Şubat 2014

SADECE ARI
Daha Yüksek Bir Görüş

Selamlar Sevgili Varlıklar, ben eM

Bugün burada sizlerle olduğum için çok mutluyum. Yeryüzünde ortaya çıkmaya başlayan pek çok yenilik var ve sizinle insanlığın bir sonraki adımı üzerine biraz konuşacağız. Bu, sevgi hızında geliyor ki o ışık hızından daha hızlıdır. Einstein bile bunu bilmiyordu. İlerlemeniz, yükselmeniz ve negatif etkilerini hissetmeden enerjiyi bedenlerinizden geçirebilmeniz sayesinde pek çok şey gerçekleşiyor. Bu noktaya kadar çoğunlukla inanılmaz bir iş çıkardınız bazen de görmezden geldiniz. Evet, insanlar başlarını çevirmede oldukça iyi fakat aynı zamanda işleri yoluna da koydunuz. Bu çok ilginç. Zamanın Koruyucusu’nun bir süredir üzerinde konuştuğu gibi zaman kavramıyla yeni bir ilişkiniz var. Yine de bu sadece saatinize bakıp gününüzü ona göre planlamaktan çok daha fazlası.

Zamanın On İki Boyutu

Biz zamanı çoklu boyutlar halinde görürüz. Zamanın sizin farkında olmadığınız on iki boyutu vardır. Siz sadece iki tanesiyle uğraşıyorsunuz. Sevgili varlıklar, lütfen anlayın, gerçekliğin sadece küçük bir bölümünü görebiliyorsunuz. Bütün iletişim kanallarınızı açıp on iki zaman boyutunun aynı anda deneyimlenmesine izin verseydiniz tamamen kafanız karışırdı. Biz sadece zamanın tek bir boyutuna kapı açtık ve buna alışmanız milyonlarca yıl sürdü. Şimdi ikinciyi açtık ve siz bununla başa çıkmak için uğraşıyorsunuz. Neden? Çünkü hala eski olana tutunuyorsunuz, saatinizle düşünüyorsunuz ve biz bunu doğrusal zamanınızın ifadesi olarak görüyoruz. Zaman doğrusal değildir, onu bu şekilde görüp ölçmenize rağmen. Aslında on iki boyutludur, alışık olduğunuz gibi beş boyutlu değil. Bütün insanlık, içinde yaşadığınız ortak seviyeyi deneyimliyor. Çoğu zaman titreşimsel olarak yolun başında gidiyorsunuz ve daha pek çok farklı seviye olduğunu biliyorsunuz. Lütfen birinin diğerinden daha iyi olduğunu düşünmeyin. Burada sunulan pek çok titreşimsel seviye vardır. Bütün bu seviyeler bir araya geldiğinde kapılar açılır çünkü her biri sizin anlayışınızdan biraz farklı olan bir şeyi ortaya çıkarır. Şimdi yerkürede zamanın yeni bir boyutu var ve bu kapıyı açmaya başlayarak onu hissedebilirsiniz.

Beşinci Boyut: On Bir Kimliğin Beşiyle Birleşme

Ortak titreşim açıkça beşinci boyuta adım attı. Bunun anlamı basitçe hepinizin on bir kimliğinizin beşiyle bağlantıda olduğunuzdur. Evet, siz de aynı şekilde on ikiye bölünmüş durumdasınız. Merkezde on bir farklı kimliğinizle sarılmış olan yüksek benlik bulunur. Bununla ilgili olarak daha önce pek çok defa konuşmuştuk ama bugün bunu bir adım ileriye götürmek istiyoruz çünkü bu sadece sizinle değil bütün yeryüzüyle ilgili . 12.12.12 kapısından geçildiğinden beri herkes bu yeni seviyeye demirleniyor. Şu anda gerçekleşmekte olan budur. İlerlemeye başladığınızda üstüne bastığınız güvenli zemin bir anda kayboluverdi. Hepiniz yuvaya dönmekte olduğunuzu ve her şeyin daha kolay olacağını düşündünüz ama birdenbire aradığınız hiçbir şeyi bulamaz oldunuz. Şimdi bu yeni enerji içinde tekrar köklenmeye başladınız. Güneş çok geçmeden kutup değişimini tamamlayacak. Bu da hemen hemen her gün yeni bir başlangıç yapmak için fırsat yaratacak. Bu heyecanı dünyanıza kabul etmenizi ve her an kucaklamanızı istiyoruz. Sizler her şeyi geçmiş, şimdi ve gelecek şeklinde doğrusal bir zamanda görürsünüz. Biz hepsini aynı anın içinde görürüz. Bu, hepinizin şu anda yapmaya başlayabileceği bir şey çünkü bu çok basit bir değişimdir. Şimdiki anı bütünüyle kucaklayın ve içinizde yeşermesine izin verin ve fark edin ki bir an sonra sonsuza kadar yok olacak. Bu enerjiyi hissetmek için sadece şimdiki ana sahipsiniz. Eğer onu şimdi hissederseniz bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Daha sonra tekrar gelecek mi? Evet ama aynı olmayacak. Her seviye farklıdır. Bu da işin güzel yanıdır.

