Aralık 2019

Yol Gösteren Işıklar

Merhaba Sevgili Varlıklar, ben eM,

Bugün sizlerle olmak bana büyük neşe veriyor. Biz, sizin zaman çizginizde yer alan bu bağlantı noktalarını işaretleriz. Önünüzde inanılmaz bağlantılar var ve siz geçtiğimiz aylarda müthiş atılımlar yaptınız. Sizin bazen bunu göremediğinizi biliyoruz çünkü şu anda Dünya gezegeninin üzerindeki kaos çok yoğun. Ama aslında bu da olan şeyin bir parçası çünkü siz, dikkatinizi dağıtacak şeylere karşın olayların içinden hızla geçmeyi öğreniyorsunuz. Siz bu konuda inanılmaz bir iş çıkardınız ve şimdi her şey yeni bir düzeye açılabilir. Burada yapacağınız şeyler, şimdiye kadar mümkün olduğunu düşündüğünüzden çok daha fazla. Aslında siz enerjiyi farklı bir şekilde genişletecek ve bu konuda biraz yardım göreceksiniz. Evet, çevrenizde her zaman farklı şekillerde yardım vardı. Ancak, şu anda olan şey özellikle çok ilginçtir.

E Ailesi Dünya gezegeninde büyük bir etki bıraktı. Zaten üzerinde hiçbir kural olmayacak bir gezegen yaratma fikri de onlardan çıkmıştı. Dünya ilk özgür seçim gezegeniydi ve uzun süre de tek özgür seçim gezegeni olarak kaldı. İnsanların gerçekleştirdikleri ilerleme sayesinde bu şimdi esaslı bir şekilde değişiyor. Olan şey budur ve bu sihirlidir! Siz çok hızlı bir hareket deneyimliyorsunuz, yine de gördüğünüzü şeylerin çoğu, sizin dikkatinizi dağıtan şeylerdir. Bu hareket nedeniyle insanlar yüksek miktarda kafa karışıklığı ve kaos hissediyorlar, bu da hayal kırıklığı ve öfkeye neden oluyor. Sevgili Varlıklar, şimdi ışık işinizi öne taşıma zamanı gelmiştir. Birçoğunuz özellikle çağrıldınız çünkü siz en önemli parçaları yolunuza yerleştirme konusunda uzmansınız. Aslında bunu bir eylem çağırısı olarak görebilirsiniz.

Işık İzleri

Bundan önce, bir enerjiyi bilinçli olarak harekete geçirdiğinizde, yerde bir noktaya bakıp bütün kalbinizi buraya akıtsanız bile, Dünya gezegenindeki etkisi çok küçük olurdu. Ancak aynı şeyi şimdi yaparsanız, oradan geçen herkes bu enerjiye bağlanacaktır. Bir anlığına artan sevgiyi hissedecekler ve sizin enerjinizin birazını alacaklardır. Bu nedenle, sizden istediğimiz ilk şey çok dikkatli olmanızdır. Bunu yaparken olabilecek en saf enerjiyi kullanın. Bilin ki bu, sevdiğiniz şeylerin ve tutkunuzun yanı sıra, niyetinizi ve yeni dünya vizyonunuzu tohumlamak için harika bir zamandır.

Işık izlerinden oluşan bu hediyeler, sizin Yuvadan getirdiğiniz parçalardır; diğer insanlar da benzer şeyler taşımalarına karşın, bunlar sadece sizin taşıyabileceğiniz parçalardır. Siz engin ve geniş bir şeyi tarif etmeye ve yaratmaya çalışıyorsunuz. Sizin cennet veya Yuva dediğiniz şey bile sıklıkla yanlış tanımlanmıştır. İşin gerçeği bunu tanımlamak çok zordur çünkü sizin buradaki gerçekliğinize uymaz. Ancak, bunun ne kadar büyük kısmını buraya getirebilirseniz, yaşamınızın bir sonraki aşaması da o kadar kolay ve heyecan verici olacaktır.

Birisi kalp enerjisini hissettiğinde, farklılık yanılsaması kaybolur ve herkes uyum içine girer. İnsanlar kendi inanç sistemlerine, fikirlerine, kavram ve hedeflerine sıkışıp kaldıkları zaman durum kafa karıştırıcı olur. Bu noktada, sizden kalbinizle inşa etmenizi istiyoruz. Kafa karışıklığı yalnızca karmaşanın içinde var olabilir Sevgili Varlıklar, bu nedenle sadeleştirin. Büyük resmi görmenin yollarını bulun ve yolunuza çıkan her şeyin içinde ruhun kıvılcımını arayın. Yalnızca kendi yolunuzu sadeleştirmekle kalmayın, insanlara yol göstermek için tutkularınızı kullanın.

