Ocak 2018

Dengeleyici Bir Dalga

Yuvadan selamlar. Ben Kalbin Bilginiyim.

Bugün, önümüzdeki birkaç ayda gezegeninizde gerçekleşecek olan bazı ilginç şeyleri size aktarmak üzere buradayım. Ortaya çıkan fırsatlar olacak ve birçok kişi daha önce direnç buldukları yerlerde açılımlar görecek. Şu anda bir dönüşüm gerçekleşiyor ve insanlar geliştikçe yeni uyumlanmalar açılıyor. Sevgili Varlıklar, sizler bu noktaya varmak için büyük değişiklikler deneyimlemek zorunda kaldınız. Bunu yapmanın kolay bir yolu yoktu ama siz bunu başardınız ve şimdi bir sonraki seviyeye geçmeye hazırsınız. Bu yeni açılımlardan geçip geçmemenin sizin seçiminize bağlı olduğunu da göreceksiniz. Bu fırsatlar tümüyle sizindir ve kendi enerjinizle bunların içinden geçebilirsiniz. Enerji, Dünya gezegeninin kendisini değiştirirken, sizinle bu konuda biraz daha fazla bilgi paylaşmak istiyoruz.

Zamanın İçinde İtilmek

Siz bir süre önce zamanın içine itilmiştiniz. Şimdi dünya o itilmenin diğer tarafına doğru yaklaşıyor. O zaman olan şey iki nötron yıldızının çarpışmasıydı ve bunlar Einstein’ın uzun yıllar önce öngördüğü bir enerji dalgası yolladı. O dalga Dünya gezegenini kuvvetli bir şekilde yaladı ve sizin zamanınızı dönüştürmeye başladı çünkü yerçekimi ve zaman arasında bir ilişki vardır. Herkes ayaklarının altından halı çekiliyormuş gibi hissetti ve bu bir panik dalgası yarattı. Bu hisler birçok kişinin aşırı tepki vermesine ve normalde yapmayacakları şekilde hareket etmelerine neden oldu, bu da bugün hala sürmekte olan bir ayrılık bilincine yol açtı. Tüm bu süreç, suyun içinde ilerleyen bir teknenin inanılmaz büyük dalgalar yayması gibiydi ki bunlar hala sizin dünyanızda yayılmaya devam ediyor. Ancak size söylemeliyiz ki yakın zamanda bütün teleskoplarınızın Dünyanın üç mil açığından esneyerek geçen bir asteroide kilitlendikleri bir anda heyecan verici bir şey oldu. Yakın tarihte bu kadar büyük bir kütle Dünyaya bu kadar yaklaşmamıştı. Dünyaya olan yakınlığı nedeniyle, 2015’in sonlarında başlayan esas büyük yerçekimi dalgasını etkisiz hale getiren diğer bir küçük dalga getirdi. İnsanların ve Dünyanın, yerçekimi değişikliklerine karşı şu anda bilinenden çok daha yüksek bir hassasiyeti vardır. Akıntı, kalplerin birleşmesi için fırsatlarla geri dönecektir. İnsanlar birlik bilincine doğru bakmaya başlayacaklar ve farklı oldukları yönler yerine benzer oldukları yönleri görecekler.

Bu, gezegeninizde birçok kapıyı ve kalbi açmaya başlayacak ama bunu alıp almamak yine de size kalmış bir şey. Sevgili Varlıklar unutmayın ki insanlar bir düzen kurduklarında, aldıkları kararlara ve hareketlerine gerekçeler bularak buna sıkıca tutunma eğilimi gösterirler. Hepinizden kendi içinizin derinliklerine bakmanızı istiyoruz. Ne şekilde kalplerinizi açıp bir olayın farklı yönlerini görebilirsiniz? Gerçek beşinci boyutta, daha önce kullanmadığınız birçok duyunuzu nasıl kullanacaksınız?

Evrendeki Tüm Gözler Dünyanın Üzerinde

2012 yılında Dünya beşinci boyuta tam olarak adım attı, ancak bu sizin üçüncü boyuta ait davranış biçimlerini kaybettiğiniz anlamına gelmiyor. Beşinci boyutun içinde hala üçüncü boyuta ait nitelikleri kullanmaya çalışan çok kişi var, bu da ayrılık dalgasının gereğinden daha uzun kalmasına neden oluyor. Dünya gezegenini vuran sadece kenardan geçmekte olan basit bir asteroid ya da yerçekimi dalgası değildi. Aynı anda olmakta olan, hepsi birlikte insanlığın bir sonraki adımı atmasına yardımcı olmak için çalışan birçok şey vardı. Şimdi bu ilerleme halindedir, dolayısıyla sizden bunu kutlamanızı ve değişime enerjinizi katmanızı istiyoruz. Bir süredir yapmayı başaramadığınız bir şekilde birlik bilincine dönme fırsatını kutlayın. Siz enerjinizi kattığınız zaman, fırsatlara kapıyı açık tutan bir kapı durdurucusu etkisi yapacaktır. Şimdi uyanma ve kendi rolünüzü oynama zamanı. Oldukça uzun bir süredir ilk kez rüzgârı arkanızda hissedeceksiniz. Bunu arayın, kullanın ve kendi gerçeğinize adım atın. Bunu, diğerlerinin de kendi gerçeklerini dile getirme olanağı bulacakları bir şekilde yaptığınızda, yepyeni bir beşinci boyut güçlendirme dalgası başlatmış olacaksınız.

Sevgili Varlıklar, şu anda evrendeki tüm gözler Dünya gezegeninin üzerinde çünkü muhteşem bir şey oldu. Siz evrende hiçbir zaman teknolojik olarak en gelişmiş gezegen olmadınız. Sizden teknik olarak çok daha ileri birçok varlık vardır. Ancak, siz önceden belirlenmiş bir yönü veya sonucu olmayan tek özgür seçim gezegenisiniz. Siz kelimenin tam anlamıyla kendi içinizde seçimler yaparak bu deneyimlerden geçmek zorundaydınız ve işin muhteşem yanı şudur ki siz bütün evrendeki tüm oyunların daha ilerisine gittiniz. Sevgili Varlıklar size söylemeliyiz ki evrendeki hiçbir oyun, insanlığın yaptığı şekilde kolektif boyutsal gerçekliği yükseltmemiştir.

Tüm bu damgaları elde etmek için üçüncü boyuttan hareket ederek dördüncü boyutun içinden geçmeyi başarmak ve beşinci boyuta ayaklarını sıkıca basmak, muhteşem ve beklenmeyen bir şeydir. Siz hala tüm bu farklı niteliklerin nasıl çalıştığını keşfediyorsunuz. Fizik bile beşinci boyutta üçüncü veya dördüncü boyutlara göre farklı çalışıyor. Dördüncü boyutta çok fazla zaman geçirmemenize karşın, yükselmeniz için gerekli olan damgaların çoğunu elde ettiniz. Bu kolektif boyutsal yükseliş daha önce hiçbir yerde olmamıştı; tam şu anda evrendeki bütün gözler Dünya gezegeninin üzerinde ve insanlık evrim çizgisinde ilerliyor. Bizim her biriniz için en büyük hayalimiz ışık bedenlerinize geçmeniz, önce ruhunuzu, sonra insanlığınızı tanımanızdır. Bunu yapmak için kalbinizin derinliklerine inmeniz ve hem kendinizi, hem de çevrenizdeki her şeyi farklı bir ışığın altında değerlendirmeniz gereklidir. Bunlara farklı bir bakış açısından bakac