Boyutları Değiştirmek

Burada oldukça ilginç bir nokta var. Her ne kadar diğer beş kimliğinizle bağlantıda olup enerji paylaşımında bulunsanız da siz bütünün on birinden ya da on ikisinden birisiniz. Bunun anlamı bütün gezegenin topluca beşinci boyutta olduğu ve bu özellikleri paylaştığıdır. Ve bu sadece insanlar için geçerli değildir. Gezegeninizde bulunan arılar özellikle de bal arıları doğaları gereği çok boyutludur. Denebilir ki onların boyutları arasındaki duvarlar çok daha incedir. Sizinle paylaşmak istediğimiz iki nokta var. Sadece bal arıları hakkında konuşmuyoruz fakat onları örneklemek için kullanacağız. İnsanlığın ortak titreşimini yükselttiniz ve böyle yaparak olayları daha yüksek bir bakış açısıyla görmeye başladınız. Yeryüzünde artık sır saklanamadığını fark ettiniz mi? Hepiniz şu anda mevcut olan şeffaflığa alışmaya başlıyorsunuz. Bu güzel bir gelişme çünkü sizi olmaya çalıştığınız kişi yerine gerçek kimliğinize döndürüyor. Yeryüzünde yapılması gereken birkaç ayarlama var çünkü sizler sır saklamaya alışıksınız ve artık onlar küçük parçalar halinde ortadan kaybolmaya başlıyor.

Bugün yeryüzünde daha önce olduğundan çok daha az sır var. Sevgili varlıklar, lütfen hiç yalan söylemeden ya da hiç sır saklamadan bir hayat geçirebileceğinizi düşünmeyin. Bu insan doğasına aykırıdır çünkü yeryüzünde kalabilmek için ufak bir kusur barındırmalısınız. O yüzden diğerlerinden sakladığınız sırlarınız varsa kendinizi yargılamayın. Sadece bilin ki zamanla her şey ortaya çıkıyor ve bununla çok boyutlu yeteneklere sahip oluyorsunuz. Arkadaşlarınızdan biriyle konuşurken, elini sıkarken o bir anda ortadan kaybolsaydı size ne olurdu? Sanırım Koruyucu’nun tabiriyle “kafayı yer”diniz. Bu sizin için çok zor olurdu çünkü bildiğiniz fizik kurallarına uymuyor. Bu normalin çok dışında bir durum sayılırdı fakat bizim gözümüzde basitçe bir insan titreşimsel yan yollarını değiştirmiş olurdu. Sizin alışık olduğunuz şekliyle aşağı ya da yukarı doğru değil. Bu enerji yan yolundaki ufak değişim sizi başka bir boyuta taşır. Başka bir boyuta gitmek için kısa bir süreliğine bulunduğunuz boyuttan ayrılıp tekrar geri dönebildiğiniz zamanlar gelecek. Bu tamamen yenidir ve daha önce yeryüzü boyutlarında gerçekleştirilmesi mümkün olmamıştı. Elbette derin sırları anlayan ustalar gezegeninizde yürüdüler ve sizin mucize dediğiniz şeyleri yaptılar. Bu bizim için şaşırtıcı. Bizim gözümüzde bu basit bir değişim fakat titreşim seviyeniz yüzünden daha önce insanlar için mümkün değildi. Artık her şey değişti, oyununuzu değiştirdiniz. Bu ne güzel bir gün! Yeni kurallar yazdınız, eskileri attınız ve şöyle dediniz: “Haydi, yeni bir oyun oynayalım. Zamanı geldi.” En azından çoğunuz böyle dedi, diğerleri hala çığlık atıp tekme savuruyor. Biliyoruz ki Koruyucu vazgeçmeyi sevmez, bırakmak zorunda kaldığı her şeyin üzerinde derin tırnak izleri vardır. Tam olarak olan şey budur ama en azından hepiniz bu alandasınız. Titreşiminizi yükselttiğinizde ne olur? İzin verirseniz bunu başka bir açıdan, sizin böcek ve arı dediğiniz varlıklar üzerinden açıklayalım.