Işık İzleri ekmek, tam şu anda daha yüksek bir gerçeklik yaratmak için kullanabileceğiniz başka bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak enerjiyi serbest bırakabilir ve kapıyı açabilirsiniz. Bu, kelimenin tam anlamıyla fırsat penceresini açık tutacaktır. Ve bizim aradığımız şey de budur. Bu enerjiyle çalışarak ve sadece bir ruh olduğunuz halde insanmış gibi yapma oyununu oynayarak inanılmaz bir iş başardınız Sevgili Varlıklar. Evet, sizi görüyoruz ve çok iyi iş çıkarıyorsunuz. Üzerinde çalıştığınız şeye bayılıyoruz ve sizinle hayal bile edemeyeceğiniz kadar gurur duyuyoruz. Bilin ki asla yalnız değilsiniz. Birçok farklı yerden yardım görmeye başlayacaksınız ve ilerleyen zamanlarda size bununla ilgili çok daha fazla bilgi vereceğiz. Bu, teknoloji konusunda bile geçerlidir ki siz şu anda bu alanda insan kalbinin biraz ilerisindesiniz. Buna yetişme ve önünüzdeki konuların çoğunda ustalaşma fırsatlarıyla karşılaşacaksınız. Bakmanızı istediğimiz şey işte budur.

Ne zaman kaos veya zorluklar görseniz, gezegeninizde her tarafa yayılmış olan ayrılığı hissedersiniz. Ayrılık olmasa nasıl olacağını bir hayal edin. Bu vizyonu, bu enerjiyi tutun. Sevgili Varlıklar bunu yaparken, Dünya gezegenini yeniden inşa etmeye başlayacaksınız. Farklı şekillerde çalışmaya başlayacaksınız ve oyununuzun tamamı da değişmeye başlayacak. Lemurya’da olduğu gibi birbirinizle bağlanmak için fırsatlara sahip olacaksınız. Evet, sihirli zamanlar şimdi geri dönüyor! Yolculuğun keyfini çıkarın Sevgili Varlıklar, unutmayın ki asla yalnız değilsiniz. Biz her zaman sizinle birlikteyiz ve sizi çok seviyoruz. Sizden birbirinize saygıyla davranmanızı istiyoruz. Sihir dünyasına adım atarken, birlikte sihri yaratın. Her zaman o uyumun içinde çalıştığınızı bilin. Her fırsatta birbiriniz için o kapıyı açık tutun ve birlikte iyi bir oyun çıkarın.

Espavo.

_____________________________

Merhaba Sevgili Varlıklar, ben Merlia.

Bu eşsiz zamanda geriye dönüp baktığınızda, devasa bir sola dönüş görebilirsiniz. Siz sadece küçük adımlar attığınız için, bu dönüşümü çoğu kişi göremez. Bugünün enerjisinde, insanlar her an tam önlerindeki şeye odaklanırlar. Bu dikkat dağınıklığı, sizin büyük resmi görmenizi engeller ki o gerçekten çok büyüktür! Bizim gezegene hali hazırda tohumlandığını gördüğümüz şey çok derindir. Bu, dişil enerjinin uyanışı, Dünya gezegenindeki dengelenmedir.

Dünya gezegeninde olup bitenleri biz her an izliyoruz. Bunların sizin için zor zamanlar olduğunu biliyoruz, her yerde kaos ve kafa karışıklığı var ve herkes, bedeli ne olursa olsun gücü eline geçirmeye çalışıyor. Bütün bu olup bitenlere karşın, bizim bakış açımızdan bakıldığında harika bir şekilde ilerlediğinizi söylemeliyiz. Siz sevgi hızında ilerliyorsunuz ki bu ışık hızından biraz daha hızlıdır. Einstein bunu bilmeyi istemez miydi? Evet, bu kesinlikle birkaç şeyi değiştirirdi. Enerjiye adım atın Sevgili Varlıklar ve onu demirleyin.

Erkek bile olsanız, dişil gücünüzü bulun. Bu yeni gücü kullanmaya başlamanın yolunu bulun ve onu Dünyaya demirleyin. Daha önce denemediğiniz şeyleri denemeye cesaret edin, birbirinizin kalbine dokunmaya cesaret edin.

Bu inanılmaz özel ve eşsiz zamanda, şimdilik sizi bunlarla bırakıyoruz. Sizinle paylaştığımız şey basitçe şudur: kazandığınız neşe ve tutkuyu alın ve bununla başka birinin kalbine dokunmaya cesaret edin. Tutkularınız sizin Yuvadan getirdiğiniz, en sevdiğiniz ve Dünyada yeniden yaratmaya çalıştığınız anılarınızdır. Tutkunuzla başkalarına dokunmak için yollar bulmak sizin göreviniz olacaktır.

