeni ve E Ailesi bir araya gelerek şöyle söylediler, “Hiçbir kuralı olmayan bir oyun oynayalım. Bakalım bu oyun nasıl gelişecek, acaba insanlar gözlerini açıp gerçekte kim olduklarını hatırlayabilecekler mi?” Böylece oyun başladı ve çağlar boyunca farklı düzeylerde ve uzay zaman kesişimlerinde sürdü. Şimdi ise siz daha da ileri bir varoluş düzeyine adım atıyorsunuz. Sizinle inanılmaz bir şekilde gurur duyuyoruz! Birçok defalar söz ettiğimiz gibi, sizin gezegeninize işlemiş olan bu ayrılık enerjilerini izlemekteydik. Ayrılık çoğunlukla korkunun yayılmasından kaynaklanır ve bu şekilde, kolayca bir noktadan diğerine ilerler.

Korku Yalnızca Gelecekte Var Olur

Korku ve sevgi birbirinin tam karşıtıdır. Siz sevginin karşıtının nefret olduğunu düşünürsünüz ama değildir, çünkü sevginin gerçek karşıtı korkudur. Siz yalnızca gelecekteki şeylerden korkabilirsiniz. Korkuyu açıklamanın en kolay yolu, onu bilgi eksikliği olarak düşünmektir. Biz sizin için bu eksik bilgilerin bir bölümünü tamamlamak istiyoruz, bu nedenle geldiğini gördüğümüz şeyleri her zaman açıkça ve dürüstçe söyledik. Sevgili Varlıklar siz, bizim sizinle ne kadar gurur duyduğumuzu ve insanlar olarak ortaya çıkardığınız inanılmaz işleri her zaman görmüyorsunuz. Bu inanılmaz deneyimi yaşamak için ruhunuzu buraya getirmeniz, yapabileceğiniz herhangi bir planın çok ötesindedir. Bunu yuvaya döndüğünüz zaman göreceksiniz, size göstereceğiz. Etkisini, nasıl yayıldığını ve her şeye dokunduğunu göreceksiniz. Bu durum Dünya üzerinde genelde birbirinin karşıtı olan sevgi ve korku şeklinde görülür ama gerçekte, her bir kişi tam bir dalga spektrumu yayar. Evet, dolayısıyla biz tüm insanları olabilecek her şekilde birliğe doğru hareket etmeye teşvik ediyoruz. Neden? Çünkü Birliği ifade etmek, ruhun tam dalga spektrumunu deneyimlemesini sağlar.

Eşitlenme

Şu an, sizin burada olmanız için inanılmaz bir zaman ve tam da bu nedenle sizin yeriniz ayrılmıştı. Dolayısıyla, işte buyurun. Şimdi sıradaki adımları atma fırsatına sahipsiniz. Ve biz şimdi, insanlığın tam önünde bulunan bir sonraki adımları dört gözle bekliyoruz. Bugün, evrende var olan doğal bir eşitlenme sürecinden bahsetmek istiyoruz. Dengeden çıkan herhangi bir şeyi yeniden dengeye oturtmak için kullanılan bu ileri geri hareket her zaman var olmuştur. Dalga yön değiştirdiğinde, Eşitlenme süreci tamamlanmış demektir. Aslında, evrenin her tarafında boyutlar arası eşitlenmenin sağlanmasına yardımcı olan kara delikler vardır. Bu yeni gerçekliğe adım attıkça anlamaya başlayacağınız birçok şey var ama bunun en önemli taraflarından biri, sevgide yaşayacağınız eşitlenmedir. Bu durum, Dünya üzerinde tam şu anda başlıyor. Ancak, eşitlenme durumu aynı zamanda aniden ve hiçbir uyarı olmaksızın, sahip olduğunuz desteği de sona erdirebilir. Bunu kontrol etmeye çalışacak olanlar var ama biraz cesaretlendirmeyle eşitlenme aktive olabilir ve herkesin faydalanacağı bir denge ortaya çıkabilir. Tam şu an bunun için doğru zaman. Gördüğünüz gibi, geçtiğimiz birkaç yılda, insanlık genel bir korku hissine kapıldı. Bu doğru veya yanlış değildir ama sadece işler böyle yürüyor. Korku yanlış değildir, Sevgili Varlıklar, bu sadece bir projeksiyona verilen duygusal bir tepkidir. Bununla ne yapacağınız size kalmıştır. Tabii ki korku, kendinizi motive etmenin bir yoludur.

Yaşamınız boyunca kendinize bu örneği getirmek, kendinizi belli bir yöne gitmeye zorlamak için, kontratlarınızda çeşitli ayarlamalar yapmış olabilirsiniz. Belli bir yönde ilerlemeye başladığınızda, bazen evren bunu size getirmeden önce enerjinin eşitlenmesini beklemek zorunda kalırsınız. İşte şimdi buradasınız, bir adım, sonra bir adım daha. Bunu izlemek bizim için büyüleyicidir. Yine de, bu değişiklikler sırasında gezegende sevgiden çok korkunun deneyimlendiğini biliyoruz. Şimdi bunun değişmesi için bir fırsat ortaya çıkmıştır ve bu tam şu anda başlıyor. Dünyadaki konumunuz ve koşullarınız, politik inançlarınız veya mali durumunuz ne olursa olsun, bu sizin oyuncunuzdur, gelişmekte olan oyun alanınızda hareket eden bireysel parçanızdır.

Oyuncunuz Değiştirilebilir

Siz çok şeyi değiştirebilirsiniz, Sevgili Varlıklar. Oyun alanını bile değiştirebilirsiniz, bunun yeni farkına varmaya başlıyorsunuz ve sizinle konuşmak istediğimiz sihir budur. Eşitlenme aslında çok basittir. Siz Dünya gezegenindeki değişiklikleri ve insanlığı büyük bir değişim dönemine sokarken bir araya gelen enerjilerin yoğunluğunu hissedebilirsiniz. Değişikliğe karşı doğal tepki korkudur. “Ya başaramazsam veya değişemezsem? Ya bu değişim bir önceki kadar iyi değilse?” Peki, ya size her bir değişimin, gerçekleştiği sırada öyle görünmese bile, daha iyi bir şeye götürdüğünü söylersek?

Geriye dönüp de bazı en kötü kararlarınıza veya başınıza gelen en kötü şeylere baktığınızda bile, bunları değiştirebilecek olsaydınız gerçekten değiştirir miydiniz? Hayır, bu sizin sisteminizin bir parçası değildir. Bu geçmişteki bir anıdan daha fazlasıdır; bu, sizi siz yapan şeyin parçasıdır. Bunun üstesinden gelmek, bunun artık sizi kontrol edemeyeceği anlamına gelir ve bu çok güzeldir. Bu değişim döneminde tüm insanlar bir üst seviyeye çıkıyor, bir korku döneminin ardından sıkıca sarındıkları metamorfik kabuklarını da beraberlerinde getiriyorlar. Ancak işler karmaşık görünmüyor çünkü herkes metamorfik kabuğunu sanki moda buymuş gibi sıkıca bedenine yapıştırmış vaziyette ortalıkta geziyor. Bu kadar