Kirlilik: Etrafınızla İlişkinizde Değişim

Bütün insanlık yeryüzünün titreşimini yükseltirse ne olur? Arılara ne olur? Onlar da titreşimlerini yükseltiyor mu? Peki ya hayvanlar? Güç bağlantılarınıza ve simgesel hayvanlarınıza ne olur? Onlar da kendi doğalarında çok boyutlu ve çok daha hassas hale gelirler, aynı sizin gibi. Pek çoğunuz artık diğerlerinin kalbinin derinliklerini görebiliyorsunuz. Birkaç ay önce bile bu hepiniz için çok daha zordu çünkü bu sadece ışık işçilerinin değil bütün insanlığın ortak hareketidir. Bu yeniden ayarlanma süreci yeryüzündeki herkesi etkiliyor ve dürüst olmak gerekirse bazı durumlarda İngiliz anahtarı gibi iş görüyor…Yeni bir kelime deniyoruz, işe yaradı mı? Daha önce yeryüzünde hiç bulunmadık bu yüzden Koruyucu’nun beyninde ne varsa onu kullanıyoruz ve bu gerçekten kafa karıştırıcı – oraya gitme! (Steve’in eM’e uyarısı) Fakat ona oldukça alıştık ve mümkün olan her şeyi kullanıyoruz. Bu ifadelerden bazılarını hala deniyoruz. Nasıl (arı) olunur bilmiyoruz (How to bee). Bu nasıldı? Ve, işte buradasınız, hassasiyetlerinizle beraber. Hemen hemen bütün insanlar kirleticilere karşı çok kısa bir süre önce olduğundan çok daha hassas, fark ettiniz mi? Alerjilerinizin değişmeye başladığını fark ettiniz mi? Özellikle de pek çok alerjenin bulunduğu bu yerde. Etrafınızı çevreleyen her şeyle ilişkinizin pek çok yönden değiştiğini fark edeceksiniz. Bu durum ulaştığınız yeni titreşim seviyesiyle ilgilidir. Tebrikler! Şimdi sizi burada rahat ettirmeye çalışacağız.

Yüksek Hassasiyet Sahibi Varlıklar İçin Kaçış Yolu

Aşırı hassasiyet sahibi olanlara ne olur? Birdenbire pek çok insan temiz hava almak için sadece soluyuverdiği ve kolayca başa çıkabildiği bütün bu kirleticilerin içinde boğulur. Aniden bu yüksek hassasiyetli varlıklar yeryüzünde kalma konusunda zorluk yaşamaya başlarlar. Bu kısmen yerküreye karşı davranış biçiminizden kaynaklanır. Burada anahtar farkındalıktır çünkü sizler yaratıcı varlıklarsınız, bunu her an değiştirebilirsiniz. Bütün gereken her birinizin kişisel kararlılığıdır. Sizler yerküre üzerinde yürüyen yaratıcı varlıklarsınız, burada ne olacağına sizler karar verirsiniz. Bunu biliyor muydunuz? Eylemleriniz yerküre üzerinde kirliliğe yol açtı ve bu, düşündüğünüzden biraz daha fazlasıdır. Sizler havanın içinde yüzen küçük parçacıkları kirlilik diye adlandırırsınız fakat biz size enerjinin nasıl kirlendiğini gösterebiliriz ve aslında olan budur. Hepiniz bunu temizlemeyi öğreneceksiniz çünkü artık onu görebiliyorsunuz. Daha önce göremiyordunuz ve sanki normalmiş gibi davranıyordunuz. Pek çoğunuz ağır boyutta alerjiler yüzünden acı çektiniz ve kendi fiziksel bedenleriniz içinde kriz yaşadınız. Bunun kirlenmiş enerjiniz yüzünden ortaya çıkmış bir tepki olduğunu bilmiyordunuz. Bazılarınız cevaplar buldular ve bu farklı yönleriyle başa çıkmanıza izin verdi. Yakın gelecekte çok yüksek hassasiyete sahip varlıklar bir an için kendi boyutlarından çıkıp bu durumu hallettikten sonra tekrar geri dönebilecekler. Birinin elini sıkarken aniden ortadan kaybolmasıyla ilgili örneği verirken söylediğimiz buydu. Bu aynı zamanda arılara da olmaktadır.