Bir Kalbe Dokunun

Hayatında fark yaratabileceğiniz bir kişi bulun. Bu sözlerle veya bir hediyeyle, parayla veya sadece fırsatlarla olabilir. Bunlardan herhangi biri olabilir ama bu ay, bir hediyeyle dokunabileceğiniz birini bulun. Bir veya diğer şekilde onların yaşamına dokunmaya çalışın, sonra da kendi yaşamınızda ne olacağını izleyin. Mümkün olan her durumda iyiliği aktarın ve bu şekilde bu yeni dişi enerjiyi kalıcı olabileceği ve günlük yaşamınızın bir parçası haline gelebileceği şekilde demirleyeceksiniz. Bu, dişilin güçlenmesinin çok daha ötesindedir, bu geniş bir açılımdır. Şu anda gerçekleşen bu enerjetik açılım, dişil enerji ve güçlenmeyi yeni baştan demirlemeye başlamak için mükemmel bir zamandır. Bu yolculuğun keyfini çıkarın Sevgili Varlıklar ve bilin ki biz her zaman sizlerle birlikteyiz ve size destek oluyoruz. Bu nedenle, kafanızı duvara tosladığınızda veya umutsuzluğa düştüğünüzde, sadece kulak verecek bir ses arayın. Siz başka yöne bakarken kalp çakranızın arkasına dokunacağız, böylece bunu hissettiğinizde, derin bir nefes alın ve bunu demirleyin. Bu bizim size hediyemizdir. Yolculuğun keyfini çıkarın. Bilin ki biz sizi çok seviyoruz ve sizin Dünya gezegeninde yarattığınız yeni açılımlar bizi çok heyecanlandırıyor. Sevgili Varlıklar, kendinize zaman verin ve gururla yürüyün. Siz zaten bu gezegende büyük bir fark yaratmış durumdasınız ve daha yapacak işler de var. Biz her zaman sizin yanınızda ve tam arkanızdayız. Görünmüyoruz ama attığınız her adımı izliyoruz. Ve sizi çok seviyoruz. Kendinize zaman verin ve yolculuğa devam edin. En büyük onurla, sizden birbirinize saygıyla davranmanızı, birbirinizi desteklemenizi ve birlikte iyi bir oyun çıkarmanızı istiyoruz.

Ben Merlia,

Bir ara gelin ve beni görün.

Espavo.

Grup

____________________________________________

~Kalpleri Birleştirmek~

Barbara Rother

Herkese iyi yıllar!

2020 yılının sihirli başlangıcına doğru ilerlerken, gelmekte olan zamanların heyecanını şimdiden hissedebiliyoruz. Birçoğumuz için 2019 bazı zorluklar yaşadığımız ve kendimizle ilgili bilmediğimiz şeyler öğrendiğimiz bir yıl oldu. Ben bu Yeni Yılın kafamızdaki soruların çoğuna yanıtlar getireceğine inanıyorum. Bu da önümüzdeki günleri keyifle beklememi sağlıyor. 2020 gerçekten de gücümüze adım atacağımız ve fark yaratacağımız bir yıl olacak. Unutmayın ki asla yalnız değilsiniz. Ruhsal aileniz hemen yanınızda, tek yapmanız gereken ellerinizi uzatıp kalbinizi bu bağlantıya açmak. Geçirdiğimiz yılı düşününce kendimi gerçekten kutsanmış hissediyorum. Sahip olduğum şükran duygusu yeni ve parlak bir gelecek yaratacak. Siz de, yalnızca bu Noel’de değil, Yeni Yılın tamamında mutlu ve huzurlu hissedin.

Steve ve ben her birinize sevgimizi ve yeni yıl kutlamalarımızı gönderiyoruz, bizim yuvamızdan sizinkine… Yılın bu sihirli zamanını nasıl kutluyor olursanız olun, bu dünyadaki iyiliği ve kalbimizdeki sıcaklığı hissedebilirsiniz. Işığınızı çevrenizdeki herkese yayarak bu hissi paylaşın. Sevgi, kahkaha ve iyi niyet dolu anlarla parlayın. Umarım bu günler içinde bulunduğumuz yıl için keyifli bir kapanış ve Yeni Yıl için taze ve parlak bir başlangıç olur.

Espavo.

Kalplerimizden kalplerinize,

Barbara ve Steve

Espavo, Kişisel Güçlenme aracılığıyla Işığın yayılması için kâr amacı gütmeden farkındalıkla çalışan bir şirkettir.

Tüm etkinliklerin programını görmek için Linke tıklayın.

Telif Hakkı:
Telif Hakkı 2000 – 2019

Bu bilgi dağıtılmak üzere yayımlanmıştır ve tamamı veya bir bölümü serbestçe kullanılabilir. Lütfen www.Espavo.org sitesini kaynak gösterin.

Işığı yaymaya yardım ettiğiniz için teşekkürler!