Aralık 2017

Daha Yüksek Bir Bakış Açısı
20 Yıl Sonrası ve Çok Boyutluluğun Eşitliği

Merhaba Sevgili Varlıklar, ben Zamanın Koruyucusuyum.

Bugün sizleri bir yolculuğa çıkarmaya geldim. Birçoğunuz zaten benzersiz şekillerde zamanda yolculuk yapmış durumdasınız. Aslında şu anda da yolculuk yapıyorsunuz ve biz sizin bütün oyununuzun bir sonraki seviyeye çıkışını izlerken, perdenin bu tarafında büyük bir heyecan var. Sevgili Varlıklar, size daha önce Dünya gezegeninin geleceğiyle ve önümüzdeki 50 ila 100 yılda olacaklarla ilgili bilgi vermiştik. Ancak, size sizin çok sihirli varlıklar olduğunuzu da hatırlatmak istiyoruz. Sizi bugün küçük bir yolculuğa çıkarmak, meydana gelmekte olan gerçekten çok sihirli bazı güzellikleri sizinle paylaşmak istiyoruz. Sevgili Varlıklar size söylemeliyiz ki burada korkacak hiçbir şey yoktur. Sizin ruhunuzun tamamı Yuvaya giden yolu bilir ve biz sizin bunu hatırlamanıza yardım edeceğiz, böylece lütfen şimdi benimle birlikte derin bir nefes alın.

Nefes alın… Ve nefesinizi bırakırken, günün bütün gerginliğini de bırakın. Tüm o düşünceleri bir an için bırakın. Dilerseniz, bu yolculuk bittikten sonra onları geri çağırabilirsiniz ama şimdi izin verin de sizi bir yolculuğa çıkaralım.

Yirmi Yıl Sonrası

Sevgili Varlıklar yirmi yıl sonra, farklı şekillerde deneyimleme becerisine sahip olacağınız bir enerji karışımı olacak. Neden? Çünkü o zaman gezegen üzerinde şu an sahip olduğunuzdan bile daha fazla ayrışma olanağı olacak. Bu ayrışma çoğunlukla, sizin kendinizi nerede gördüğünüz, kendinizi insanlara nasıl tanıttığınız gibi temel ideallerle ve insanların ne kadar değişebilecekleriyle ilgili olacak. Evet, bu şu anda Dünya gezegenindeki en büyük zorluklardan biridir. İnsanlar kendi yollarına saplanıp kalmışlar ve bir daha asla seçim yapmamak suretiyle yapmış oldukları seçimi savunuyorlar; zihinler kapalı ve daha büyük resmi göremiyorlar. Size söylemeye çalıştığımız şey, bundan 20 yıl sonra insanların farklı yaşam biçimlerini ve yolları seçmeleri için önlerinde bol miktarda fırsatların olacağıdır. Çok farklı düşünme şekilleri ve beceriler olacaktır. Böylece size ufukta bazı güzel şeylerin göründüğünü söyleyebiliriz. Biz, perdenin bizden tarafında, sizin için sırada olan ama sizin gelişini görmediğiniz şeylere tanık oluyoruz. Sevgili Varlıklar şunu anlamalısınız ki bazı teknoloji ve fikirler sizin gezegeninize bırakılmıştır. Tıpta kaydettiğiniz birçok ilerleme bile, perdenin sizden tarafında bulunan tıp uzmanlarının aldığı kanal mesajlarıyla gerçeğe dönüşmüştür. Tüm fikirler aynı yerden gelmektedir, çünkü tüm yaratıcılığın kökeni aynıdır. Birçoğunuz buna “kanal mesajı” dersiniz, bunu biz de bu şekilde adlandırıyoruz. Koruyucunun bu çalışmada kullanmayı seçtiği sözcük budur. Evet, hepsi aynı yerden gelir. Şu anda Dünya gezegeninde, çok yakında hepinizin kullanacağı çok değerli ve önemli bilgiler vermek üzere kanallık yapmak için sırada bekleyen birçok kişi var.

Artık Hiç Sır Kalmayacak

Bundan yirmi yıl sonra, kanal mesajı almanın birçok şekli onurlandırılacak ve günlük yaşamda kullanılacaktır. Evet, bunu kişisel kazanç elde etmek için kötüye kullananlar da olacaktır. Siz sırların ortadan kalkmasına şahit oluyorsunuz, bu, insanların birbirleriyle daha fazla kalpten bağlantı kurmasını sağlayan doğal bir evrimdir. Dünya üzerindeki insanlar, geçmişten gelen birçok sır açığa çıkarken bunu deneyimliyorlar. Daha fazla insan sesini yükselttikçe, cinsel tacizcilerin eylemlerini gizli tutamadıklarına tanık olun. Vakit geldi. Bu doğal bir evrim sürecidir ve sizi “Dünya Üzerinde Hiçbir Sırrın Kalmayacağı” bir çağa doğru götürüyor. Bu ilerleme gerçekleştikçe, güdüler de daha açık bir şekilde görülecek. Güdüleri iyi izleyin, özellikle para akışını, çünkü bu sırların bu kadar yaygın olmasına para akışı neden olmuştur. Gizlilik azaldıkça insanlar kafalarından çok kalplerine güvenmeye başlayacaklar, bu da Yuvadan daha fazla bilgi gelmesinin önünü açacak.

Bundan yirmi yıl sonrasında, siz birçok yeni ve heyecan verici teknolojiye sahip olacaksınız. Bunların bazıları daha önce Dünyaya indirilmişti ancak bir şekilde kök salamadılar. Bilgi indirmek için perdenin bu tarafında sıraya giren kişilerden biri Nikola Tesla’dır ve perdenin sizin tarafınızda bu kanalı işitmeye uygun olan bir sürü kişi var. Bazıları bunların kendi ‘fikirleri’ olduğunu düşünebilir ancak ruhun takdire ihtiyacı yoktur çünkü perdenin bu tarafında ego yoktur. Alıcılar hazır olduğunda, bilgi serbestçe verilecektir. Bu kanalın şu anda indirmekte olduğu fikirlerden biri, sizin “serbest enerji” olarak bildiğiniz şeydir, yani şu anda hepinizin çevresinde bulunan ortam enerjisinden enerji üretme bilimi. İndirilen bu teknoloji kendini ilk olarak pil teknolojisinde gösterecek ama kısa sürede daha büyük keşiflere doğru ilerleyecektir.

Ayrıca açılmakta olan, şimdiye kadar alışık olduğunuz şekillere göre bambaşka bir şekilde Dünya ile uyum içerisinde çalışacak başka bir sürü kanal vardır. Daha önce de söylemiş olduğumuz gibi, bu durum Dünya gezegeninin yaşam çizgisini ciddi şekilde uzatabilir ve tüm insanlığın evrimine yardımcı olabilir. Aranızda ruhsallığa eğilimli olan ve teknolojiden çok ruhla çalışmış olanlarınız için de baz