Sadece (Arı) Olun

Arılar yaşam zincirinizin bir parçasıdır, lütfen bunu anlayın. Einstein’ın öngörüleri tam olarak doğru değildi. Arılar giderse yeryüzü içinde bulunduğu yaşam döngüsünü sona erdirecekti. Bu durum zarar göreceğiniz anlamına gelmiyor. Bunu anlıyorsunuz, öyle değil mi? Hepiniz insan taklidi yapan ruhlarsınız. Ruh seviyesinde her zaman güvendesiniz. Eğer durum buysa yuvaya geri döndürülür ve muhtemelen başka bir görev bulursunuz. Fakat sizler arılarla beraber yepyeni bir enerjide, yeni bir yolla çalışmaya başlayabilirsiniz ve burada güvende olursunuz. İzin verirseniz açıklayalım. Etrafınızda bir enerji alanı vardır. Pek çoğunuz bunun 90 cm kadar ileriye uzandığını düşünür fakat aslında daha geniştir. Bunun ilk seviyesi 90 cm’dir. Bilin ki bulunduğunuz her yerde titreşimsel yayın yapıyorsunuz. Sizden enerjinizi temizlemeye başlamanızı isteyeceğiz. Sadece içinde olduğunuz enerji alanını değil, önünüzde gördüğünüzün sorumluluğunu da üzerinize alın. Bu, caddede gördüğünüz bir çöpü kaldırmak kadar basit olabilir. Haşere ilaçlarını daha önce kullandığınızdan daha farklı şekilde kullanmayı öğrenmek, kendi enerjinizle uyum içinde olmak olabilir. Bunu yaptığınız zaman boyut dışına çıkmış olan varlıklara geri dönme ve tekrar nefes alma fırsatı vermiş olursunuz. Burada anahtar arılardır. Çok basit. Şu anda en fazla değişim geçirenler onlardır. İnsanlar da bunu yapıyor ve şu anda çok azınız bu seviyede olsa da artık bu sadece bir zaman meselesidir. Şimdi yeni bir dünyada olduğunuz için çok hızlı hareket ediyorsunuz. Bunu en güzel şekilde yaratıyor ve demirliyorsunuz. O yüzden size sadece (arı) olmayı öğretmek istiyoruz. Daha önce pek çok defa üzerinde konuşulduğu gibi konunun özü budur çünkü bu enerjinizi temizleme şeklinizdir. Enerji neden orada? Çünkü siz oraya odakladınız. Yarın ne olacak, peki ya buradaki insanlar? Ve bugün de sözü geçen en favori soru: “Peki ya vergilerim?” Evet sevgili varlıklar, bu herkes için iyi bir soru. “Vergilerimi nasıl ödeyeceğim?” Gerçekten şimdi ne yaptığınıza bakın. Geleceğinize düşünceler odaklayıp daha oraya gelmeden onları yaratıyorsunuz. Bunun tersini nasıl yapacağınızı açıkça anlamaya başlayacaksınız ve aniden bir arı yanınızdan geçiverecek. O tam olarak hiçbir yerden sizin boyutunuza geliverecek ve umuyoruz ki pek çoğu geri dönmeye başlayacak. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca onlar bu konuda zorluk yaşayacaklar. Arılar korunmaya ihtiyaç duyduklarında sürüler halinde gelecek ve sonra bir süreliğine ortadan kaybolacaklar. Bu yeryüzünün birkaç noktasında çok korkutucu olabilir fakat bilin ki arılar burada mevcut ve onlar için güvenli bir ortam yarattığınızda geri dönebilirler.

Diğer Boyutlardan Sızıntı

Arılar yaşam döngünüzün devasa bir parçası. Gerçekte onlar sizin en güzel yansımanız ve ballarını yediğiniz için mutlular. Arılar bunu çok sever çünkü bu şekilde sizin bir parçanız haline gelebilirler. Bu çok güzel çünkü ineklere yaptığınızın tam olarak tersi, değil mi? Onların sadece ürettiklerini değil kendi bedenlerini de yersiniz. Tamamen farklı olmasına rağmen gerçekte yeni bir yolla uyum içinde çalışabilirsiniz. Bunun anlamı nedir? Arıların yanında olmanın yolunu mu öğreneceksiniz? Hayır, elbette değil. Bu sadece çok boyutluluğun yeryüzünde kendini göstermeye başlayan pek çok yönünden biridir. Diğer yönü üzerinde daha önce konuşmuştuk, görünüşte çok daha hızlı ilerliyor. Bu yüzden size hatırlatıyoruz, boyutların arasındaki duvarlar inceliyor. Olan şey son derece basittir çünkü duygusal enerjiler duvardan ilk geçenlerdir. Elbette sizin sahip olamadığınız mükemmelliği taşıdığına inandığınız diğer kimliklerinizden fikir almayı isterdiniz. Hepinizin her şeyi mükemmel fakat kusursuz insanlar yeryüzünde var olamaz. Bu yüzden aynı sizin yaptığınız gibi mükemmelliğinizi on bir farklı boyuta bölmeniz gerekir. Fakat bu aynı zamanda şu anlama gelir: Bazı kimlikleriniz sizde olmadığını düşündüğünüz parçaları taşır. Neden umduğunuz şekilde sorunlarınıza çare bulmak yerine bütün bu negatif enerjileri hissediyorsunuz? Bu sadece yolun başlangıcı. Hemen orada tuğla ve çimentodan yapılmış bir duvar var. Herhangi bir dalgayı bu duvarın üzerine gönderseydiniz çok uzun ve derin bir dalga onun içinden geçerdi. Fakat çok kısa ve derinliği az olan bir dalga duvar tarafından engellenirdi. Kişisel alanda bu durum duygularınız için aynı şekilde geçerlidir. Duvardaki incelmeden dolayı negatif duygular ilk sırada gelme eğilimindedir. Lütfen bunun tamamen kötü olduğunu düşünmeyin. Bu sadece duvarlardan geçip gelen şeyleri hissetme yeteneğinizin başlangıcıdır. Kendinizi üzgün hissediyorsunuz ya da yaratıcı bir varlığa olabilecek en kötü şeyi yapıyorsunuz, kendinizden şüphe ediyorsunuz. Bu durum negatif bir döngüyü başlatıyor ve bu bizim bakış açımızdan inanılmaz görünüyor. Biz, yerküredeki size bakıp şunu söylüyoruz: “Bunu neden yapıyorlar?” Bir türlü anlayamıyoruz ve siz devam ediyorsunuz çünkü bu içine düştüğünüz döngünün bir parçası. Sevgili varlıklar, sizden uyanık olmanızı istiyoruz. Kendinize bakın, düşünce kalıplarınızı fark edin ve bu seviyelerde bilinçli olarak ne yarattığınızı görün. Yan duvarlardan arada bir gelen negatif enerjileri hissettiğinizde ve bazen onları tanımlayamadığınızda sizden yapmanızı istediğimiz şudur: “Bunu ilk defa duyuyorum. Evet, şimdilik biraz negatif ama çok daha iyisi yolda.” Nerede olduğunuzu anlayın ve bazen her şeyi çok ciddiye aldığınızı görün: “Aman Tanrım! Duvardan negatif enerji geliyor, bana kötü bir şey olacak!” Bazen bir bardak kahve sadece bir bardak kahvedir. Diğer zamanlarda gerçeğe yer açmak için inanç sisteminizi devreden çıkarmanız gerekir. Yuvaya hoşgeldiniz sevgili varlıklar. Düşündüğünüzden çok daha iyi bir iş çıkarıyorsunuz. Pek çok yönden enerjinizi dengelemeye başlıyorsunuz ve çağların bilgeliği sizin yolunuzla gelmeye başlıyor.

Arıları Kutlayın ve Onları Taklit Edin

Bugün burada birkaç kanal (Steve gibi mesaj veren diğer insanlar) olmasına rağmen hepinizin aynı enerjiyi taşıdığını hatırlayın. Her biriniz aşina olmadığınız bir yerden ilham alıyorsunuz. Bunu kutlayın ve sadece (arı) olun. Bugünün hepiniz için anlamı budur. Bir an durun… Arıları kutlayın hatta bal sevmeseniz bile. Onları kutlayın. Arılar sizin yaşamınızı destekleyen hayat formlarıdır ve her yönden sizin parçanızdırlar. Enerjinizi temizlemek için ufacık bir çaba gösterin, arılar sizi görmek için bu boyuta geri dönecekler.

Bu bizim için büyük bir onur. Bu yeni dünyada birbirinize saygılı davranmanızı istiyoruz. Bilin ki her zaman olduğundan çok daha yüce varlıklarsınız ve biz yuvada sizleri kutluyoruz. Sizlerden de birbirinizi kutlamanızı istiyoruz.

Espavo,

Grup

 

KALPLERİ BİRLEŞTİRMEK

Havada Aşk Kokusu Var

 

Şubat sevgi ayıdır. 14 Şubat Sevgililer Günü bunu işaret eder. Bu günü kalbinize yakın olanlarla paylaşırsınız. Bu kişiler sevgiliniz, çocuklarınız ya da hayatınızda özel anlamı olan herhangi biri olabilir. Ben bütün ay boyunca her fırsatta kutlama yapılması gerektiğine inanıyorum. Sevgililer Günü, doğum günü ya da herhangi özel bir gün. Neden böyle çoşkulu bir zamanı tek bir güne adayalım? O yüzden şubat ayını sevgi ayı ilan ediyorum. Bunu bütün çevremde, karşılaştığım her insanda hissediyorum. Herkes kibar cümleler, gülümsemeler paylaşmakta ya da sadece kendi insanlarına karşı daha ilgili olmakta istekli görünüyor. Ya da ben paylaşma çoşkusunu hissettiğim için aynı şekilde karşılık görüyor olabilirim.

Bu ay gerçek bir sevgi kutlamasıyla başladı. Oğlumuz Austin kız arkadaşı Frauke’ye evlenme teklif etti. Birbirlerini bir yıldan biraz fazladır tanıyorlar. Sevgilerinin gelişimi biraz zor oldu çünkü büyük ölçüde ilişkileri birbirlerinden millerce uzakta sürdü ama kalpleri yakındı. Austin Las Vegas’ta, Frauke Almanya’da yaşıyor. Böyle bir bağlantı hissettiğinizde mesafelerin anlamı yoktur. Ne zaman bir araya gelseler, skype üzerinden ya da kişisel olarak, derin bir sevgi büyüdü. Frauke noelden beri bizde olduğu için çok mutluyuz. Birbirlerinin hayatını nasıl aydınlattıklarını görüyorum. Biz onu ailemize kabul ettik ve biliyorum ki onun ailesi de Austin’i edecek.

Arkadaşlarım, ailem ve özellikle de Steve’le aramda böylesine bir sevgi olduğu için kutsanmış hissediyorum. Steve’le paylaştığım sevgiye herkesin sahip olmasını isterdim. İlişkimizi bugün olduğu yere getirmek için çok çalıştık. Onu gördüğüm zaman kalbim hala on altı yaşında ilk karşılaştığımız zaman olduğu gibi çarpıyor. Beraber nasıl yaşlanacağımız konusunda şakalar yapardık. Birbirimizi Henry ve Martha diye çağırırdık. Daha gidecek çok yolumuz var. Sadece altmış üç yaşındayız. Kendimizi yan yana topallayarak yürürken el ele tutuşan şu doksan beş yaşındaki çiftlerden biri olarak görebiliyorum. Şubat ayı bana evlenme teklif ettiği aydı aynı oğlumuzun Frauke’ye teklif ettiği gibi.

Bu ayın sonunda Steve’le beraber yeğenimizin düğününe katılmak için memleketimiz olan St Louis, Missouri’ye gidiyoruz. Bu ay içinde başka bir kutlama. Bu çiftin sevgisini ve geleceğini aile ve arkadaşlarla beraber kutlamayı dört gözle bekliyoruz. Bu, yılın çok özel bir zamanı. Başka bir hayatın neşesini kutladığımız zaman herkesin dünyasında mutluluk büyür. Bu her yerde bir sevgi döngüsü yaratır. Havada aşk kokusu var. Bunu hayatınızda hissedin, zamanınızı paylaştığınız her insanla. Kalp ısıtan bu duyguyu sadece şubatta değil bütün yıl boyunca kutlayabiliriz. Romantik diye adlandırılan düşünüş biçimimle gurur duyuyorum. Bu yaşamak için iyi bir yol. Kalpleri birleştirmeyi seviyorum.

Sevgi ve ışıkla,

Barbara.

 

Ebru Taylan: Çeviri

 

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2014 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: http://www.espavo.org.
Thanks for helping to spread the Light